Najlepší tvorcovia webových stránok AI

najlepší tvorcovia webových stránok s umelou inteligenciou


Často sa stretávame s myšlienkou umelej inteligencie a sme svedkami toho, ako sa naše smartfóny stávajú „inteligentnejšími“. Tiež sme si zvykli na kombináciu slov „connectist network“. Atmosféra moderného technologického sveta nás neustále učí, že prístroje a zariadenia sa v budúcnosti stanú chytrejšími a budeme sa môcť spoľahnúť na rozhodnutia, ktoré prijímajú v rôznych oblastiach.

Chceli by ste vidieť službu, ktorá bude schopná vytvoriť úspešnú webovú stránku v automatickom režime pomocou poskytnutých údajov?

Existuje určitý algoritmus, ktorý analyzuje predložené informácie, porovnáva ich s databázami, porovnáva jednotlivé podrobnosti, hľadá ďalšie informácie, definuje najúčinnejší návrh rozloženia webových stránok na základe určitých kritérií a zobrazuje výsledok.

Znie to skvele, nie je to tak? Stačí odpovedať na pár otázok, počkať pár minút a nechať sa zverejniť niečo, čo nebude v rozpakoch. na webe a pozvite klientov, aby navštívili váš web. Takíto stavitelia webových stránok už existujú! Niektoré z nich sú už v testovacom režime, zatiaľ čo iné sú už k dispozícii online. Áno, je priskoro hovoriť o nehmotnom supersanite a skvelých výsledkoch. Myšlienka je však lákavá, bola zrealizovaná a vývoj pokračuje pekným tempom.

 • Umelá inteligencia je modelovanie inteligentného správania založené na princípoch spojovacej siete, ktorá funguje ako nervový systém biologických organizmov.
 • Existuje niekoľko malých vzájomne prepojených klastrov ktoré pracujú na dokončení určitého zadania.
 • Systém sa postupne vzdeláva (čo je hlavným znakom skutočnej AI), zhromažďuje informácie a spôsoby jej interpretácie, porovnáva konečné výsledky.

Trend AI získava na popularite. Mnoho používateľov má tendenciu uplatňovať možnosti týchto inteligentných nástrojov vo svojich systémoch, pretože budúcnosť sa týka pohodlia a peňazí, ktoré ponúkajú. Je samozrejmé, že AI nebude môcť vytvárať komplexné webové stránky. Toto je tvorivé dielo, ktoré je v kompetencii ľudstva.

Zároveň sa budú ľahko vyrovnať s obchodnými webovými stránkami, portfóliami, propagačnými webovými stránkami a šablónami vstupných stránok. Z technického hľadiska sú najjednoduchšie a najpopulárnejšie varianty. AI má pri vytváraní týchto typov webových stránok neobmedzené perspektívy.

Ak v súčasnosti preskúmame tvorcov webových stránok z hľadiska ľahké použitie pre nováčikov a kvalita hotového výsledku, potom jednoduchosť a pohodlie nakoniec nebudú záležať. Je to preto, že každý používateľ bude môcť aktivovať tlačidlo a získať požadovaný výsledok.

Od dnešného dňa existujú rôzne špecializované systémy, ktoré prichádzajú s režimom AI používaným ako pomocník pri vytváraní virtuálnych webových stránok. Existujú dokonca systémy, ktoré sú propagované výlučne ako tvorcovia webových stránok AI.

Testovali sme 7 z najlepších tvorcov webových stránok AI:

 1. Wix ADI – najlepší tvorca webových stránok AI
 2. Záložka – Absolutne Automated Website Builder
 3. Leia – Tvorca webových stránok pre umelú inteligenciu
 4. Dolphin – inteligentný tvorca webových stránok od Jimda
 5. b12 – Tvorca webových stránok AI podporovaný človekom
 6. Zyro – technológia poháňaná AI pre malé podniky
 7. Firedrop – A.I. Nástroj na generovanie dizajnu

Vo všeobecnosti nie je veľký rozdiel v spôsobe fungovania oboch typov systémov, ale pokiaľ ide o podrobnosti, prístupy sa líšia. Pri spúšťaní webových stránok je každá služba založená na možnostiach svojho editora (widgety, bloky, štýly). Preto existuje rozdiel vo výsledkoch. Pozrime sa Wix ADI, Bookmark, Leia, Jimdo Dolphin a Firedrop ako vzorky aktívnych služieb a podrobne charakterizujú každú z nich.

Wix ADI – najlepší tvorca webových stránok AI

Wix ADI

Wix ADI (Inteligencia umelého dizajnu) – je najlepší tvorca webových stránok založený na AI. Tvorca webových stránok Wix, ktorý poskytuje dôveryhodné oprávnenie, ponúka nástroje na zabezpečenie maximálneho pohodlia, jednoduchého použitia a vysokej rýchlosti vývoja webových stránok. Pomocou rozšírenej funkcie môžete vytvoriť plnohodnotnú webovú stránku s niekoľkými kliknutiami a bez kódovania. Wix ADI je jednoduchý a intuitívny pre každého – všetko, čo potrebujete, je riadiť sa pokynmi, ktoré systém generuje a sledovať, ako pre vás vytvára webovú stránku..

Wix ADI je charakterizovaný súborom integrovaných funkcií, ktoré prispievajú k ľahkému a rýchlemu procesu vývoja webových stránok. Tu sú niektoré z najvýznamnejších funkcií nástroja na tvorbu webových stránok:

 • Podrobné pokyny – Tvorca webových stránok je dodávaný s informačným sprievodcom krok za krokom, ktorý využíva informácie, ktoré zadáte, na vytvorenie projektu, ktorý by ste mali očakávať v dlhodobom horizonte;
 • Automatizovaný proces tvorby webových stránok – Ak sa rozhodnete pre prácu s Wix ADI, systém ponúkne súbor otázok, na ktoré sa odpovede budú ďalej používať ako základ pre vývoj vašej šablóny projektu. Otázky sa budú týkať typu webových stránok, ktoré potrebujete, sady požadovaných funkcií (typ webovej stránky, funkčnosť), obchodné meno, jeho fyzické umiestnenie, kontaktné údaje (sociálne siete, e-mail, telefón, fax, logo);
 • Jednoduchý vývoj webových stránok – Spustenie webovej stránky s programom Wix ADI zvyčajne trvá približne pol hodiny. Jednoduché pokyny vygenerované systémom vám pomôžu ľahko dokončiť úlohu. Hneď, ako odpoviete na požadované otázky, systém automaticky nájde informácie o vašej spoločnosti na webe a budete ich musieť potvrdiť. Z dlhodobého hľadiska získate hotový jednostránkový web, ktorý obsahuje obrázky a obsah, ktorý môžete ďalej nahradiť tými, ktoré tam chcete vidieť;
 • Rýchle prispôsobenie projektu – Hneď po schválení šablóny budete môcť manuálne nahradiť dostupný obsah vašimi informáciami o svojej firme. Blok môžete rýchlo upraviť alebo prejsť na plnohodnotnú verziu editora Wix.

Wix ADI sa právom považuje za jedného z najlepších súčasných tvorcov webových stránok založených na AI. Náklady na používanie nástroja vo všeobecnosti závisia od nákladov na predplatné, ktoré vyberiete pre svoj projekt. V súčasnosti ponúka Wix dva možnosti platby, konkrétne plány Standard a Business / eCommerce. Každý z predplatných balíkov má svoje vlastné plány, ktoré zahŕňajú bezplatné doménové mená ako bonus. Náklady na štandardné plány začínajú 13 USD / mesiac a dosahujú 39 USD / mesiac, zatiaľ čo náklady na obchodné plány začínajú od 23 USD / mesiac.

Vyskúšajte zadarmo Wix

Záložka – Absolutne Automated Website Builder

záložka

Záložka – je jedným z najúžasnejších a ľahko použiteľných tvorcov webových stránok s AI, ktorý vďaka svojmu jedinečnému prístupu k webdizajnu a pokročilej sade funkcií vytvára moderný, inovatívny a jedinečný dojem. Systém je zameraný hlavne na vývoj obchodných webových stránok, internetových obchodov, portfólií a vstupných stránok s responzívnym dizajnom.

Pri práci s tvorcom webových stránok sa pripravte na stretnutie s AIDA – ženským obrazom, ktorý je stelesnením záložky AI. Skratka AIDA znamená pomocníka pri navrhovaní umelej inteligencie. Táto služba je pekným tvorcom webových stránok s vizuálnym editorom, a preto prichádza s technickou základňou potrebnou na vytvorenie kvalitných webových stránok. AIDA predstavuje kombináciu populárnej technológie drag-and-drop a pokročilého webového dizajnu založeného na AI, ktorý je zameraný na vývoj špičkových projektov bohatých na funkcie prvými časovačmi a odborníkmi na webový dizajn. Tvorca webových stránok si právom zaslúži byť zaradený do zoznamu najlepších tvorcov webových stránok AI. Prezrite si zoznam jeho funkcií a zvýraznení, vďaka ktorým vyniká z davu:

 • Rýchly a ľahký proces navrhovania webu – Proces práce s AIDA je pomerne jednoduchý a rýchly: jednoducho požiadajte systém „AIDA SHOW ME HOW“, aby s ním začal pracovať. Prečítajte si odpovede na pár otázok a vyberte výklenok, na ktorý sa špecializujete (v súčasnosti je tu k dispozícii asi 750 obchodných možností), nastavenia rozloženia a štýlu. Uveďte svoje obchodné meno, aby spoločnosť AIDA mohla tieto údaje použiť na vygenerovanie vašich webových stránok približne za 30 sekúnd;
 • Automatizovaný vývoj webových stránok – Nástroj automaticky vyplní vaše webové stránky blokmi, ktoré sú tu známe ako „zameranie“, a vyberie tiež najvhodnejšie prvky farebnej palety a prvky prispôsobenia dizajnu, ktoré najviac zodpovedajú vášmu projektu. Hneď potom je používateľ presmerovaný do editora, kde AI pridáva na webové stránky krásne animácie v reálnom čase spolu s funkčnými blokmi;
 • Účinné rady a usmernenia – Systém vám poskytuje rady, ako efektívne pridávať a prispôsobovať webové stránky a oddiely, nahradiť dostupné mediálne súbory a obrázky vlastnými, pridávať, mazať alebo upravovať pozície modulov na webových stránkach, nastavovať parametre SEO a dokončiť ďalšie nevyhnutné kroky, ktoré ovplyvňujú konečný výsledok;
 • Jedinečná variabilita šablóny – Na rozdiel od štandardných tvorcov webových stránok Záložka neponúka hotovú kolekciu šablón. Toto je AIDA, ktorá ponúka jedinečnú variabilitu šablóny. Pri používaní tohto nástroja narazíte na všestranné reagujúce integrované témy;
 • Vkladanie HTML kódu – Záložka tiež umožňuje vkladanie kódu HTML. Toto je pozoruhodná výhoda pre všetkých, ktorí sú oboznámení so základmi programovania. Táto funkcia vám umožňuje vytvárať a publikovať prispôsobiteľné projekty s jedinečným dizajnom.

Záložka môžete používať bezplatne, ale systém v tomto prípade príde s určitými obmedzeniami. Ak chcete zvýšiť výkonnosť projektu, môžete inovovať na jedno z predplatených predplatiteľov, ktoré poskytovateľ webových stránok ponúka svojim používateľom. Ich cena predstavuje 11,99 $ / mesiac a 24,99 $ / mesiac.

Vyskúšajte záložku zadarmo

Leia – Tvorca webových stránok pre umelú inteligenciu

Leia

Leia – je ďalšou silnou ukážkou tvorcu webových stránok založených na AI. Systém pomáha spúšťať a spravovať čisté projekty na mieru úplne od nuly za minútu alebo dve. Umožňuje vytvárať a publikovať krásne responzívne webové stránky pre všetky druhy podnikov.

Jediné, čo musíte urobiť, je opísať spôsob, akým by mal projekt vyzerať, špecifikovať jeho vlastnosti a zvoliť podrobnosti, ktoré sú dôležité pre jeho dizajn a výkon. Potom sa môžete oprieť o svoje miesto a pozerať sa na to, ako Leia automaticky navrhne webovú stránku pre vás na základe informácií, ktoré odošlete pri zodpovedaní otázok. Čo je zaujímavé, Leia môže nezávisle navrhnúť, kódovať a potom oživiť váš projekt. Tu sú vlastnosti, vďaka ktorým vynikne Leia z davu:

 • Jedinečný dizajn webových stránok – Jednou z nesporných výhod spoločnosti Leia je skutočnosť, že nezabezpečuje iba intuitívny proces webdizajnu, ale umožňuje vám tiež vytvárať personalizovaný dizajn webových stránok. Výsledkom je, že projekty spustené so systémom nie sú vôbec podobné a nenájdete webové stránky, ktoré tu vyzerajú podobne;
 • Hlasové príkazy – Leia začne pracovať na procese vývoja webových stránok po hlasovom príkaze používateľa. Potrebujete stlačiť a podržať ikonu zobrazenú v strede domovskej stránky, aby ste určili typ webovej stránky, ktorú chcete spustiť. Hneď potom systém vyberie najlepšiu šablónu a štýl. Ak z nejakého dôvodu nemôžete použiť hlasový príkaz, systém umožňuje zadávanie obchodných informácií v manuálnom režime;
 • Intuitívny proces Web Design – Pred vytvorením webovej stránky pre vás systém vygeneruje niekoľko otázok, na ktoré musíte odpovedať, aby ste poskytli čo najviac informácií o svojej firme. Podrobnejšie odpovede sú – čím profesionálnejší bude váš projekt nakoniec vyzerať. V prípade, že si neželáte odpovedať na otázky, môžete ich preskočiť a prejsť priamo do procesu navrhovania webových stránok bez akýchkoľvek poplatkov.

Leia má zadarmo nekonečný plán, ktorý môžete použiť na testovanie systému, ale jeho funkčnosť určite zaostáva za Wixom a záložkami. Ak chcete využiť prístup k najdôležitejším informáciám o systéme alebo k ďalším funkciám, ponúkneme vám upgrade na jedno z platených odberov – buď na Pro, alebo na obchodné plány. Ich cena predstavuje 4,17 USD a 6,67 USD mesačne.

Vyskúšajte Leia zadarmo

Dolphin – inteligentný tvorca webových stránok od Jimda

Jimdo Dolphin

Jimdo Dolphin – je inteligentný tvorca webových stránok poháňaný Jimdom. Je to perfektný nástroj pre používateľov, ktorí hľadajú jednoduché alternatívy tvorby webových stránok na začatie a správu obchodných projektov, jednostránkové webové stránky atď. Podstatou používania služby je odpovedanie na automaticky generované otázky, ktoré systém ďalej použije. vytvoriť webovú stránku.

Proces webového dizajnu delfínov sa realizuje vo forme chatu AI, kde systém žiada používateľa, aby poskytol odpovede na otázky, ktoré automaticky vygeneruje. Preto musíte zadať svoje obchodné meno, nika, účty sociálnych sietí, preferencie loga atď. Čo je dôležité, systém sa vás nebude pýtať na vaše preferencie dizajnu – je zodpovedný za výber farebnej schémy a ďalšie súvisiace nuansy. Ak sa chcete dozvedieť viac o funkciách delfínov, urobte si čas na preskúmanie jeho hlavných funkcií:

 • Intuitívny proces Web Design – Dolphin vykoná online vyhľadávanie vašej spoločnosti podľa jej názvu a potom ponúka na potvrdenie výberu vašej firmy spomedzi dostupných variantov. AI potom analyzuje informácie a individuálne vyberie štýl vašej budúcej šablóny. Ak máte účet v sociálnej sieti, bude to perfektný príspevok k informačnej hodnote vášho projektu. Dolphin zistí, že pri vytváraní webovej stránky bude ďalej využívať dostupné informácie;
 • Individuálna voľba šablóny – Zobrazí sa vám výzva, aby ste označili výklenok, na ktorý sa zameriavate a aby systém vybral najvhodnejšie šablóny, ktoré zodpovedajú vašej odvetvovej špecializácii. Svoje firemné logo budete tiež môcť odovzdať na novo vygenerovanú webovú stránku, aby bolo rozpoznateľné na webe;
 • Mobilná optimalizácia – Webové stránky spúšťané pomocou Dolphin sú optimalizované pre mobilné zariadenia a je možné ich prezerať na rôznych mobilných a stolných zariadeniach. Okrem toho môžete pomocou mobilnej aplikácie Jimdo Boost zistiť štatistiku svojich webových stránok vrátane informácií o premávke a podrobných tipov na ďalšiu propagáciu webových stránok. Tieto údaje sa získavajú z integrovanej služby Google Analytics.

Jimdo prichádza s miernou cenovou politikou. Má bezplatný program a štyri platené predplatné, ktorých cena sa pohybuje medzi 9 $ / mesiac a 39 $ / mesiac.

Vyskúšajte Delfíny zadarmo

b12 – Tvorca webových stránok AI podporovaných človekom

B12

B12 – je tvorcom webových stránok podporovaných človekom, ktorý využíva technológiu Artificial Design Intelligence, ktorá vám pomôže spustiť akýkoľvek projekt do jednej minúty. Systém v súčasnosti prevádzkuje viac ako 1,5 milióna webových stránok po celom svete, z ktorých všetky sú jedinečné, prispôsobené, pohotovo reagujúce a špecializované.

Ak chcete spustiť webovú stránku s B12, stačí sa zaregistrovať v systéme, odpovedať na pár otázok týkajúcich sa vášho podnikania, aby AI mohol prehľadávať web a vlastný koncept vášho projektu. Návrh prekontrolujete a spätnú väzbu zdieľate s dizajnérom, ktorý bude ďalej pracovať na prispôsobení vášho projektu. Výsledkom bude, že hotová webová stránka bude prispôsobená vašim potrebám približne o týždeň. Teraz je najvyšší čas, aby ste získali výhody nástroja na tvorbu webových stránok:

 • Human-AI – Platforma využíva kombinovaný prístup k webovému dizajnu, čo znamená, že váš projekt pôvodne vytvorí integrovaný pomocník AI, zatiaľ čo odborníci tento projekt dokončia manuálne, až kým nebude pripravený na 100%.
 • Profesionálna podpora – Tím zákazníckej podpory služby vyhodnotí a posúdi vaše webové stránky, keď bude pripravený pravidelne poskytovať personalizované mesačné odporúčania. Táto informácia je dôležitá, pokiaľ ide o ďalší rast a propagáciu vášho podnikania;
 • Optimalizácia SEO – Odborníci na SEO s podporou AI sa venujú zabezpečeniu toho, aby sa váš web dostal k zákazníkom a vydržal medzeru v konkurencii. Profesionáli B12 SEO každý mesiac prehodnocujú výkonnosť vášho projektu a poskytujú odporúčania na efektívne zlepšovanie pozícií SEO. Toto je užitočná ponuka pre začiatočníkov;
 • Integrovaná sada nástrojov – B12 poskytuje prístup k rozsiahlej a rastúcej skupine nástrojov, ktoré vám pomôžu vytvoriť spoľahlivú prítomnosť na webe a osloviť viac zákazníkov. Patria sem profesionálne nástroje na prispôsobenie dizajnu, možnosti elektronického obchodu, nástroje na vyprávanie obrázkov / videa, možnosti importu / exportu obsahu, SEO, copywriting, mobilná optimalizácia, vlastné nástroje CSS / HTML, ako aj blogovanie, sociálny marketing a rozsiahle možnosti rezervácie / plánovania..

B12 má plán zadarmo, ktorý umožňuje vytvorenie projektu zadarmo. Okrem toho existujú štyri platené možnosti (Základné, prémiové, SEO a SEO Pro plány), ktorej cena sa pohybuje medzi 26 a 224 $ za mesiac.

Vyskúšajte B12 zadarmo

Zyro – technológia AI pre malé podniky

ZYRO

ZYRO – je moderný tvorca webových stránok, ktorý umožňuje vytvárať profesionálne vyzerajúce a plnohodnotné projekty v takmer žiadnom momente. Na založenie webovej stránky s platformou nie sú potrebné žiadne znalosti ani predchádzajúce znalosti webdizajnu. Dokonca aj nováčik môže so systémom spustiť webovú stránku podľa pokynov, ktoré automaticky vygeneruje. Systém je skutočne užívateľsky príjemný, intuitívny a funkčne naložený.

Tvorca webových stránok spoločnosti Zyro vám umožňuje podnikať online v niekoľkých jednoduchých krokoch. Potrebujete vybrať šablónu, upraviť ju podľa svojich predstáv, vygenerovať obsah AI alebo pridať svoje vlastné obchodné informácie. Akonáhle bude všetko pripravené, mali by ste projekt len ​​zverejniť a pracovať na jeho ďalšej propagácii. Zyro sa môže pochváliť viacerými výhodami, ktoré prispievajú k jeho propagácii:

 • Generátor obsahu AI – Tvorca webových stránok používa na to, aby vám obsah webovej stránky napísal obsah, funkciu umelej inteligencie. Jeho integrovaný zapisovač AI pre vás okamžite vytvára text webových stránok na základe informácií, ktoré odošlete na jeho žiadosť. Automaticky tiež generuje obrázky, videá a ďalšie mediálne súbory;
 • Nástroj AI Heatmap – Integrovaný nástroj AI Heatmap predpovedá spôsob, akým vaši návštevníci uvidia webovú stránku a prehliadajú ju. Definuje tiež obsah, ktorý je v centre pozornosti návštevníkov. To vám umožní usporiadať prvky vašej webovej stránky čo najpresnejším spôsobom, aby sa maximalizovala miera konverzie;
 • Citlivé šablóny – Tvorca webových stránok vám umožňuje vybrať si z niekoľkých vopred navrhnutých responzívnych šablón, ktoré poskytujú možnosti úprav presunutím myšou a veľa funkcií prispôsobenia dizajnu;
 • Optimalizácia SEO – Tvorca webových stránok je priateľský k SEO, čo znamená, že všetky webové stránky s ním vytvorené sú v predvolenom nastavení optimalizované pre SEO. Systém však tiež umožňuje úpravu nastavení SEO podľa potreby, aby ste zvýšili prístupnosť svojich webových stránok a poradie vyhľadávacích nástrojov;
 • Logo Maker – Zyro ponúka možnosť použiť bezplatný Logo Maker, ktorý vám umožní navrhnúť vlastné profesionálne obchodné logo bez pomoci dizajnéra. Každý prvok loga si budete môcť prispôsobiť tak, aby odrážal identitu vašej značky.

Zyro ponúka iba dva plány. Prvý je zadarmo, zatiaľ čo druhý stojí iba 2,99 $ / mesiac. Platené predplatné zahŕňa funkcie bezplatného plánu a navyše ponúka možnosti, ktoré vám umožňujú ľahko začať plnohodnotný projekt..

Vyskúšajte Zyro zadarmo

Firedrop – A.I. Nástroj na generovanie dizajnu

Firedrop

Firedrop – je služba, ktorá sa pôvodne ocitla ako tvorca webových stránok AI a používala ako miestnu verziu AI Sacha – virtuálneho asistenta, ktorého úlohou bolo pomôcť používateľovi navrhnúť webovú stránku prostredníctvom živej chatovej komunikácie. Asistent sa už však nepoužíva na vývoj webových stránok. Namiesto toho platforma využíva najmodernejšiu technológiu umelej inteligencie na automatické vygenerovanie projektu, ktorý vyhovuje vašim potrebám.

Firedrop zaisťuje automatizovaný proces webového dizajnu a úprav. Vašou úlohou je definovať miesto, ktoré vás zaujíma, a váš virtuálny asistent poskytne odkaz na najvhodnejší variant. Sekcie môžete pridať ručne a naplniť ich obsahom jednoduchým a pohodlným editorom. Systém v skutočnosti slúži ako informačné centrum a poskytuje pomoc pri výbere štýlu, obrázka hlavičky, názvu a ďalších podobných prvkov.

Webová stránka generovaná AI – aký je rozdiel?

S rastúcim počtom tvorcov webových stránok AI sa vynára otázka: Existuje nejaký rozdiel medzi webovou stránkou vytvorenou pomocou týchto systémov a webovou stránkou vytvorenou so štandardnými tvorcami webových stránok? Odpoveď znie nie! Medzi funkčnosťou kvality a dizajnom oboch typov webových stránok nie je žiadny rozdiel.

Hlavným cieľom používania nástrojov na budovanie webových stránok poháňaných AI je zjednodušiť proces vývoja webových stránok pre tých, ktorí sa zaoberajú vývojom webových stránok, ktorí sa nikdy nezaoberali žiadnymi tvorcami webových stránok. Aplikácia týchto systémov eliminovala potrebu znalosti programovania, a teda najmä znižuje riziko, že sa niečo zmieša.

Ako nováčik musíte odpovedať na niekoľko otázok, ktoré sa týkajú vášho podnikania, aby ste poskytli informácie, ktoré platforma ďalej použije na automatické vytváranie kvalitných webových stránok pre vás. Proces spustenia tej istej webovej stránky pomocou štandardného nástroja na tvorbu webových stránok môže byť pre neskúsených používateľov komplikovanejší a časovo náročnejší. To je jediný rozdiel, ktorý odlišuje tieto typy systémov.

AI vs vývoj webových aplikácií

Pokiaľ ide o zavedenie AI v projektovaní budov, má to nesporné výhody. Pokročilá technika skracuje čas potrebný na úspešnú tvorbu webových stránok bez toho, aby došlo k ohrozeniu výsledku. Vďaka integrovanému algoritmu, ktorý využíva predložené informácie na ďalšie spustenie webových stránok, užívatelia využívajú príležitosť získať plnohodnotný projekt za menej ako čas a bez kódovacích schopností. Rovnaký efekt nemožno využiť pri použití štandardného prístupu k webdizajnu.

Technológia AI zažíva svoj rast a vďaka zavedeniu tvorcov webových stránok sa nástroj umelej inteligencie nestal rozmarom, ale úžasnou realitou. Momentálne nie je možné spustiť komplexné webové stránky, je však možné s nimi stavať malé až stredné projekty. To sa hodí najmä pre začiatočníkov, ktorí nemajú skúsenosti s nuansami vývoja webových stránok, ale majú v úmysle začať s kvalitným vizuálne príťažlivým webom. Dizajn založený na AI záleží aj na službách SaaS, ktoré pri praktizovaní prístupu hromadného rozvoja webových stránok umožňujú zvýšiť individualitu webových stránok..

Spodná čiara

Od dnešného dňa je umelá inteligencia tvorcov webových stránok v počiatočnej fáze vývoja. Práca s takýmito systémami pripomína dokončenie testu, v ktorom si vyberiete smer, ktorým sa bude výsledok riadiť, v závislosti od vašich odpovedí.

Aká je tvoja obľúbená farba? – Zelená. A pozeráte sa, ako automaticky vytvorená webová stránka zvýrazňuje najdôležitejšie prvky príjemnou zelenou farbou. Je to kúzlo? Určite nie. Cítite kúzlo, keď vám webový tvorca položí otázku typu „Poskytnite 3 odkazy na webové stránky z miesta, ktoré uprednostňujete“. Hneď ako to urobíte, systém použije komplexný proces analýzy a vygeneruje výsledok wow. Toto je AI a celý priemysel budovania webu je na ceste k nemu.

Aký je záver?? Pravdepodobne dostaneme plnohodnotné AI služby od popredných vývojárov špecializovaných na tvorbu webových stránok približne za 2 až 3 roky. Tieto systémy budú vyhľadávať informácie, analyzovať ich, vytvárať prognózy a budú sa aj naďalej podieľať na procese vývoja webových stránok, a to aj po jeho uverejnení.

Databázy, servery, samoučiace systémy s komplexnými konektivnymi sieťami. Inteligentní manažéri, generatívny dizajn, pokročilý automatický marketing – tieto funkcie prídu včas. Začiatok sa už uskutočnil. Dnes sme svedkami zrodenia tohto trendu. Niektorí weboví vývojári to napodobňujú, zatiaľ čo iní sa skutočne snažia vyvinúť maximálne nové užitočné technológie.

Vytvorte si web zadarmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map