Najlepšie Lacné Tvorcovia webových stránok

Lacné tvorcov webových stránok


Tvorba webových stránok je pomerne komplikovaný a časovo náročný proces, ktorý vyžaduje množstvo nevyhnutných krokov. Ak ste si vedomí kódovania nuansy a máte určité pozadie webdizajnu, ťažko zvládnete dokončiť úlohu.

Ale čo keď ste nováčik a toto je vaša prvá skúsenosť s webovým dizajnom? V tomto prípade sa nezúčastníte bez použitia nástrojov na tvorbu webových stránok, ktoré sú v súčasnosti na vzostupe.

Tvorcovia webových stránok zahŕňajú niekoľko dôležitých funkcií a pomáhajú pri plnení viacerých úloh týkajúcich sa webdizajnu. Umožňujú spustenie plnohodnotného projektu bez toho, aby na to boli potrebné zručnosti alebo odbornosť.

Môžete naraziť na systémy typu všetko-v-jednom, ktoré umožňujú vytváranie všetkých typov projektov, ako aj špecializovaných platforiem, ktorých sada funkcií sa obmedzuje na vytvorenie určitého typu webovej stránky (online obchody, podklady atď.).

Väčšina súčasných tvorcov webových stránok je pomerne dostupná a mnohí z nich sa riadia tzv. Freemiovým prístupom. To znamená použitie bezplatnej skúšobnej verzie (alebo bezplatného plánu) vybranej platformy na ďalšiu inováciu na jedno z prémiových odberov..

Testovali sme 10 z najlacnejších tvorcov webových stránok:

 1. Wix – Najlacnejší tvorca webových stránok (je to zadarmo)
 2. uKit – nízkonákladový webový tvorca pre malé podniky
 3. WordPress – Najlacnejšia webová platforma (CMS)
 4. Bluehost – lacný hosting so zabudovaným nástrojom na tvorbu webových stránok
 5. Shopify – cenovo dostupný staviteľ obchodu online
 6. Záložka – nízkonákladový tvorca webových stránok AI
 7. Tvorca chatu – úplne zadarmo pre NEZISKY
 8. Sellfy – rozpočtová platforma elektronického obchodu pre tvorcov
 9. Ucraft – lacný a jednoduchý webový tvorca
 10. Weblium – lacný tvorca webových stránok s dizajnom AI

Aby sme vám pomohli nájsť skutočne lacného tvorcu webových stránok a hosting prispôsobený vašim osobným potrebám, rozhodli sme sa urobiť informatívny prieskum a vytvoriť si vlastné hodnotenie najlacnejších tvorcov webových stránok, ktorí sú k dispozícii. Tu nájdete najlacnejšiu formu, ktorá bude najlepšie vyhovovať vašim individuálnym potrebám webdizajnu. Začnime teraz.

Wix – Najlacnejší tvorca webových stránok (je to zadarmo)

Tvorca webových stránok Wix

Wix – je najlacnejším tvorcom webových stránok, ktorý vám umožňuje spustiť rôzne typy projektov, ktoré sa líšia zložitosťou, veľkosťou, funkčnosťou, dizajnom a rozpočtom. Systém je jedným z najdostupnejších súčasných riešení pre budovanie webu a ponúka rozsiahlu sadu funkcií, ktoré vyhovujú akýmkoľvek potrebám budovania webu.

Tvorca webových stránok využil globálnu popularitu a uznanie vďaka svojej výkonnej a inovatívnej Nástroj Wix ADI. Umožňuje vytváranie webových stránok najintuitívnejším, automatizovaným a bezproblémovým spôsobom na základe obsahu, ktorý poskytnete na jeho žiadosť.

Ďalším vrcholom služby je jej Trh aplikácií ktorý je dodávaný s bezplatnými a platenými miniaplikáciami, ktoré môžete vybrať a integrovať do svojich webových stránok, aby ste zvýšili jeho výkonnosť. Ak však máte čas a túžbu, môžete využiť pokročilých Wix Corvid Tvorca aplikácií na vytváranie vlastných aplikácií.

Ak chcete vylepšiť funkčnosť svojich webových stránok, môžete tiež skúsiť rozsiahle Wix blogovanie a eCommerce funkcie. Pre lepšie účely propagácie webových stránok spoločnosť Wix predstavuje príležitosť využiť svoje moderné podnikové riešenie Ascend all-in-one.

Od dnešného dňa má Wix samostatné plány pre štandardné projekty a projekty elektronického obchodu / podnikania. K dispozícii je tiež bezplatný plán, ktorý nikdy nevyprší a umožňuje vám vytvárať webové stránky na vylepšenie a testovanie vašich zručností na neobmedzený časový interval. Prezrite si zoznam platených odberov, ktoré ponúka nástroj na tvorbu webových stránok:

Štandardné plány Wix

 • Combo ($ 13 / mo) – na osobné použitie, neprítomnosť reklamných bannerov, bezplatný hosting a pripojenie k názvu domény;
 • Neobmedzený ($ 17 / mo) – pre podnikateľov a živnostníkov, 10 GB úložného priestoru, neobmedzená šírka pásma ,;
 • Pro ($ 22 / mo) – v prípade úplnej značky online, 2 hodiny úložného priestoru videa, vstavaný program Google Analytics;
 • VIP ($ 39 / mo) – pre VIP projekt, profesionálne logo, podporu prvej priority atď.

Plány podnikania / elektronického obchodu

 • Obchodné základné ($ 23 / mo) – prijímanie platieb online;
 • Neobmedzené podnikanie ($ 27 / mo) – integrovaný elektronický obchod, nástroje na rozvoj podnikania, pokročilé obchodné aplikácie pre podnikateľov;
 • Obchodné VIP ($ 49 / mo) – neobmedzená šírka pásma a miesto na uloženie videa, kompletný balík Wix Suite;
 • Podnik ($ 500 / mo) – komplexné podnikové riešenie, ktoré poskytuje najvyššiu funkčnosť a maximálne množstvo nástrojov na vývoj webových aplikácií.

Všetky plány prichádzajú so zvýšeným úložným priestorom, možnosťou akceptácie online platby, rôznymi spôsobmi platby, absenciou reklám Wix, pripojením vlastného názvu domény a ďalšími kľúčovými funkciami. Tvorca webových stránok je známy aj svojimi pravidelnými bonusmi, zľavami a špeciálnymi ponukami, ktoré vám nakoniec ušetria veľké prostriedky. Tvorca webových stránok navyše poskytuje 14dennú záruku vrátenia peňazí, vďaka ktorej sa budete cítiť bezpečne v súvislosti s predplatným, na ktorý idete.

Vyskúšajte zadarmo Wix

uKit – nízkonákladový webový tvorca pre malé podniky

uKit tvorca webových stránok

uKit – je jedným z najlacnejších tvorcov webových stránok pre malé podniky. Práca s editorom systému je úplne jednoduchá: v tvorcovi dominuje ukážka vášho webu, aby ste mohli okamžite vidieť všetky svoje úpravy v akcii. Táto služba ponúka aj sadu integrovateľných miniaplikácií, ktoré môžu zvýšiť výkonnosť vašich webových stránok.

Tvorca stránok vám umožňuje vytvárať rôzne projekty vrátane osobných stránok, portfólií, blogov, obchodných webových stránok, vstupných stránok a dokonca aj webových obchodov (Obchod uKit sa realizuje integráciou s programom Ecwid alebo pripojením doplnku eCommerce).

Tvorca webových stránok teraz ponúka užitočnú sadu miniaplikácie ktoré môžu priniesť akýkoľvek web na úplne novú úroveň. Niektoré z týchto miniaplikácií zahŕňajú online kalkulačku uCalc, miniaplikáciu PRO Tables, časovú os a kroky, Mapy Google, miniaplikáciu Sociálna sieť a ďalšie. Spoločnosť uKit nedávno predstavila funkcie SendPulse a AmoCRM.

K dispozícii je tiež príležitosť pripojiť bezplatný certifikát SSL na vaše doménové meno, aby sa zvýšila jeho bezpečnosť a dôvernosť poskytovaných informácií. Pomocou programu uKit môžete priradiť dočasné prístupové práva na správu webových stránok ostatným členom tímu, s ktorými spolupracujete. Celková doba dočasného prístupu na webové stránky predstavuje až 999 dní.

uKit ponúka veľmi jednoduchý cenový vzorec uvedený vo svojich platených predplatných. Tvorca webových stránok má momentálne štyri plány prísť za prijateľné náklady napriek tomu ponúkajú kompletnú sadu funkcií potrebnú na spustenie a správu profesionálnych projektov na osobné a obchodné použitie. Tu sú:

 • Minimálne ($ 4 / mo) – viac ako 200 profesionálnych šablón, vytváranie záložných webových stránok, neobmedzený priestor na disku, neobmedzené číslo stránky, upozornenia SMS, pripojenie vlastného názvu domény, podpora 24/7;
 • Základné ($ 8 / mo) – podpora živých rozhovorov, integrovaná služba Google Analytics, chýbajúce značky autorských práv, prémiové vzory, výkonné nástroje na sledovanie štatistík;
 • eCommerce ($ 9.60 K / mo) – integrované nástroje elektronického obchodu, prijímanie online platieb, rozsiahle nastavenia nákupného košíka, výber meny, možnosti platby / dodania;
 • Pro ($ 12 / mo) – výkonné funkcie elektronického obchodu, integrácia vlastného kódu, výber farebnej schémy atď.

uKit nemá bezplatný plán, ale prichádza so 14-dňovou skúšobnou verziou, ktorá vám umožňuje vyskúšať celú sadu funkcií systému bez akýchkoľvek nákladov. Tvorca webových stránok poskytuje pekný systém zliav pri jednorazovej platbe za 3, 6, 12 alebo 24 mesiacov. Čím dlhšie je trvanie predplatného – tým väčšia bude zľava. Všetky platené programy zahŕňajú neobmedzený hosting.

Vyskúšajte zadarmo uKit

WordPress – Najlacnejšia webová platforma (CMS)

Tvorca webových stránok WordPress

WordPress – je jedným z najlacnejších Systémy na správu obsahu. Jeho aplikačná sféra pôvodne prišla na návrh blogov. Ako sa služba neustále rozvíjala, získala medzi užívateľmi popularitu ako riešenie typu všetko v jednom pri vytváraní rôznych typov projektov vrátane portfólií, obchodných webových stránok, vstupných stránok, online obchodov atď..

Funkčnosť a popularita WordPress je vysvetlená jeho bohatými možnosťami integrácie. Ak chcete z procesu budovania webu vyťažiť čo najviac, nezačnete bez integrovania doplnkov a šablón, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby sa dostali na rôzne miesta. Táto úloha však môže byť výzvou pre neskúsených používateľov, ktorí nikdy predtým neboli zapojení do vývoja webových stránok.

CMS je zadarmo, ale mali by ste byť pripravení investovať do doplnkov, tém, domény a hostingu. Konečné náklady väčšinou závisia od plánov agentúry poskytovateľ hostingu. Štandardné náklady na populárne doménové meno .com teda predstavujú približne 10 – 15 dolárov ročne. Ďalšie predĺženie domény bude o niečo lacnejšie – okolo 5 – 15 USD na základe podmienok a cenovej politiky registrátora, ktorého vyberiete. Majte na pamäti, že domény dostupné v iných zónach (ako napríklad .club alebo .net) vás môže stáť o niečo viac – okolo 20 dolárov ročne.

Ak si želáte na svojom webe WordPress vyťažiť maximum, bez integrácie doplnku sa nezúčastníte. V globálnej sieti je k dispozícii veľa bezplatných doplnkov WP, čo bude na začiatok viac ako dosť. Nie všetky z nich sú však pre váš projekt úplne bezpečné. Aby sa predišlo problémom s podvodmi a škodlivým softvérom, má zmysel zvoliť si platené doplnky, ktorých cena sa pohybuje od 15 do 200 dolárov za každý doplnok. Niektoré z nich sa nakupujú jedenkrát na celý život, zatiaľ čo iné si za používanie účtujú mesačné / ročné poplatky.

Pokiaľ ide o náklady na hosťovanie, bude to závisieť od ceny plánu, na ktorý nakoniec prídete. Jedno z najrozumnejších riešení hostingu (a ten, ktorý odporúča WordPress) je Bluehost. Toto je dôveryhodná, nákladovo efektívna a nákladovo efektívna platforma, ktorá ponúka tieto možnosti tvorby cien:

 • Základné ($ 2,95 / mo) – umožňuje hosťovať iba jednu webovú stránku, 50 GB úložného priestoru, bezplatné aktualizácie WordPress, neobmedzený prenos a šírku pásma, bezplatné pripojenie SSL;
 • Plus ($ 5,45 / mo) – umožňuje hosťovať neobmedzený počet webových stránok, 200 dolárov za rozšírené marketingové možnosti, nemeraný úložný priestor a šírku pásma, neobmedzené e-mailové účty a domény;
 • Výber ($ 5,45 / mo) – ochrana pred nevyžiadanou poštou, vylepšené súkromie domény, zálohovanie webových stránok atď.

Bluehost má tiež peknú ponuku pre všetkých svojich predplatiteľov. Systém umožňuje pripojenie a používanie bezplatného názvu domény na jeden rok. Len čo toto obdobie skončí, doména bude stáť okolo 12 – 14 dolárov ročne, čo je tiež celkom dobrá ponuka.

Vyskúšajte program WordPress Now

Bluehost – lacný hosting so zabudovaným nástrojom na tvorbu webových stránok

Bluehost

Bluehost – je dôveryhodný a obľúbený poskytovateľ webhostingu, ktorý si vďaka poskytovaným funkciám získal vynikajúcu povesť. Služba je hostiteľom číslo jedna, čo je odporúčané pre WordPress. Hostiteľ v súčasnosti ovláda viac ako 5 miliónov webových stránok po celom svete a to je skutočnosť, ktorá už hovorí sama za seba.

Bluehost ponúka rozsiahly výber funkcií, ktoré prichádzajú za prijateľnú cenu. Patria sem výkonná a spoľahlivá podpora zákazníka 24 hodín denne, 7 dní v týždni, špičkové aplikácie pre projekty elektronického obchodu, doplnky pre obchodné projekty atď.

Medzi nepopierateľné vrcholy platformy má zmysel spomenúť aj jej intuitívny ovládací panel, ktorý sa ľahko ovláda a naviguje, rýchla rýchlosť načítania stránky, vysoká miera dostupnosti, bezpečnosť a flexibilita. Bluehost poskytuje prístup na obrovské trhovisko, kde môžete naraziť a vybrať si viacero aplikácií, skriptov, doplnkov a widgetov pre pokročilé prispôsobenie webových stránok. Systém navyše ponúka marketing obsahu a lokalizované stratégie SEO pre lepšiu propagáciu webových stránok.

Keď už hovoríme o cenových plánoch, Bluehost ponúka tri typy predplatného. Ak sa chcete dozvedieť viac o každej z nich a vybrať si najvhodnejšie riešenie, prečítajte si plány predplatného:

 • Základné ($ 2,95 / mo) – umožňuje hosťovať iba jednu webovú stránku, 50 GB úložného priestoru, bezplatné aktualizácie WordPress, neobmedzený prenos a šírku pásma, bezplatné pripojenie SSL;
 • Plus ($ 5,45 / mo) – umožňuje hosťovať neobmedzený počet webových stránok, 200 dolárov za rozšírené marketingové možnosti, nemeraný úložný priestor a šírku pásma, neobmedzené e-mailové účty a domény;
 • Výber ($ 5,45 / mo) – ochrana pred nevyžiadanou poštou, vylepšené súkromie domény, zálohovanie webových stránok atď.

Vyskúšajte Bluehost Now

Shopify – cenovo dostupný staviteľ obchodu online

Domovská stránka Shopify

Shopify – je najobľúbenejší, profesionálny a plne vybavený Softvér elektronického obchodu, ktorý sa používa na spustenie a správu malých až veľkých internetových obchodov. Jeho škála funkcií spolu s dôveryhodnou zákazníckou podporou a mnohými pokynmi umožňujú spustenie kvalitných internetových obchodov, a to aj bez akéhokoľvek zázemia a odborných znalostí z oblasti web design.

Ako softvér elektronického obchodu, Shopify spočiatku vyčnieva z davu kvôli jeho bohaté a silné stavebné nástroje internetového obchodu. Patria medzi ne špičkový blogovací modul, režim Live View, rozsiahle možnosti synchronizácie, nahrávanie a kontrola súborov CSV, viacjazyčná a viackanálová podpora, obnovenie opustenia pokladnice, certifikácia SSL, funkcia na ochranu pred podvodmi pri platbách v obchodoch, zavedenie obchodného kódu, prvotriedna funkcia rozšírenej reality ertc.

Okrem úzkych funkcií elektronického obchodu ponúka služba Shopify aj pokročilé funkcie marketingové možnosti a nástroje. Tieto zahŕňajú predajné miesto (POS) softvér, prístup k profilom zákazníka, mobilná aplikácia Shopify Ping, bohatý a pravidelne aktualizovaný obchod s aplikáciami, zľavy One Buy One Get, dynamická platba a Shopify Tap & Čipová čítačka, rozšírené maloobchodné funkcie, prístup k službe Google Pay, pokročilá funkcia UPS Shopify Shipping a mnoho ďalších.

Služba Shopify poskytuje transparentná cenová politika, ponúka štyri hlavné riešenia, ktoré zodpovedajú potrebám a požiadavkám rôznych kategórií používateľov. Tie obsahujú:

 • Základné Shopify ($ 29 / mo) – 2 zamestnanecké účty, opustené obnovenie vozíka, viac predajných kanálov, možnosť pripojenia na blog, bezplatný certifikát SSL, manuálne vytváranie objednávok, analýza podvodov, aplikácia Shopify POS;
 • Shopify ($ 79 / mo) – 5 zamestnaneckých účtov, darčekových kariet, odborných správ, 1 – 5 miest v obchode;
 • Rozšírené Shopify ($ 299 / mo) – 15 zamestnaneckých účtov, pokročilý tvorca prehľadov, doprava dopravcom v reálnom čase, až 8 miest obchodu.

Služba Shopify nemá úplne bezplatný plán, ale namiesto toho existuje 14-dňová skúšobná verzia, ktorá umožňuje otestovať integrovanú funkčnosť služby bez toho, aby ste vôbec platili čokoľvek.

Vyskúšajte službu Shopify zadarmo

Záložka – nízkonákladový tvorca webových stránok AI

záložka

Záložka – je cenovo dostupný nástroj na tvorbu webových stránok, ktorý vyniká vďaka dažďu vďaka svojmu silnému nástroju na umelú inteligenciu. Inovatívna služba poskytuje príležitosť vytvárať moderné projekty rôznych typov a úrovní zložitosti. Systém je možné efektívne využiť na navrhovanie a správu citlivých obchodných webových stránok, portfólií špičkových produktov, webových obchodov a kvalitných projektov pre osobné a profesionálne použitie..

Nepopierateľným vrcholom tvorcu webových stránok je jeho Asistent AIDA – nástroj založený na AI, ktorý vás prevedie procesom webdizajnu a pomáha automaticky vytvárať projekt podľa vašich potrieb. Stačí pri poskytovaní projektu poskytnúť obsah súvisiaci s webovými stránkami a systém ho bude používať.

Ďalšou výhodou systému je jeho integrovaný eCommerce engine, čo vám umožní spustiť a aktualizovať internetové obchody s maximálnym ľahkosťou používania, pohodlím a investíciami do peňazí. Čo by ste mali vedieť aj o záložkách je to, že systém je založený na moduloch, čo vám umožní navrhnúť rozloženie projektu pre eCommerce aj pre štandardné webové stránky z viacerých blokov obsahu, ktoré fungujú ako widgety. To zjednodušuje celý proces vývoja webových stránok pre všetky kategórie používateľov – pre začiatočníkov aj pre profesionálov v oblasti webdizajnu.

Záložka má bezplatný plán, ktorý sa dodáva so štandardnými obmedzeniami týkajúcimi sa počtu webových stránok, ktoré môžete vytvoriť, pripojenia domény, funkčnosti elektronického obchodu a reklamných bannerov. Ak očakávate, že pre svoj projekt využijete viac funkcií, môžete si vybrať niektorý z platených programov, ktoré tvorca webových stránok ponúka svojim potenciálnym predplatiteľom:

 • Profesionálny ($ 11,99 / mo) – neobmedzená šírka pásma a úložný priestor, prémiová podpora, pokročilé možnosti SEO, číslo stránky, prispôsobiteľné päty, pripojenie domény zadarmo na 1 rok, odstránenie reklamných bannerov, ochrana heslom;
 • Podnikanie ($ 24.99 / mo) – integrované nástroje elektronického obchodu, pripojenie SSL certifikátu, správa internetového obchodu Android a iOS, 1 000 produktových kariet, funkcia platobného pripojenia PayPal, obchodovanie s ebay atď..

Vyskúšajte záložku zadarmo

Tvorca chatu – úplne zadarmo pre NEZISKY

Tvorca webových stránok IM Creator

IM Creator – je tvorca webových stránok založený na SaaS, ktorý poskytuje najvernejšiu cenovú politiku. Systém neimplikuje povedomie o základoch kódovania, ale zaisťuje jednoduchý a intuitívny proces webového dizajnu. IM Creator sa používa na spúšťanie a správu rôznych druhov webových stránok vrátane blogov, webových obchodov, vstupných stránok, portfólií, osobných a obchodných projektov..

Platforma je dodávaná s niekoľkými vrcholmi. Stovky bezplatných prispôsobiteľných šablón, užívateľsky prívetivé rozhranie, výkonné možnosti integrácie SEO a HTML patria medzi najsilnejšie body služby. Aplikácia IM Creator sa môže pochváliť aj výkonnými nástrojmi na blogovanie a eCommerce, ako aj špičkovým riešením White Label pre používateľov, ktorí sú ochotní používať systém pre svoje vlastné potreby webdizajnu..

Tvorca IM má vynikajúcu cenovú politiku pre všetkých. Systém je úplne zadarmo na nekomerčné účely a preto neúčtuje žiadne poplatky za projekty vyvinuté študentmi, umelcami a používateľmi, ktorí potrebujú neziskové webové stránky. Iné kategórie používateľov vrátane podnikateľov a podnikateľov majú tiež možnosť použiť program na tvorbu webových stránok, budú však musieť prejsť na jeden z platených plánov, aby získali čo najviac z integrovanej sady funkcií služby. Prezrite si zoznam odberov, ktoré ponúka IM Creator:

 • Ročná licencia ($ 8 / mo) – jedno doménové meno, jedna webová stránka, prémiová technická podpora, neobmedzená šírka pásma a miesto na disku, integrovaný eCommerce engine, jednorazová ročná platba, ktorá predstavuje 96 dolárov / mesiac;
 • Polročná licencia ($ 11 / mo) – jeden názov domény, jeden web, prémiová technická podpora, neobmedzená šírka pásma a miesto na disku, výkonný mechanizmus elektronického obchodu, jednorazová polročná platba, ktorá predstavuje 66 dolárov za 6 mesiacov;
 • SSL chránené ($ 21 / mo) – vyššie uvedené funkcie plus pripojenie SSL certifikátu k zvolenému názvu domény.

Vyskúšajte IM Creator zadarmo

Sellfy – rozpočtová platforma elektronického obchodu pre tvorcov

Sellfy - rozpočtová platforma elektronického obchodu pre tvorcov

Sellfy – je rozpočtová platforma elektronického obchodu pre tvorcov, ktorá je pomerne ľahko použiteľná a vhodná pre všetkých podnikateľov, ktorí s ňou chcú začať internetový obchod. Systém to umožňuje predaj fyzických alebo digitálnych výrobkov prostredníctvom viacerých platforiem a sociálnych sietí, ako sú YouTube, Facebook, Twitter, SoundCloud, Instagram a mnoho ďalších. Sellfy prichádza s rozsiahlou škálou funkcií, ktoré umožňujú efektívne navrhovať, prispôsobovať a prezentovať výrobky ponúkané na predaj.

Tvorca webových stránok je riešením eCommerce typu všetko v jednom, ktoré umožňuje navrhnúť funkčný internetový obchod úplne od nuly a nevyžaduje žiadne špeciálne kódovacie schopnosti. Je na vás, aby ste vytvorili a prispôsobili zoznamy produktov, aby ste ich mohli ďalej vložiť na svoje webové stránky, pridať popisy produktov a obrázky, priradiť kategórie produktov a prepojiť ich s konkrétnymi produktmi, prispôsobiť integrovaný nákupný košík, upraviť parametre platby / dodania atď..

Spoločnosť Sellfy poskytuje prístup na svoj vlastný trh s aplikáciami, kde môžete prehľadávať rôzne doplnky, widgety, aplikácie a rozšírenia, ktoré môžu prispieť k výkonu vášho internetového obchodu. Výber aplikácií dostupných na trhu je však pomerne obmedzený a medzi ne patrí Google Analytics, Facebook Pixel a Chat a Zapier. Táto platforma navyše umožňuje používať niektoré z integrovaných marketingových nástrojov na podporu propagácie internetového obchodu. Zahŕňajú možnosti e-mailového marketingu, riešenia zliav, vzostupné nástroje. Vstavané analytické nástroje, ktoré sú k dispozícii aj na sklade, umožňujú sledovať marketingové štatistiky, výsledky a ďalšie informácie potrebné na sledovanie e-mailov, nových predplatiteľov, všeobecné údaje o výkonnosti internetového obchodu, zdroje prenosu, transakcie, miery konverzie atď..

Pokiaľ ide o cenovú politiku, spoločnosť Sellfy nemá úplne bezplatný program, napriek tomu ponúka na výber tri platené predplatné. Ide o tieto prípady:

 • Štartovací plán ($ 19 / mo) – neobmedzený počet produktov, nulové transakčné poplatky, rozsiahle možnosti prispôsobenia internetového obchodu, vlastné pripojenie názvu domény, kódy zliav atď .;
 • Podnikateľský plán ($ 39 / mo) – ďalších 10 000 e-mailových kreditov, nulové transakčné poplatky, výkonné možnosti prispôsobenia internetového obchodu, rozšírené funkcie, neobmedzené číslo produktu atď .;
 • Prémiový plán ($ 89 / mo) – všetky vyššie uvedené funkcie plus možnosť bezplatnej migrácie z obchodu, podpora priority, predaj produktov atď.

Toto sú ceny účtované za ročné plány a ak sa rozhodnete platiť mesačne, náklady na predplatné budú zodpovedajúcim spôsobom vyššie. Pri vykonávaní ročných platieb môžete v skutočnosti ušetriť až 34% počiatočných nákladov na plány.

Vyskúšajte službu Sellfy zadarmo

Ucraft – lacný a jednoduchý webový tvorca

Tvorca webových stránok spoločnosti Ucraft

Ucraft – je tvorca cloudových webových stránok, ktorý umožňuje spustiť viacjazyčnú webovú stránku za rozumné ceny. Ovládanie platformy je ľahké a rýchle pre začiatočníkov a profesionálov v oblasti webdizajnu, pretože prichádza s intuitívnym panelom a pohodlným procesom vytvárania webu.

S Ucraft môžete spúšťať vynikajúce portfóliá, obchodné webové stránky a vstupné stránky. Medzi funkcie, vďaka ktorým je systém vhodný na tieto účely, je zmysluplné uviesť kolekciu responzívnych šablón, logo Maker, nástroj na tvorbu vstupnej stránky, nástroje pre návrhárov, aplikáciu pre články, funkciu elektronického obchodu, viacjazyčnú podporu, rozsiahle integračné funkcie atď..

Najlacnejšie predplatné spoločnosti Ucraft – webová stránka zadarmo – neznamená vôbec žiadne peňažné investície. Plán však má mnoho obmedzení, ktoré neumožňujú čo najlepšie využiť jeho funkčnosť. Spoločnosť Ucraft navyše poskytuje prístup k integrovanému tvorcovi vstupných stránok. Je tiež zadarmo pre všetkých používateľov, ktorí chcú začať a potom samostatne spravovať vstupné stránky. Ak máte v úmysle navrhnúť iné typy webových stránok, môžete zvážiť prechod na jedno z platených odberov. Tie obsahujú:

 • Webová stránka Pro ($ 10 / mo) – bezplatný hosting, podpora viacerých jazykov, vlastná doména, integrovaná služba Google Analytics, 50 produktov, funkcia vkladania kódu, bezplatný certifikát SSL atď .;
 • Pro Shop ($ 21 / mo) – 1 000 produktov, výkonné nástroje elektronického obchodu, kupóny so zľavou, 0% transakčný poplatok atď .;
 • Veľký obchod ($ 39 / mo) – neobmedzené produkty, možnosť predaja na Facebooku, Amazonu a Ebay, prenesenie daňovej povinnosti atď.

Nezabúdajte, že platené plány prichádzajú so 14-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou, ktorá vám umožní ľahko preskúmať a otestovať hlavnú sadu funkcií nástroja na tvorbu webových stránok.

Vyskúšajte Ucraft zadarmo

Weblium – lacný tvorca webových stránok s dizajnom AI

Najlepšie Lacné Tvorcovia webových stránok

Weblium – je lacný nástroj na tvorbu AI webových stránok, ktorý umožňuje vytváranie rôznych typov atraktívnych webových projektov na komerčné a nekomerčné použitie. Webové stránky navrhnuté so systémom priťahujú pozornosť používateľov vďaka ich mobilnej optimalizácii, vlastným integráciám, užívateľsky prívetivej zákazníckej podpore, možnosti pripojenia k doméne, certifikácii SSL a ďalším funkciám poskytovaným pod kapotou. Na spustenie a správu projektov s Weblium nemusíte byť webový dizajnér, pretože systém neznamená žiadnu znalosť kódovania.

Jedným z najpozoruhodnejších prvkov tvorcu webových stránok je integrovaný AI Design Supervisor. Umožňuje vám naplno využiť možnosti umelej inteligencie a pomôcť vám sústrediť sa na počiatočné ciele webdizajnu. Systém automaticky prispôsobí váš návrh projektu úpravám, ktoré ste vykonali počas procesu vývoja webu. Pri vytváraní webových stránok získate prístup k rozsiahlej grafickej galérii pozostávajúcej z viac ako 100 tisíc obrázkov, výkonného správcu štýlov stránok, ktorý vám umožní spravovať požadované nastavenia webových stránok (motívy štýlov, palety farieb, písiem atď.). Integrovaná funkcia mobilnej optimalizácie použiteľná pre všetky systémové šablóny umožňuje atraktívne zobrazenie vašich webových stránok na všetkých mobilných a stolných zariadeniach.

Weblium tiež umožňuje viac systémových integrácií, aby sa vaša webová prezentácia stala efektívnejšou a príťažlivejšou. Niektoré zo služieb tretích strán, ktoré môžete integrovať do svojich projektov, sú MailChimp, Zapier, Aweber, Telegram, Webhooks a ďalšie. Okrem toho je možné prepojiť webové analýzy, integrovať online kontaktné formuláre, pridávať nové udalosti do tlačidiel pomocou obľúbených služieb, ako sú Hotjar, Google Analytics a mnoho ďalších..

Tvorca webových stránok ponúka miernu cenovú politiku, ktorá vychádza z potrieb rôznych kategórií používateľov. Má bezplatný plán, ktorý vám umožní vyskúšať tvorcu webových stránok a jeho sadu funkcií. Pokiaľ ide o platené predplatné, systém má v súčasnosti dve z nich. Tie obsahujú:

 • Pro ($ 8,25 / mo) – bezplatná doména na 1 rok, viac prispievateľov, neobmedzené úložisko, certifikácia SSL, supervízor dizajnu AI, integrácia vlastného kódu, absencia systémových reklám;
 • Pristátie (jednorazová platba 196 USD) – funkcia sledovania udalostí, integrácia služby Google Analytics atď.

Vyskúšajte Weblium zadarmo

Ako si vybrať lacný nástroj na tvorbu webových stránok?

Ak máte v úmysle spustiť plnohodnotný web, ale uvedomujete si, že máte záujem o peniaze, môžete zvážiť použitie jedného z najdostupnejších tvorcov webových stránok uvedených vyššie. Majte však na pamäti, že každý tvorca webových stránok prichádza so svojimi individuálnymi výhodami a nevýhodami, ktoré by mohli ovplyvniť váš konečný výber.

Preto by ste pri prehliadaní nástrojov na vytváranie webových stránok mali najprv zistiť, čo špecifikácia výklenku tento alebo tento systém má a či príde na vaše skutočné potreby webdizajnu. Ak plánujete spustiť internetový obchod, potom je rozumné zvoliť si špecializovaný systém alebo ten, ktorý je dodávaný s výkonným a bezpečným motorom / plánom elektronického obchodu. To isté sa týka aj iných typov projektov.

Ďalším aspektom, ktorý stojí za pozornosť, je dostupnosť bezplatného plánu / skúšky. Tvorcovia webových stránok, ktorí ponúkajú bezplatné programy, zvyčajne znamenajú určité obmedzenia, ktoré neumožňujú čo najviac využívať funkčnosť projektu. Bezplatné plány a pokusy však umožňujú testovanie systému pred prechodom na platené predplatné. Veľa to záleží, pokiaľ ide o rozpočtové hospodárstvo.

Mali by ste sa tiež dozvedieť, či platforma obsahuje bezplatné doménové meno do svojich platených programov (najmä najlacnejšia). Ak to tak nie je, pripravte sa na ďalšie investovanie do nákupu názvu domény. Pri konečnom výbere by sa to mohlo stať jedným z rozhodujúcich faktorov.

Nakoniec sa pozrite na celú súpravu funkcií zahrnutú do ponuky pre tvorcov webových stránok a porovnajte ich, aby ste si naozaj vybrali. Je samozrejmé, že najlepší tvorca webových stránok nemusí byť príliš lacný. Najdôležitejšie je, že jej cenová politika by mala zodpovedať potrebám a očakávaniam webdizajnu. Toto je istý spôsob, ako získať profesionálnu webovú stránku s plným výkonom.

Ako vytvoriť lacný web

Pokiaľ ide o vývoj webových stránok, záleží na správnom výbere nástroja na vytváranie webových stránok. To však nie je jediný aspekt, ktorý by ste mali zvážiť, ak chcete získať webovú stránku s naloženými funkciami za dostupnú cenu. Tu je rýchly prehľad krokov, ktoré by ste mali vykonať, aby ste získali hodnotnú webovú stránku:

 1. Vyberte platformu – Toto je prvý a najdôležitejší krok, ktorým sa nepodarí dosiahnuť, ak chcete dosiahnuť úspech. Ako je uvedené vyššie, konečná voľba by mala byť založená na špecializovanom zameraní systému, cieľoch, pre ktoré sa používa, funkčnosti, zákazníckej podpore a možnostiach prispôsobenia dizajnu a samozrejme cenovej politike. Ten by mal nielen zapadať do vášho rozpočtu, ale mal by tiež úplne pokryť vaše očakávania a požiadavky na webový dizajn.
 2. Rozhodnite sa o názve domény a hosťovaní – Ak vyberiete tvorcu webových stránok, tento krok sa pre vás trochu zjednoduší, pretože väčšina systémov ponúka plány, ktoré prichádzajú s integrovaným hosťovaním a doménou. Ak sa však rozhodnete pracovať WordPress, potom sa pripravte na to, aby ste sa sami postarali o výber hostingu a domény, pretože CMS neposkytuje žiadne integrované riešenia.
 3. Vyberte šablónu – Výber dizajnu by mal zodpovedať potrebám vášho projektu. Našťastie väčšina tvorcov webových stránok ponúka rozsiahle zbierky tém, z ktorých mnohé patria do tematických kategórií. Navyše často existuje možnosť vybrať si prázdnu šablónu a prispôsobiť ju od začiatku. Takto budete mať viac šancí získať skutočne jedinečný a prispôsobený dizajn. Pri práci s redakčným systémom môžete čeliť príležitosti hľadať tému externých webových stránok – na webe si môžete vybrať z nespočetného množstva bezplatných a platených návrhov..
 4. Prispôsobte tému – Či už sa rozhodnete pre prácu s tvorcom webových stránok alebo s redakčným systémom, budete si môcť vybrať zo sady nástrojov na prispôsobenie dizajnu. Takto budete mať možnosť upravovať prvky webových stránok, vkladať mediálne súbory, integrovať účty sociálnych médií, odovzdávať obsah, obrázky a ďalšie požadované prvky..
 5. Vložte widgety / doplnky – Ak chcete diverzifikovať vzhľad svojich webových stránok, určite budete musieť integrovať ďalšie widgety (pri práci s tvorcami webových stránok) alebo doplnky (pri práci s WordPressom alebo akýmkoľvek iným CMS).
 6. Upravte parametre SEO – Akonáhle budete hotoví s úpravou dizajnu webových stránok, budete sa musieť postarať o optimalizáciu vyhľadávacieho nástroja na webe. Ak chcete zvýšiť pozíciu svojho projektu vo vyhľadávacích nástrojoch, musíte upraviť hlavné parametre SEO dostupné na príslušných stránkach. Našťastie sú najmodernejšie systémy na budovanie webu priateľské k SEO, čo znižuje potrebu nastavovania hlbokých SEO parametrov.
 7. Zverejniť webovú stránku – Toto je posledná fáza celého procesu vývoja webových stránok. Dáva prednosť pred zverejnením projektu, aby sa ubezpečil, že vyzerá a funguje správne. Je všetko v poriadku? Potom pokračujte v publikovaní svojej pripravenej webovej stránky!

Spodná čiara

Na vytvorenie perfektného webu dnes nepotrebujete veľa peňazí. Tvorcovia webových stránok bez kódu zjednodušte proces vytvárania webových stránok, pretože získate iba 3 až 7 dolárov mesačne bez akýchkoľvek poplatkov za nastavenie. Za túto cenu získate šablónu webovej stránky, zabezpečený hosting, samotný softvér na tvorbu stránok a profesionálnu podporu.

Nech sa už rozhodnete pre akýkoľvek systém, pripravte sa na investovanie určitého rozpočtu do vývoja webových stránok a jeho ďalšej propagácie. V opačnom prípade bude takmer nemožné získať plnohodnotnú webovú stránku, ktorá pokryje všetky vaše potreby. Našťastie má moderný priestor pre webový dizajn veľa dôveryhodných a funkčných služieb, ktoré umožňujú slobodu výberu a zaisťujú skvelý výsledok.

Vytvorte si web zadarmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map