Web.com apžvalga

Web.com apžvalga


Web.com – tai viso ciklo platforma, skirta padėti mažoms įmonėms prisijungti prie interneto. Tai yra „viskas viename“ sprendimas kartu su pasirinktinių svetainių kūrimo, prieglobos, domenų registravimo ir rinkodaros paslaugomis. Floridoje įsikūrusi bendrovė, įsteigta 1999 m., Šiuo metu gali pasigirti per 3 milijonus aktyvių abonentų. Programinė įranga yra gera verslininkams ieško paprasto būdo plėtoti savo verslą nuo nulio ir pradėti jį gyventi be techninių žinių.

Nors daugiausiai dėmesio skiriame svetainių kūrimo funkcijoms, atidžiau apžvelgsime tinklalapio redaktorių, šablonus, redagavimą ir žiniatinklio kūrimo įrankius, kuriuos siūlo Web.com. Platforma žada puikų dizainą ir intuityvų valdymo pultą su visais reikalingais įrankiais sukurkite reaguojančią svetainę per kelias minutes. Pats laikas patikrinti, ar ji teisinga, ar klaidinga.

1. Paprastas naudojimas

Web.com pristatė savo WYSIWYG svetainių kūrėją, kurio tikslas – padėti naujokams kurti svetaines jokių kodavimo ar interneto dizaino įgūdžių. Nors pradėti redaguoti puslapius gali būti ne taip paprasta, bendras įspūdis yra gana geras.

Vienintelis trūkumas yra tas, kad negalėsite išbandyti sistemos nemokamai, nes nėra nemokamos bandomosios galimybės. Tai reiškia, kad turėsite nusipirkti planą neturėdami aiškios vizijos, kaip veikia redaktorius. Čia bus naudinga mūsų peržiūra.

Darbo pradžia

Prisijungimo procedūra gali šiek tiek užtrukti, ko kai kurie tikisi. Skirtingai daug kitų „SaaS“ platformų, neturėsite galimybės išbandyti nemokamai, taip pat nėra galimybių sklandžiai registruotis per socialinę mediją ar „Google“ paskyras. Norėdami pradėti naudotis „Web.com“, prieš įeidami į prietaisų skydelį, turėsite užpildyti keletą būsenų.

1 žingsnis – Pasirinkite domeną

Geros žinios yra tai, kad kiekviename plane yra nemokamas domenas. Tai reiškia, kad jums nereikės už tai mokėti atskirai. Tuo pat metu vartotojai gali laisvai prisijungti prie savo jau esančių domenų vardų. Tiesiog pasirinkite atitinkamą parinktį pateiktoje specifikacijoje.

pasirinkti domeno vardą

Kaip jau minėjome anksčiau, Web.com yra ne tik svetainių kūrėjas, bet ir domenų registravimo paslauga. Šis faktas suteikia vartotojams šiek tiek lankstumo. Pvz., Jei jūsų domenas jau pasirinktas, sistema pasiūlys daugybę alternatyvų, nereikia savarankiškai ieškoti kito varianto. Galite pasirinkti tą, kuri jums labiausiai tinka, ir pereiti į kitą etapą.

registruotas domeno vardas

2 veiksmas – sukurkite „Web.com“ paskyrą

Sėkmingai užregistravus domeno vardą, jūsų bus paprašyta sukurti naują paskyrą. Procedūra yra gana tipiška. Tačiau be vardo, pavardės ir el. Pašto adreso turėsite pateikti papildomą asmeninę informaciją, pvz., Galiojantį telefono numerį. Rekomenduojame nurodyti tikrus duomenis, nes galbūt norėsite paprašyti lėšų grąžinimo.

2 veiksmas - sukurkite „Web.com“ paskyrą

3 žingsnis – užbaikite pirkimą

Paskutinis etapas – pateikti savo atsiskaitymo informaciją. Dar kartą vartotojų bus paprašyta nurodyti atsiskaitymo adresą, pašto kodą ir kitą informaciją, kad būtų baigtas pirkimas. Apdoroję operaciją gausite kvitą ir patvirtinimo laišką, išsiųstą į jūsų el. Pašto adresą. Dabar esate pasirengęs pradėti kurti savo pirmąją svetainę.

Užbaikite pirkimą

„Visual Editor“

Sistema neleidžia jums sukurti naujos svetainės formos tuščia, o tai yra blogai. Vienintelis būdas pradėti yra pasirinkti bet kurį iš anksto paruoštų šablonų. Viena vertus, tai taupo laiką, nors kūrybingi protai vis tiek vertintų galimybę sukurti savo tinklalapio struktūrą iš pagrindų. Geros žinios yra tai, kad iš anksto sukurtus išdėstymus yra labai lengva modifikuoti ir pritaikyti atsižvelgiant į vartotojų poreikius.

Taigi, pirmasis statybos etapas apima šablono pasirinkimą. Vartotojai gali pasirinkti iš daugybės kategorijų, taikomų jų nišoms. Beje, galėsite pasirinkti vieno ar kelių puslapių svetainės išdėstymą, o tai yra nuostabi keleto platformų funkcija.

Pasirinkite šabloną

Galiausiai, čia jūs, vaizdo redaktorius. Visi pagrindiniai nustatymai ir įrankiai, esantys kairiojoje šoninėje juostoje, atrodo gana aiškūs ir intuityvūs. Be bendrųjų parametrų, puslapio tvarkymo parinkčių, temos nustatymų ir skaitmeninės parduotuvės integravimo mygtukų, čia yra keletas pastato elementų ir blokų.

vaizdinis redaktorius

Jei jums reikia pridėti naują elementą, tiesiog spustelėkite mygtuką „Sukurti“ su kryžiumi ir pasirinkite iš iš anksto suprojektuotų blokų sąrašo. Vartotojai suras viską, kas reikalinga patrauklesnei ir interaktyvesnei svetainei sukurti. Blokus sudaro kontaktinės ir prenumeratos formos, galerijos, skaidrių demonstracija, CTA blokai, antraštės, poraštės, socialinės medijos mygtukai ir dar daugiau.

vaizdinis redaktorius

Norėdami pridėti bloką prie puslapio, tiesiog nuvilkite jį į jums reikalingą vietą. Kiekvienas elementas gali būti papildomai redaguojamas. Spustelėkite jį, kad atidarytumėte naują langą, kuriame pateikiami bendrieji ir išplėstiniai nustatymai. Čia galime pakeisti maketus, kai kurias elemento dizaino ypatybes, dirbti su tipografija, pakeisti šriftus, foną ir kt..

vaizdinis redaktorius

Nepaisant to, kad iš anksto paruošti šablonai siūlo fiksuotą struktūrą, galite įdėti papildomų blokų, kur norite. Tuo pačiu metu vartotojai gali valdyti visus blokus, kuriuos jie turi puslapyje, ir bet kokiu atveju pertvarkyti. Šios savybės taip pat aprūpintos vilkimo ir nuleidimo technologija. Tiesiog perkelkite reikiamą elementą į reikiamą vietą paprastoje sąsajoje.

vaizdinis redaktorius

Tie, kurie nori pažangių redagavimo galimybių, įvertins atskirą kodą, į kurį bus įdėta. Viskas, ko jums reikia – įdėkite konteinerį į vietos vietą svetainėje, paspauskite „redaguoti“ piktogramą, kad nukopijuotumėte ir įklijuotumėte kodo fragmentą.

Puslapių tvarkyklė

Tie, kurie pasirenka kelių puslapių išdėstymą, galės valdyti kiekvieną puslapį atskirai taip, kaip aprašėme anksčiau. Tiesiog eikite į skyrių Puslapis, kur juos rasite vienoje vietoje. Spustelėkite puslapį, kurį norite redaguoti, ir pridėkite papildomų blokų, modifikuokite esamus elementus arba pertvarkykite skyrius naudodami tuos pačius vaizdo redagavimo įrankius.

Puslapių tvarkyklė

Peržiūra ir tiesioginė transliacija

Sukūrę svetainę, galite ją peržiūrėti įvairiuose mobiliuosiuose įrenginiuose, įskaitant išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir nešiojamuosius kompiuterius. Nepamirškite apsilankyti bendruosiuose nustatymuose, kad pridėtumėte „favicon“, svetainės pavadinimą ir aprašą bei kitas esmines konfigūracijas. Sistema leidžia spustelėjus pridėti internetinę parduotuvę ar tinklaraštį, norint parduoti produktus internete ir užmegzti ryšį su potencialiais klientais. Abi galimybes apžvelgsime šiek tiek toliau & Lankstumo skyrius. Dabar galite peržiūrėti savo svetainę ir paspausti mygtuką „Paskelbti“, kad galėtumėte paskelbti.

Pagrindinis neigiamas dalykas yra tas, kad Web.com neturi savo programų rinkos. Nėra jokių pridedamų valdiklių. Naudotojai gali pasikliauti tik trečiųjų šalių paslaugomis, įskaitant „Google Analytics“ ir kai kurias populiarias mokėjimo sąsajas, kurias vis dar lengva integruoti. Vartotojai daugiausia pasikliaus integruotais blokais ir elementais, kuriuos siūlo platforma.

2. Savybės & Lankstumas

Kadangi „Web.com“ buvo sukurtas daugiausia mažų įmonių savininkams ir verslininkams, sistema aprūpinta papildomomis funkcijomis, leidžiančiomis vartotojams parduoti prekes internetu arba reklamuoti savo projektus. Bendrovė siūlo daugybę paslaugų, apimančių rinkodaros ir optimizavimo sprendimus, be pasirinktinio interneto kūrimo. Jei vis tiek norite patys valdyti statybos procesą, tai yra keletas esminių funkcijų, kurių jums gali prireikti ilgainiui.

e-komercija ir produktų valdymas

Žiniatinklyje „Web“ integruoti pilnai įrengtą skaitmeninę parduotuvę yra labai paprasta. Tai galima įgyvendinti vienu paspaudimu tiesiai iš prietaisų skydelio. Sistema automatiškai pridės „Store“ puslapį prie jūsų svetainės struktūros kartu su paruoštu naudoti pirkinių krepšeliu. Eikite į parduotuvės puslapį ir vartotojo nustatymus, kad galėtumėte tvarkyti savo produktus.

e-komercija

Produktų valdymas

Platforma leidžia jums pavaizduoti produktus naudingiausiu būdu. Vartotojai gali pridėti elementų vaizdus, ​​pavadinimus ir aprašymus. Galite sukurti produktų kategorijas ir sujungti jas į grupes. Norėdami susiaurinti paiešką, tiesiog nurodykite elemento matmenis.

Produktų valdymas

Sistema leidžia lengvai nustatyti pradinę ir pardavimo kainą. Vartotojai taip pat gali nurodyti produkto prieinamumą ir kontroliuoti atsargas.

Mokėjimo būdai

Web.com palaiko įvairius populiarius mokėjimo šliuzus, įskaitant „PayPal“, „Square“ ir „Stripe“. Kiekvieną iš jų galima įjungti ir sujungti vienu paspaudimu. Be to, verslo savininkai gali naudotis mokėjimais rankiniu būdu per telefono užsakymo sistemą, kuri įjungta pagal numatytuosius nustatymus.

Mokėjimo būdai

Rinkodara

Siekdamos padidinti klientų lojalumą, mažos įmonės gali pradėti specialias akcijas ir rinkodaros kampanijas. Šis nustatymas leidžia sukurti skirtingus nuolaidų kuponus, specialius išpardavimus ir nuorodas į atskirus produktus ar kategorijas iš jūsų pirkinių sąrašo.

Taip pat skaitykite: Geriausi el. Prekybos svetainių kūrėjai.

Dienoraščio ypatybė

Tinklaraštį prijungti prie savo svetainės yra taip paprasta, kaip prijungti skaitmeninę parduotuvę. Tiesiog eikite į bendruosius nustatymus ir spustelėkite mygtuką Dienoraštis. Tada jūs turite jį įjungti, kol sistema automatiškai pridės jį prie tinklalapių, kuriuos galite redaguoti, sąrašo. Čia vartotojai gali pasirinkti įrašo formatą, įjungti arba išjungti komentarus, nurodyti komentarų skaičių įraše, pridėti ir redaguoti socialinės žiniasklaidos mygtukus ir kt..

Dienoraščio ypatybė

Taip pat skaitykite: Geriausi svetainių kūrėjai, norintys sukurti tinklaraštį.

Rinkodara ir reklama

Web.com, kaip viso ciklo įmonė, padeda įgyti pripažinimą ir pagerinti paieškos sistemų gretas. Ji turi SEO ir rinkodaros ekspertų grupę. Paslaugos apima:

 • SEO optimizavimas – šią funkciją sudaro pradinė konsultacija, raktinių žodžių planavimo strategija, svetainė, nurodyta „Google“ kataloguose ir kitose duomenų bazėse, nuorodų kūrimas, turinio formatavimas, analizė ir kt..
 • PPC skelbimai – vietiniai specialistai sukonfigūruos ir sureguliuos PPC skelbimų kampanijas, kad į jūsų svetainę būtų nukreipta tikslinė auditorija.

Svetainių kūrimas ir dizainas

Kaip jau minėjome anksčiau, Web.com neturi savo pasirinktinės rinkos. Tai gali būti iššūkis tinkinant svetainę. Vienintelis problemos sprendimas yra pasirinkti pasirinktinę interneto svetainių kūrimo ir projektavimo komandą. Jie kuria visiškai veikiančias skaitmenines parduotuves, kuria svetaines „WordPress“, tinkina jau esamus projektus ir kt.

Apibendrinant, funkcijų rinkinys nėra toks turtingas. Sistema siūlo tik pagrindinius elementus, skirtus kurti, valdyti ir prižiūrėti smulkaus verslo svetaines su e-komercijos funkcijomis.

3. Dizainas & Šablonai

Web.com gali pasigirti didžiuliu stilingų šablonų pasirinkimu. Yra keli šimtai šaunių maketų, nurodančių skirtingas nišas. Vartotojai gali pasirinkti iš verslo šablonų, aplanko temų, meno & dizainas, maistas & restoranas, sveikata & grožis ir kt. Apskritai sistema siūlo 13 skirtingų kategorijų. Šablonai atrodo gana gerai. Jiems nereikia papildomo pritaikymo, nes juose yra visi būtini blokai ir elementai. Viskas, ko jums reikia – įklijuoti tekstą, pridėti medijos turinį ir paleisti tiesiogiai.

Šablonai

Inline mobilusis redagavimas yra puiki galimybė norintiems turėti 100% jautrias svetaines. Vartotojai gali perjungti skirtingus mobiliojo ryšio režimus ir modifikuoti to režimo puslapius ir skyrius. Kitaip tariant, jei redaguosite išmaniojo telefono versiją, visi pakeitimai bus išsaugoti automatiškai toje konkrečioje versijoje. Be abejo, puiki savybė.

Prisitaikantys šablonai

Jei vis tiek reikia papildomų pritaikymų, jums gali būti naudingi temos nustatymai. Jie suteikia galimybę įgyvendinti skirtingas spalvas ir stilius, pakeisti mygtuko dizainą, redaguoti šriftus, tvarkyti antraščių ir paprasto teksto tipografijos parametrus ir kt. Be to, mes jau minėjome galimybę pridėti įterptą kodą..

įterptas kodas

4. Pagalba klientams

Žiniatinklis.com gali keliais būdais susisiekti su vartotojais. Be to, platformoje yra gana naudingų vadovų ir vadovėlių rinkinys, kurie automatiškai įjungiami, kai pirmą kartą įvesite svetainės kūrėją. Be to, redagavimo metu vartotojai gali sugeneruoti reikiamą informaciją ir ieškoti atsakymo žinių bazėje, kurioje aprašomi įvairūs svetainės valdymo aspektai, siekiant blokuoti konfigūraciją ir jungiamuosius domenus..

Pagalba klientams

Kalbant apie tiesioginius susisiekimo su palaikymo komanda būdus, jie apima:

 • Tarptautinė pagalba telefonu.
 • Bilietų sistema užklausoms siųsti el. Paštu.

Taip pat yra tinklaraštis, kuriame yra keletas tipiškų straipsnių, kuriuose pateikiamos verslo idėjos, lyderystės patarimai ir kt.

5. Planai & Kainodara

Šiuo metu sistema turi tris pagrindinius įvairių tipų svetainių ir vartotojų lūkesčių planus. Jie įtraukia:

 • Starterio išlaidos 13 USD per mėnesį. Tai naudinga mažiems projektams, norintiems gyventi.
 • Svetainė kainuoja 20 USD per mėnesį. Tai tinka didesniems ir visiškai įgyvendinamiems projektams.
 • Rinkodaros išlaidos 27 USD per mėnesį su visomis el. prekybos ir rinkodaros funkcijomis yra komplekte.

Aukščiau nurodytos kainos nurodomos, kai atsiskaitoma kas mėnesį. Tačiau pirkdami metinę prenumeratą, vartotojai gali sutaupyti iki 45%. Tokiu atveju planai kainuotų atitinkamai 10, 15 ir 20 dolerių.

Kainodara

Taikoma 30 dienų pinigų grąžinimo politika. Dėl pinigų grąžinimo politikos susidūrėme su keliomis neigiamomis apžvalgomis. Norėdami pamatyti tai savo akimis, mes paprašėme grąžinti visą sumą per bilietų pardavimo sistemą. Reikėjo vadovams šiek tiek laiko, kol atsirado atsakymas. Nereikėtų tikėtis, kad paskyros atšaukimas bus pasivaikščiojimas parke.

Visų pirma, norėdami susigrąžinti pinigus, būsite priversti prisijungti prie atskiro „Network Solution“ pagalbos centro po nuoroda. Tai iš tikrųjų yra vienintelis būdas reikalauti grąžinimo vartotojams už JAV ir Kanados ribų, nebent esate pasiruošę mokėti už brangų tarptautinį pokalbį..

pinigų grąžinimas

Kelis kartus bandėme išsiųsti užklausą, tačiau nepavyko dėl to, kad jie negalėjo dėl nežinomų priežasčių apdoroti užklausos. Lieka tik stengtis su visa, į kurią jie grįš. Panašu, kad grąžinti pinigus bus sunkus iššūkis.

pinigų grąžinimas

Praėjo vienas mėnuo ir nėra jokio grąžinimo požymio iš tinklalapio.com. Be to, jie vis dar taiko mėnesinius mokesčius, nepaisant to, kad mes tvirtinome, kad paskambinome į prenumeratą el. Paštu. Bilietų sistema neveikia, o telefonas ne Kanados vartotojams kainuos nemažą sumą.

Mes įdėjome paskutines pastangas ištrinti sąskaitą ir ji taip pat pasirodė esanti iššūkis. Jūs negalėsite atsijungti, kol nesibaigs dabartinė prenumerata. Jei nenorite patekti į finansinius Web.com spąstus, pabandykite kuo greičiau atsisakyti savo atsiskaitymo informacijos.

6. Privalumai ir trūkumai

Žiniatinklis.com gali būti geras pasirinkimas tik tuo atveju, jei jums netrukdo tam tikrų tinkinimo funkcijų ir įmantrių planų trūkumas. Apskritai, sistema yra gana paprasta naudoti kartu su pradinėmis funkcijomis kuriant paruoštas mažo verslo ir e-komercijos svetaines..

Argumentai už:
Minusai:
&# x2714; Naudojimo paprastumas;
&# x2714; Stilingi šablonai;
&# x2714; Viskas viename platforma;
&# x2714; Mobilusis redagavimas;
&# x2714; Reaguojančios svetainės;
&# x2714; e-komercija ir rinkodara.
✘ Nemokamas bandymas;
✘ Nėra „Widget Marketplace“;
✘ Brangus starterio planas.

Išvada

Apibendrinant galima pasakyti, kad platforma gali būti geras sprendimas siekiant patenkinti smulkaus verslo poreikius, nes yra lengvai naudojamas ir kai kurios įmontuotos pagrindinės technologijos. Vartotojai įvertins šaunius ir greitai reaguojančius išdėstymus, paprastą produktų valdymą ir trečiųjų šalių paslaugų integraciją. Dirbti su vaizdo redaktoriumi vargu ar bus sunku net ne technikams.

Kita vertus, internetiniame tinklalapyje tikrai nėra keleto esminių variantų. Be to, įėjimo planai atrodo per dideli. Atsižvelgdami į tai, vartotojai gali ieškoti lankstesnio ir prieinamesnio sprendimo, kad sukurtų mažo verslo svetaines, tokias kaip Wix.

Sukurkite svetainę nemokamai

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map