Przegląd Web Hosting Hub 2018

Czy Web Hosting Hub to dobry hosting? Przeczytaj naszą pełną recenzję Web Hosting Hub z profesjonalistami & minusy, reklamacje, zalecane użycie, FAQ, kupony, & więcej.


Przegląd Centrum Hostingu

Centrum hostingowe

www.webhostinghub.com

Serwer O / S:Linux
Panel sterowania:cPanel
Automatyczny instalator:Softaculous
Lokalizacja centrum danych nr 1:Los Angeles, CA
Lokalizacja centrum danych nr 2:Virginia Beach, Wirginia
Shared Hosting:tak
Hosting VPS:tak
Dedykowany hosting:tak
Hosting dla sprzedawców:tak
Hosting w chmurze:Nie

Zobacz plany hostingowe

Krótki przegląd:

www.webhostinghub.com to popularna firma hostingowa powszechnie znana ze swojej niedrogiej, niezawodnej i przyjaznej dla programistów platformy. Web Hosting Hub to świetny wybór dla właścicieli małych firm, przedsiębiorców rozpoczynających działalność, niezależnych specjalistów komputerowych i wydawców mediów internetowych, którzy szukają łatwej i bezproblemowej usługi z ponadprzeciętną pomocą techniczną. Web Hosting Hub oferuje wiele bezpłatnych narzędzi i ofert bonusowych wraz z wyjątkowo szybkimi udostępnianymi planami hostingowymi – wszystko w stosunkowo niskiej cenie. Web Hosting Hub opracował unikalną metodę skalowania zasobów serwera we wspólnych planach hostingowych. Zamiast alokować wszystkie konta z tym samym procesorem & Wskaźniki wykorzystania pamięci RAM, podobnie jak większość firm w branży, Web Hosting Hub zapewnia 200% do 400% więcej zasobów na ich kontach o wyższej wartości. W ramach tych zoptymalizowanych ram klienci uzyskują lepszą wydajność stron CMS i aplikacji bazodanowych. Ze względu na zaangażowanie Web Hosting Hub w standardy sieciowe, wymagania programistyczne i ich niskie ceny ofertowe, firma szybko stała się szanowanym hostingiem, zdobywając liczne nagrody i pomagając tysiącom właścicieli firm w publikowaniu informacji online.

Dlaczego warto wybrać Web Hosting Hub:

 • Niedrogie & niezawodne usługi hostingowe dla właścicieli małych firm, przedsiębiorców i programistów
 • Wydajny hosting Linux z wieloma popularnymi funkcjami
 • Odpowiedni dla obu początkujących & profesjonaliści
 • Darmowe narzędzia do tworzenia kopii zapasowych i przywracania witryny w dowolnym momencie
 • Niestandardowe usługi projektowania stron internetowych dla absolutnie początkujących, którzy potrzebują pomocy w tworzeniu witryny
 • Pozwala klientom wybrać lokalizację serwera geograficznego podczas realizacji transakcji w celu uzyskania maksymalnej prędkości & zmniejszone opóźnienie
 • Świetny wybór dla WordPress z instalacją „1 kliknięciem” poprzez Softaculous
 • Niesamowita obsługa klienta przez telefon, czat na żywo lub system biletów e-mail

Jakie są wady:

 • Brak VPS lub dedykowanych planów hostingowych dla większych witryn
 • Ich podstawowy plan hostingowy (Spark) jest ograniczony tylko do dwóch witryn
 • Brak łatwej integracji z Google Apps for Work – należy skonfigurować ręcznie
 • Weryfikacja telefoniczna wymagana na nowych kontach, zanim klienci będą mogli korzystać z witryny

Dolna linia:

Web Hosting Hub to świetny wybór do wspólnego hostingu. Gorąco polecamy je właścicielom małych firm, przedsiębiorcom internetowym, firmom rozpoczynającym działalność i projektantom. Ich hosting jest szybki, niezawodny i niedrogi. Nie mają VPS ani dedykowanych planów serwerów, ale oferują wszystkie narzędzia i funkcje wymagane od wspólnego planu hostingowego, aby pomóc Ci zbudować nową witrynę i uzyskać ją online. Są również idealne do niedrogiego hostingu WordPress, dzięki narzędziu do tworzenia witryn BoldGrid teraz dołączonym do wszystkich kont. Klienci otrzymują bezpłatną „domenę na całe życie”, a także wstępną migrację plików witryny z innej firmy bez dodatkowych opłat. Na ich serwerach działa CentOS Linux z szyfrowaniem cPanel, PHP 5 i suPHP w standardowej konfiguracji. Ponieważ model biznesowy Web Hosting Hub opiera się na obsłudze wymagań witryny CMS typu open source (WordPress, Drupal, Joomla, Magento, OpenCart itp.), Nie zawahalibyśmy się polecić ich właścicielom witryn, którzy potrzebują niezawodnej platformy do tworzenia LAMP.

Kupon specjalnej oferty Web Hosting Hub

Zacznijmy hosting!

Web Hosting Hub ma 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz wypróbować je bez ryzyka.

Recenzja eksperta Web Hosting Hub

Opinia eksperta – nasz dogłębny przegląd Web Hosting Hub

Web Hosting Hub został założony w 2010 roku przez Sunila Saxenę i Todda Robinsona, tych samych ludzi, którzy stworzyli InMotion Hosting w 2001 roku. Sunil & Todd uruchomił Web Hosting Hub, mając na uwadze jeden cel: zapewnienie łatwych w konfiguracji i niedrogich rozwiązań hostingowych dla majsterkowiczów. Sunil stwierdził, że patrząc na branżę hostingową, czuł, że demografie nowych programistów i projektantów są konsekwentnie niedoceniane przez większe firmy. Z tego powodu powstało Web Hosting Hub z naciskiem na innowacje techniczne i zadowolenie klientów. Siedziba firmy znajduje się w Virginia Beach, a obecnie ma ponad 200 członków zespołu. Jest to akredytowana firma z Better Business Bureau z oceną A +. Web Hosting Hub zdobył wiele nagród od momentu uruchomienia jako jedna z najlepszych usług hostingu współdzielonego w branży.

Plany hostingowe & Funkcje – Który jest odpowiedni dla mnie?

Web Hosting Hub oferuje tylko trzy wspólne plany hostingowe. Nie mają platformy VPS ani wypożyczonych serwerów dedykowanych. Chociaż nie konkurują one na rynku w zakresie dostarczania rozwiązań dla witryn o bardzo dużym ruchu, Web Hosting Hub jest idealny do samodzielnego publikowania informacji dla małych firm. Rozważ plany Web Hosting Hub dotyczące lokalnych restauracji, małych sklepów e-commerce, galerii zdjęć, portfolio artystów, stron wiki, forów i blogów. Podczas gdy wstępny plan Spark ogranicza się do hostowania maksymalnie dwóch stron internetowych, klienci otrzymują podwójną pamięć RAM serwera & Zasoby procesora w planie Nitro z możliwością hostowania nieograniczonej liczby domen pod cPanel. Dzięki planowi Dynamo klienci otrzymują 4x współdzielone zasoby serwera do hostowania stron internetowych dostępnych w ramach planu Spark. To sprawia, że ​​zaawansowane plany mają lepszą wartość niż inne hosty internetowe, a także zwiększa wydajność hostowanych skryptów CMS i aplikacji bazodanowych. Podoba nam się prostota, standardowe funkcje branżowe i konfiguracja techniczna planów Web Hosting Hub, polecając je klientom do regularnego użytku.

Omówienie wspólnych planów hostingowych Centrum hostingowego

Wspólne plany:
Cena wprowadzająca:
Cena odnowienia:
Porównać:
Iskra3,99 USD / mies8,99 USD / mies
Nitro6,99 USD / mies12,99 USD / mies
Dynamo8,99 USD / mies16,99 USD / mies

Spark to plan wprowadzający z Web Hosting Hub przeznaczony dla właścicieli pojedynczych lub podwójnych witryn. Ponieważ plany Nitro i Dynamo mają odpowiednio 2x i 4x więcej alokacji zasobów serwera niż Spark, tak naprawdę wolimy te plany wraz z nieograniczonymi opcjami hostowania domen, które zapewniają niż konto wprowadzające. Wszystkie serwery Web Hosting Hub działają na fabrycznie montowanych serwerach Dell typu rack z dyskami półprzewodnikowymi (SSD), które działają 20 razy szybciej niż tradycyjne dyski twarde w czasie ładowania strony internetowej. Obsługa obu MySQL & Bazy danych PostgreSQL są opcją przyjazną dla programistów, a wszystkie konta mają dostęp do SSH. W przeciwnym razie korzystanie z cPanel w CentOS Linux, bezpłatnej domenie z rejestracją nowego konta, instalatorami skryptów „jednym kliknięciem” i zerowymi gwarancjami przestojów są standardami branżowymi. Web Hosting Hub umożliwia także rejestrację nowych kont w wysokości od 75 do 250 USD w Google AdSense, Bing i Yahoo! kredyty reklamowe, w zależności od planu. Korzystanie z narzędzia do tworzenia witryn BoldGrid jest zdecydowanym plusem dla osób rozwijających się na platformie WordPress.

Shared Hosting – Spark: 2 strony internetowe, 1 GB pamięci RAM, 100 procesów wejściowych, 1 Mb / s I / O, 40 jednoczesnych połączeń, 75 USD kredytów reklamowych

Głównym powodem, dla którego Web Hosting Hub działa lepiej niż inne wspólne plany hostingowe w innych firmach, jest to, że zapewniają większy przydział zasobów na sprzęcie. W przypadku planu Spark odpowiada to 40% zasobów procesora, 2 GB wirtualnej pamięci RAM, 1 GB pamięci fizycznej i 40 jednoczesnych połączeń użytkownika. To dwa do trzech razy więcej niż zapewniają współdzielone konta hostingowe w innych firmach po niższej cenie.

Shared Hosting – Nitro: Nieograniczone strony internetowe, 2 GB pamięci RAM, 200 procesów wejścia, 1,5 Mb / s I / O, 80 jednoczesnych połączeń, 175 USD kredytów reklamowych

Podobnie w planie Nitro właściciele witryn mogą hostować nieograniczoną liczbę domen z alokacją 80% zasobów procesora, 4 GB wirtualnej pamięci RAM, 2 GB pamięci fizycznej i 80 jednoczesnych połączeń użytkownika. Jest to około 4x do 6x, co oferują inne porównywalne plany wspólnego hostingu, nawet w najlepszych firmach konkurencyjnych. Podczas gdy wielu hostów internetowych nie publikuje tych statystyk aktywnie, określają szybkość dławienia procesora, limity czasu oczekiwania na strony oraz występowanie stron internetowych, które przechodzą w tryb offline podczas skoków ruchu.

Shared Hosting – Dynamo: Nieograniczone strony internetowe, 4 GB pamięci RAM, 350 procesów wejściowych, operacje we / wy 2 Mb / s, 120 jednoczesnych połączeń, kredyty reklamowe w wysokości 250 USD

Plan Dynamo w Web Hosting Hub oferuje 100% zasobów procesora, 8 GB wirtualnej pamięci RAM, 4 GB pamięci fizycznej i 120 jednoczesnych połączeń użytkownika. Jest to 6- do 8-krotnie większa moc standardowego wspólnego hostingu w innych firmach. Z tego powodu zdecydowanie zalecamy badanie tych statystyk, ponieważ bardziej niż jakikolwiek inny problem, czynniki te określają wydajność i czasy ładowania stron witryn CMS działających w ramach wspólnego hostingu.

Tak więc, podczas gdy Web Hosting Hub zapewnia ten sam hosting cPanel Linux, który działa na CentOS, z którego korzysta większość innych firm w branży, ich sposób alokacji pamięci RAM, zasobów procesora i ograniczeń ruchu na kontach w udostępnianych planach hostingowych jest wyjątkowy. Tam, gdzie inne firmy często reklamują podobne funkcje alokacji zasobów jako nową platformę „chmurową”, uważamy, że Web Hosting Hub dokonuje właściwego wyboru, wykorzystując ten system jako sposób na ulepszenie istniejących kont hostingu współdzielonego za pomocą cPanel. Większość firm w branży kontynuuje starsze plany udostępniania hostingu na znacznie niższych limitach zasobów serwerów. Web Hosting Hub zasługuje na wiele uznania za wdrożenie tych ulepszeń alokacji zasobów we wspólnej usłudze hostingu i uważamy, że użytkownicy odczuwają znaczną szybkość ładowania strony i wzrost wydajności witryny w wyniku tego.

Łatwość użycia – zarządzanie kontem & Panel sterowania

Po zakupie dowolnego z powyższych planów w Centrum hostingu najpierw zalogujesz się do panelu zarządzania kontem (AMP). W ramach AMP możesz łatwo zarządzać całym kontem za pomocą Web Hosting Hub i oczywiście dodawać wszelkie dodatkowe usługi, których możesz potrzebować. AMP, którego używają, jest bardzo usprawnione i wydajne. Jest bardzo podobny do ich siostrzanej firmy InMotion Hosting, z tą różnicą, że ma inną stylistykę, która pasuje do ich własnych kolorów i marki. Pulpit nawigacyjny AMP ma łatwy dostęp do wszystkich najczęściej używanych funkcji i usług, które pomogą Ci szybko zacząć. Na przykład możesz łatwo kupić dedykowany adres IP dla swojej witryny lub dodać usługę ochrony poczty e-mail firmy McAfee. Ogólnie uważamy, że ich AMP oferuje skuteczny układ do zarządzania kontem hostingowym. Oczywiście, jeśli nigdy wcześniej nie prowadziłeś żadnej witryny, zapoznanie się z nią i wygodniejsze poruszanie się po niej może zająć trochę czasu. Poniżej zrzut ekranu z AMP:

Zrzut ekranu przedstawiający Web Hosting Hub AMP (panel zarządzania kontem)

Przegląd panelu sterowania

Web Hosting Hub korzysta z cPanel, standardu branżowego do zarządzania hostingiem wielodomenowym i ustawieniami konfiguracji serwera do programowania. Możesz szybko uzyskać dostęp do pulpitu cPanel za pośrednictwem AMP lub wpisując „/ cpanel” na końcu adresu URL swojej witryny. CPanel Centrum Hostingu został niedawno zaktualizowany, aby pasował do marki firmy (jak pokazano poniżej). Jest to powszechna praktyka dla wielu hostów internetowych, a panel sterowania wygląda świetnie.

Zrzut ekranu panelu sterowania Centrum hostingu (cPanel)

Niektóre opcje oferowane przez Web Hosting Hub w ich implementacji cPanel nie znajdują się w innych planach hostingowych w innych firmach. Obejmuje to aplikację McAfee Email Protection, wiadomość e-mail & Newsletter Usługi marketingowe, faks internetowy, połączenia VoIP, narzędzia do przetwarzania kart kredytowych i BoxTrapper. Chociaż wielu użytkowników może nie w pełni korzystać z tych opcji, bezpłatne udostępnienie tych dodatkowych narzędzi ze standardowymi narzędziami cPanel zwiększa już doskonały zestaw zasobów do zarządzania domeną.

Serwery, sieć, & Wydajność

Serwery: Web Hosting Hub ma 2 centra danych – jedno na wschodnim wybrzeżu w Ashburn w stanie Wirginia, a drugie w Los Angeles w Kalifornii. Korzystają z architektury puli serwerów z niestandardowymi serwerami Dell R710. Używając wysokiej klasy sprzętu i sieci poziomu 1 do routingu danych, ich prędkości hostingu są bardzo szybkie, szczególnie dla klientów z całej Ameryki Północnej. Kolejną istotną korzyścią, jaką oferuje Web Hosting Hub, jest możliwość wybrania centrum danych, w którym wolą, aby jego witryna była hostowana geograficznie. To dodatkowo pomaga zmniejszyć fizyczną odległość między tobą a witryną, zmniejszając opóźnienia i poprawiając szybkość ładowania strony.

Pełne przydziały zasobów serwera dla każdego planu hostingu współdzielonego Web Hosting Hub to:

Iskra: 40% zasobów procesora, 2 GB wirtualnej pamięci RAM, 1 GB pamięci fizycznej, szybkość przetwarzania we / wy 1 Mb / s, 100 jednoczesnych procesów, & 40 jednoczesnych użytkowników
Nitro: 80% zasobów procesora, 4 GB wirtualnej pamięci RAM, 2 GB pamięci fizycznej, szybkość przetwarzania we / wy 1,5 Mb / s, 200 jednoczesnych procesów, & 80 jednoczesnych użytkowników
Dynamo: 100% zasobów procesora, 8 GB wirtualnej pamięci RAM, 4 GB pamięci fizycznej, szybkość przetwarzania we / wy 2 Mb / s, 350 jednoczesnych procesów, & 120 jednoczesnych użytkowników

Sieć: Nasze własne doświadczenia z Web Hosting Hub są bardzo pozytywne, szczególnie jeśli chodzi o wydajność witryny & niezawodność sieci. Witryny hostowane za pomocą Web Hosting Hub zwykle ładują się bardzo szybko i osiągają dobre wyniki w testach porównawczych. Jest to szczególnie korzystne dla Google, który wykorzystuje teraz szybkość ładowania strony w algorytmie rankingu.

Pomocne odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące centrum hostingowego

Oto kilka często zadawanych pytań na temat usługi Web Hosting Hub:

Jak zamówić abonament hostingowy z Web Hosting Hub?

Możesz zamówić wspólny plan hostingowy w Web Hosting Hub, odwiedzając ich stronę internetową www.webhostinghub.com. Możesz również zamówić przez telefon, za pośrednictwem ich działu sprzedaży pod numerem 877-595-4482. Zaleca się zamawianie online, aby nie wprowadzać błędów w nazwie domeny. Możesz także uzyskać bardziej kompleksowy, wizualny podział dodatkowych funkcji & cennik. Pamiętaj, że będziesz musiał porozmawiać z przedstawicielem obsługi klienta przez telefon, aby zakończyć proces dołączania.

Jakie płatności akceptuje Web Hosting Hub?

Web Hosting Hub akceptuje wszystkie główne karty kredytowe (Visa, MasterCard, American Express, & Odkryć). Niestety nie akceptują PayPal.

Jak mogę anulować??

Możesz anulować swoje konto w dowolnym momencie, odwiedzając ich stronę internetową. Będziesz musiał przesłać powiadomienie o anulowaniu online za pośrednictwem elektronicznego formularza anulowania.

Czy otrzymam zwrot pieniędzy? & jak to działa?

Tak. Web Hosting Hub oferuje 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że masz 90 dni na otrzymanie pełnego zwrotu pieniędzy. Jeśli anulujesz po 90 dniach, otrzymasz zwrot proporcjonalny (w zasadzie zwrot za pozostały czas, którego nie wykorzystałeś). Nie ma żadnych limitów czasowych ani długoterminowych zobowiązań i możesz je anulować w dowolnym momencie. Jednak wszelkie certyfikaty SSL, opłaty za prywatność domeny lub nazwy domen zarejestrowane w Hub nie podlegają zwrotowi. Jest to standard w przypadku większości hostów internetowych. Jeśli otrzymałeś bezpłatną nazwę domeny od Web Hosting Hub, nie podlega zwrotowi opłata w wysokości 15,99 USD. Zachowujesz nazwę domeny i możesz ją przenieść lub wskazać gdzie indziej.

Kilka rzeczy do rozważenia przed zakupem …

Podobnie jak w przypadku każdego hosta internetowego, istnieje kilka rzeczy, które można poprawić. Omówiliśmy wiele zalet Web Hosting Hub, ale oto dodatkowe wyjaśnienie wad:

Brak VPS lub dedykowanych planów hostingowych: Jak wspomniano powyżej, Web Hosting Hub nie nadaje się do dużych witryn i oferuje tylko wspólne plany hostingowe. Jest to w porządku, o ile potrzebujesz tylko wspólnego planu hostingowego. Niektóre witryny mogą przerodzić się w udostępnioną platformę hostingową i niestety trzeba będzie przeprowadzić migrację do innego hosta. Migracja witryny to zawsze problem, więc najlepiej tego uniknąć, jeśli spodziewasz się, że Twoja witryna może kiedyś wymagać planu VPS. Jeśli jednak masz pewność, że Twoja witryna będzie potrzebować tylko wspólnego konta hostingowego, Web Hosting Hub może być idealny.

Ograniczone witryny z dodatkami: Niewielka wielka sprawa, ale wciąż oszustwo, to limit dodatków do witryn Web Hosting Hub dla planu Spark (ich najbardziej podstawowy plan hostingowy). W przypadku planu Spark możesz hostować tylko 2 witryny na koncie. Jeśli planujesz hostować więcej, musisz uaktualnić do wyższego poziomu.

Google Apps for Work: Nie ma łatwej integracji Google Apps for Work z Web Hosting Hub. Niektóre hosty internetowe oferują zintegrowany graficzny kreator, który pomaga połączyć domenę z Google. Oczywiście nadal możesz korzystać z Google Apps for Work, ale musisz ją ręcznie skonfigurować. Jest to niedogodność i sprawia, że ​​początkującym jest trudniej. Ponieważ usługa Web Hosting Hub jest nastawiona na szybkie i łatwe działanie, mamy nadzieję, że wkrótce to zaoferują.

Telefoniczna weryfikacja nowych kont: Podczas gdy Web Hosting Hub reklamuje usługi osobiste świadczone w procesie wdrażania jako plus, wielu użytkowników może nie lubić potrzeby weryfikacji nowego konta przez telefon. Musisz poczekać przed pierwszym zalogowaniem i użyciem konta, aż do zakończenia procesu weryfikacji.

CZY WIEDZIAŁEŚ? Centrum hostingowe miało pierwsze zielone centrum danych w Los Angeles wiele lat temu, zanim inne zaczęły się dostosowywać.

Warto wspomnieć o dodatkowych funkcjach

Web Hosting Hub oferuje również własne usługi projektowania stron internetowych dla małych firm, które obejmują obsługę wielu popularnych platform CMS i platform e-commerce. Plany kont oferują obsługę od 15 do 30 stron, w tym instalację bazy danych, projektowanie motywów i tworzenie treści. Firma poświęci również godzinę na wykonanie aktualizacji bezpieczeństwa dla zainstalowanych skryptów. Chociaż nie ustalili cen dostępnych dla tych pakietów, niektóre firmy mogą uznać tę usługę za pomocną, jeśli nie znają innych firm zajmujących się tworzeniem stron internetowych w tym sektorze. Jednak usługa Web Hosting Hub nie wykonuje niestandardowego kodowania PHP ani opracowywania nowych modułów dla witryn CMS, przez co usługa jest nieco ograniczona.

Wsparcie dla PostgreSQL: Wszystkie plany obejmują teraz obsługę baz danych PostgreSQL, która jest alternatywą dla MySQL.

Dostęp SSH: Web Hosting Hub umożliwia teraz dostęp SSH dla klientów! Pozwala to na szybsze i bardziej wydajne zarządzanie serwerem za pomocą wiersza poleceń zamiast korzystania z graficznego interfejsu użytkownika, w tym obsługi oprogramowania do kontroli wersji, takiego jak Git, lub korzystania z Drush, WP-CLI itp. Z platformami CMS.

Darmowe dyski SSD: Każdy plan hostingowy w Web Hosting Hub obejmuje teraz użycie dysków SSD do przechowywania danych na serwerach. Dyski półprzewodnikowe zapewniają 20-krotnie szybsze dostarczanie treści i ładowanie stron w porównaniu z dyskami twardymi. Te aktualizacje sprzętu są teraz dołączane bezpłatnie do każdego wspólnego planu hostingowego.

Nowo zaprojektowana strona internetowa: Web Hosting Hub uruchomił zupełnie nową witrynę 16 lutego 2015 r. Witryna zyskała zupełnie nowy wygląd i jest w pełni responsywna. Web Hosting Hub stwierdził: „Nowy projekt jest przyjazny dla użytkownika i całkowicie reaguje, koncentrując się na ułatwieniu zrozumienia naszej oferty produktów”.

Wprowadzenie Nitro & Dynamo: Web Hosting Hub uruchomił 2 nowe plany wspólnego hostingu o nazwie Nitro & Dynamo, aby lepiej obsługiwać klientów bardziej obciążających procesor. Te nowe plany zwiększą wydajność klientów, którzy potrzebują dodatkowej mocy do tworzenia stron internetowych.

Ulepszone kasy: Centrum hostingowe jest obecnie w trakcie ulepszania kasy. Mimo że nie zostało to jeszcze zaimplementowane, ułatwi to nowym klientom dokonywanie zakupów podczas procesu rejestracji.

Uaktualniony program budujący witryny do BoldGrid: Web Hosting Hub zrezygnował ze swojej starej platformy do tworzenia stron internetowych na korzyść wprowadzenia BoldGrid. Jest to duże ulepszenie, ale będzie przydatne tylko dla właścicieli witryn korzystających z WordPressa do tworzenia stron internetowych.

Wniosek – do hosta lub nie do hosta?

Kiedy dochodzimy do wniosku, że nasza recenzja Web Hosting Hub jest szczera, mamy nadzieję, że pomogło ci to zdecydować, czy powinieneś hostować swoją witrynę. Każda witryna jest inna i musisz ustalić, czy ten hosting najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Aby uzyskać więcej informacji na temat Web Hosting Hub, odwiedź www.webhostinghub.com.

Daj nam znać swoje myśli

Czy korzystałeś już z Web Hosting Hub? Czy masz jakieś pozytywne lub negatywne doświadczenia, którymi chciałbyś się z nami podzielić? Napisz do nas swoją szczerą opinię na

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map