Najlepšie bezplatný softvér na tvorbu webových stránok

najlepší tvorcovia webových stránok zdarma


Pokiaľ ide o výber najlepšieho bezplatného softvéru na tvorbu webových stránok, môžete naraziť na niekoľko možností. Líšia sa úrovňou zložitosti, stupňom odborných znalostí týkajúcich sa webdizajnu, ktoré sú potrebné na dokončenie projektu, dôsledkami, nákladmi a ďalšími dôležitými aspektmi..

Súčasní tvorcovia webových stránok nie sú rovnakí, ako bývali pred niekoľkými rokmi. Ponúkajú rôzne pokročilé nástroje na vytváranie webových stránok, funkcie a inovatívne prístupy.

Môžete si vybrať medzi všestranným softvérom, ktorý sa dá použiť na spustenie rôznych typov webových stránok, ako aj špecializovanými špecializovanými systémami určenými na vývoj určitého typu webových stránok, či už ide o obchodné webové stránky, svadobný projekt alebo an internetový obchod. Tvorcovia webových stránok sú nielen ľahko použiteľné pre každého, ale sú tiež pohodlné, intuitívne a cenovo dostupné. Existuje ešte niečo, čo by ste mohli potrebovať, aby ste mohli začať s novým projektom?

Aby sme vám pomohli s výberom najlepšieho softvéru na tvorbu webových stránok, rozhodli sme sa preskúmať najobľúbenejšie a plne vybavené bezplatné služby, ktoré môžete použiť na vyriešenie požadovaných úloh pri vytváraní webových stránok..

Testovali sme 9 z najlepšieho softvéru na tvorbu webových stránok:

 1. Wix – najlepší bezplatný tvorca webových stránok (softvér ako služba)
 2. WordPress – bezplatná hostovaná platforma pre ľubovoľné webové stránky
 3. Ucraft – bezplatný softvér pre webový dizajn
 4. Webflow – responzívny webový návrhový nástroj (bez kódovania)
 5. SITE123 – Najjednoduchší bezplatný nástroj na tvorbu webových stránok
 6. IM Creator – bezplatný softvér na tvorbu webových stránok
 7. Mobirise – bezplatný program na vytváranie webových stránok pre počítače Mac & windows
 8. Weebly – profesionálny web a obchod s elektronickým obchodom
 9. uCoz – webová stránka zdarma, fórum a tvorba blogov

K dispozícii je veľa komplexných a špecializovaných tvorcov webových stránok zdarma. Stále je však potrebné vykonať hĺbkové vyhľadávanie vyberte najlepšiu službu prispôsobiť sa vašim potrebám. Správna voľba nakoniec ušetrí váš čas a úsilie a optimalizuje proces vývoja webových aplikácií. Pozrime sa teraz na tie najcennejšie služby.

Wix – najlepší bezplatný tvorca webových stránok (softvér ako služba)

Wix

Wix – je najlepší bezplatný tvorca webových stránok založený na softvéri ako službe. Systém rovnako prichádza na potreby nováčikov a profesionálov v oblasti webdizajnu a umožňuje vytváranie rôznych typov webových stránok pre osobné a obchodné použitie. Webové stránky vytvorené pomocou technológie Wix vyzerajú vizuálne príťažlivo a optimalizované pre mobilné zariadenia. Sú funkčné a dajú sa prispôsobiť vašim potrebám vďaka bohatej sade funkcií a možnostiam, ktoré systém ponúka. Medzi najdôležitejšie z nich patria:

 • Zbierka bohatých šablón. Tvorca webových stránok v súčasnosti ponúka 550+ mobilných optimalizovaných bezplatných šablón, ktoré sú zámerne rozdelené do kategórií na základe tém, ku ktorým patria..
 • Trh aplikácií. Wix ponúka ohromujúci výber widgetov, aplikácií a rozšírení, ktoré si môžete vybrať a integrovať do svojich webových stránok. Tieto aplikácie sú flexibilné a univerzálne, čo umožňuje ich použitie na rôzne marketingové, dizajnérske, propagačné, sociálne siete, eCommerce a ďalšie účely. Je na vás, aby ste si vybrali medzi bezplatnými a platenými možnosťami.
 • Wix ADI. Tvorca webových stránok ponúka pokročilé Inteligencia pre umelý dizajn čo predovšetkým zjednodušuje proces tvorby webových stránok automatickým vytvorením projektu pre vás na základe predložených informácií. Ak si však myslíte, že ste pripravení na spustenie jedinečnej webovej stránky sami, môžete na to použiť štandardný editor Wix. K dispozícii je aj mobilný editor.
 • Blogovanie a elektronický obchod. Wix umožňuje spustiť bezplatné blogy a malé až stredné internetové obchody. Jeho blogovanie a eCommerce motory sú dostatočne silné na to, aby to ľahko.
 • Viacjazyčná podpora. Táto platforma ponúka viacjazyčná podpora, čo umožňuje bezplatné vytváranie rôznych jazykových verzií vašich webových stránok.

Wix pokrýva široké spektrum potrieb webdizajnu, bez ohľadu na úroveň vašej odbornosti. Aj keď má tvorca webových stránok bezplatný plán, ktorý nikdy nevyprší, stále má zmysel upgradovať na platené predplatné, aby ste čo najlepšie využili funkcie systému. Minimálny platený plán vás bude stáť 4,50 USD / mesiac, zatiaľ čo zvyšok plánov je tiež celkom prijateľný pre každého.

Vyskúšajte zadarmo Wix

WordPress – bezplatná hostovaná platforma pre ľubovoľné webové stránky

WordPress

WordPress (aktuálna verzia 5.3) – je bezplatný systém na správu obsahu, ktorý sa právom považuje za najpopulárnejší softvér tohto typu na svete. Systém bol pôvodne postavený ako platforma pre blogovanie, ale teraz je dopyt po užívateľoch, ktorí s ním chcú vyvíjať rôzne typy webových stránok..

WordPress nie je najlepšou voľbou pre začínajúcich používateľov. Väčšinou to funguje dobre pre skúsených vývojárov webu alebo pre používateľov, ktorí majú aspoň trochu skúseností s tvorbou a kódovaním webových stránok. Tu je stručný prehľad najvýznamnejších vlastností platformy:

 • 100% prispôsobenie webových stránok. Je len na vás, aby ste vybrali a upravili hlavné nastavenia a vytvorili jedinečný dizajn webových stránok. Systém umožňuje nastaviť písma, farby, obrázky, ktoré sú k dispozícii na sklade alebo sa dajú nahrať podľa vášho želania. Môžete tiež pridať svoje vlastné dokumenty, súbory sociálnych médií, vytvoriť galérie, ktoré zaujmú vaše publikum.
 • Viacnásobné doplnky a integrácie tretích strán. Ak chcete zvýšiť výkonnosť svojich webových stránok, môžete integrovať doplnky, šablóny alebo rozšírenia, ktoré vyvíjajú iní dizajnéri, ako aj tie, ktoré predvolene poskytuje systém. Pri výbere medzi integráciami tretích strán nezabudnite skontrolovať ich bezpečnosť a dôveryhodnosť webových vývojárov.
 • Výkonný blogovací modul. WordPress je spočiatku známy ako platforma blogov, a preto je jeho integrovaný modul blogov na najvyššej úrovni. Systém umožňuje vytváranie a správu blogov a ich aktualizáciu aj na cestách.

Za používanie WordPress nemusíte platiť peniaze – CMS je zadarmo pre všetkých. Ak však chcete, aby bol váš web prístupný na webe a aby ste ho účinne propagovali, budete musieť zaplatiť za hosting, ktorého náklady závisia od poskytovateľa a plánu, na ktorý sa chystáte.

Nainštalujte zadarmo WordPress

Ucraft – bezplatný softvér pre webový dizajn

Tvorca webových stránok spoločnosti Ucraft

Ucraft – je cloudový webový tvorca, ktorý sa vyznačuje dôveryhodnou, plnohodnotnou, flexibilnou, jednoduchou a intuitívnou platformou. Systém nie je zložitý pre nováčikov a má rozsiahlu sadu funkcií, ktorú ponúka skúseným webovým vývojárom. Nie je potrebné ovládať kódovanie, pretože služba má intuitívny charakter, vďaka čomu je zrozumiteľná pre všetkých.

Ucraft prichádza so sadou špičkových nástrojov pre návrhárov, Logo Maker, množstvom responzívnych tém a ďalších možností, vďaka ktorým je jedným z lídrov výklenku moderného webdizajnu. Okamžite sa pozrite na jeho hlavné funkcie:

 • Citlivé šablóny. Tvorca webových stránok prichádza s rozsiahlym výberom responzívnych návrhov, ktoré sú bezplatné a 100% prispôsobiteľné. Šablóny sú vhodne rozdelené do tematických sekcií na základe výklenkov, ku ktorým patria. Okrem viacerých hotových návrhov existuje aj možnosť vybrať si prázdnu tému a ďalej ju prispôsobiť od nuly. Všetky šablóny sú úplne zadarmo a sú tiež prepínateľné, čo umožňuje zmenu návrhov v prípade potreby.
 • Nástroje pre návrhárov. Tvorca webových stránok umožňuje používať špičkové dizajnérske nástroje bez akýchkoľvek nákladov a dať vybranému motívu profesionálny dokončovací dotyk. Dizajnérske nástroje, z ktorých si môžete vybrať, zahŕňajú UIKit, Typografia a Rozloženie.
 • Zadarmo Logo Maker. Ak vaša spoločnosť ešte nemá logo značky alebo ak chcete získať ďalšie logo, máte k dispozícii bezplatné logo spoločnosti Ucraft. Pri navrhovaní loga svojho webu si môžete vybrať jedinečnú ikonu, nahrať svoje vlastné prvky, prispôsobiť dizajn experimentovaním s textami, tvarmi, štýlom a farbami, aby ste konečne exportovali hotový dizajn loga v požadovanom formáte..
 • Zadarmo tvorca vstupnej stránky. Táto funkcia vám umožňuje spustiť vstupnú stránku a poskytnúť informácie o svojej spoločnosti na jednom mieste. Mali by ste vybrať požadovanú šablónu vstupnej stránky a potom ju prispôsobiť tak, aby prezentovala informácie o vašej značke, zvyšovala organickú návštevnosť, generovala nových potenciálnych zákazníkov a popularizovala vaše služby na webe..
 • blogovanie. Tvorca webových stránok má dôstojný vstavaný blogovací nástroj, ktorý vám umožní zdieľať váš obsah, zvyšovať návštevnosť, vytvárať medzeru v autorite, budovať lojalitu zákazníkov a rozširovať publikum prostredníctvom odovzdávania a správy príspevkov. Vo svojom blogu si môžete vybrať z viac ako 80 hotových tém. Medzi hlavné funkcie systému blogov patrí RSS feed, tagy a kategórie, pokročilé SEO nástroje, systém komentovania atď.
 • Vonkajšie integrácie. Plavidlá poskytujú prístup k množstvu miniaplikácií a doplnkov vyvinutých odborníkmi na dizajn tretích strán. Je to potrebné na zvýšenie miery zapojenia a konverzie zákazníkov, ako aj na zvýšenie výkonnosti projektu. Aplikácie sú bezplatné a platené, čo závisí od vašich potrieb a individuálnych preferencií. Medzi widgety, ktoré môžete navštíviť, je zmysluplné uviesť intercom, LiveAgent, Jivosite, Uservoice, Disqus, Zendesk Chat, Facebook Messenger, ako aj mnoho ďalších rozšírení, ktoré môžu prispieť k marketingu, propagácii a vývoju webových stránok..
 • Viacjazyčná podpora. Získanie viacjazyčnej webovej stránky je s Ucraft jednoduché. Dôvodom je skutočnosť, že systém ponúka bezplatnú viacjazyčnú podporu, ktorá vám umožňuje zostaviť niekoľko jazykových verzií vášho projektu.

Pokiaľ ide o cenovú stránku, Ucraft sa ukázal byť celkom dostupným systémom. K dispozícii je bezplatný program, ktorý môžete použiť na testovanie služby, ako aj tri platené predplatné, ktoré sa dodávajú so 14-dňovými skúšobnými obdobiami. Cena najlacnejšieho plánu Ucraft predstavuje 10 dolárov / mesiac, zatiaľ čo najdrahšie predplatné stojí 39 dolárov / mesiac. Logo Maker a Tvorca vstupných stránok sú k dispozícii zadarmo.

Vyskúšajte Ucraft zadarmo

Webflow – responzívny nástroj na návrh webových stránok (žiadne kódovanie)

Webflow

Webflow – je responzívny tvorca webových stránok, ktorý sa zameriava hlavne na profesionálov, ale môžu ho využívať aj tí používatelia, ktorí majú malé povedomie o webdizajne. Na zvládnutie služby však bude potrebovať čas a úsilie a zvyknúť si na palubnú dosku a ovládací panel, ktorého štruktúra je podobná štruktúre, ktorú ponúka súčasný CMS. Tvorca webových stránok vyžaduje znalosti programovania a je tiež žiaduce mať k dispozícii určité pozadie webdizajnu, aby s ním bolo možné pracovať.

Webflow ponúka sofistikovaný prístup k webdizajnu a množstvo funkcií, ktoré umožňujú dať vášmu projektu profesionálny vzhľad a vynikajúci výkon. Tu sú hlavné funkcie, vďaka ktorým je služba hodnotnou voľbou pre všetkých:

 • Editácia HTML / CSS. Webflow umožňuje úpravy projektu HTML / CSS a je tiež možné integrovať vlastné kódy HTML do hlavičky alebo päty vášho webu. Na tento účel nie sú potrebné žiadne ďalšie finančné výdavky, ale pripravte sa na to, aby ste s touto úlohou uspeli.
 • eCommerce. Webflow umožňuje spúšťať a spravovať online obchody s funkciami. Čo je dôležité, na dokončenie priradenia nie sú potrebné žiadne špeciálne zručnosti v oblasti kódovania. Pri práci na vývoji vášho internetového obchodu môžete integrovať a prispôsobiť nákupný košík, vytvárať zoznamy produktov, odovzdávať položky a popisy, pridávať ceny a sledovať nástroje inventarizácie, sledovať štatistiky a aktuálne stavy produktov, zavádzať zľavy a kódy kupónov atď..
 • Citlivé vzory. Zbierka šablón Webflow v súčasnosti obsahuje viac ako 200 responzívnych návrhov. Je tu možnosť vybrať si z bezplatných a platených tém, ktoré sú zoradené podľa odvetví, aby boli dostupné rýchlo a pohodlne.
 • Galéria Lightbox. Vývojári webového toku nedávno umožnili vytvárať profesionálne galérie Lightbox z videí a fotografií z redakčného systému a elektronického obchodu. Táto možnosť je bezplatná a umožňuje vytvoriť pohlcujúci dojem na celú obrazovku pre lepšiu prezentáciu vizuálneho obsahu.
 • Po integrácii efektov a Lottie. Tvorca webových stránok sa úspešne integruje s programami Lottie a After Effects a umožňuje používateľom nezávisle kontrolovať prehrávanie vektorových animácií pomocou mnohých interakcií Webflow. Prispieva to k vytvoreniu vizuálne pôsobivých webových stránok s profesionálnym zobrazením obsahu.

Webflow je možné využívať zadarmo počas neobmedzeného časového obdobia, ale používateľ sa stále stretne s určitými systémovými obmedzeniami odhalenými v obmedzeniach funkčnosti. Pokiaľ ide o platené programy, Webflow ponúka dve veľké skupiny predplatných – Plány miest a účtov. Každá skupina je ďalej rozdelená do menších skupín, menovite Web (Basic, CMS, Business) a eCommerce (Štandardný, Plus, Pokročilý) odbery ponúkané z hľadiska plánu lokality a individuálnych (Zadarmo, Lite, Pro) a tím (Tím, podnik) predplatné ponúkané v plánoch účtov. Okrem toho existuje pokročilé riešenie fakturácie klienta, ktoré systém vyvinul špeciálne pre nezávislých používateľov, ktorí za používanie systému nemusia platiť, ale konečné náklady bude potrebné prediskutovať priamo s klientom..

Vyskúšajte službu Webflow Now

SITE123 – Najjednoduchší bezplatný nástroj na tvorbu webových stránok

Tvorca webových stránok SITE123

Site123 – je zďaleka jedným z najjednoduchších tvorcov webových stránok a internetu najvhodnejšie pre začiatočníkov. Systém sa používa na spúšťanie blogov, vstupných stránok, propagačných webových stránok a malých internetových obchodov, ale môžete ho použiť aj na vývoj ďalších typov projektov. Webové stránky postavené na serveri SITE123 reagujú pohotovo a môžete k nim pristupovať z ľubovoľného počítača alebo mobilného zariadenia. Systém je dodávaný s editorom drag-and-drop, ktorý vám umožní ľahko prispôsobiť projekt podľa vašich potrieb.

SITE123 sa zameriava najmä na podnikateľov, ktorí potrebujú kvalitné webové stránky, ale ešte nemajú zručnosti alebo túžbu zvládnuť zložité projekty. Je úplne bez kódu, čo z neho robí skvelý výber pre skúsených vývojárov webu a začiatočníkov. Je najvyšší čas zaradiť niektoré z jeho najdôležitejších momentov:

 • eCommerce. Spustenie internetového obchodu pomocou nástroja na tvorbu webových stránok je veľmi jednoduché a pútavé. Tento systém umožňuje vytváranie malých a stredných projektov elektronického obchodu, v ktorých môžete odovzdávať a spravovať objednávky / produkty, vytvárať atraktívne výstavné okná, pridávať / aktualizovať všestranné platobné a dodacie možnosti, zavádzať zľavové kupóny, nastavovať parametre produktov, vytvárať skupiny položiek, hodnotiť užívateľské referencie, upraviť možnosti zobrazenia nákupného košíka atď.
 • blogovanie. So serverom SITE123 môžete začať hodnotným blogom, aby ste svojmu projektu venovali peknú online expozíciu a upútali pozornosť používateľov. Toto je miesto, kde môžete uverejňovať články, povoliť komentáre, generovať RSS kanál, pridávať mediálne súbory, obrázky a iný požadovaný obsah. Systém ponúka sadu návrhov blogov, ktoré vám umožňujú vybrať tie, ktoré najviac vyhovujú vašim potrebám webového dizajnu.
 • Bezplatné nástroje na interakciu so zákazníkmi. Systém udeľuje prístup k množine nástrojov na interakciu so zákazníkmi, vrátane funkcie plánovania rezervácie, rezervácií reštaurácií atď. To poskytuje webovým stránkam pokročilú funkčnosť a špičkový výkon..
 • Zdieľaný prístup na web. SITE123 umožňuje nastaviť prístupové práva na web v závislosti od vašich požiadaviek a potrieb. Môžete tak nastaviť svoj projekt do stavu Iba pre členov, aby bol prístupný iba určitej skupine používateľov, ktorí budú mať prístup k projektu. Je to ľahké a pohodlné, najmä vo fáze procesu vývoja webových stránok.
 • Zadarmo Logo Nástroje. Tento systém vám umožňuje navrhnúť obchodné logo, aby sa ďalej integrovalo do vášho projektu. Ponúka prístup k súprave nástrojov (orezanie, posúvač veľkosti, výber štýlu loga, úprava veľkosti záhlavia atď.), vďaka čomu je vaše logo príťažlivé a nezabudnuteľné.
 • Viacjazyčná podpora. S SITE123 môžete ľahko vytvoriť viacjazyčnú webovú stránku, ktorá bude dostupná vo viacerých jazykoch. Nie je potrebné vytvárať samostatný web v inom jazyku – stačí pridať nový jazyk do svojho projektu.
 • Trh aplikácií. Systém sa môže pochváliť rozsiahlym trhom aplikácií s viacerými bezplatnými / platenými doplnkami a rozšíreniami, ktoré môžete vybrať a integrovať do svojho projektu. Výber aplikácií je skutočne veľkolepý a môžete si vybrať z viacerých aplikácií, ako sú chat na podporu live, marketingové nástroje, ceny, internetový obchod, nástroje Analytics, nástroje pre správcov webu, formuláre, galérie, sociálne siete, platobná brána a ďalšie..

SITE123 má miernu cenovú politiku. Existuje bezplatný program, ktorý nikdy nevyprší, a štyri platené predplatné, ktorého cena sa pohybuje medzi 10,80 $ / mesiac a 28,80 $ / mesiac. Všetky odbery prichádzajú s viacerými funkciami, z ktorých si môžu používatelia vybrať podľa svojich skutočných potrieb.

Vyskúšajte Site123 zadarmo

IM Creator – bezplatný softvér na tvorbu webových stránok

Tvorca IM

Tvorca IM – je bezplatný webový tvorca, ktorý je dodávaný s praktickým editorom WYSIWYG a viacerými špičkovými funkciami prispôsobenia dizajnu. Systém sa používa na spustenie obchodných webových stránok, propagačných webov, vstupných stránok, blogov a internetových obchodov. Funguje to dobre pre začiatočníkov a profesionálov v oblasti webdizajnu, pretože má čo ponúknuť obom kategóriám používateľov. IM Creator je vynikajúcou voľbou pre väčšinu komerčných a nekomerčných projektov.

Tvorca webových stránok sa právom považuje za vodcu medzery WYSIWYG. V súčasnosti poskytuje viac ako 17 miliónov webových stránok a tento počet sa každým rokom zvyšuje. Ak máte pravdu, keď si vyberiete dôveryhodný, cenovo dostupný a funkčný nástroj na tvorbu webových stránok, pozrite si teraz hlavné funkcie tvorcu IM:

 • eCommerce. Systém má výkonný eCommerce engine, ktorý vám umožní spustiť a potom spravovať profesionálne internetové obchody so štandardnou sadou funkcií. Pokiaľ je systém založený na páse, musíte na web pridať príslušný pás elektronického obchodu, aby ste mohli začať spravovať jeho nastavenia..
 • blogovanie. Tvorca webových stránok má tiež kvalitnú blogovaciu platformu, ktorá vám umožňuje nastaviť a spravovať pekný blog. Môžete si vybrať z viacerých šablón blogov, typov, štýlov, 5 variantov štruktúry informačných kanálov a ďalších možností. Je tiež možné integrovať mediálne súbory do obsahového poľa, aby váš blog získal funkčný a príťažlivý vzhľad.
 • integrácia. Táto služba umožňuje integrovať službu Google Analytics, populárne odkazy na sociálne médiá, miniaplikáciu Mapy Google a ďalšie doplnky do projektu, aby ste zdieľali obsah, ktorý si želáte, so svojimi čitateľmi blogov..
 • Šablóny zadarmo. IM Creator prichádza s bohatou kolekciou bezplatných šablón, ktoré sú citlivé, univerzálne a prispôsobiteľné. Spadajú do špecializovaných kategórií, ktoré uľahčujú výber používateľov a skracujú proces výberu dizajnu.
 • Viacjazyčná podpora. Tvorca webových stránok ponúka viacjazyčnú podporu, ktorá umožňuje vývojárom webových stránok začať a riadiť projekty v rôznych jazykoch. Je to užitočná funkcia pre podnikateľov ochotných zacieľovať na partnerov v zahraničí.

IM Creator je úplne zadarmo pre umelcov, študentov a používateľov, ktorí majú v úmysle spustiť nekomerčné webové stránky. Systém však má aj tri platené plány pre ďalšie kategórie používateľov. Náklady na plány začínajú 8 $ / mesiac a stúpajú až na 21 USD / mesiac. K dispozícii je tiež pokročilý Nástroj White Label , Ktorý funguje skvele pre webdizajnérov ochotných používať systém rozvíjať svoje podnikanie v oblasti webdizajnu. Riešenia White Label sú drahšie a ich náklady sa pohybujú v rozmedzí 350 až 25 000 dolárov ročne.

Vyskúšajte IM Creator zadarmo

Mobirise – bezplatný program na vytváranie webových stránok pre počítače Mac & windows

Mobirise

Mobirise (aktuálna verzia 4.11.5) – je úplne bezplatný softvér na stiahnutie, ktorý sa vôbec nespolieha na pripojenie k internetu. Ak chcete využívať široké spektrum funkcií Mobirise, mali by ste ho najprv nainštalovať na plochu.

Táto platforma je mimoriadne jednoduchá, flexibilná a jednoduchá pre každého. Zameriava sa hlavne na vytváranie vstupných stránok a firemných webových stránok, ale je možné s ním spúšťať aj portfóliá, propagačné weby a ďalšie projekty. Nižšie sú uvedené hlavné vlastnosti systému:

 • Bloková štruktúra. Tvorca webových stránok umožňuje vytváranie webových stránok mimo obsahových blokov, ktorých počet presahuje 800 kusov a pravidelne rastie. Môžete ich vybrať a usporiadať podľa potreby, aby ste vytvorili požadovanú štruktúru webových stránok. To je veľmi výhodné a umožňuje kontrolu procesu webdizajnu. Webové stránky Mobirise v predvolenom nastavení reagujú.
 • Tvorca webových stránok AMP. Tento softvér umožňuje vytvárať webové stránky, ktoré sú ideálne optimalizované pre neprekonateľný zážitok z mobilného prehliadania a poskytujú rýchle načítanie webových stránok..
 • Nástroje na prispôsobenie dizajnu „out-of-the-box“. Táto služba poskytuje rozsiahlu sadu funkcií „out-of-the-box“, ktorá zahŕňa nástroje na úpravu dizajnu, úpravu nastavení štýlu a písma, možnosti integrácie médií a ďalšie.
 • Zadarmo Hosting stránok GitHub. Webové stránky vytvorené pomocou Mobirise môžu byť voľne hostené na stránkach GitHub Pages, čo zvyšuje ich výkonnosť.

Mobirise je úplne zadarmo pre všetkých. Nezabudnite však na to, že ak chcete sprístupniť svoj web na webe, musíte platiť za hosting a názov domény.. Pokiaľ ide o samotný systém, môžete ho používať na neobmedzený časový interval a bez vážnych obmedzení.

Súpravu všetko v jednom si môžete tiež kúpiť za primeranú cenu, ktorá zahŕňa všetky rozšírenia v jednom balení. Po ich zakúpení budete môcť tieto rozšírenia používať tak dlho, ako budete potrebovať vytvoriť atraktívne a funkčné webové stránky na komerčné a nekomerčné použitie..

Stiahnite si Mobirise zadarmo

Weebly – profesionálny web a obchod s elektronickým obchodom

Weebly

Weebly – je obľúbený bezplatný tvorca webových stránok pre domácich majstrov, ktorý sa používa na rôzne účely budovania webu. Systém neznamená žiadne povedomie o kódovaní, zatiaľ čo jeho editor drag-and-drop prispieva k jednoduchému a pohodlnému procesu webového dizajnu. Weebly používa model „boxu“, ktorý vám umožňuje upravovať dizajn a štruktúru projektu na základe sledovaného cieľa.

Tento systém je užívateľsky prívetivý a prichádza so silným zameraním na elektronický obchod, ktorý vám umožní navrhnúť profesionálne internetové obchody. So systémom je však tiež možné spustiť a spravovať podnikové webové stránky, portfóliá, vstupné stránky, blogy a iné typy projektov. Okamžite získame hlavné výhody nástroja na tvorbu webových stránok:

 • eCommerce. Weebly bol pôvodne vytvorený ako systém blogov, nedávno si však získal silné zameranie na elektronický obchod a získal ho Square. Tvorca webových stránok je plný funkcií elektronického obchodu, ktoré účinne zvyšujú výkonnosť internetového obchodu. Ponúka integrovaný nákupný košík, hromadné nahrávanie a správu produktov, niekoľko možností platby a dodania, vyhľadávací filter, mobilnú aplikáciu a mnoho ďalších funkcií, ktoré umožňujú začať kvalitný internetový obchod od nuly..
 • blogovanie. Tvorca webových stránok vám umožňuje pripojiť bezplatný blog s vlastnými funkciami k vašej webovej stránke, aby ste ho mohli ďalej upravovať podľa svojich potrieb. Tu môžete pridávať a plánovať príspevky, vyberať šablóny blogov, integrovať mediálne súbory, zapnúť funkciu komentovania, vyplniť metaznačky pre každý príspevok, pridať hlavičky / päty atď..
 • Marketingové nástroje. Pozornosť si zasluhujú aj weebly marketingové nástroje. Tvorca webových stránok predstavil svoj propagačný nástroj na rozvoj e-mailových marketingových kampaní. Toto je výhodná funkcia pre tých, ktorí chcú spustiť obchodné a eCommerce webové stránky.
 • Video hosting a editor obrázkov. Weebly umožňuje publikovať a aktualizovať videá na webových stránkach. Je tiež možné použiť pokročilý editor obrázkov, ktorý systém dodáva. Tieto funkcie sú bezplatné a predovšetkým zvýšia výkonnosť vašich webových stránok a celkový dizajn.
 • Centrum aplikácií. Aplikácia Weebly App Center obsahuje súbor služieb a aplikácií, ktoré môžete integrovať do svojho projektu jediným kliknutím. Dostupné widgety sú bezplatné a platené – vyberte tie, ktoré najviac vyhovujú vašim webovým stránkam, a integrujte ich do svojho projektu.
 • Tvorca formulárov. Ďalším vrcholom tvorcu webových stránok je jeho bezplatný drag and drop online tvorca formulárov. Umožňuje vám vytvárať vlastné kontaktné formuláre, zoznamy RSVP, prieskumy a ďalšie formuláre, ktoré môžu návštevníkom webových stránok zaistiť lepší zážitok z prehliadania webu..

Weebly má bezplatný nekonečný plán, zatiaľ čo náklady na plány pre štandardné webové stránky sa pohybujú medzi 4 $ / mesiac a 25 $ / mesiac. Tvorca webových stránok navyše ponúka pokročilý plán výkonnosti pre maloobchodníkov, ktorí chcú propagovať svoje webové stránky. Náklady na tento plán predstavujú 38 dolárov / mesiac, čo je tiež hoden obchodu.

Vyskúšajte Weebly zadarmo

uCoz – webová stránka zdarma, fórum a tvorba blogov

uCoz

uCoz – je jedným z najznámejších staviteľov webových stránok pre domácich majstrov, ktorý bol a teraz zostáva skutočne nevýslovným lídrom výklenku webdizajnu. Táto platforma sa používa na univerzálne účely vytvárania webových stránok, pretože s ňou môžete spúšťať a spravovať obchodné a osobné webové stránky. Sleduje štruktúru založenú na moduloch a umožňuje vám vytvoriť individuálny dizajn webovej stránky z hotových blokov obsahu.

Tvorca webových stránok nevyžaduje predbežné znalosti v oblasti kódovania, ale umožňuje úpravu kódu HTML / CSS, ak máte tieto znalosti a chcete spustiť špičkové projekty. Systém vyniká z davu vďaka jeho zoznamu výhod, z ktorých hlavné sú tieto:

 • Integrácia modulu. Ako bolo uvedené vyššie, tvorca webových stránok umožňuje vytvorenie exkluzívneho dizajnu webových stránok pomocou integrácie modulu. Dodáva sa s rozsiahlym výberom modulov obsahu, z ktorých každý funguje dobre na splnenie určitej úlohy. Medzi ne patrí kniha hostí, blog, reklamná tabuľa, fórum, testy, časté otázky, katalóg stránok, katalóg fotografií a SEO. Všetky moduly sú prispôsobiteľné a bezplatné. Môžete vložiť ktorúkoľvek z nich na svoje webové stránky, aby ste získali požadovaný výkon a vizuálnu príťažlivosť.
 • eCommerce. Tvorca webových stránok sa dodáva s pokročilou technológiou eCommerce, ktorú je možné aktivovať integráciou modulu uShop. Táto funkcia vám umožňuje spustiť a efektívne spravovať internetové obchody, kde sa môžete zaoberať systémom riadenia produktov, úpravou parametrov SEO, prepravných a platobných údajov atď. Webové obchody postavené pomocou aplikácie uCoz sú funkčne naložené a funkčné..
 • Zadarmo vzory. Systém ponúka výraznú kolekciu vstavaných šablón špecifických pre špecifické oblasti, ale používatelia majú tiež prístup na trh tém, ktoré sú k dispozícii za príplatok. Ceny sú však celkom prijateľné (pohybujú sa medzi 5 a 30 dolárov na tému), zatiaľ čo kvalita je nadpriemerná, a preto stojí za to investovať.

K dispozícii je kompletné bezplatné predplatné uCoz, ktoré nikdy nevyprší, a päť platených programov, ktorých náklady začínajú 2,99 dolárov / mesiac a dosiahnu 15,99 dolárov / mesiac pre najdrahšie riešenie. Čo je dôležité, spoločnosť uCoz neuvádza svoje reklamné bannery na nekomerčné webové stránky.

Vyskúšajte zadarmo uCoz

Spodná čiara

Spúšťanie webových stránok nemusí byť komplikovaný proces, aj keď to môže spočiatku vyzerať takto. Použitie softvéru na tvorbu webových stránok predovšetkým zjednoduší úlohu pre začiatočníkov a profesionálov. Tieto systémy sa ľahko používajú, sú pohodlné, intuitívne, naložené funkciami a flexibilné. Prichádzajú s pripravenými šablónami s množstvom nástrojov na prispôsobenie, ktoré im poskytujú požadovaný vzhľad. Tvorcovia webových stránok sú tiež oveľa dostupnejšie v porovnaní s inými možnosťami vytvárania webových stránok.

Každý z programov recenzovaných v príspevku obsahuje kvalitu, funkčnosť a zaslúži pozornosť používateľov, ktorí si chcú vytvoriť atraktívne webové stránky sami. Jedná sa o najlepší bezplatný softvér na tvorbu webových stránok, ktorý môže vyhovieť rôznym potrebám a ambíciám webdizajnu. Ak si nie ste istí tvorcom webových stránok, ktorý bude pre vás najlepšie fungovať, urobte si čas na testovanie a preskúmajte každú z nich, aby ste sa mohli správne rozhodnúť..

Vytvorte si web zadarmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map