Labākie Yola vietnes piemēri

Yola vietnes piemēri


Yola – ir viens no vecākajiem tīmekļa dizaina nišas pārstāvjiem, kurš tirgū darbojas kopš 2007. gada. Sistēma šo gadu laikā ir daudz mainījusies, piedāvājot dažādas funkcijas un uzlabotus tīmekļa dizaina rīkus, kas ļauj izlaist dažādus veidus vietņu. Tikpat labi darbojas arī vietņu veidotājs iesācējiem un tīmekļa dizaina profesionāļi, kuri šeit var atrast vairākas iespējas. Platforma ir pazīstama ar savu e-komercijas dzinēju, daudzām kvalitatīvi reaģējošām veidnēm un plašām koda rediģēšanas iespējām, kas ļauj izveidot vienreizējas ar īpašībām bagātas vietnes.

Neapšaubāmi, Yola ir daudz ko piedāvāt, bet vai ar to pietiek mūsdienu tīmekļa dizaineriem ar augstākām prasībām? Vai sistēma atbilst mūsdienu web dizaina tendencēm un vai tā var būt piemērots risinājums ēku izstrādei? portfeļi, galvenās lapas, tiešsaistes veikali un cita veida projekti? Lai atbildētu uz šiem jautājumiem, mēs esam apkopojuši un pārskatījuši dažus no izcilākajiem Yola vietnes piemēriem.

Apskatiet tos tagad, lai uzzinātu, ko tieši jūs varat sagaidīt no pakalpojuma un kādas funkcijas var uzlabot jūsu vietnes kvalitāti un funkcionalitāti.

1. BrantWorks

BrantWorks

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

BrantWorks piedāvā skaidru informāciju par dinozauru skeleta modeļiem, kuru vietne autors – Brants Bassāms – izmanto, lai pilnveidotu pilnus skeletus, lai tiem piešķirtu oriģinālu izskatu. Process ietver atsevišķu kaulu detalizēšanu un skeletu atjaunināšanu, ņemot vērā jauniegūto informāciju.

Viena no galvenajām tīmekļa misijām ir palīdzēt autoram atrast tos dinozauru modeļus, kuri viņam vēl nebija bijuši. Tajā pašā laikā projekts iepazīstina ar tiem modeļiem, kas Brantā jau ir un ko vēlas parādīt līdzīgi domājošiem cilvēkiem. Vietnē ir vairākas sadaļas par piedāvātajiem modeļu veidiem. Tajos ietilpst Mājas, Skeleti, Galvaskausi, Skelleri un citi. Katrā sadaļā ir daudz modeļu, kurus autors vēlas piedāvāt sabiedrībai, kā arī ar detalizētiem to aprakstiem, specifikācijām un citiem saistītiem faktiem. Šeit ir arī daudz attēlu un skeletu skices, kas citiem lietotājiem ļauj iedomāties, kā modeļi izskatās.

Lai sazinātos ar vietnes īpašnieku, dodieties uz sadaļu Kontakti, kur varat izlasīt informāciju par Brantu, viņa nodarbošanos un kontaktinformāciju..

2. The Ravine Condos

The Ravine Condos

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

The Ravine Condos ir Toronto balstīta vietne, kurā paredzēta kopīgi plānota kopiena, kuru projektējusi un izveidojusi Urban Capital Property Group & ALIT attīstība. Šī ir vieta, kur katrs klients, kurš interesējas par šo nekustamā īpašuma piedāvājumu, var uzzināt vairāk par kompleksu, tā celtniecības stadiju, īpašajām īpašībām un citām būtiskām niansēm. Vietne nodrošina nepieciešamo informāciju vienuviet. Vienkārši ritiniet mājas lapu uz leju, lai uzzinātu vairāk par Ravine un pat skatītos videoklipus par šo vietu. Tas tikai veicina vietnes darbību un dizainu.

Tīmekļa vietne satur trīs lapas, proti, mājas lapu, funkcijas un ērtības un VIP reģistrāciju. Katrā lappusē ir augstas kvalitātes attēli un informatīvi teksti, kas efektīvi izceļas ar plaša mēroga fotoattēlu, kurā norādīta vieta kā fons. Varat arī piekļūt Google Maps sadaļai, FAQ, kā arī reģistrācijas veidlapai, lai saņemtu cenas, stāvu plānus un brošūras, tiklīdz tās būs pieejamas. Lielisks informatīvas, ar iespējām bagātas nekustamā īpašuma vietnes paraugs!

3. Kantrimūzikas dārgumi

Kantrimūzikas dārgumi

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

Kantrimūzikas dārgumi ir visaugstākais galamērķis visiem mūzikas faniem, kuri meklē savu iecienīto dziedātāju un joslu kompaktdiskus. Šis ir mūzikas tiešsaistes veikals, kas piedāvā bagātīgu kompaktdisku kolekciju, kas aptver daudzveidīgas mūzikas gaumes un vēlmes. Pirmais, ko pamanāt, piekļūstot mājaslapai, ir sadaļa Piedāvātie nosaukumi, uz kuras var noklikšķināt un kas ir spilgta. Nosaukumi tiek norādīti ar cenām, un, noklikšķinot uz vāka, varat apskatīt dziesmu sarakstu, kas atrodas katrā kompaktdiskā.

Vietnes dizains ir diezgan vienkāršs un stingrs. CD vāciņi tiek parādīti uz balta fona, un jūs varat sakārtot savus iecienītos produktus, izmantojot meklēšanas filtra opciju. Lai uzzinātu vairāk informācijas par mūzikas bāra kantrī mūzikas dārgumiem, nolaižamajā izvēlnē atlasiet nepieciešamo kategoriju. Vai esat gatavs veikt pasūtījumu? Vienkārši velciet interesējošos produktus tieši uz iepirkumu grozu, kas pieejams mājas lapas labajā apakšējā stūrī, reģistrējieties interneta veikala kontā un veiciet pasūtījumu. Patiešām, tas ir ātri, viegli, jautri un bez problēmām!

4. 24 stundu kabīnes

24 stundu kabīnes

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

Visiem tiem pasažieriem, kuri meklē taksometru Londonā, 24 stundu kabīnes ir gatavs piedāvāt augstas kvalitātes pakalpojumus jebkurā diennakts laikā. Kā pirmie privāti īrētāji, Minicab un Chauffeur Company, viņi apkalpo Londonu un apkārtējās vietas, lai saviem klientiem nodrošinātu uzticamus, drošus un savlaicīgi pielāgotus minikabusus. Šis pakalpojums ļauj arī vienkāršot kabīnes rezervēšanas procesu, apmeklējot uzņēmuma vietni un izlasot tajā piedāvāto pieejamo informāciju.

Vietne ir diezgan vienkārša, taču informatīva – vienkārši pārlūkojiet tās sadaļas, lai atrastu interesējošo informāciju. Šeit ir vairākas sadaļas, pamatojoties uz piedāvāto pakalpojumu veidiem. Tajos ietilpst mājas, taksometrs man blakus, vietējais minicab, PCO draiveri, minicabs, lidostas taksometrs utt. Ja jums ir nepieciešama sīkāka informācija par taksometru, jūs varat piekļūt emuāra sadaļai, lai izlasītu tajā esošos rakstus.

Īpaša uzmanība tiek veltīta sadaļai Sazinieties ar mums, kas nodrošina detalizētus uzņēmuma kontaktus, lai palīdzētu klientiem to viegli atrast. Tajos ietilpst vairāki tālruņu numuri, adrese ar integrētu Google Maps logrīku un tiešsaistes veidlapa, lai jūs varētu atstāt ziņojumu uzņēmuma vadītājiem un pēc vajadzības sazināties ar viņiem. Šis ir labs Yola izveidotās vietnes paraugs!

5. Pērlīšu atkarība

Pērlīšu atkarība

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

Pērlīšu atkarība ir interneta veikals, kas piedāvā daudz rīku un īpašus priekšmetus, kas nepieciešami aksesuāru izveidošanai no krellēm. Šeit ikviens, kam ir šis hobijs, var atrast un iegādāties preces, kas vajadzīgas, lai izveidotu vienreizējas dāvanas.

Pārdošanā vietnē Bead Addiction piedāvāto produktu sortiments ir patiešām daudzveidīgs un iespaidīgs – vienkārši pārlūkojiet piedāvāto produktu klāstu un pievienojiet iepirkumu grozam tos, kas jums faktiski nepieciešami, lai turpinātu pasūtījumu. Galvenās produktu kategorijas ir lodīšu atvilktnes, pērlītes, grāmatas, pogas, ķēde, amatniecība, aizdares, kristāls, dārgakmeņi, komplekti, āda, kaklarotas & Ķēdes, Kuloni, Adatas, Raksti, Stieples un daudz kas cits. Gandrīz katrai kategorijai ir viena vai vairākas apakškategorijas, lai vienkāršotu pārdošanai piedāvāto priekšmetu izvēli.

Pats tīmekļa vietnes dizains no pirmā acu uzmetiena ir diezgan vienkāršs, taču vienlaikus arī intuitīvs un viegli pārlūkojams. Papildus bagātīgajam produktu sortimentam ir iespējams apskatīt arī pērļošanas meistarklases, lai uzlabotu savas prasmes un iegūtu jaunas idejas. Tas ir viens no galvenajiem notikumiem, ko lielākā daļa fanu novērtēs kā priekšrocību.

6. Apsver

Labākie Yola vietnes piemēri

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

Apsver ir vienas pieturas punkts lietotājiem, kuri meklē kvalificētus starptautiskos nekustamā īpašuma speciālistus. Uzņēmums darbojas kopš 2003. gada, piedāvājot augstas kvalitātes profesionālus pakalpojumus, kas saistīti ar nišu.

Uzņēmuma vietne nav liela – šeit neatradīsit daudz tīmekļa lapu. Precīzāk sakot, ir tikai trīs lapas, kurās sniegta detalizēta informācija par visu sniegto pakalpojumu klāstu un vispārīga informācija, ko šeit meklēs potenciālie klienti. Vietnes navigācija ir arī vienkārša un intuitīva. Visas sadaļas ir sasniedzamas, un nav jābūt pieredzējušam lietotājam, lai atrastu nepieciešamo informāciju, kas saistīta ar nekustamo īpašumu.

Kas attiecas uz mājas lapas dizainu, tas ir nedaudz drūms. Kopējā fona krāsa ir melna, lai gan teksta un fonta krāsa ir balta. Tas padara to skaidri izceļamu no pūļa, pievēršot lietotāju uzmanību projekta galvenajam vēstījumam. Tas arī palielina vietņu pārlūkošanas ātrumu un veicina meklēšanu.

7. Trīsvienība Apalachicola

Trīsvienība Apalachicola

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

Trīsvienība Apalachicola ir Trīsvienības bīskapa baznīcas projekts, kas sniedz detalizētu informāciju par vietu, tās tradīcijām, vēsturi, notikumiem un citiem svarīgiem kopienas faktiem. Vietnes mājaslapa piesaista lietotāju uzmanību ar baznīcas fotoattēlu pilnekrāna režīmā, logotipu parādot augšējā kreisajā stūrī un izvēlni, kas atrodas kreisajā joslā. Lēmums izvietot ēdienkarti šajā tīmekļa vietnes daļā bija diezgan pamatots, jo tas nenovirza vietnes apmeklētāju uzmanību, tomēr piešķir piekļuvi vissvarīgākajai informācijai, kas saistīta ar baznīcu.

Pārlūkojot izvēlni, uzzināsit galveno informāciju par baznīcu, tās attīstības vēsturi, dievkalpojumiem un to grafiku, draudzes dzīvi, kopienas faktiem, jaunumiem un notikumiem. Ir daudz kvalitatīvu fotoattēlu, kas demonstrē kopienas dzīvi un rada īpašu atmosfēru un izsauc vēlmi uzzināt vairāk par baznīcu. Lai sazinātos ar draudzes pārstāvjiem, varat aizpildīt veidlapu, kas pieejama sadaļā Sazinieties ar mums. Šī ir arī vieta, kur jūs varat izpētīt darba laiku, dievkalpojumu laiku un detalizētus kontaktinformāciju. Gaismas krāsās veidota vietne rada patīkamu, ērtu un nomierinošu iespaidu.

8. Tiffany Dissette

Tiffany Dissette

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

Tiffany Dissette ir vietne, kas pieder Tiffany Dissette – dziedātājai un kuras vienīgā misija ir likt lietotājiem apzināties savu radošo dzīvi, biogrāfiju, dzīves un karjeras sasniegumus. Nokļūstot vietnes sākumlapā, jūs varat nedaudz pārsteigt par tās ārkārtējo vienkāršību – Tiffany foto un īsa biogrāfija ir vienīgās lietas, ko šeit atradīsit. Visa tīmekļa vietnē sniegtā informācija ir parādīta uz balta fona un izskatās diezgan skaidri.

Kad jūs nolemjat izpētīt citas izvēlnes sadaļas, jūs atradīsit vairāk informācijas par dziedātāju. Šeit jūs redzēsit dažus austiņas, videoklipus no Tiffany koncertiem, vokālo ierakstu un kontaktinformāciju. Tieši tā. Vietne izskatās diezgan vienkārša, un šķiet, ka šeit kaut kā trūkst.

9. Dzelzceļa pagalmu tirgus

Dzelzceļa pagalmu tirgus

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

Dzelzceļa pagalmu tirgus ir sabiedrības organizētais audzētāju tirgus, kas tika izveidots 2014. gadā un tagad darbojas svētdienās Albukerke. Vietējie iedzīvotāji un viesi no ārzemēm šeit var labi pavadīt laiku, baudot ēdienus, mūziku, mākslu un citas lietas, kas veicina vietas svētku atmosfēru.

Vietne izskatās viesmīlīga, gaiša un saistoša. Tas izsaka vēlmi turpināt pārlūkot resursus, kas uzskata savu misiju par Meksikas štata kultūras, virtuves un mākslas cildināšanu. Projekta dizains ir iespaidīgs, apvienojot daudzpusīgas krāsu paletes, fontus, stilus un citus elementus, kas veido kopējo iespaidu, ko vietne var radīt lietotājiem.

Turklāt vietne sniedz precīzu informāciju par tirgu, tā darba laiku, jaunumiem un atjauninājumiem, pārdevējiem un dalībniekiem, kā arī citu informāciju, kas varētu interesēt lietotājus. Svarīgi ir tas, ka vietne nodrošina detalizētu sadaļu Atrodi mūs, kas ir iekļauta integrēts Google Maps logrīks, adrese, atļauta īpaša informācija par transporta līdzekļiem un mājdzīvniekiem, autostāvvietas informācija un klientu atsauksmes. Šīs funkcijas padara projektu par ideālu avotu, lai iegūtu informāciju par notikumu un tā detaļām.

10. 12 Pita terase

12 Pita terase

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

12 Pita terase ļauj atrast un izvēlēties birojus, kur īrēt sanāksmju telpu, lai īrētu jebkuru no gaidāmajiem gadījumiem. Vietne ir diezgan vienkārša, taču tajā ir visa nepieciešamā informācija vienuviet.

Nokļūstot vietnē, jūs varēsit skatīt detalizētu informāciju par pakalpojumu un birojiem, ko tas piedāvā īrēt. Ir arī fakti par telpu atrašanas vietu, transporta līdzekļiem, ar kuriem var nokļūt, piedāvātajām iespējām, kā arī īres izmaksām. Turklāt šeit ir daudz šo biroju fotoattēlu, kas sniegs priekšstatu par to, ko tieši var sagaidīt. Ja esat apmierināts ar šo informāciju, varat tālāk nokļūt sadaļā Sazinieties ar mums un aizpildīt tur pieejamo tiešsaistes veidlapu, lai sazinātos ar pakalpojumu un apspriestu sīkāku informāciju..

Svarīgi ir tas, ka visi tīmekļa vietnē redzamie biroji ir pieejami īrei, savukārt saraksts tiek regulāri atjaunināts, lai lietotājiem sniegtu aktuālu informāciju..

11. Projektēšanas mehānisms

Projektēšanas mehānisms

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

Projektēšanas mehānisms ir iesaistīts lomu spēles “Mitras” producēšanā un publicēšanā, kuru atbalsta plašais piedzīvojumu un papildinājumu klāsts. Tajos ietilpst plašs instrumentu un dizaina elementu klāsts, sākot ar Sword & Burvība un līdz zinātniskās fantastikas un urbānās fantastikas šausmām. Uzņēmumu izveidoja Lawrence Whitaker un Pete Nash, un tas ir ieguvis popularitāti ar spēles faniem visā pasaulē.

Viss mājas lapas dizains pilnībā nonāk tās misijas un uzmanības centrā. Vietnē ir daudz ar spēli saistītu augstas kvalitātes attēlu, kas atbilst šīs vai šīs spēles tēmai. Šeit ir pieejamas daudzas tīmekļa lapas, kas ļauj spēlētājiem nokļūt tajās sadaļās un tēmās, kuras viņus šobrīd interesē. Tie ietver jaunumus, piedzīvojumus, klasisko fantastiku, rakstzīmju lapas, lejupielādes, veikalu, partnerus, par mums un daudz ko citu.

Šeit ir arī atsevišķa sadaļa Forums, kurai piekļūstot, jūs varat sazināties ar citiem spēles faniem, pārlūkot ar nišu saistītās filiāles un vienkārši uzturēt kontaktus ar citiem lietotājiem, kuriem ir aizraušanās ar spēli. Spēļu vietnes nišas paraugs, kuru darbina Yola!

12. BA. Plānošana

BA. Plānošana

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

BA. Plānošana ir uzņēmums, kas sniedz pilsētplānošanas pakalpojumus, lai palīdzētu saviem klientiem atrast labākos projektu attīstības risinājumus. Šī ir profesionāla plānošanas konsultācija, kas ietver stratēģisko plānošanu, projektu vadību, kā arī likumā noteikto plānošanu. Uzņēmumam ir daudzu gadu pieredze zemes izmantošanas iespēju un attīstības disciplīnu jomā, proti, komerciālā, rūpnieciskā, dzīvojamā un jauktā lietošanā. Šīs zināšanas un nišas prasme palīdz uzņēmumam uzplaukt, piesaistot mērķauditorijas uzmanību.

Lai kāda būtu informācija par aģentūru, kas jums nepieciešama, to noteikti atradīsit vietnē. Projektā ir tikai divas lappuses – Sākums un Kontakti, taču tas ir vairāk nekā pietiekami, lai sniegtu plašu informācijas klāstu, kāds pašreizējiem un potenciālajiem klientiem ir nepieciešams. Ritinot lapu uz leju, jūs redzēsit informāciju par mums, pakalpojumu pārskatu, pieejas specifikāciju un citu saistītu informāciju.

Tiklīdz jūs nolemjat sazināties ar uzņēmuma vadītājiem, laipni lūdzam atvērt lapu Sazinieties ar mums, lai redzētu detalizētu kontaktinformāciju, ieskaitot adresi, tālruņa numuru, e-pastu un tiešsaistes veidlapu, lai saņemtu personiskas atsauksmes no uzņēmuma. Integrētais Google Maps logrīks palīdzēs jums atrast precīzu aģentūras atrašanās vietu, kā arī norādes, kā tur nokļūt.

13. Otro reizi apkārt

Otro reizi apkārt

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

Otro reizi apkārt ir ģimenes ekskluzīvs mēbeļu veikals, kas ievērojami atšķiras no pārējiem līdzīgajiem veikaliem. Veikals ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi ir izveidojis labu reputāciju kā kvalitatīvu, taču pieejamu mēbeļu piedāvātājs.

Veikala vietne nav gluži pilna, taču tās saturs ir pietiekams, lai lietotāji varētu uzzināt par jaunākajiem veikala atjauninājumiem, jaunajiem piedāvājumiem un īpašiem bonusiem / atlaidēm. Vietnes dizains arī nav iespaidīgs. Tā vietā tas ir diezgan vienkāršs un nepiedāvā sarežģītus elementus. Šeit redzamais ir vispārējā veikala informācija un attēlu galerija, kurā ir daudz fotogrāfiju no pārdošanā piedāvātajām mēbelēm. Galerija tiek regulāri atjaunināta, lai sniegtu tikai tos piedāvājumus, kuri šobrīd ir noliktavā.

Jums jāzina arī tas, ka attēlā pieejamo produktu izvēle nav ierobežota ar tā saturu. Veikalā ir daudz plašāka izvēle. Lai uzzinātu pieejamos produktus, dodieties uz veikala sociālā tīkla kontiem vai lapu Sazinieties ar mums. Pēdējais satur detalizētu kontaktu sarakstu, ērtu piekļuvi Google MAps un integrētu tiešsaistes formu ātrai un efektīvai ziņojumapmaiņai.

14. 14Stars UK LTD.

14Stars UK LTD.

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

14Stars UK LTD. ir virtuālo pakalpojumu korporācija, kas koncentrējas uz augstākās klases mājokļu pakalpojumu sniegšanu sadarbībā ar Arise Virtual Solutions. Apvienotajā Karalistē bāzētais pakalpojums piedāvā lielisku iespēju strādāt attālināti, sastādot savu grafiku un nodrošinot specializētos pakalpojumus. Uzņēmums ļauj savienot neatkarīgus darbuzņēmējus ar partneriem no dažādām nišām, ieskaitot nekustamo īpašumu, mazumtirdzniecību, automašīnu, ceļošanu utt.

Lai piekļūtu uzņēmuma sniegto pakalpojumu un īpašo piedāvājumu sarakstam, sākotnēji vajadzētu apmeklēt vietnes sākumlapu. Šajā vietā jūs varēsit izvēlēties vajadzīgo lapu, proti, mājokļu meklēšana, pašreizējās iespējas, FAQ utt. Lai pieteiktos uz izvēlēto opciju, dodieties uz priekšu, lai nokļūtu attiecīgajā sadaļā, kur varat aizpildīt tīmekļa pieteikuma veidlapu. Vai jums ir problēmas vai vēlaties sazināties ar komandu? Tad steidzieties nokļūt sadaļā Sazinieties ar mums, nodrošinot detalizētus kontaktinformāciju par uzņēmumu. Šīs ir galvenās funkcijas, kas padara šo Yola balstīto vietni par cienīgu nozares profesionāļu izvēli.

15. Villa Heliconia

Villa Heliconia

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

Villa Heliconia ir visaugstākais galamērķis ceļotājiem, kuri meklē labāko atpūtu Bali salā. Vieta nodrošina luksusa atpūtas iespējas, gleznainas ainavas, mūsdienīgas ērtības un plašu pakalpojumu klāstu, kas pielāgoti visām tūristu īpašajām vajadzībām.

Lai uzzinātu vairāk par villa, jums jāapmeklē vietne, kur atradīsit visprecīzāko un detalizētāko informāciju par vietu. Projekts sastāv tikai no divām lappusēm, bet ar to ir pietiekami, lai palīdzētu lietotājiem uzzināt visu, ko viņi vēlētos uzzināt par villa. Kad jūs nokļūsit mājaslapā, pats pirmais, ar ko jūs saskarsities, ir vietas video prezentācija. Tas noteikti piesaistīs jūsu uzmanību ar tā informatīvo vērtību. Šeit ir arī saite Tripadvisor, kas jūs pāradresēs uz vietni, kurā varēsit veikt rezervāciju vai norādīt nepieciešamās nianses.

Turpinot pārlūkot vietni, jums tiks piedāvāta vairāk informācijas par pašu villu, tūristiem piedāvāto ērtības un pakalpojumu saraksts, precīza atrašanās vieta un citi noderīgi fakti. Pati vietne izskatās nedaudz vienkārša, taču tā var būt jauks informācijas avots tūristiem, kurus interesē šis risinājums.

Grunts līnija

Ja jums nepieciešama vienkārša, loģiski strukturēta vietne, kurā nav uzlabotas funkcijas, tad Yola lieliski darbojas šim mērķim. Kļūst skaidrs, ka sistēma ir orientēta uz iesācēju vajadzībām, savukārt tās funkciju komplekts var nebūt pietiekams, lai apmierinātu tīmekļa dizaina plusus. Ja jums ir nepieciešama papildu funkcionalitāte no jūsu vietnes, jums jāapsver tādi visaugstākā līmeņa vietņu veidotāji kā Wix, uKit, Kvadrāts vai Weebly.

Izmantojot reaģējošu veidņu kolekciju, CSS koda rediģēšanas iespējas, logrīku un papildinājumu pieejamību, sociālo mediju integrācijas iespējas, forumu un e-komercijas rīkus, Yola ir pelnījusi būt pieprasīta lietotājiem, kuri nevēlas tērēt laiku cīņai ar sarežģītāki rīki. Tātad, ja jums ir labi ar funkcionalitātes trūkumu, varat izmantot Yola kā tīmekļa veidošanas rīku, lai sāktu nākamo projektu!

Izveidojiet vietni bez maksas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map