Labākie Volusion vietnes piemēri

Vietnes Volusion piemēram


Volusija – ir vietņu veidotājs, pie kura var pierast izveidojiet e-komercijas veikalu un skriešana. Resurss piedāvā daudz funkciju un rīku, kas veicina tīmekļa veidošanas procesa panākumus. Apskatīsim dažus tiešsaistes veikalu paraugus, kas izveidoti, izmantojot Volusion, lai iegūtu priekšstatu par tā darbību.

Vietnes izveidošana nav kaprīze, bet gan nepieciešamība uzņēmumiem, kas vēlas reklamēt savus uzņēmumus tīmeklī un palielināt to rentabilitāti. Tas jo īpaši attiecas uz tiešsaistes veikaliem, kas var palīdzēt palielināt jebkuru biznesu.

Lai gan nepieciešamība atvērt vietni var būt steidzama, ne visi uzņēmumu īpašnieki zina par šī procesa pamatiem. Volusion ļauj īsā laikā izveidot savu interneta veikalu.

1. Antonelli siera veikals

Antonelli siera veikals

Labākie e-komercijas vietņu veidotāji

Visi gardēži un siera fani ar prieku apmeklēs to Antonelli siera veikals – interneta veikals, kas piedāvā pārsteidzošu siera veidu klāstu, kas piemēroti jebkurai gaumei un gadījumam! Tīmekļa vietnes dizains ir āķīgs un tik vilinošs, ņemot vērā visus šos siera paplāšu augstas izšķirtspējas fotoattēlus!

Vietnes izvēlne ir ērta un viegli pārlūkojama. Mājas lapas augšdaļā tam ir nolaižamie logi, kas nodrošina piekļuvi dažādām vietnes lapām un sadaļām. Reģistrējoties kontam, jūs varat pārlūkot produktu sortimentu un veikt pasūtījumu. Jūs varat arī pievienoties Siera klubam, rezervēt pasākumu, reģistrēties siera klasē vai pat kļūt par vairumtirgotāju! Iespēju ir daudz, tāpēc steidzieties izdarīt izvēli!

2. Jona Hāra dizains

Jona Hāra dizains

Labākie e-komercijas vietņu veidotāji

Jona Hāra dizains ir ASV bāzēta e-komercijas vietne ar rokām darinātiem, pēc pasūtījuma izgatavotiem somiņiem un dāvanām. Tīmekļa vietnes dizains ir stilīgs, mūsdienīgs, un tā pilnībā nāk klajā ar galveno specializāciju. Apmeklētāji šeit var pamanīt tikai pilna izmēra priekšmetus, kas piedāvā pārdošanai.

Pasūtījumu var veikt, sasniedzot vienu no izvēlnes punktiem vai apskatot kolekcijas, ritinot lejup uz mājas lapu. Divas interneta veikala video prezentācijas ne tikai paziņo potenciālajiem klientiem par tā vēsturi, bet arī mudina viņus iegādāties veikalā. Lietotāji, kuri vēlas uzturēt sakarus ar uzņēmumu un vēlas saņemt informāciju par pēdējiem atjauninājumiem, var abonēt biļetenu vai reģistrēties sociālā tīkla kontos..

3. Nakts taktika

Nakts taktika

Labākie e-komercijas vietņu veidotāji

Nakts taktika ir nakts redzamības aprīkojuma un aprīkojuma interneta veikals. Uzņēmumam ir vairāk nekā 18 gadu pieredze, piedāvājot plašu augstas kvalitātes nakts redzamības produktu un piederumu klāstu. Tie ir pieejami daudzās izvēlņu kategorijās, ieskaitot nakts redzamības sistēmas, termiskos attēlus, lāzerus un IR apgaismojumu, jomas un tēmēkļus, ķiveres, aksesuārus..

Katrā izvēlnes sadaļā ir nolaižamās kategorijas, kas nodrošina detalizētu piekļuvi produktu sortimentam. Katram priekšmetam ir detalizēts apraksts, specifikācijas un augstas kvalitātes oriģinālie fotoattēli. Tas klientiem palīdz iegūt priekšstatu par to, kā produkti izskatās un kā tie ietekmē. Ir arī ātrās saites, kas piešķir piekļuvi lielākajām vietņu sadaļām, produktiem un klientu atbalstam. Lietotāji var arī meklēt nepieciešamo produktu pēc nosaukuma, daļas, atslēgvārda un citiem parametriem. Vietnes dizains pilnīgi atbilst tās tēmai, produktu attēli un informācija tiek publicēta uz tumši pelēka fona. Šis ir cienīgs tīmekļa veikala ar Volusion darbināms paraugs!

4. Zāģu māja

Zāģu māja

Labākie e-komercijas vietņu veidotāji

Zāģu māja piedāvā elektroiekārtas un piegādes uzņēmumiem un privātpersonām Hjūstonas TX galvaspilsētas rajonā. Interneta veikalam ir stilīgs dizains, kas pilnībā atbilst tā nišas specializācijai.

Izvēlne ir pieejama šeit, lapas augšdaļā, ar daudzām apakšizvēlņu kategorijām, lai viegli meklētu produktus. Tajos ietilpst koku kāpšana, takelāža, atzarošana, drošība, satiksmes kontrole, enerģijas aprīkojums, kā arī apkope un remonts. Sākumlapā ir pieejamas tās pašas kategorijas, kā ritinot uz leju, lai ērti un ātri piekļūtu. Tie ir ar atšķirīgiem un augstas kvalitātes attēliem, produktu aprakstiem un specifikācijām, iepirkšanās informāciju un videoklipiem par piedāvātajiem produktiem. Mājas lapas kājenē atradīsit kontaktinformāciju, piekļuvi galvenajām vietnes sadaļām un konta reģistrēšanās kategoriju. Ir arī iespējams reģistrēties interneta veikala informatīvajam izdevumam, lai uzzinātu par jaunākajiem atjauninājumiem un īpašajiem piedāvājumiem.

5. Esiet Rugged

Esiet Rugged

Labākie e-komercijas vietņu veidotāji

Esiet Rugged ir izturīgu tīkla un datortehnoloģiju izplatītājs tiešsaistē. Tie nodrošina bagātīgu produktu klāstu, kas ir īpaši izstrādāti izmantošanai kritiski svarīgos gadījumos un kurus var darbināt dažādās vidēs un dažādās (dažreiz pat kritiski) nosacījumi.

Mājas lapā pieejamais pilna izmēra attēlu slīdnis sniedz galveno informāciju par uzņēmumu un tā piedāvātajiem produktiem, lai klientiem paziņotu par vietu, kur viņi ir ieradušies. Poga CTA novirza uz interneta veikalu, kur ikviens var veikt pasūtījumu, pārskatot produktu specifikācijas un piegādes nosacījumus. Vienkārši reģistrējieties kontam un izdariet izvēli!

6. Glowback LED

Glowback LED

Labākie e-komercijas vietņu veidotāji

Glowback LED ir populārs zīmols, kas specializējas individuālu lineāru LED apgaismojuma risinājumu ražošanā un izplatīšanā dzīvojamo, dekoratīvo un komerciālo apgaismojumu vajadzībām. Uzņēmums piedāvā bagātīgu lineāro LED apgaismes ierīču, LED fona apgaismojuma paneļu, pielāgotu LED apgaismojuma vadības sistēmu, kā arī citu piederumu klāstu. Šie un citi produkti tiek parādīti interneta veikalā un ir nopērkami jebkurā diennakts laikā.

Vietne pārsteidz lietotājus ar savu dizainu, kas neapdraud projekta augstākās klases funkcionalitāti. Tas ir loģiski strukturēts, piedāvājot piekļuvi galvenajām produktu kategorijām. Tie ir pieejami plašajā nolaižamajā izvēlnē, kā arī mājas lapā pieejamo produktu katalogā. Katram apgaismes ķermeņam ir apraksts, piegādes / maksājuma informācija, kā arī cenu specifikācijas. Pasūtījumu interneta veikalā ir iespējams veikt pēc iespējas īsākā laikā. Šīs ir galvenās iezīmes, kas padara projektu par cienīgu e-komercijas vietnes paraugu, kuru darbina Volusion.

7. Piparu pils

Piparu pils

Labākie e-komercijas vietņu veidotāji

Piparu pils ir ģimenes uzņēmums un planētas populārākais veikals, kas izmanto plašu popularitāti ar klientiem, pateicoties iespaidīgajam mazu partiju, dabisku, ar rokām darinātu un apbalvotu pikantu produktu sortimentam. Kas ir interesanti, Pepper Palace ietver mazumtirdzniecības vietu ķēdi (šobrīd Kanādā un ASV ir vairāk nekā 60 veikalu), kā arī tiešsaistes veikalu, kurā ikviens var iepirkties ar iecienītākajiem produktiem.

Uzņēmuma tīmekļa vietne izskatās patiešām iepriecinoša un tematiska, ar sarkano krāsu pārsvaru tās krāsu shēmā, kas izpaužas visos dizaina elementos – attēlos, fontos, galeriju slaidrādēs, reklāmkarogos, reklāmās utt. Lai atrastu vajadzīgo produktu, jums vajadzētu pārlūkot nolaižamā izvēlne ar daudzām sadaļām un desmitiem produktu, kas tur nopērkami. Tādējādi jūs varat izvēlēties produktus no šādām izvēlņu kategorijām: Karstā mērce, BBQ & Spārni, Salsa, pieliekamais, garšvielas & Rubs, Ēdienu gatavošana & Iemērkšana, dāvanu preces. Ritinot lapu uz leju, jūs redzēsit populārākās fotogrāfijas, kuras varat pasūtīt ar dažiem klikšķiem. Lai vienkāršotu iepirkšanās procesu, produkti tiek sadalīti arī vairākās grupās – vislabāk pārdotie produkti, jaunie produkti, karstākie produkti utt., Kas ir ērti un ērti.

8. Natale’s Men’s Clothier

Natale’s Men’s Clothier

Labākie e-komercijas vietņu veidotāji

Natale’s Men’s Clothier ir vīriešu apģērbu veikals, kas piedāvā profesionālu apkalpošanu, individuālu pieeju klientiem un izcilu produktu kvalitāti. Viņiem ir pārsteidzošs modeļu klāsts, kas atšķiras pēc lieluma, stila un citiem parametriem. Tā; šeit iespējams pasūtīt arī individuālus apģērbus, ņemot vērā jūsu individuālos parametrus.

Lai izmantotu unikālu personīgo un iepirkšanās pieredzi, sākotnēji vajadzētu apmeklēt vietni. Šeit jūs ne tikai uzzināsit detalizētu informāciju par veikalu, bet arī piekļūsit produktu sortimentam. Katalogs ir pieejams gan vietnē, gan nolaižamajā izvēlnē. Lielai lietotāju ērtībām un pasūtījumu izvietošanai visi produkti tiek iedalīti vairākās kategorijās, pamatojoties uz piedāvātā apģērba veidu. Tajos ietilpst krekli & Džemperi, bikses & Šorti, Virsdrēbes, Kaklasaites & Piederumi. Ir arī iespēja pārlūkot un pasūtīt citus veikalā piedāvātos pakalpojumus. Tīmekļa vietnes dizains raksturo eleganci un stilu, kas izpaužas visos elementos, savukārt dominējošā pelēko un zilo krāsu palete rada uzticamības sajūtu. Tā ir ievērojama priekšrocība jebkuram interneta veikalam.

9. Īsts dieva smagans

Īsts dieva smagans

Labākie e-komercijas vietņu veidotāji

Īsts dieva smagans noteikti satrauks un vēlēsies pārlūkot vietni, lai redzētu, ko tā var piedāvāt. Tas ir drošu, dabisku un bezrūpīgu košļājamo gumiju ražotājs un izplatītājs. Produktos nav mākslīgo saldinātāju, plastmasas, kancerogēnu, piedevu, neirotoksīnu un pārējo sastāvdaļu, kas apdraud cilvēku veselību. Tā vietā tie ir 100% bioloģiski noārdāmi, nesatur lipekli un ĢMO, ieskaitot organisko cukurniedru cukuru, savvaļas novāktās lietus mežu ķikli, dabiskos aromatizētājus, organisko glicerīnu un organisko saulespuķu.

Vietne izskatās tiešām gaiša, krāsaina, iespaidīga un jautra. Tā krāsu palete ietver plašu gaišu un spilgtu krāsu spektru, pārējā dominē rozā krāsa, kas vienmēr ir saistīta ar košļājamo smaganu. Tas rada priecīgu un pozitīvu iespaidu, kas izsauc vēlmi uzzināt vairāk par uzņēmumu un tā ražotajiem produktiem. Ritinot lapu uz leju, jūs iegūsit vispārīgu informāciju par uzņēmumu, tā izveidošanas un attīstības vēsturi, smaganu iegūšanas procesu un īpašībām, kas tam ļauj izturēt konkurenci nišā. Lai izvēlētos produktu, jums vajadzētu nokļūt sadaļā Veikals, lai izvēlētos gumiju, kuru vēlaties nogaršot, un veiktu tūlītēju pasūtīšanu. Viegli, ērti un ātri – tieši tas padara šo Volusion balstīto vietni par cienīgu projekta paraugu!

10. Fitnesa meklētāji

Fitnesa meklētāji

Labākie e-komercijas vietņu veidotāji

Fitnesa meklētāji ir organizācija, kas redz savu mūža misiju jauniešu veselības un fiziskās sagatavotības uzlabošanā, sniedzot ieguldījumu viņu fiziskajā un garīgajā attīstībā. Uzņēmēji, kas darbojas vairāk nekā 50 gadus, ir ieviesuši vairākus rīkus un paņēmienus, kas mudina un motivē bērnus un pieaugušos sasniegt lielus sasniegumus. Pirksta žetoni, kas ieviesti kā papildu balva par nobraukuma programmu, ir vispopulārākie un vislabāk pārdotie vadīšanas kluba stimuli Ziemeļamerikā.

Tiem lietotājiem, kuri vēlas uzzināt vairāk par uzņēmumu, tā misiju, mērķiem, sasniegumiem un piedāvātajiem produktiem / programmām, vietne sniedz izsmeļošu un ļoti detalizētu informāciju. Tas ir pieejams lielākajās vietnes sadaļās – vienkārši atrodiet nolaižamo izvēlni, lai atrastu atbildes uz jūsu jautājumiem. Galvenās izvēlnes sadaļās ietilpst balvas, Toe Tokens, Nobraukuma klubs, EZ Scan, Chains & Virves, paraugi utt. Lai noskaidrotu uzņēmuma prioritātes, varat arī noskatīties mājas lapā pieejamo video. Lai veiktu ātro pasūtījumu tieši tīmekļa vietnē, aizpildiet tiešsaistes veidlapu, lai norādītu sīkāku informāciju, vai arī dodieties uz katalogu, lai tur izvēlētos produktus.

Grunts līnija

Kā tu redzi, Volusija ir jauks rīks e-komercijas vietņu izveidošanai dažādi sarežģītības līmeņi. Vietnes veidotājs iekļauj funkciju un iespēju kopumu, kas tīmekļa veidošanas procesu padara saistošu un palīdz izveidot funkcionējošus un kvalitatīvus tiešsaistes veikalus.

Resursam ir vairāk nekā 100 funkciju un augstas kvalitātes e-komercijas veidņu komplekts, ko var pielāgot, ņemot vērā lietotāju vajadzības un mērķus. Ja esat izveidojis tiešsaistes veikalu vai vietni ar Volusion, laipni lūdzam dalīties pieredzē ar mums!

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map