Labākie Adobe Muse vietnes piemēri

Adobe Muse vietnes piemēri


Adobe Muse – neapšaubāmi ir viens no labākajiem bezsaistes platformas, kas tika īpaši izstrādāts, lai apmierinātu tīmekļa dizaineru vajadzības, kuru mērķis ir radīt īstus šedevrus. Lai gan programmatūra nozīmē zināmu grafisko prasmju apzināšanos, to joprojām ir viegli lietot un saprast.

Pārsteidzošais funkciju un iespēju kopums ļauj zinošiem web dizaineriem izveidot vietnes, neizmantojot tīmekļa izstrādātāju palīdzība. Šis ir ideāls rīks statisku un informatīvu vietņu izveidošanai, kuru misija ir piesaistīt lietotājus viņu dizainam.

Vai jūs priecājaties aplūkot vietņu piemērus, kas izveidoti, izmantojot Adobe Muse? Tas ir tieši tas, ko mēs tagad darīsim! Zemāk ir uzskaitīti labākie projektu paraugi, kas tika izstrādāti, pamatojoties uz šo platformu.

Svarīga piezīme: Adobe ir pārtraukts Adobe Muse atbalsts kopš 2018. gada 26. marta, taču jūs joprojām varat to izmantot Adobe Dreamweaver vai Adobe portfelis radīt iedvesmotus tīmekļa projektus.

1. Jūras salas mediji

Jūras salas mediji

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

Vienu skatienu uz Jūras salas mediji rada profesionalitātes un uzticamības iespaidu. Šī ir radošās mārketinga studijas vietne, kas nodarbojas ar augstākās klases multivides satura projektu, tostarp fotoattēlu un video, attīstību. Vietne izskatās pieņemama un pievilcīga – visi nepieciešamie elementi šeit atrodas savās vietās. Mājas lapā ir uzskaitītas galvenās studijas specializāciju jomas, augstas kvalitātes attēli, kā arī sadaļa Jaunākās ziņas.

Ir arī augstas klases projektu portfelis, ko radījusi studija. Emuārs ir pieejams arī šeit, lai sniegtu informatīvus ar nišu saistītus ierakstus, kas varētu interesēt lietotājus. Sazināties ar speciālistiem ir iespējams, izmantojot kontaktinformāciju, kas pieejama sadaļā Kontakti, vai izmantojot sociālo vietņu pogas, kas pieejamas tīmekļa vietnē.

2. Lonely Hunters suņu apmācība

Lonely Hunters suņu apmācība

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

Visiem, kam ir nodoms apmācīt savu suni, Lonely Hunters suņu apmācība ir lieliska vieta, kur sākt. Šī ir suņu apmācības speciālista Eleanor Post vietne, kas piedāvā dažādas programmas, no kurām izvēlēties. Izvēlei vajadzētu būt balstītai uz suņa šķirni, kā arī uz rezultātiem, kurus jūs sagaidāt. Ritinot mājas lapu, jūs varat uzzināt noderīgu informāciju par suņiem, ar kuriem Eleanor strādā, par pakalpojumiem, kurus viņa piedāvā katrā konkrētā gadījumā, un par apmācības programmu veidiem, kurus jūs varat izvēlēties.

Vai jums ir kādi jautājumi? Vai varbūt vēlaties sazināties ar pašu treneri? Pēc tam izmantojiet iespēju Kontaktēties, kas pieejama mājas lapas apakšā, kā arī attiecīgajā izvēlnes sadaļā.

3. Savienības virtuve

Savienības virtuve

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

Savienības virtuve ir vietne, kas pārstāv labi atpazīstamu restorānu tīklu. 2010. gadā dibinātais zīmols šobrīd var lepoties ar 10 vietām dažādās pilsētās visā valstī. Klienti novērtē visas norises vietas. Viņi var baudīt vietējos ēdienus, ko pārstāv sezonas salātu iesaiņojumi, burgeri, picas un daudz kas cits. Tas viss pateicoties kvalitatīvam pakalpojumam, dažādām vietējām īpatnībām un stabilai tiešsaistes pārstāvniecībai, kas izveidota ar Adobe Muse vietņu veidotāja palīdzību..

Projekta dibinātājam Paulam Milleram ir milzīga pieredze, strādājot par uzņēmēju un restorānu. Tomēr viņš bija jauns vietņu veidošanas tehnoloģiju jomā. Adobe Muse palīdzēja viņa komandai izveidot pilnībā funkcionējošu restorāna vietni ar āķīgiem īpašiem attēliem, īpašu ēdienkartes sadaļu ar kategorijās esošiem ēdieniem, kontaktinformāciju un atrašanās vietas bloku. Tā rezultātā šeit ir pieejams profesionālās ēdināšanas vietnes piemērs.

4. Orsheln Industries

Orsheln Industries

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

Orsheln Industries ir uzņēmumu grupa, kas specializējas dažādās jomās. Uzņēmumam ir bagāta vēsture, kas aizsākās 1917. gadā. Brāļi Eds un Viljams Orsšelni nodibināja uzņēmumu, kas darbojas šodien, un tas joprojām ir ģimenes uzņēmums. Grupa iepazīstina ar vairākām atsevišķām filiālēm un departamentiem, kas nodarbojas ar Jūras RV un sacīkšu produktu ražošanu. Daži no Orshen ģimenes uzņēmumiem piegādā produktus mājām un lauksaimniecībai lielākajiem valsts mēroga mazumtirgotājiem, savukārt citi sniedz īpašumu pārvaldīšanas un citus pakalpojumus.

Ir grūti izveidot tīmekļa vietni uzņēmumu grupai. Jums jāapsver visas filiāles un atsevišķas nodaļas vienā vietnē. Adobe Muse izdarīja labu lietu, norēķinoties par vairākiem dažādiem uzņēmumiem no Orsheln ģimenes atsevišķā sadaļā. Vietne izskatās diezgan vienkārša, bet tajā pašā laikā funkcionāla.

5. Napoli’s

Napoli’s

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

Napoli’s ir maza restorānu ķēde, kas atrodas Rietumvirdžīnijā. Uzņēmumam pieder vairākas ēdināšanas vietas papildus bagātīgai ēdienkartei. 1966. gadā dibinātais zīmols piedāvā augstas kvalitātes ēdienus, kas saistīti ar itāļu virtuvi. Apmeklētāju paklājs izmēģina visu, sākot no makaroniem un tīras Neapoles picas līdz sviestmaizēm, salātiem un dzērieniem. Papildus restorānu vietnēm uzņēmums piedāvā pārtikas piegādes pakalpojumu. Tātad vietnei vajadzēja izcelt abas ēdienkartes no izvēlnes, kā arī funkcionālas kvalitātes lapu.

Tiešsaistes izvēlne izskatās profesionāla, kaut arī nedaudz novecojusi. No otras puses, klienti var redzēt piedāvātos ēdienus, kā arī cenu zīmes un citu informāciju, ieskaitot sastāvdaļas. Katrā produktu kartē ir papildinājuma funkcija, kas jau ir integrēta tīmekļa vietnē, savukārt norēķinu process izskatās diezgan ātrs, pateicoties iebūvētajai e-komercijas funkcionalitātei..

6. Datoru kapitālais remonts

Datoru kapitālais remonts

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

Datoru kapitālais remonts ir labs piemērs tam, kā lietotāji ar Adobe Muse palīdzību var tikt galā ar sarežģītiem vietņu projektiem. Uzņēmums pārstāv Ņujorkas visuzticamāko datoru pakalpojumu un tirdzniecības speciālistu komandu. Turklāt viņi pērk lietotus klēpjdatorus, viedtālruņus un citas ierīces no klientiem, kuriem skaidra nauda ir jāsaņem uz vietas. Datoru remonta eksperti nodarbojas ar dažādiem sīkrīkiem, ieskaitot spēļu konsolēm, valkājamiem izstrādājumiem utt.

Ideja bija izveidot projektu, kas faktiski saturēja divas vietnes vienlaikus. No vienas puses, mums ir mājas lapa ar vispārīgu informāciju un informāciju klientiem, kuri vēlas pārdot savas ierīces. Tas izskatās ļoti novecojis, kamēr lapas formatēšana ir mazliet nesaistoša. No otras puses, viņiem ir pilnībā funkcionējošs digitālais veikals, kas tiek mitināts apakšdomēnā un piedāvā dažādus produktus, kas sadalīti kategorijās, kuras tiek parādītas galvenes izvēlnē. Interneta veikals izskatās modernāks un stilīgāks, piedāvājot produktu iespējas un vienkāršu navigāciju.

7. Alus darītāju labākais komplekts

Alus darītāju labākais komplekts

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

Alus darītāju labākais komplekts ir īsta nelaime visiem alus faniem un prasīgiem gardēžiem. Uzņēmums piegādā sastāvdaļas, īpašu aprīkojumu un receptes, lai mājās pagatavotu izcilākos IPA, sidrus, lasītājus un citus alus veidus. Dibināts 1992. gadā, tas ir kļuvis par lielu izplatītāju ar savu piegādes un mazumtirdzniecības ķēdi. Lai pēc iespējas labāk izmantotu mājās pagatavoto alu, klienti var pasūtīt dažādus komplektus, kas piegādāti ar vairāk nekā 50 dažādu šķirņu sastāvdaļām..

Kas attiecas uz vietni, tā izskatās ļoti informatīva. Papildus mājas lapai ar trim galvenajām specifikācijām, lietotāji var gūt labumu no detalizētiem FAQ, CO2 apjoma un temperatūras konvertēšanas diagrammām, norādījumiem par ievietošanu utt. Tā rezultātā alus darītavas labākais komplekts ir ne tikai sastāvdaļu piegādātājs, bet arī visaptveroša zināšanu bāze, kas izstrādāta uz Adobe Muse profesionāliem alus darītājiem un amatieriem.

8. 400 Pludmales jūras veltes

400 Pludmales jūras veltes

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

400 Pludmales jūras veltes ir leģendāra iekštelpu un āra ēdināšanas vieta, kas atrodas Floridā. Restorāns ir kļuvis par ģimenes uzņēmumu. Mūsdienās tas piedāvā vietējos ēdienus, kas ietver sezonas salātus ar jūras veltēm, austeres, grilētu zivi, dažādas kombinācijas un daudz ko citu. Apmeklētāji var atrasties uz brīvdabas terases vai restorāna iekšpusē, baudot milzīgu vīnu un pēc pasūtījuma gatavotu kokteiļu izvēli.

Vietne izskatās diezgan stilīga, salīdzinot ar citām restorānu vietnēm, kas veidotas, izmantojot Adobe Muse. Tas rada labu pirmo iespaidu ar gaišu un saistošu mājas lapu, kur apmeklētāji var izvēlēties pakalpojumus, kurus viņi meklē (Galdu reģistrācija, banketi, ēdināšana utt.). Starp svarīgākajiem negatīvajiem punktiem ir jāņem vērā tas, ka vietnei nav pievilcības. Labā ziņa ir tā, ka ir iespēja lejupielādēt izvēlnes PDF failos.

9. OMP Muotoilua

OMP Muotoilua

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

OMP Muotoilua ir dizaina un arhitektūras aģentūra. Uzņēmums atrodas Somijā, kas nozīmē minimālistiskas un funkcionālas dizaina koncepcijas. Dibināta 2015. gadā, studijai tagad ir vairākas savas tehnikas, kas piedāvā gatavas dizaina idejas mājām, kotedžām, dzīvokļiem un cita veida īpašumiem. Ideja ir radīt vienkāršu, stilīgu un funkcionālu vidi, neskatoties uz dzīves telpas ierobežojumiem.

Pati vietne izskatās ļoti stilīga un tīra tāpat kā Skandināvijas mājas dizains savā izcelsmē. Mājaslapā ir vairākas galvenās arhitektūras koncepcijas, kas atspoguļo uzņēmuma pakalpojumus. Ir pieejama augstas kvalitātes lapa Abut, kas iepazīstina ar OMP dibinātāju. Tomēr būtu jaukāk, ja vietnei būtu daudzvalodu versija, jo viss saturs ir somu valodā. Turklāt autore ir aizmirsusi norādīt vietnes nosaukumu un aprakstu. Bet tā diez vai ir Adobe Muse funkcionalitātes problēma.

10. DIZAINS

DIZAINS

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

DIZAINS ir vācu dizaina studija un tipogrāfija. Tas galvenokārt specializējas korporatīvo pakalpojumu sniegšanā uzņēmumiem un jaunizveidotiem uzņēmumiem. Galvenās kompetences ietver grāmatu vāku un logotipu dizainu, korporatīvo zīmolu grāmatas, web dizainu un daudz ko citu. DESIGNWERK sadarbojas ar vadošajām vācu izdevniecībām un redakcionālajām organizācijām.

Tīmekļa vietne atspoguļo Eiropas pieeju tam, ko mēs saucam par uzdrīkstēšanos un minimālisma dizainu. Kad esat ienācis tīmekļa vietnē, jums tas patīk, kaut arī tajā nav vārdu angļu valodā. Dīvainas krāsu kombinācijas rada pilnīgu izskatu, savukārt izvēlnes ieviešana ir nedaudz dīvaina, kaut arī funkcionāla. Var paiet kāds laiks, lai lietotāji pierastu pie tā. Bet kopumā Adobe Muse te paveica lielisku darbu.

11. Koks VFX

Koks VFX

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

Koks VFX ir tīmekļa dizaineru un animācijas portfelis, kas izveidots ar Adobe Muse palīdzību. Vietne iepazīstina Danny – vizuālo efektu māksliniekus un ilustratorus. Saskaņā ar pieejamo informāciju sadaļā “Par”, Danny ir pieredzējis profesionālis attiecībā uz VFX uzraudzību, kustību dizainu un animāciju, kas ir viņa galvenās specializācijas.

Kas attiecas uz pašu vietni, šeit jūs neatradīsit daudz sadaļu. Portfelis sastāv no trim galvenajiem vecumiem. Pirmā ir mājaslapa ar visiem Danny darbiem, kas tajā parādīti. Katrs darbs ir pieejams kā Vimeo video ar nosaukumu un īsu tā aprakstu, pateicoties Adobe Muse integrācijas iespējām. Otrajā lappusē ir aprakstīta Danny darba pieredze un viņa sniegto pakalpojumu veidi. Ir sazināšanās pogas logrīks. Trešajā lapā ir sīka kontaktinformācija. Vietnei ir sociālo mediju pogas, lai sekotu Tree VFX Facebook vai Instagram.

12. Bambergers

Bambergers

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

Bambergers ir privāta nekomerciāla boulinga asociācija. Tas ievada līdzīgi domājošu cilvēku pulcēšanos, kuriem patīk spēlēt boulingu. Tīmekļa vietne tika izveidota, lai veidotu kopienu un dalītos ar tiešajiem rezultātiem, gaidāmajiem notikumiem, boulinga noteikumiem, tiešajām sacensībām utt. Tātad, uzdevums Adobe Muse tīmekļa vietnes veidotājam bija diezgan viegls..

Pats projekts nav nekas īpašs dizaina vai funkcionalitātes ziņā. Tam ir mājas lapa ar vairākām galvenajām sadaļām, kas balstītas uz saturu. Viņi galvenokārt piegādā teksta informāciju, tērzēšanas sarunas, pasakas un citus blokus, kas attēlo stāvošu stāvokli, ierakstu turētājus, labākos spēlētājus visas sezonas garumā un citus svarīgus datus papildus kluba privātuma politikai, kas tiek piegādāta atsevišķā lapā.

13. Hovards & Wayman

Hovards un Wayman

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

Hovards & Wayman ir Meksikā reģistrēts uzņēmums, kas sniedz grāmatvedības palīdzību uzņēmumiem un uzņēmējiem. Tajā ir vairāk nekā 30 pieredzējuši speciālisti grāmatvedības un likumdošanas jomā. Viņi palīdz sakārtot pareizu darbplūsmu un sakārtot dokumentāciju, palīdz nodokļu politikā un veido visu dokumentāciju uzņēmuma īpašniekam, ļaujot viņam koncentrēties uz iepriekšējiem biznesa mērķiem.

Uzņēmums strādā ar dažādiem uzņēmumiem no dažādām nišām. Tas varētu nozīmēt sarežģītu vietni ar vairākām lappusēm un laukiem, ko segt. Šķiet, ka Adobe Muse ļauj izveidot minimālistiskus projektus, kas var izskatīties ļoti profesionāli. Šeit mums ir visas galvenās sadaļas, kas iepazīstina ar H&W komanda, kā arī viņu galvenās specializācijas, kontaktinformācija ar integrētu Google Map un publikācijas. Kopējais iespaids ir labs, lai gan galvenās lapas reklāmkarogs izskatās mazliet dīvains, it kā tas pazustu. Varbūt tas ir jautājums par attēla kvalitāti, bet ne par Adobe Muse funkcionalitāti.

14. Melnās mājas nozīmītes

Melnās mājas nozīmītes

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

Melnās mājas nozīmītes ir mazs uzņēmums, kas nodarbojas ar dažāda veida nozīmīšu izgatavošanu. Klienti var brīvi piedāvāt jebkura izmēra un krāsas izstrādājumus. Viņi iegūs nozīmītes ar dažādu apdruku un attēliem. Uzņēmums piegādā savas preces izglītības un nekomerciālām organizācijām. Produktus iecienījuši pasākumu virzītāji, bāru un restorānu īpašnieki un citi biznesa pārstāvji. Daži var domāt, ka no vietnes, kas saistīta ar nozīmīšu izgatavošanu un pārdošanu, nav daudz sagaidāms. Nu, Black House Badges jau no paša sākuma izskatās mazliet netīrs.

Tomēr, padziļinoties produktu meklēšanas procesā, jūs saprotat, ka katra produkta lapa ir gandrīz perfekta. Klienti redzēs detalizētu informāciju par katru preci, kamēr lapas aprakstā ir iekļauta izmēru tabula papildus informācijai par to, no kā produkts ir izgatavots. Izvēlnes sadaļās ir iekļauti bestselleri, kontaktinformācija, produktu kategorijas, reālās dzīves produktu piemēri un daudz kas cits.

15. Laredo pilsēta

Laredo pilsēta

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

Laredo pilsēta ir vietējais sociālais un valdības projekts, kas veltīts Laredo, Teksasā. Tas pārstāv pilsētas iedzīvotāju un oficiālo pārstāvju kopienu. Lietotāji var sazināties ar jaunākajām Laredo ziņām, kā arī uzzināt visu nepieciešamo informāciju oficiālo formalitāšu kārtošanai. Vietņu sadaļās ir sniegta noderīga informācija par visiem pieejamajiem valdības un sociālajiem departamentiem papildus to sniegto pakalpojumu sarakstam.

No funkcionālā viedokļa vietne ir intuitīva un viegli lietojama. Tam ir dokumentu meklēšanas funkcija un Google meklēšanas josla, lai ātri atrastu nepieciešamo problēmu. Mājaslapā ir papildu attēlu un teksta bloki ar regulāri atjauninātu informāciju, kā arī daži citi noderīgi logrīki, piemēram, kalendārs, biļetenu abonēšanas forma, informācija par gaidāmo notikumu, kontaktinformācija utt..

Grunts līnija

Šajā rakstā aplūkotie vietņu piemēri to pierāda Adobe Muse ir rīks numur viens tiem lietotājiem, kuri var lepoties ar zināmām grafiskā dizaina iemaņām un pieredzi. Ja jums ir paveicies būt vienam no šiem cilvēkiem, tad laipni lūdzam izmantot rīku, lai izveidotu īstu šedevru, kas neatstās jūsu apmeklētājus vienaldzīgus. Pretējā gadījumā daudzietilpīgā un nedaudz sarežģītā platforma jums var kļūt par īstu izaicinājumu (šajā gadījumā jūs varat mēģināt izmantot daudz vienkāršākus vietņu veidotājus Wix, uKit vai Weebly). Ņemiet to vērā, izvēloties programmatūru sava tīmekļa dizaina vajadzībām!

Izveidojiet vietni bez maksas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map