Pinegrow apžvalga

Pinegrow apžvalga


Pušis (dabartinė 5.9 versija) – tai stalinio kompiuterio programinė įranga, skirta kurti naujas svetaines nuo nulio, taip pat redaguoti jau esančius puslapius. Galinga platforma tiks naujokams, neturintiems kodavimo įgūdžių, kuriems reikia sukurti reaguojančias svetaines naudojant paprastą WYSIWYG platformą. Paskirtiems programuotojams ir programuotojams taip pat bus naudinga programinė įranga, kuri lengvai naudojamą CSS, HTML ir PHP aplinką sukuria greitai ir greitai sukuriant naujus puslapius. konvertuokite juos į „WordPress“ svetaines.

Sistema teikia naudingų funkcijų rinkinį. Tai palaiko WP, „Bootstrap“ ir „Foundation“. Vartotojai gali tinkinti savo projektus realiuoju laiku arba tvarkyti kelių puslapių redagavimą. Ar esate atsidavęs interneto dizaineris, ar naujokas, neturintis techninių įgūdžių, „Pinegrow“ turi ką pasiūlyti. Pažvelkime atidžiau į šią programinę įrangą ir jos teikiamas funkcijas.

1. Paprastas naudojimas

„Pinegrow“ yra geras pasirinkimas vartotojams, neturintiems kodavimo patirties, taip pat profesionaliems programuotojams. Tai suteikia visišką prieigą prie šaltinio kodo su galimybe jį redaguoti ar modifikuoti. Tuo pačiu metu programinė įranga pateikiama su intuityviu WYSIWYG įrankiu, leidžiančiu kurti svetaines nuo nulio faktiškai neparašius kodo.

Programinė įranga pateikiama kaip darbalaukio instrumentas. Tai reiškia, kad pirmiausia turite jį įdiegti į savo kompiuterį. Viskas, ko jums reikia – apsilankykite oficialioje „Pinegrow“ svetainėje ir pasirinkite versiją, atsižvelgiant į naudojamą OS. Čia yra „Windows“, MAC ar „Linux“ parinktys. Pasirinkite norimą versiją ir atsisiųskite failus, kad užbaigtumėte diegimo procesą. Viskas, ko jums reikia – vadovautis paprastais patarimais, kaip ir diegdami bet kurią kitą programinę įrangą.

Pinegrow atsisiųsti

Dabar esate pasirengę pasiekti platformą. Sistema turi nemokamą bandomąją versiją, leidžiančią vartotojams patikrinti, kaip ji veikia. Norėdami suaktyvinti nemokamą laikotarpį, turite paleisti programą, nurodyti savo el. Pašto adresą, įvesti slaptažodį ir patvirtinti iš gautų laiškų aplanko kartu su automatiškai išsiųstu laišku iškart. Galiausiai atsidursite redaktoriuje su visais prieinamais įrankiais.

Redagavimo procesas

Tiesą pasakius, naujokai gali būti priblokšti prietaisų skydelyje esančių priemonių rinkinio. Bet jei neketinate daryti kodavimo, vargu ar jums jų reikės. Statybos procesas paprastai vyks WYSIWYG aplinkoje, pasirenkant blokus ir elementus, kuriuos reikia pridėti. Norėdami pradėti, turite atlikti šiuos veiksmus:

 1. Spustelėkite piktogramą „naujas projektas ar puslapis“.
 2. Pasirinkite norimą sukurti puslapį (WP, „Bootstrap“, „Foundation“ arba „HTML“).
 3. Pradėkite statybos procesą naudodami įrankius viršutiniame kairiajame kampe.
 4. Pinegrow sukurti projektą

Gera idėja yra pradėti nuo bibliotekos. Jame yra įvairių elementų, kuriuos norite įtraukti į savo puslapį, pasirinkimas. Blokų pasirinkimas yra platus. Čia yra „Promo“ elementai ir antraštės su mygtukais „nusipirkti“, kainų lentelės, atsiliepimai, kontaktinės formos, turinio blokai, galerijos ir kt. Viskas, ko jums reikia, yra pasirinkti elementą ir perkelti jį į pastato plotą..

Kiekvienam jūsų sukurtam puslapiui „Pinegrow“ pateikia tam tikrų variantų rinkinį. Vartotojai gali jį kopijuoti ir redaguoti naudodami kelių puslapių režimą, nereikia perjungti skirtingų ekranų. Taip pat galite peržvelgti kodą ir šiek tiek pakeisti. Be to, jūs turite galimybę peržiūrėti puslapį naršyklėje, patikrinti, ar jame nėra HTML klaidų, tvarkyti kiekvieno atskiro puslapio bibliotekas ir kt..

„Pinegrow“ puslapio pritaikymas

Be patobulinto puslapio pritaikymo, vartotojai galės patys redaguoti blokus. Pvz., Galite nukopijuoti ir įklijuoti tekstus pateiktose vietose, modifikuoti tipografiją ir maksimaliai išnaudoti išplėstinį vaizdų rengyklę (mes apibūdinsime jo funkcionalumą šiek tiek plačiau).

Svetainės diegimas

„Pinegrow“ yra tik svetainės redaktorius. Tai nėra „viskas viename“ sprendimas, kurio domenas ir priegloba yra įtraukti į paketą. Taigi, jums reikės jais pasirūpinti iš anksto. Tuo pat metu jis siūlo paprastą būdą konvertuoti savo puslapius į „WordPress“. Sistema turi WP optimizuotų parinkčių rinkinį su galimybe eksportuoti temą ir turėkite jį įdiegę į prieglobą. Be to, vartotojai turės galimybę importuoti turinį iš esamos svetainės arba sklandžiai pridėti daugiau nei 200 „WordPress“ veiksmų.

„Pinegrow“ svetainės diegimas

Patyrę programuotojai įvertins daugybę funkcijų dirbti su šaltinio kodu, apžiūrėti jau esamas CSS taisykles, pridėti naujų klasių, nustatyti įvairias savybes tam tikram blokui ar skyriui, redaguoti tekstus, turinį ir dar daugiau. Naujokams gali prireikti šiek tiek laiko, kad sugalvotų, kaip dirbti su redaktoriumi. Tačiau pats „Pinegrow“ atrodo gana lengvas.

2. Savybės & Lankstumas

„Pinegrow“ atrodo labai galingas pagal savybes. Daugelyje jų daugiausia kalbama apie redagavimo procesą. Tam iš tikrųjų buvo sukurta platforma. Pažvelkite į keletą pagrindinių sistemos pateiktų variantų.

Patobulintas redagavimo procesas

„Pinegrow“ turi daugybę išmaniųjų įrankių, skirtų įvairiais būdais valdyti interneto svetainių kūrimo procesą. Ar esate pradedantysis, arba atsidavęs profesionalas, įvertinsite šiuos dalykus:

 • Išmanusis WYSIWYG įrankis – leidžia lengvai pridėti naujų blokų, juos dubliuoti, pertvarkyti puslapio struktūrą, ištrinti kodo elementus, taip pat pridėti naujų..
 • Elementų kolekcija – puslapio bibliotekoje yra gausus elementų, kuriuos reikia pridėti ir redaguoti, pasirinkimas. Tiesiog raskite jums reikalingą bloką ir nuvilkite jį į redagavimo sritį. Galite jį perkelti arba pakeisti, kai reikia, spustelėdami.
 • Blokuoti redagavimą – kiekviename bloke yra atskiri parametrai, kuriuos galima redaguoti. Vartotojai gali redaguoti turinį ar tekstus bloko viduje, pridėti naujų ypatybių, modifikuoti HTML kodą, pridėti nuorodų, ištrinti ir tt.
 • Turinio formatavimas – tvarkykite turinio formatavimą vienu mygtuko paspaudimu ir pridėkite H1… H6 antraštes, kad jis taptų labiau SEO ir struktūrinis.
 • Pinegrow apžvalga

Pilnai veikiančios „WordPress“ temos

„Pinegrow“ geriausiai veikia, kai tik reikia sukurti „WordPress“ būsimų projektų temos. Sistema leidžia lengvai konvertuoti paruoštą HTML puslapį į WP temą. Tiesiog priskirkite reikiamą veiksmą iš daugiau nei 200 „WordPress“ veiksmų, pasiekiamų prietaisų skydelyje, sąrašo. Jie skiriasi nuo šablonų dalių ir kilpų iki WP tinkinimo priemonės, naršymo ir puslapių, taip pat tinkintų „WordPress“ užklausų.

Lankstus peržiūros režimas

Baigę kurti procesą, galbūt norėsite pasižvalgyti, kaip jūsų svetainė veikia skirtinguose įrenginiuose, įskaitant stalinius ir mobiliuosius. Na, „Pinegrow“ leidžia peržiūrėti svetainę keliomis versijomis tuo pačiu metu. Platforma leidžia atidaryti du puslapių vaizdus, ​​vaizduojančius du atskirus puslapius. Galite ne tik peržiūrėti jas vienu metu, bet ir redaguoti neperjungdami kelių ekranų.

„Pinegrow“ lanksčios peržiūros režimas

Peržiūros režime yra trys pagrindinės parinktys. Jie apima kompiuterio ekraną, nešiojamąjį kompiuterį ir išmanųjį telefoną. Be to, vartotojams gali būti naudingi išplėstiniai peržiūros nustatymai ir jie gali pasirinkti konkretų ekrano dydį, ribinius taškus ir kitus parametrus, kad galėtų plačiai įsivaizduoti, kaip svetainė atrodys įvairiose programėlėse..

Įrankiai darbui su „Bootstrap“ ir „Foundation“

Be „WP“ temų kūrimo, „Pinegrow“ teikia patobulintą palaikymą „Bootstrap“ ir „Foundation“. Norėdami gauti vaizdinį maketų valdymą, vartotojai gauna instrumentų rinkinį. Čia taip pat turime biblioteką su komponentais ir blokais, kuriuos reikia pridėti. Jie taikomi tiek „Foundation“, tiek „Bootstrap“. Galite laisvai tinkinti elementus, keisti stulpelių ir blokų dydį, dirbti su tinkleliais, pridėti modalų puslapyje ir mygtukus, kad juos atidarytumėte..

Bagažinė – yra nemokamas atvirojo kodo įrankis, skirtas programinės įrangos kūrėjams, ieškantiems pagrindų, kaip sukurti „Javascript“ ir CSS pagrįstus mygtukų, formų, naršymo ir kitų svetainės sąsajos komponentų šablonus..
Fondas – yra reaguojanti sistema, skirta valdyti sąsają su plėtra. Kartu pateikiamos reaguojančių tinklelių, taip pat kitų vartotojo sąsajos elementų, tipografijos ir paruoštų šablonų pasirinkimas.

3. Dizainas & Šablonai

„Pinegrow“ neturi paruoštų šablonų. Kodėl taip turėtų būti? Sistemoje yra pakankamai įrankių, kad būtų galima sukurti puslapius nuo nulio, be galingo vaizdo redaktoriaus. Galite pažodžiui pakeisti kiekvieną bloko detalę, taip pat pridėti savo koduotą. Platforma leidžia visiškai kontroliuoti CSS.

„Pinegrow“ šablonai ir dizainas

Įveskite redaktorių ir pakeiskite paraštę ir polsterį, pakeiskite bloko poziciją, redaguokite šriftus ir tekstus, pridėkite šešėliai, pakeiskite foną, priskirkite naujoms taisyklėms ir klasėms savo elementus, redaguokite CSS tinklelius ir dar daugiau. Pinegrow užtikrina tiesioginį redagavimą. Tai reiškia, kad visus pakeitimus matysite realiuoju laiku, kad galėtumėte peržiūrėti puslapį naršyklėje ir gautumėte naudos iš išsamių mobiliųjų įrenginių peržiūros nustatymų. Tai reiškia, kad jūsų svetainė reaguos 100 proc., Nepaisant įrenginio, OS, nešiklio ar ekrano matmenų.

4. Pagalba klientams

Platforma siūlo puikų palaikymą skirtingais būdais. Visų pirma, „Pinegrow“ turi didžiulę žinių bazę, kurioje yra daugybė straipsnių, vaizdo gidų ir vadovėlių. Pagalbos centre taip pat yra skyrius „Kaip pradėti“ ir dokumentacija.

„Pinegrow“ klientų aptarnavimas

Antra, jei norite greitai rasti atsakymą į klausimą, galite naudoti paieškos juostą. Tiesiog įveskite problemą, kurią turite išspręsti. Įeiti į „Pinegrow“ bendruomenę taip pat gali būti gera idėja. Forumas bus gera proga pasitarti su patyrusiais vartotojais ir pasidalyti savo patirtimi.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – galite laisvai susisiekti su palaikymo komanda per:

 • Liekna bendruomenė;
 • Paštas;
 • „Twitter“.

Kiekvieną parinktį galima pasiekti prietaisų skydelyje ir oficialioje svetainėje.

5. Planai & Kainodara

Sistema parduoda vienkartines licencijas. Kitaip tariant, jūs mokate tik vieną kartą ir visą gyvenimą galite naudotis visomis redaktoriaus funkcijomis. Tuo pačiu galite pasirinkti mėnesines prenumeratas. „Pinegrow“ yra trijų pagrindinių versijų. Jie apima „Standard“, „Pro“ ir „Pro“ su „WordPress“.

Pinegrow planai ir kainodara

Kainos skiriasi priklausomai nuo to, ar esate asmuo, įmonė, studentas ar esamas vartotojas, norintis atnaujinti esamą licenciją. Asmenims vienkartinės kainos yra tokios:

 • Standartinė licencija kainuoja 49 USD.
 • „Pro“ licencija kainuoja 99 USD su papildomu kelių puslapių redagavimu, pagrindiniais puslapiais ir CSS komponentais.
 • „Pro“ su „WordPress“ licencija kainuoja 149 USD su įrankiais, skirtais kurti gamybai paruoštas WP temas.

Mėnesinės kainos yra atitinkamai 10 USD ir 15 USD už „Pro“ ir „Pro“ su WP. Standartinė licencija negalima prenumeruoti. Mėnesiniai mokėjimai gali būti ekonomiškesnis pasirinkimas tuo atveju, jei ilgai neketinate naudoti platformos. Jūs mokate tik 10 USD per mėnesį ir tada atšaukiate prenumeratą su galimybe ją atnaujinti vėliau.

6. Argumentai už & Minusai

Todėl „Pinegrow“ atrodo kaip lanksti priemonė, kai reikia sukurti reaguojančias CSS, HTML ir PHP temas su kodavimu arba be jo. Funkcijų rinkinys atrodo stulbinantis, ypač patyrusiems programuotojams. Tuo pačiu metu vis dar gali būti tam tikrų trūkumų.

Argumentai už:
Minusai:
&# x2714; Visiška puslapio šaltinio kodo kontrolė.
&# x2714; Galingas vaizdo redaktorius.
&# x2714; Puiku dirbti su „Bootstrap“ ir „Foundation“.
&# x2714; Padeda kurti paruoštas „WordPress“ temas.
&# x2714; Turtingo bloko biblioteka.
&# x2714; Intuityvūs redagavimo įrankiai.
&# x2714; Atskiri įmonių, asmenų ir ne pelno planai.
Start Pradėti gali būti per daug sudėtinga.
✘ Nereikia kas mėnesį užsisakyti standartinės licencijos.
✘ Tik vienkartinės išmokos studentams.

Išvada

„Pinegrow“ – galingas darbalaukio įrankis tinklalapiams ir svetainėms kurti nuo nulio. Tai puikiai tinka žmonėms su techninėmis žiniomis ir be jų. Kodavimo gurui bus naudinga visiška puslapio elementų kontrolė. Jie turės galimybę dirbti su „Bootstrap“ ir „Foundation“ bei maksimaliai išnaudoti savo galimybes iš galingo vaizdo redaktoriaus.

Naujiesiems pradedantiesiems bus šiek tiek sunku naudoti programinę įrangą. Kita vertus, ji pateikiama su paprastu WYSIWYG redaktoriumi, turtingų blokų biblioteka, paprastais turinio redagavimo įrankiais ir kt. Vienintelis trūkumas yra tas, kad „Pinegrow“ nėra viskas viename sprendimas. Turėsite tvarkyti svetainių eksportą ir įdiegti ją savo priegloboje. Tokiu atveju tradicinis „SaaS“ svetainių kūrėjas gali būti paprastesnis sprendimas, kuriame visos funkcijos yra įtrauktos į planą.

Atsisiųskite „Pinegrow“ dabar

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map