MP kūrėjo (XPRS) apžvalga

MP kūrėjo (XPRS) apžvalga


„IM Creator“ (XPRS) – tai nemokama internetinių svetainių kūrimo priemonė, kurią teikia patogus WYSIWYG redaktorius ir teikia daugybę pažangių funkcijų, reikalingų įvairių tipų projektams paleisti ir valdyti. Sistema daugiausia orientuota į menininkų, kuriems reikalingi profesionalūs portfeliai, verslininkų, norinčių sukurti patikimą verslo buvimą, ir internetinių dizainerių, įtraukiančių į komercinių ir nekomercinių svetainių kūrimą, poreikius. Tai taip pat gerai tinka kuriant el. Prekybos svetaines, nukreipimo puslapius ir tinklaraščius.

Niujorke 2011 m. Jonathanas Saragossi pradėjo savo veiklą. Dabar svetainių kūrėjas yra viena iš geriausių „SaaS“ platformų, turinčių vaizdinį redaktorių. Viena iš įdomių sistemos savybių yra nemokamos priemokos sąskaitos nekomercinėms organizacijoms, studentams ir menininkams. Kiti žmonės taip pat gali nemokamai naudotis „IM Creator“, tačiau jie neturi galimybės prijungti savo domenų prie sukurtų svetainių. Taip pat stebina tai, kad el. Prekybos funkcijos įtrauktos į nemokamas paskyras. Tai gana neįprasta. Bet kuris asmuo gali pradėti pardavinėti produktus ar paslaugas platformos prasme, neinvestuodamas pinigų.

„IM Creator“ iš pradžių atrodo kaip labai įdomus svetainių kūrėjas. Ji yra subrendusi, patraukli ir siūlo nestandartinių nišos sprendimų. Panašu, kad turime „WYSIWYG“ nišos lyderį 2019 m.

Šiandien su ja jau yra paleista daugiau nei 17 milijonų svetainių, ir dar daug jų yra kuriamos. Galutinis sprendimas dėl platformos naudojimo vis dar priklauso nuo realizacijos kokybės, funkcionalumo gylio ir patogumo naudoti, kurio tikimasi ateityje. Dabar galime išanalizuoti visas paslaugos ypatybes, kad padarytume konkrečias išvadas.

MP kūrėjo (XPRS) apžvalga imcreator.comTurinys:

Išbandykite NEMOKAMAI Palikti atsakymą

„IM Creator“ (XPRS) svetainių kūrėjo pranašumai ir trūkumai

„IM Creator“ yra svetainių kūrėjas, turintis vieną patogiausių vaizdų redaktorių. Vienas iš neginčijamų sistemos akcentų yra jos juostos & „Polydoms“ technologija, kuri atrodo gana pažengusi ir netgi šiek tiek futuristiška vartotojams, kurie niekada anksčiau nebuvo susidūrę su tokiu internetinio puslapio kūrimo metodu. Visi su „IM Creator“ pradėti projektai yra sukurti iš reaguojančių blokų – universalios struktūros ir funkcionalumo juostelių. Pakeisdami reikalingas juosteles ir nustatydami jas, jūs gausite paruoštos interneto svetainę.

Nėra nieko paprastesnio, nes procesas šiek tiek primena standartinį tempimą & mesti interneto dizaino metodą. Čia net nėra jokių valdiklių (atskirų elementų), kuriuos daugelis vartotojų laiko per sudėtingais derinimui. Kadangi yra paruoštų blokų, sistema užtikrina visišką automatizavimą. Čia neįmanoma nieko sumaišyti.

MP kūrėjų redaktorius

Kai registruojatės sistemoje, jums tereikia nurodyti savo el. Pašto adresą, slaptažodį ir slapyvardį, kad galėtumėte pradėti. Iškart po to būsite nukreipti į informacijos suvestinę, kur turėsite pasirinkti šabloną ir pradėti jį tinkinti. Paslaugos sąsaja yra maloni, ergonomika yra aukščiausio lygio. Nepaisant to, redaktoriuje gausu parinkčių, piktogramų ir kitų elementų. Tai yra vidutiniškai paprasta ir dirbdami su juo turite būti atidūs. Priešingu atveju rizikuojate pamiršti prieigą prie meniu, perjungimo parinktį ar panašiai. Daugelyje nustatymų skydų yra skirtukai. „IM Creator“ yra šiek tiek gilesnis ir sudėtingesnis, nei jūs galite pamanyti iš pirmo žvilgsnio.

Paprastai tai yra viena patogiausių ir logiškiausiai susistemintų sistemų. Tai puikus pasirinkimas pradedantiesiems. Tai trunka tik 1-2 valandas. Svarbiausia, kad „IM Creator“ leidžia greitai ir efektyviai pasiekti reikiamą rezultatą.

Jei norite, galite paskelbti savo svetainę tą pačią dieną, kai pradėjote kurti. Dėl požiūrio į internetinių puslapių dizainą sistema užtikrina patikimą apsaugą nuo bet kokių klaidų. Kad ir ką darytumėte, tai iš pradžių atrodys gražiai.

„IM Creator“ yra kokybiškas „WYSIWYG“ svetainių kūrėjas, pasižymintis prekės ženklo stiliumi ir požiūriu į interneto kūrimo procesą. Testuodami paslaugą, mes apibrėžėme stipriąsias ir silpnąsias sistemos puses, todėl pats laikas paminėti jas dabar.

Argumentai už:
Minusai:
&# x2714; Galite pradėti kurti internetinę svetainę net neįsiregistravę sistemoje.
&# x2714; Apeliaciniai reaguojantys šablonai, galimybė pridėti savo kodą į svetainę.
&# x2714; Juostelių gausa, patogus skyrių pritaikymas.
&# x2714; Praktinis ir prieinamas „White Label“ modelis.
&# x2714; Galimybė gauti nemokamą priemokų licenciją nekomerciniams projektams.
&# x2714; Kokybės žinių centras.
&# x2714; Galingas elektroninės komercijos variklis.
✘ Negalite įkelti savo šriftų.
✘ Vienu metu galite parduoti tik vieną prekę elektroninei prekybai.

Kalbant apie likusius parametrus, „IM Creator“ sukuria daugiau nei geros sistemos įspūdį. Tai ypač aktualu, turint omenyje mažą paslaugos kainą ir galimybę atidaryti internetinę parduotuvę už 100 USD / metus.

funkcijos & Lankstumas

„IM Creator“ išsiskiria teikiamų funkcijų, lankstumo ir funkcijų rinkiniu. Kaip paminėta aukščiau, pagrindinis šios svetainės kūrėjo funkcinis elementas yra juostelė. Kiekvieną puslapį sudaro keičiami reaguojantys blokai, turintys įvairiapusį turinį. Priklausomai nuo paskirties, kiekviena juostelė turi savo parametrus. Tinklalapių kūrimo su „IM Creator“ esmė yra tinkamas tokių blokų suderinamumas ir dizainas. Jų deriniai ir dizaino pakeitimai suteikia maksimalų lankstumą.

Sistemos, sukurtos naudojant sistemą, atrodys panašios ir turės vienodą koncepciją dėl paprasto darbo proceso. Tai nėra blogai, nes jie turi šiuolaikišką išvaizdą, yra gana funkcionalūs ir gali pasigirti patraukliais dizainais bet kuriuose įrenginiuose. Tinklo kūrimo proceso suvienodinimas supaprastina ir pagreitina darbą, ypač pradedantiesiems. Paprastai „IM Creator“ yra tinkamas pasirinkimas, atsižvelgiant į darbo erdvės organizavimą ir sklandų požiūrį.

MP kūrėjo funkcijos

Beveik visus redaktoriaus veiksmus galima atlikti tik su pele. Kiekvieno bloko kraštai yra aiškiai matomi, ir jūs galite juos perkelti, kad susiaurintumėte ir išplėstumėte konteinerio darbinę sritį. Taip pat galima pakeisti blokavimo vietas, jas nukopijuoti ir ištrinti. Išskyrus, kad, galite rankiniu būdu reguliuoti maksimalų bloko plotį, tarpus, vidinių elementų padėtis, taip pat nustatyti ekrano formatą. Sistema turi daugybę galimybių ir funkcijų.

Atnaujintoje interneto svetainių kūrėjo versijoje buvo pristatytas naujas patobulintas meniu formatas, dėl kurio svetainės redagavimas buvo daug greitesnis ir lengvesnis. Sistemos kūrėjai supaprastino redaktorių, kad užtikrintų greitą ir lengvą interneto kūrimo patirtį. Norėdami gauti prieigą prie jo, turite spustelėti bet kurį meniu rodomą elementą.

Sistema suteiks prieigą prie atnaujinto mini meniu, kuriame galėsite pridėti naują turinį, redaguoti esamus įrašus ir svetainės elementus, sudėti paveikslėlius, skyrius, nuorodas ir kitus elementus vienoje vietoje. Taip pat gausite prieigą prie galingesnių po ranka esančių redagavimo įrankių kolekcijos, rodomos tik spustelėjus pelę.

Naujasis „Mini“ meniu standartizuotas dėl patogumo ir paprastumo. Tai reiškia, kad jis yra labai efektyvus, kai reikia redaguoti svetainės elementus, nuorodas, skyrius ir elementus. Kontekstinį redagavimą taip pat lengva atlikti naudojant „Mini Menu“. Ten esantys įrankiai suteikia galimybę laisvai tinkinti internetinį dizainą. Be to, kad pridedate / redaguojate tinklalapio elementus, taip pat galite valdyti spalvų efektus, vaizdus ir fono parametrus.

Be to, naujas patobulinimas gali 30% padidinti svetainės veikimo greitį. Viskas, ko jums reikia norint padidinti savo svetainės greitį, yra projekto paskelbimas. Viskas.

Norėdami pridėti naujų juostų, turėtumėte suaktyvinti mygtuką „+“ tarp gretimų blokų. Pamatysite gražią animaciją ir turimų juostų sąrašą, kurios yra surūšiuotos pagal kategorijas pagal paskirtį: antraštė, projektai, paslaugos, funkcijos, galerija, kainodara, komanda, straipsnis, teksto blokas, bio / CV, tinklaraštis , formos, skaidrių demonstracija, socialinis, raginimas veikti, atsiliepimai, logotipai, žemėlapiai, valdikliai, elementai. Kiekvienoje kategorijoje yra apie 5–10 blokų realizavimo galimybių.

„IM Creator New Stripe“

Reikėtų paminėti, kad juostos „raštai“ kategoriją leidžia įtraukti į „Google“ renginių tvarkaraščių sąrašą, „SoundCloud“ garso grotuvą, „OpenTable“ rezervavimo formą (kuri „IM Creator“ daro įdomų sprendimą restoranams), PDF peržiūros programą ir sujungti „Facebook“ komentarus. Kitaip tariant, čia galite pridėti blokų, kurių funkcionalumas skirsis nuo standartinių elementų (teksto, vaizdų, vaizdo įrašo ir tt) derinio..

Elementai»Skiltyje galima įtraukti pagrindinius elementus į svetainę ir taip prisidėti prie kiekvienos juostelės funkcionalumo: pavadinimo, paveikslėlio, paantraštės, vaizdo įrašo, pagrindinio elemento, citatos, nuorodos, piktogramos, žemėlapio, neapdoroto (reikia pridėti savo HTML kodą) , „Javascript“, CSS ir „Embed Codes“). Tai yra, naudodamiesi šiais elementais galite sukurti struktūriškai sudėtingus atskirus turinio blokus.

Pagrindinis principas yra toks: Redaktoriaus sritys yra padalijamos į skyrius, spustelėję pamatysite įrankių, parinkčių ir tt meniu. Jums siūlomos prekės priklausys nuo bloko ir elemento tipo, kurį spustelėsite. Čia yra keli variantai. Pažvelkite į pavyzdį: kai kuriuose blokuose yra maža „+“ piktograma, spustelėjus jums bus pasiūlytas meniu «Pridėti naują elementą ar elementą», jei norite pridėti vaizdo įrašų, piktogramų, nuorodų, daliklių ar tuščių konteinerių..

Spustelėję tam tikrą elementą (pvz., Skaidrių demonstraciją) pamatysite meniu, kuriame galima pasirinkti perdangos spalvą, pridėti nuorodą ar patekti į skyrių parametrus – meniu, kuriame gausu pasirinkimo galimybių skyriuose, būtent:

 • NustatymaiSiūlo galimybę pasirinkti matomų sekcijų elementus (mygtuką, pavadinimą, paantraštę, korpusą), galimybę nustatyti lygiavimą ir vertikalią bloko padėtį arba suaktyvinti viso ekrano aukštį;
 • Skaidrių demonstracija“Leidžia nustatyti skaidrių demonstravimo trukmę ir automatinį paleidimą;
 • „F / X“ suteikia galimybę pasirinkti vieną iš 11 pasyviųjų elementų ir pelės žymeklio efektų. Taip pat galima pasirinkti filtrą ir šešėlio faktorius;
 • Pro“Leidžia pasirinkti maksimalų juostos ir turinio srities plotį, taip pat tarpo reikšmes (užpildymas / paraštė, pikseliai) kiekvienam elementui skyriuje.

MP kūrėjo skaidrių demonstravimo nustatymai

Reikia paminėti, kad skyrių parametrai skirtingoms juostelėms gali labai skirtis pagal parametrų pobūdį ir struktūrą. Štai kodėl dirbdami su „IM Creator“ redaktoriumi turite būti labai atidūs: čia nėra daug galimybių iš pirmo žvilgsnio, tačiau nauji meniu atsiras, kai tik spustelėsite elementus ir skirtingas ekrano sritis. Tai yra tada, kai palyginti paprastas redaktorius prieš jūsų akis virsta galingu įrankiu su daugybe sudėtingesnių parinkčių.

Be to, čia taip pat yra aukšto lygio meniu, kurio nustatymai veikia visą svetainę ar atskirus puslapius. Kairėje ekrano dalyje rasite «Svetainės stilius»Nustatymų piktograma, leidžianti kurti naujus tinklalapius ir pasirinkti esamus tolesniam redagavimui. Čia yra keli nustatymų skyriai, būtent:

 • Stilius“, Kuris leidžia pasirinkti svetainės šablono tipą (platus arba siauras), numatytuosius šriftus ir tinklalapio foną;
 • Meniu“, Kuris siūlo vieną iš 9 meniu išdėstymo tipų (orientuotą į centrą, šoninę juostą, mėsainį, paslėptą ir tt);
 • Slinkite f / x“Galima pasirinkti vieną iš 3 slinkties efektų (slysti, augti, blukti);
 • Puslapio valdikliai“, Leidžiančią pridėti tinklalapio valdiklius (pokalbių, dalijimosi, atsiliepimų, krautuvo, viršutinės dalies, juostos, sniego ar pasirinktinio kodo).

MP kūrėjo svetainės nustatymai

Ne tai. Viršutinėje ekrano dalyje yra įrankių juosta, suteikianti prieigą prie atsarginių kopijų kūrimo, nuorodų skyriaus, svetainės kopijų išsaugojimo parinkties, atšaukimo funkcijos, peržiūros, publikavimo. Čia taip pat rasite tinklalapio valdymo meniu (kūrimas, kopijavimas, SEO parametrų pildymas) ir galimybę pridėti / nustatyti iššokančius elementus (laukus, tekstą, vietą, plotį ir aukštį, rodymo terminus)..

„IM Creator“ siūlo plačias socialinės integracijos parinktis, kurios leidžia pasirinkti ir prijungti socialinės medijos profilius prie svetainės, kurioje dirbate. Yra netgi galimybė pritaikyti socialinės medijos mygtukus taip, kad jie atitiktų bendrą jūsų projekto dizainą ir stilių.

Svetainės kūrėjas taip pat aprūpintas daugiakalbiu palaikymo įrankiu, kuris leidžia sukurti kelias jūsų svetainės versijas jūsų pasirinktomis kalbomis. Nereikia integruoti specialių įskiepių ar valdiklių, kad pasiektumėte šį tikslą – tiesiog nuspręskite, kokias kalbas norite pasirinkti savo projektui, ir pirmyn kurkite jas! Beje, jei turite kokių nors abejonių ar tiesiog nežinote, kaip pradėti, „IM Creator“ siūlo informatyvų vadovą, kuris padės paleisti ir pritaikyti daugiakalbę svetainę.

IM kūrėjų SEO

Tinklalapiai, sukurti su „IM Creator“, turi aiškų kokybės kodą ir yra gerai indeksuojami paieškos sistemų. Sukūrę internetinę svetainę su šia paslauga, galite pasikliauti geromis reklamos perspektyvomis atsižvelgiant į tuos veiksnius, kurie priklauso nuo pačios sistemos (darbo greitis, tinklalapio kodo galiojimas, teisingi „out-the-box“ parametrai ir kt.).

MP kūrėjo SEO nustatymai

Galite asmeniškai nustatyti paieškos variklio matomumą kiekviename tinklalapyje, pridėti pavadinimą, aprašą ir raktinius žodžius, įkelti „favicon“ ir socialinį įvaizdį, sujungti „Google Analytics“ ir „Facebook Pixel“.. Akivaizdu, kad galite prijungti domeno vardą prie svetainės, tačiau tik po to, kai atnaujinsite į „premium“ prenumeratą.

Be skyrių, kurie skiriasi tik rodomo turinio tipu, tinklaraščiai ir parduotuvė yra ypač įdomūs. Tai yra juostos, kurių naudojimas gali pakeisti jūsų svetainės tipą. Iš esmės tai yra nepriklausomi funkciniai vienetai, kurie yra platesni nei kiti. Tikslinga išsamiai aptarti jų ypatybes.

MP kūrėjų tinklaraštis

Galite pasirinkti vieną iš 5 naujienų srauto struktūros variantų. Visi jie atrodo patraukliai: pavadinimas, aprašymas, pilnas publikavimo mygtukas. Jie gali būti suprojektuoti įvairiais pozicijų ir matomumo deriniais. Be to, į turinio lauką (dalį, kur pagal numatytuosius nustatymus įdedamas vaizdas) galima įterpti vaizdo įrašą ar dar ką nors..

MP kūrėjo tinklaraščio įrašų redaktorius

Kaip ir bet kurioje kitoje skiltyje, tinklaraštyje yra savo nustatymų blokas, būtent:

 • Nustatymai“, Kuriame galite pasirinkti tinklaraščio struktūros tipą, elementų skaičių ir tarpus eilutėje bei kiekvieno iš jų aukštį. Čia taip pat galite pašalinti skyriaus antraštę ir pavadinimą su aprašymu;
 • Bendrosios aplinkybės“, Kur galite pasirinkti norimą spalvą, savo atvaizdą arba spalvą iš paslaugos medijos centro;
 • Išdėstymas“, Kur galite nustatyti leidinio šablono išvestį (formatas, suderinimas, dėžutėje arba ištemptas);
 • Efektai“, Kuris leidžia nustatyti efektus, kai ekrane pasirodo skyrius arba užveskite pelę ant jo, pasirinkdami filtrus ir pavadinimo vaizdų neskaidrumo laipsnį;
 • Pro“, Kuris leidžia nustatyti skyrių plotį, turinio dalį, tarpus tarp elementų ir gretimų skyrių bei suaktyvinti vaizdo atsisiuntimo draudimo parinktį.

Šiame meniu galite peržiūrėti įrašų sąrašą, pakeisti jų rūšiavimą ir pridėti naujų. Norėdami redaguoti įrašus, atidarytame meniu turėtumėte pasirinkti tekstą ir skyrių «Redaguoti įrašą». Pamatysite redaktorių, kuriame galėsite paruošti straipsnį, naudodamiesi visais prieinamais MP kūrėjo elementais.

Dienoraščio funkcionalumas čia yra organizuotas savotiškai. Patogu ja naudotis, tačiau jos galimybės akivaizdžiai atsilieka nuo specializuotų tarnybų galimybių. Jos funkcijų rinkinio pakaks verslo svetainei, asmeninei svetainei ar naujienų pristatymui.

MP kūrėjų el. Komercija

Norėdami įtraukti internetinę parduotuvę, turėtumėte pasirinkti atitinkamą juostelę ir įtraukti ją į puslapį. Paslauga siūlo 9 vitrinų dizaino variantus, kuriuos galima nustatyti kaip ir bet kuriuos kitus skyrius. Norėdami suaktyvinti „Store“ nustatymus, turėtumėte spustelėti bet kurią juostelių sritį – principas išlieka tas pats, kaip ir kituose „IM Creator“ skyriuose. Gausite prieigą prie šių skyrių:

 • Nustatymai“, Kuriame galite pasirinkti galerijos tipą (įprastą, tinkamą, mazonitą), eilutėje rodomų gaminių skaičių, atstumą tarp jų ir kiekvienos prekės aukštį;
 • Bendrosios aplinkybės“Siūlo pasirinkti išdėstymo spalvą, kuri bus matoma tarp gaminio kortelių;
 • Išdėstymas„Produktų kortelių šablonų ir juose esančio turinio suderinimo tipų teikimas;
 • Efektai“, Kuris leidžia nustatyti efektus, kai puslapyje pasirodo blokas arba užveskite pelę ant jo;
 • Pro“, Kuriame galite nustatyti maksimalų internetinės parduotuvės skyrių plotį, atskirus elementus, turinio dalį ir tarpus tarp elementų.

MP kūrėjų el. Komercija

Vaizdo demonstravimo langas yra išdėstytas taip pat, kaip ir visos kitos juostos. Parduotuvės informacijos suvestinę galite pasiekti skyrių meniu. Prietaisų skydelyje yra pagrindiniai parametrų skyriai, įskaitant:

 • Santrauka“Su bendra informacija apie aktyvių internetinių parduotuvių skyrių, produktų, užsakymų ir pelno kiekį;
 • Skyriai“, Kur galite gauti prieigą prie visų paskelbtų skyrių su produktais ir jų nustatymais: produkto tipo pasirinkimas (fizinis, skaitmeninis ar paslauga), kainos redagavimo parinktis, SKU, pavadinimai, subtitrai, aprašymai ir naujų produktų įkėlimas į pasirinktus skyrius. Taip pat galite pakeisti produkto rodymo tvarką, pridėti nuolaidą procentais, siuntimo kainą arba priskirti statusą „išparduota“.
 • Visi produktai“, Kuriame pateikiamas visų paskelbtų internetinės parduotuvės skyrių produktų sąrašas. Nustatymai yra tokie patys kaip ir taikomi atskiro skyriaus gaminiams;
 • ĮsakymaiUžsakymų įtraukimas į klientų duomenis, datas ir kt .;
 • BendravimasSiūlyti el. Pašto formatų parametrus, automatiškai siunčiamus klientams iš internetinės parduotuvės;
 • Pervedimai“, Kur galite pridėti išsamią mokėjimo informaciją, kad galėtumėte priimti mokėjimus internetu. Banko sąskaitą, „PayPal“ ir „Stripe“ galite rasti čia. Taip pat galite pasižiūrėti į savo internetinės parduotuvės apyvartą;
 • Nustatymai“, Kur galite rasti laukus, kuriuose nurodysite internetinės parduotuvės pavadinimą, valiutą, pristatymo kainą ir el. Pašto pranešimus.

Prasminga pabrėžti svarbų niuansą: bet kuri prekė turi numatytąjį mygtuką „pirkti“, kuris pateikiamas kartu su nuoroda į iššokantį pirkimą. T. y., Spustelėjus pasirodys iššokantis langas, kuriame bus pasiūlyta pateikti savo kreditinės kortelės duomenis ir el. Laišką, kad patvirtintumėte mokėjimą, taip pat galimybę siųsti pranešimus apie užsakymo būseną..

Naudingas patarimas: Jei norite atidaryti atskirą puslapį su produkto aprašymu, skiltyje «Produktai» pažymėkite langelį «aprašymas». Ten taip pat galite pridėti arba pakeisti vaizdą. Šie duomenys bus rodomi atskirame produkto puslapyje.

„IM Creator“ internetinė parduotuvė yra gana paprasta. Rodyti langus atrodo patraukliai, juos lengva redaguoti ir pridėti produktų. Jie siūlo pagrindinę valiutą, mokėjimo ir siuntimo nustatymus. Šis sprendimas bus pateiktas prekybos platformoms su ribotu produktų sąrašu. Pvz., Galite sukurti kelis puslapius ir pridėti produktų kategorijas, kiekviename iš jų pateikdami 2–3 rodomus langų ekranus. Tokia elektroninė parduotuvė veiks ir gerai atrodys.

Balta etiketė

Kalbant apie „White Label“ įrankį – jis puikiai tinka interneto dizaineriams, perpardavinėtojams, prieglobos įmonėms ir baltoms etiketėms, tai yra visiems vartotojams, kurie planuoja pritaikyti visą svetainių kūrėjo funkcijų rinkinį, kad galėtų pradėti savo verslą. „White Label“ licencijos modelis suteikia vartotojams neribotą naudojimąsi visais svetainių kūrėjų ištekliais.

Galite naudotis paslauga savo prekės ženklu, neminėdami trečiųjų šalių atstovų, ir pradėdami savo „SaaS“ projektus, kad gautumėte pelno. Tai gali būti naudinga nepriklausomiems interneto dizaineriams, kuriems reikalinga neribota prieiga prie svetainių kūrėjų, internetinių studijų, prieglobos įmonių, norinčių atidaryti savo svetainių kūrėjus ar verslo klientus, ketinančius įrodyti savo verslo buvimą internete.

„IM Creator“ suteikia 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją tiems vartotojams, kurie nusprendžia, kad „White Label“ nėra jiems skirta dėl kokių nors priežasčių. Sistema taip pat garantuoja saugius mokėjimus dėl integruoto SSL sertifikato.

Klientų palaikymas

„IM Creator“ redaktoriaus antraštėje yra nuoroda „Pagalba“, kurioje galite suaktyvinti patarimus, peržiūrėti trumpą informacinį vaizdo įrašą, kaip dirbti su sistema, apsilankyti Žinių centras (išsamūs DUK su skyriais ir paieškos parinktimi) arba susisiekite su techninės pagalbos komanda, palikdami savo el. paštą atsiliepimui.

Kalbant apie klientų palaikymą, paslauga pasižymi standartu, kuris taikomas pirmosios klasės projektams: tiesioginių pokalbių palaikymas, palaikymas el. Paštu 24/7; viskas, ko jums reikia, yra čia ir veikia tinkamu lygiu.

„IM Creator“ naudoja bilietų pardavimo sistemą, kuri suteikia vartotojams galimybę pateikti palaikymo bilietus sistemos kūrėjams, iškilus problemoms ar norintiems išspręsti su sistema susijusias problemas. Peržiūrėjęs užklausą, palaikymo agentas susisiekia su vartotoju, pateikiančiu geriausią problemos sprendimą. Vidutinis sistemos reakcijos laikas yra apie 12 valandų. Tai gana įspūdingas rezultatas, atsižvelgiant į tai, kad „IM Creator“ šiuo metu suteikia daugiau nei 11 milijonų svetainių visame pasaulyje.

Be to, sistema leidžia atsisiųsti naudingą ir informatyvų vartotojo vadovą, kuriame pateikiama išsami informacija apie svarbiausius sistemos niuansus. Daugelis šiuolaikinių svetainių kūrėjų dar neturi tokios galimybės.

Dizaino šablonai „IM Creator“ (XPRS)

Temų skaičius:Daugiau nei 100
Profesionalūs šablonai:&# x2714; TAIP
Nemokamos temos:&# x2714; TAIP
Jautrus dizainas:&# x2714; TAIP
Rūšiuoti pagal pramonės sritis:&# x2714; TAIP
CSS kodo redagavimas:✘ NE

Šablonai, ko gero, yra vieni stipriausių „IM Creator“ taškų, kai kalbama apie klientų generavimą. Svetainių kūrėjas šiuo metu siūlo modernias, patrauklias ir profesionalias temas, kad jos atitiktų įvairias nišas. Platforma bendradarbiauja su keliais geriausiais interneto dizaineriais, kurie yra atsakingi už šablonų kūrimą, todėl ypač akcentuoja šiuolaikines svetaines ir grafinio dizaino tendencijas..

„IM Creator“ šablonus sudaro su juostomis susiję įrankiai, kuriuos gausite kartu su redaktoriumi. Akivaizdu, kad dizainas čia turės daug reikšmės. Paruošti dizainai atrodo labai gražiai.

Negalite jų vadinti stulbinančiais, nes mes vis dar susiduriame su tipiška reaguojančia struktūra, pasižyminčia standartinėmis tendencijomis ir nuoseklumu. Nepaisant to, šablonų pasirinkimas yra patrauklus dėl jų kokybės ir skyrių projektavimo būdų universalumo.

Reikėtų pažymėti, kad dirbdami su juo negalite pakeisti šablono. Jei redaguosite turinį ir jį išsaugosite, turėsite sukurti naują svetainę, kad pakeistumėte šabloną. Taigi prasminga pasirinkti dizainą, kuris bus maksimaliai artimas jūsų tikslui nuo pat pradžių.

Šablonų kategorijos yra šios: verslas, paslaugos, menas / dizainas, sveikata / sveikatingumas, fotografija, restoranai / maistas, elektroninė prekyba / mažmeninė prekyba, mada / grožis, vestuvės, muzika / video, apgyvendinimas, technika, perpardavėjas.

Kategorijų pavadinimai nurodo nišas, kuriose „IM Creator“ veikia geriausiai. Prasminga pabrėžti restoraną, vestuves ir verslą. Beje, gana gerai atrodo ir elektroninės komercijos dizainai. Tikėtina, kad nerasite kliento, kuris atsisakys pateikti užsakymą tokioje internetinėje parduotuvėje, darant prielaidą, kad produktas atitinka jų reikalavimus ir pageidavimus. Mums taip pat patiko muzikos šablonai: jie yra patrauklūs ir leidžia ne tik pristatyti jūsų kūrybą, bet ir parduoti muziką ar vaizdo įrašą.

MP kūrėjo šablonai

Visi „IM Creator“ šablonai yra keičiami ir lengvai pritaikomi, o projektavimo tinkinimo parinktys yra universalios ir galingos. Svetainės kūrėjas siūlo įdomias projektavimo priemones, pvz., Slinkties, įėjimo ir pelės žymeklio efektus, kurios suteikia jūsų projektui tikrai modernų ir išgalvotą vaizdą. Kurdami savo svetainės išdėstymą, galite pridėti arba ištrinti skyrius, pakeisti jų pozicijas, nustatyti kiekvieno iš jų struktūrą, tarpus, vidinį turinį ir pan..

Sistemoje gausu nemokamų šriftų ir piktogramų, kurias galite pasirinkti atsižvelgiant į projekto stilių. Vaizdo redagavimo parinktys taip pat yra plačios. Galite apkarpyti ir redaguoti vaizdus, ​​kaip norite, pasirinkdami jų neskaidrumą ir spalvą, pritaikydami animacijos efektus ir pan.

Taip pat yra galimybė pridėti savo valdiklius kaip kodą. Norėdami tai padaryti, turėtumėte pasirinkti «Neapdorotas” viduje konors “Svetainės stilius»Parinkčių blokavimas ir tada pateiksite siūlomo meniu skirtuką« Kodas ». Čia galite rašyti bet kurį HTML, JS ir CSS kodą. Valdiklį «Neapdorotas» taip pat galite pasirinkti skiltyje «Elementai»Skyrių ir darykite tą patį.

Paprastai „IM Creator“ svetainės atrodo modernios ir patrauklios. Animuotas peržiūros režimas tikrai patiks daugeliui vartotojų. Nepaisant to, jūs negalite pakeisti šablonų kelyje ir redaguoti galimų juostelių ar elementų kodus.

Tačiau galite pridėti HTML kodą prie antraštės arba integruoti savo valdiklius į svetainę. Tam tikrai reikia kodavimo įgūdžių ir ne visiems to reikia. Dauguma vartotojų bus patenkinti vaizdinio dizaino redagavimo įrankiais ir rezultatais.

Tikri MP kūrėjų svetainės pavyzdžiai

Filmų kūrėjo ir fotografo svetainė

Filmų kūrėjo ir fotografo svetainė

Kino agentūros svetainė

Kino agentūros svetainė

Projektų valdymo ir fotografo svetainė

Projektų valdymo ir fotografo svetainė

Vestuvių fotografo svetainė

Vestuvių fotografo svetainė

Direktoriaus portfelio svetainė

Direktoriaus portfelio svetainė

Jogos mokytojo svetainė

Jogos mokytojo svetainė

MP kūrėjo kainodara peržiūrėta: nemokama & Premija

Studentai, menininkai ir nekomercinės svetainės gali nemokamai gauti „IM Creator“. Šiuo tikslu jie turi susisiekti su paslaugos techninės paramos komanda specialioji forma, pateikę priežastį ir įrodymus, kad laikomasi nemokamos licencijos naudojimo sąlygų.

Kiti gali naudotis sistema neribotą laiką neribotą laiką, pasinaudoję visomis redaktoriaus funkcijomis. Tačiau tokiu atveju nebus įmanoma prijungti savo domeno. Šie apribojimai panaikinami įsigijus bet kokią „premium“ licenciją.

Mes rekomenduojame „IM Creator“ laikyti mokama paslauga visiems tiems vartotojams, kurie ketina užsidirbti iš savo svetainės. Nemokama sąskaita nebus tinkama verslo valdymui ne tik šioje sistemoje, bet ir bet kuriame kitame konkurente. Jis gali būti naudojamas tik paslaugų funkcionalumui išbandyti arba svetainei sukurti, tačiau tada turėsite nusipirkti reikiamą licenciją:

 • Metinė licencija (8 USD / mėn.) – vienkartinis metinis mokėjimas (96 USD per metus), 1 domenas, 1 svetainė, neribotas pralaidumas, saugojimo vieta, aukščiausios kokybės techninis palaikymas, e-komercija;
 • Dvejų metų licencija (11 USD / mėn.) – vienkartinis mokėjimas už pusmetį (66 USD / pusmetis), 1 domenas, 1 svetainė, neribotas pralaidumas, saugojimo vieta, aukščiausios kokybės techninis palaikymas, e-komercija;
 • Apsaugota SSL (21 USD / mėn.) – aukščiau paminėtų planų ypatybės ir galimybė prijungti SSL sertifikatą prie vieno domeno vardo.

Kalbant apie funkcionalumą, „IM Creator“ neturi jokių kainų plano skirtumų. Klausimas yra apie laikotarpį, kurį norite mokėti, ir apie SSL poreikį. Paprastai ilgalaikė nuoma ilgainiui yra naudingesnė.

Taip pat svarbu nurodyti el. Prekybos atsiskaitymo niuansus. Visas pardavimo pelnas kaupiamas vidinėje jūsų plano sąskaitoje. Pinigus galima toliau pervesti per juostelę su 5% „IM Creator“ komisiniu mokesčiu už mokėjimo operaciją.

Baltos etiketės kaina

„IM Creator“ siūlo 3 rūšių „White Label“ licencijas:

 • Standartinė baltoji etiketė (350 USD per metus) – Neribota licencija, pašalinkite „IM Creator“ prekės ženklą & pakeisk savo, Visas atsiskaitymas & kainų kontrolė, visiška vartotojų kontrolė, rodykite savo šablonus.
 • Priimkite save (2500 USD per metus) – siūlo funkcijas, kurias teikia standartinė baltoji etiketė ir „cPanel“ integracija, Gaukite atsisiunčiamą versiją, priglobkite svetaines savo serveriuose, redaktoriaus CSS valdymą, savo domenų API.
 • Serverių valdymas (25 tūkst. Per metus) – teikia aukščiau paminėtas funkcijas, taip pat prisijungimo API, „cPanel“ & API, serverio nuosavybė.

Įsigiję standartinę licencijos versiją, paprastas vartotojas gali sistemoje sukurti neribotą skaičių svetainių. Jums bus pasiūlytas funkcijų rinkinys, kurio kaina yra 3,5 metų, atsižvelgiant į standartinės priemokos licencijos sąlygas. Tai tikrai bus naudinga interneto dizaineriams.

Paprastai „IM Creator“ naudojimo išlaidos yra daugiau nei įperkamos. Už maždaug 100 USD per metus galite paversti patrauklia verslo svetaine ar net internetine parduotuve. Tai yra vienas iš naudingiausių nišinių sprendimų, pasižyminčių tinkama kainos ir kokybės sąsaja.

Peržiūrėkite išvadą: kas turėtų naudotis MP kūrėju?

„IM Creator“ yra pažangus WYSIWYG svetainių kūrėjas, o tai yra puiki jūsų pinigų vertė. Iš pradžių ši paslauga tenkins mažų ir vidutinių įmonių poreikius, ji taip pat puikiai tiks menininkams, studentams ir ne pelno siekiantiems asmenims, kurie čia gaus galimybę nemokamai valdyti svetainę. Platforma aprūpinta galingu el. Prekybos varikliu, tinklaraščių parinkčių galimybėmis, gausybe reaguojančių šablonų ir plačiais dizaino pritaikymo įrankiais..

Sistema patiks praktiškiems žmonėms, kurie visų pirma vertina rezultatą. Taip, tinklalapių iš juostų kūrimo modelis suponuoja tam tikrą svetainių panašumą. Vis dėlto jas paleisti nesunku, dizainas patrauklus, o svetainės puikiai rodomos bet kuriame mobiliajame įrenginyje.

Mūsų nuomone, „IM Creator“ yra labai geras produktas, kuris gali sudominti daugelį vartotojų. Taip pat prasminga apsvarstyti „White Label Standard“ sprendimą, kuriame siūlomos naudingos sąlygos klientų svetainių kūrėjams. Paslaugos trūkumai yra nedideli, o privalumai yra dideli. Mes tikrai rekomenduojame.

Išbandykite „IM Creator“ NEMOKAMAI

 Tai nemokama

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map