Weebly pārskats

Weebly – ir daudzpusīgs vietņu veidotājs, kas ļauj izveidot nevainojamas vietnes bez nepieciešamības rakstīt vienu koda rindu. Vietnes veidotājam ir ērts vilkšanas un nomešanas redaktors un tiek izmantots “lodziņa” modelis, kas ļauj mainīt vietnes struktūru un noformējumu atbilstoši jūsu tīmekļa veidošanas vajadzībām.


Pakalpojumu, ko 2006. gadā Sanfrancisko atklāja Dāvids Rusenko, Kriss Fanini un Dan Veltri, ir kļuvis par vienu no visspēcīgākajiem un pazīstamākajiem vietņu veidotājiem, kas velk un nomet. Tas ir ieguvis popularitāti ar vairāk nekā 60 miljoniem lietotāju visā pasaulē, un to cilvēku skaits, kuri vēlas to izmantot kā galveno tīmekļa veidošanas rīku, katru gadu palielinās. Šāda atzīšana visā pasaulē ir izskaidrojama ar intuitīvo raksturu un ērtībām, kas ļauj kvalitatīvas tīmekļa vietnes veidot no nulles.

Šis ir viens no lietotājiem draudzīgākajiem vietņu veidotājiem, kas pieejams mūsdienu nišā, tomēr tas ir pietiekami jaudīgs, lai izveidotu vizuāli pievilcīgas vietnes ar izcilu veiktspēju pat bez kodēšanas zināšanām vai tīmekļa dizaina pieredzes. Tomēr, ja jums ir paveicies zināt CSS vai HTML pamatus, Weebly dod jums iespēju izmantot šīs zināšanas, lai izveidotu satriecošas vietnes.

Weebly nāk ar jaudīgu emuāru veidošanas un e-komercijas funkcionalitāti, kas ļauj atvērt tiešsaistes veikalus un emuārus, lai paplašinātu jūsu biznesa popularitāti.. Neatkarīgi no tā, kāda veida vietni plānojat izveidot, Weebly šķiet viegli lietojams, ātrs, efektīvs un patīkams risinājums gan iesācējiem, gan tīmekļa dizaina profesionāļiem..

2018. gada aprīlī Weebly iegādājās maksājumu apstrādes gigants – Kvadrāts. Tā rezultātā platforma ir pastiprināti pievērsusies e-komercijai, piedāvājot plašu funkciju kopu, kas nepieciešama, lai atvērtu un pārvaldītu mazus līdz lielus tiešsaistes veikalus.

Bet vai Weebly patiešām ir tik vienkāršs? Lai to uzzinātu, ir jēga detalizēti analizēt pakalpojumu. Tieši to mēs tagad darīsim.

1. Vienkārša lietošana

Pāreja uz jauno redaktoru notiek bez traucējumiem, pateicoties Weebly ātrajam uzsākšanas ceļvedim un vispārējai lietošanas ērtībai. Galvenais, tas ir tas pats vecais labais Weebly, kuru jūs zināt, bet ar sejas pacelšanu. Informācijas panelis nodrošina ātru un ērtu piekļuvi svarīgai informācijai. Saņemiet noderīgus padomus, skatiet vietņu statistiku, veikalu pasūtījumus, emuāru komentārus un daudz ko citu.

Vietnes veidotāja redaktors ir loģiski strukturēts, skaidrs un labi izstrādāts, ļaujot abonentiem izmantot plašo un daudzpusīgo pakalpojuma funkciju komplektu un efektīvi to organizēt unikālās kombinācijās, lai iegūtu vēlamo rezultātu. Tas attiecas uz tādu rīku kā attēlu galeriju, slaidrāžu, tekstlodziņu, produktu reklāmu, audio un video atskaņotāju, kontaktu veidlapu, pielāgotu HTML iegulšanas iespēju, karšu integrācijas un to neintegrācijas integrāciju. Vienīgais ievērojamais sistēmas redaktora nožēla ir atsaukšanas / pārtaisīšanas pogu neesamība, kā rezultātā lietotāji nespēj atcelt veiktos labojumus un atjaunot iepriekš saglabāto vietnes versiju. Pārējās redaktora funkcijas un elementi ir pienācīgā līmenī.

Weebly vietnes redaktors

Lai izveidotu vietni, vienkārši izvēlieties tēmu un sāciet pievienot savu saturu. Varat rediģēt un pārkārtot saturu, velkot un nometot elementus tieši jūsu vietnē, neizmantojot atsevišķu redaktoru.

Weebly izmanto “kastes modeli” kas nozīmē, ka viss jūsu saturs tiks novietots noteiktos konteineros vai kastes kad velciet to uz lapu. Šī pieeja ļauj ērti pārnest esošo saturu no vienas veidnes uz otru nākotnē.

2. Īpašības & Elastība

Weebly ir daudz gatavu logrīku un lietotņu, kuras varat integrēt tikai ar dažiem klikšķiem, ieskaitot attēlu galerijas, slaidrādes, kartes, audio, meklēšanas lodziņu un daudz ko citu. Varat arī pārsniegt noklusējuma logrīku sarakstu, izmantojot “Iegult kodu”. Lapai var pievienot tik daudz elementu, cik nepieciešams. Pati lapa kļūs garāka, lai tajā ietilptu daudzi logrīki un saturs, ko velkat.

Pievienojot jaunu lapu, kā alternatīvu tukšai lapai varat izmantot vienu no gatavajiem lapas izkārtojumiem. Ir vairāk nekā 30 dažādu izkārtojuma dizainu, no kuriem izvēlēties, ieskaitot mājas lapas, kontaktinformāciju, par, radošās izvēlnes dizainiem sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumiem un restorāniem, kā arī pakalpojumu lapas.

Weebly lapas izkārtojums

Izvēloties izkārtojumu, tas jaunajā lapā automātiski pievienos jaunus vietnes elementus. Pēc tam jūs varat rediģēt, noņemt vai pievienot jaunus elementus izvēlētajam izkārtojumam.

Lasīt arī:
Nesen mēs demonstrējām dažādus Vietnes, kuras darbina ar weebly, no plkst portfeļi uz interneta veikali, parādīt, cik elastīgs ir celtnieks.

Weebly e-komercija

Weebly e-komercijas dzinējs ir pilns ar daudzpusīgām, ar biznesu saistītām funkcijām, kas īpaši uzlabo jūsu tiešsaistes veikala darbību. Šīs funkcijas ļauj ātri un bez grūtībām izveidot funkcionālus un vizuāli pievilcīgus interneta veikalus, neizmantojot zināšanas par kodēšanu..

Tiklīdz sākat savu Weebly bāzēto interneta veikalu, sistēma nodrošina to ar integrētu iepirkumu grozu, tādējādi ļaujot jums nekavējoties sākt pārdot savus produktus, netērējot laiku tehnisku problēmu risināšanai. Pakalpojums nodrošina arī drošas norēķinu iespējas un iespēju kontrolēt jūsu produktu un materiālu krājumus.

Weebly e-komercija

Neatkarīgi no tā, vai plānojat pārdot desmitiem vai tūkstošiem produktu, jūs tos viegli pārvaldīsit, lai nodrošinātu produktu savlaicīgu nosūtīšanu, veicinātu klientu interesi par jūsu piedāvājumiem un informētu klientus par jaunākajiem atjauninājumiem un visvairāk pārdotajiem produktiem. Ja lietotājs ir izvēlējies produktu, kas nav pieejams, sistēma ļaus viņam paziņot, kad tas būs pieejams pārdošanai.

Weebly piedāvā arī jaudīgas un ērtas meklēšanas filtru opcijas, lai paātrinātu un vienkāršotu iepirkšanās procesu. Klienti varēs šķirot produktus pēc galvenajiem parametriem, piemēram, cenas, krāsas, veida, izmēriem un citām īpašībām. Nav svarīgi, vai plānojat pārdot digitālus, fiziskus produktus vai kādus citus pakalpojumus – elastīgs produktu klāsts, kas pieejams interneta veikalā, būs pieejams pašreizējiem un potenciālajiem klientiem, kuri saņems paziņojumus pa e-pastu, tiklīdz būs pieejami jauni piedāvājumi tiešsaistes veikalā.

Sistēma nodrošina arī vairākus fizisko produktu iestatījumus, ekskluzīvus piedāvājumus, roku darbs, pakalpojumus utt. Varat izmantot iPhone un Android lietotnes, kas ļauj pārvaldīt savu biznesu, atrodoties ceļā un sazinieties ar klientiem no jebkuras pasaules vietas. Tas ir drošs veids, kā likt viņiem interesēties par jūsu piedāvājumiem.

Kā uzsākt tiešsaistes veikalu ar Weebly?

Tīkla veikala atvēršana un pārvaldīšana, izmantojot Weebly, ir ļoti vienkārša. Jums vienkārši nepieciešams:

 • Izvēlieties vienu no vairākām veidnēm un parādiet sava tiešsaistes veikala logus;
 • Pievienojiet produktus;
 • Pielāgojiet nosūtīšanas un nodokļu iestatījumus;
 • Norādiet pieejamās maksājuma iespējas.

Sistēma automātiski veiks pārējo jūsu labā.

Lai uzlabotu jūsu interneta veikalu veidošanas pieredzi, Weebly piedāvā plašu unikālu tēmu un krāsu kombināciju spektru, bezmaksas mitināšanu, dažādas tirdzniecības un produktu parādīšanas iespējas, sociālā tīkla integrāciju, uzlabotas SEO īpašības, ērtu satura un produktu informācijas integrāciju, ātras pasūtījumu pārvaldības iespējas, elastīgas piegādes un norēķinu iespējas, integrēti pasta sūtījumi un kas ne.

Vai jums ir nodoms pārsūtīt savu Etsy vai Shopify interneta veikalu uz Weebly platformu? Lai ātri un efektīvi uzstādītu, vienkārši importējiet to vai augšupielādējiet CSV failu pakalpojumā. Tieši pēc tam jūs varēsit iestatīt savu tiešsaistes veikala dizainu, lai tas iegūtu unikālu izskatu.

Lasīt arī:
Labākie e-komercijas vietņu veidotāji.
Kā no jauna izveidot e-komercijas vietni.

Emuāru veidošana ar Weebly

Jūsu Weebly vietnes emuāru ir viegli iestatīt un konfigurēt. Sistēma ļauj jums sākt pārsteidzošu emuāru mazāk nekā dažās minūtēs, izmantojot vilkšanas un nomešanas funkciju. Tu būsi spējīgs:

 • plānot ierakstus;
 • iepriekš atlasiet ieplānoto rakstu sociālo mediju koplietošanas iespējas;
 • izvēlēties starp dažādām komentēšanas sistēmām, ieskaitot Facebook, Disqus un Weebly komentārus;
 • norādiet meta tagus atsevišķām ziņām;
 • pievienojiet katrai ziņai pielāgotas galvenes un kājenes un citas lietas.

Elastīgais Weebly interfeiss ļauj izveidot emuāru un aizpildīt to ar saturu daudz ātrāk, nekā jūs varētu iedomāties. Jaudīgi rediģēšanas un publicēšanas elementi ļauj koncentrēties uz jūsu emuāra saturu, savukārt Weebly pakalpojumi parūpēsies par fona dizainu.

Weebly emuāra ziņu redaktors

Vietnes veidotājs piedāvā bezmaksas emuāru veidņu kolekciju, ko var izmantot neatkarīgi vai kā lielu vietņu un tiešsaistes veikalu daļu. Bezmaksas mitināšana garantē ātru ielādes ātrumu un pieejamību lietotājiem. Emuāru veidnes ir pilnībā pielāgojamas un var viegli tikt galā ar jūsu uzdevumiem.

Weebly mārketinga rīki

Weebly Promote rīks ir ieviests uzlabotajām e-pasta mārketinga iespējām salīdzinoši nesen, taču miljoniem lietotāju jau ir pārliecinājušies par tā efektivitāti. Rīks automātiski ģenerē ziņojumus, pamatojoties uz reģistrēto lietotāju darbībām. Biļetenu statistika tiek izsekota informācijas paneļa sadaļā.

Weebly Promote pakalpojums ietver gatavu veidņu komplektu dažādiem e-pasta veidiem, piemēram, biļetenus, informatīvos biļetenus, produktu un notikumu ieviešanu utt.. Šie e-pasta ziņojumi būs skatāmi visu veidu mobilajās ierīcēs, taču jums joprojām jāpārbauda, ​​kā tiks parādīts jūsu e-pasts. Nākamajām kampaņām ir iespējams izveidot un saglabāt savas veidnes.

Weebly e-pasta komponists

Kas jums nepieciešams, lai sāktu savu e-pasta mārketinga kampaņu, ir e-pastu saraksts. Weebly Promote ļauj to izveidot divos veidos – vai nu importējot e-pastus no CSV faila, vai arī izmantojot viena klikšķa integrāciju, kas nepieciešama, lai sinhronizētu kontaktus ar Weebly kopienas grupām, interneta veikalu pasūtījumus un tiešsaistes veidlapu datus..

Jūsu mārketinga statistika būs pieejama jebkurā diennakts laikā, lai jūs varētu sekot līdzi to cilvēku skaitam, kuri ir atvēruši, lasījuši e-pastus un noklikšķinājuši uz tajos esošajām saitēm. Tas palīdzēs jums izlemt par visefektīvākajām reklāmas kampaņām un gūt atbilstošus rezultātus attiecībā uz jūsu biznesa uzlabošanu. Weebly Promote piedāvātie papildu mārketinga pakalpojumi ir šādi:

 • E-pasta vilkšanas un nomešanas konstruktors;
 • E-pasta mārketinga iespējas, kas ļauj izveidot veiksmīgas reklāmas kampaņas un integrēt tās jūsu vietnē, tiešsaistes veikalā un emuārā;
 • Vairāki tehnoloģiju atbalsta rīki, testa e-pasta izplatīšana un iespaidīgā Weebly kopiena;
 • Kontaktu segmentēšana un vairāk.

Weebly SEO

Weebly piedāvā standarta SEO rīku komplektu. Jūs varat savai lapai piešķirt unikālu URL, iestatīt virsrakstu, aprakstu un atslēgvārdus. Tas ļauj jūsu vietņu lapām iegūt augstākas pozīcijas meklētājprogrammu rezultātos, kaut arī Google var pieprasīt nedēļu vai divas, lai indeksētu izmaiņas.

Bez tam Weebly ļauj iestatīt un mainīt visu lapu pastāvīgās saites attiecīgajā SEO iestatījumu sadaļā. Galvenes un kājenes kodus var iegult katrā lapā atsevišķi. Jūs varat arī paslēpt mērķa lapu no meklētājprogrammas, vienkārši noklikšķinot uz atzīmes pogas.

Weebly SEO iestatījumi

Vai jūs nododat savu vietni Weebly no citas saimniekdatora? Tad labākais veids, kā izvairīties no visu SEO rezultātu un vēstures zaudēšanas, ir iestatīt 301 novirzīšanu (ja maināt vietnes struktūru). Tas ir nepieciešams, lai novirzītu trafiku un meklētājprogrammas no vecajām lapām uz jaunām. Weebly ļauj to viegli izdarīt sistēmas redaktora SEO iestatījumu sadaļā. Iegūstot visas šīs SEO funkcijas, jūs drīz pamanīsit uzlabojumus vietņu meklētājprogrammās.

Weebly video mitināšana

Kopš šī brīža Weebly ļauj augšupielādēt un publicēt videoklipus jūsu vietnē. To var izdarīt divos veidos, proti:

 • YouTube integrācija. Šī opcija ļauj integrēt YouTube un citu vietņu videoklipus jūsu vietnei, kuras pamatā ir Weebly. Varat mainīt intervālus un attēlojuma elementus, izmantojot integrētos Weebly video rīkus un YouTube funkcijas, kas nodrošina paplašinātas YouTube video izmantošanas iespējas. Varat arī integrēt video no citiem video pakalpojumiem, piemēram, Vimeo uc. Weebly video atskaņotāja funkcijas nodrošina profesionālu kontroli pār jūsu vietnes multivides elementiem..

 • Video augšupielāde un mitināšana. Varat arī augšupielādēt video failus tieši Weebly. Tie tiek automātiski pārveidoti, lai parādītu videoklipus no jūsu Weebly vietnes. Lietotājiem nevajadzēs neko lejupielādēt vai atvērt atsevišķu multivides atskaņotāju, lai skatītos video. Saturu var bez maksas uzglabāt Weebly platformā, lai apmeklētāji to apskatītu augstā kvalitātē.

Vietņu statistika

Izmantojot Weebly, jūs varat izsekot vietnes trafiku un pārvaldīt statistiku, lai noteiktu nianses, kuras jāuzlabo. Šie dati ir pieejami Weebly informācijas panelī un varat uzzināt, cik lietotāju apmeklē jūsu vietni noteiktā laika intervālā, kuras lapas viņus visvairāk interesē, kādi meklēšanas pieprasījumi virza jūsu vietnes apmeklētājus un no kādiem resursiem pie jums nāk lietotāji.

Svarīgi ir tas, ka jūsu vietnes statistika tiek parādīta reālā laika režīmā, tāpēc, ka varat izsekot datus un trafiku. Lai sīki analizētu tīmekļa statistiku, Weebly ļauj pievienot Google Analytics kodu, lai uzzinātu paplašinātās vietnes statistiku ar minimālām pūlēm un laika ieguldījumu.

Weebly sistēma ļauj ērti apkopot un skatīt vietnes apmeklētāju iesniegto informāciju. Dati tiek saglabāti jūsu vietnes informācijas panelī, un tos var viegli eksportēt uz izklājlapu turpmākai analīzei. No apmeklētājiem varat pieņemt dokumentus, attēlus vai citus failu augšupielādes failus.

Integrācija ar IFTTT

Weebly partneri ar IFTTT, viedais tīmekļa pakalpojums, kas ļauj savienot dažādas lietotnes un produktus, lai viegli izveidotu automatizētus uzdevumus un pasākumus. Piemēram, jūs varat savienot savu Weebly vietni un savu Instagram kontu, lai pievienotu jaunu emuāra ziņu, kad publicējat fotoattēlu Instagram. Varat izmantot esošās receptes, kuras var iegādāties IFTTT Weebly kanālā, vai izveidot savas receptes.

Weebly attēlu redaktors

Vēl viens Weebly atjauninājums no 2017. gada janvāra ir jaunais attēlu redaktors. Tagad tā pamatā ir HTML5 (kamēr tā iepriekšējā versija bija Flash).

Weebly attēlu redaktors

Šajā redaktorā ir tādas funkcijas kā attēlu apgriešana, pagriešana un pielāgošana, teksta pievienošana un 29 filtri, kas padara attēlus pievilcīgākus.

Weebly lietotņu centrs

Weebly lietotņu centrs ir dinamiska lietotņu un pakalpojumu kolekcija, kuru tagad varat pievienot savai vietnei, veicot vienkāršas viena klikšķa integrācijas (tā ir ļoti līdzīga Wix’s Lietotņu tirgus).

Weebly lietotņu centrs

Lietotņu centra mērķis ir palīdzēt jums izveidot saistošu saturu un tādējādi vietnes apmeklētājiem nodrošināt gan funkcijas, gan izklaidi. Apskatīsim dažas piedāvātās lietojumprogrammas:

 • PinPoll: šī bezmaksas lietotne ļauj savā vietnē integrēt jautras un saistošas ​​aptaujas, dodot vietnes apmeklētājiem iespēju mijiedarboties ar jūsu vietni un veltīt tai vairāk laika. Katru aptauju var pilnībā pielāgot ar zīmolu krāsām un attēliem. Lietotne ir atsaucīga, tāpēc tā izskatīsies un lieliski darbosies jebkurā ierīcē.
 • LiveChat: šī apmaksātā lietotne ļauj dažās minūtēs savā tīmekļa vietnē integrēt tiešsaistes tērzēšanas programmatūru.
 • Call-Out-Box: bezmaksas lietotne ļauj ērti uzsvērt svarīgu vietnes informāciju ar pielāgotu fona un apmales krāsu.

Izlaižot savu ceturto versiju, Weebly paplašināja savu iekļauto domēna vārdu piedāvājumu, iekļaujot tajā 6 jaunas domēna zonas, no kurām lielākā daļa ir starptautiskas. Starp tiem, cita starpā, ir .com, .net, .org, .us un .info.

Weebly ir Android un iOS lietojumprogrammas kas ļauj Weebly lietotājiem izveidot jaunas un rediģēt esošās Weebly vietnes, atrodoties ceļā. Viņu jaunā Weebly for iOS lietojumprogramma pārvērš iPad par radošu rīku, kas darbojas gan bezsaistē, gan tiešsaistē, un ir īpaši izstrādāts taustes veidošanai.

Weebly piedāvā arī īpašs risinājums skolotājiem un skolām. Platforma palīdz skolotājiem viegli izveidot klases vietnes un pat digitalizēt visu skolu vai koledžu.

Weebly formu veidotājs

Weebly ir ļāvis izveidot pielāgotas formas un pārvaldīt iesniegumus tīmeklī. Pakalpojuma tiešsaistes veidotājs, kas velk un nomet, ļauj lietotājiem izveidot RSVP sarakstus, pielāgotas kontaktu formas un aptaujas, lai nodrošinātu iespaidīgu tīmekļa pārlūkošanas pieredzi un padarītu projektus saistošākus un funkcionālākus. Integrējot šos elementus savā vietnē, jūs varēsit izveidot kontaktu formas labākām datu vākšanas iespējām. Tas jo īpaši lieliski darbojas vietnēs, kuru mērķauditorija ir noteikta vai niša (kāzas un restorānu vietnes ir labākie paraugi).

Weebly formu veidotājs

Tikko integrētās formas pielāgošana ir jūsu ziņā, velkot un nometot vajadzīgos laukus, piemēram, nolaižamās izvēlnes, tekstu vai izvēles rūtiņas. Faktiski jūs varat izveidot gandrīz jebkura veida veidlapas, kas jums ir vajadzīgas, pilnībā pielāgojot jautājumus, atbildes iespējas un papildu laukus, kurus vēlaties parādīt izvēlētajā kontaktu formā..

Svarīgi ir tas, ka Weebly formas veidotājs veicina vienkāršu datu glabāšanu un piekļuvi pieejamajām atbildes opcijām. Tiklīdz esat pabeidzis veidlapas integrāciju, tā kļūst pieejama vietnē un katrs apmeklētājs to var aizpildīt. Pēc tam, kad lietotājs ir iesniedzis noteiktus datus un iesniedzis veidlapu, jūs nekavējoties saņemsit paziņojuma e-pastu uz iepriekš norādīto adresi. Lai atvieglotu meklēšanu un ātru pārskatīšanu, sniegtie dati tiks saglabāti jūsu vietnes informācijas panelī, taču jums būs iespēja tos eksportēt uz izklājlapu turpmākai pārskatīšanai un detalizētai analīzei. Ņemiet vērā, ka faila nolaišanas lodziņu var izmantot arī fotoattēlu, dokumentu vai citu failu veidu pieņemšanai, kurus apmeklētāji iesniegs. Tas ir ļoti ērts un noderīgs rīks lielu vietņu ar lielu trafiku un bagātīgu reģistrēto lietotāju datu bāzu īpašniekiem.

Mobilās lietotnes

Weebly arī ļauj izveidot un pārvaldīt jūsu vietni no jebkuras vietas, kurā atrodaties, izmantojot mobilās lietotnes. Sistēmai ir īpašas lietojumprogrammas Android, iPad un iPhone, kas ļauj jums izveidot iespaidīgu saturu visur, kur atrodaties. Mobilo lietotņu izmantošana ne tikai ļauj uzturēt savienojumu ar jūsu vietni visu diennakti, bet arī palīdz pārbaudīt projekta statistiku, pārlūkojot kontaktinformācijas veidlapu iesniegumus, bez nepieciešamības nokļūt galddatorā vai klēpjdatorā. Tas ir ļoti ērti un laiku taupoši, īpaši uzņēmējiem, kuri visu dienu ir aizņemti, tomēr saskaras ar nepieciešamību kontrolēt savu biznesu.

Weebly mobilā lietotne

Tas attiecas arī uz e-komercijas mobilo pārvaldību. Instalējot lietotni, jūs iegūsit iespēju atvērt un pārvaldīt interneta veikalu, lai tiešsaistē sāktu pārdošanu tieši no jūsu izmantotās mobilās ierīces. Jūs varat izveidot jaunus produktu sarakstus, fotoattēlus, aprakstus, produktu parametrus, cenas utt. Ir atļauts arī pieņemt tiešsaistes maksājumus ar Stripe, apstrādāt pasūtījumus, saņemt paziņojumus par jauniem pasūtījumiem un veikt daudz citu noderīgu funkciju.

3. Dizaini

Motīvu skaits:55
Profesionālās veidnes:&# x2714; JĀ
Tēmas importēšana:&# x2714; JĀ
Reaģējošs dizains:&# x2714; JĀ
Kārtot pēc nozares:✘ NĒ
CSS koda rediģēšana:&# x2714; JĀ

Kopumā ir trīs iespējas: varat izmantot gatavu motīvu; pielāgojiet vienu (papildus parastajam WYSIWYG veidotājam ir arī uzlabots HTML / CSS redaktors); vai izmantojiet trešās puses veidni – ir daudz dizaineru, kas izveido pielāgotas veidnes, kas īpaši pielāgotas šai vietnes veidotājai.

Ja jūs izmantojat kādu no jaunajām adaptīvajām tēmām, jūsu vietne tiks automātiski optimizēta pārlūkošanai mobilajās ierīcēs, un jums nebūs iespējas kontrolēt tās izskatu (es domāju jūsu mobilās versijas izskatu).

Tiem, kas izmanto vecās veidnes, Weebly nodrošina iebūvētu mobilo redaktoru, kuram var piekļūt no Weebly vietnes veidotāja. Vietnes mobilā skata rediģēšana ir vienkārša, izmantojot vizuālo redaktoru, kas ļauj vilkt un nomest elementus mobilajā maketā.

Svarīga piezīme: Visas izmaiņas automātiski tiek sinhronizētas starp galddatoru un mobilajām ierīcēm, kad noņemat, rediģējat vai pievienojat elementus mobilajai vietnei. Šī funkcija ir pieejama bez papildu maksas.

4. Klientu atbalsts

Weebly nodrošina dažāda veida atbalstu. Pirmkārt, pašā vadības panelī ir paskaidrojoši uznirstošie logi un uzvednes, kas palīdzēs jums viegli apgūt sistēmu. Otrkārt, ir pieejams tiešraides, tālruņa un e-pasta atbalsts.

Ja rodas kādas problēmas, vispirms apmeklējiet vietni Weebly palīdzības centrs. Tajā ir atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem un daudz noderīgu ieteikumu. Veeblijs ir diezgan aktīvs arī sociālajos medijos. Steidzamos gadījumos jūs varat sazināties ar viņiem, izmantojot Twitter vai Facebook.

5. Cenu politika

Weebly cenu politika nedaudz atšķiras no politikas, kuru piedāvā vairums citu vietņu veidotāju. Tam ir divi atsevišķi piedāvājumi vietnēm un tiešsaistes veikaliem.

Cenu noteikšanas iespējaIzmaksasIespējas
Savienot:USD 4 mēnesī✓ 500 Mb diska vietas;
✓ Domēns;
✓ Displejs Weebly Ads.
Starteris:USD 8 mēnesī✓ neierobežota vieta diskā;
✓ Domain Connect;
✓ Nav Weebly reklāmu.
Pro:USD 12 mēnesīPapildus iepriekšējam:
✓ meklēšana vietnē;
✓ video fonu;
✓ Dalība.
Bizness:USD 25 mēnesīPapildus iepriekšējam:
✓ SSL drošība;
✓ neierobežots produktu klāsts;
✓ Digitālās preces.
Izrāde:38 USD mēnesīPapildus iepriekšējam:
✓ Dāvanu kartes;
✓ reālā laika pārvadājumu likmes;
✓ E-pasta kampaņas.

Cenu politika parastajām vietnēm. Ja jums ir ideja atvērt parastu vietni, varat izvēlēties kādu no šiem plāniem:

 • Bezmaksas (0 USD): nozīmē galveno vietņu veidotāja funkciju izmantošanu. Piedāvā vilkt un nomest redaktoru, 500 MB diska vietas, weebly.com apakšdomēnu, SSL drošību. Vietnēs, kas izveidotas ar bezmaksas plānu, tiek parādītas sistēmas reklāmas. Šajā plānā nav paredzētas nekādas e-komercijas iespējas, tāpēc nav iespējams ar to izveidot interneta veikalu.

 • Pievienojieties (USD 4 mēnesī) ar vienreizēju gada maksājumu: personīgai lietošanai. Plāns piedāvā visas bezmaksas plāna funkcijas, bet tas papildus ļauj arī savienot savu domēna vārdu. Tomēr sistēmas reklāmas netiks noņemtas no vietnes. Šajā ziņā Weebly savienojuma plāns ir identisks Wix ‘Savienot domēnu’ plānam, kas nāk ar vieniem un tiem pašiem noteikumiem.

 • Sākums (USD 8 mēnesī) ar vienreizēju gada maksājumu: personīgai lietošanai. Nodrošina vilkšanas un nomešanas redaktoru, neierobežotu vietu diskā, sistēmas reklāmu neesamību, iespēju izveidot savienojumu ar savu domēnu, SSL drošību un uzlabotu vietnes statistiku. Ja jūs plānojat izvēlēties šo iespēju savām e-komercijas vajadzībām, sistēma par visiem veiktajiem darījumiem iekasēs 3% komisijas maksu. Plāns ļauj pievienot līdz 10 produktiem un veikt maksājumus tieši Weebly vietnē.

 • Pro (USD 12 mēnesī) ar vienreizēju gada maksājumu: grupām un organizācijām. Piedāvā visas funkcijas, kuras paredz Starter Plan, kā arī vietņu meklēšanas opcija, aizsardzība ar paroli, video fons, HD video un audio, kā arī iespēja iesaistīt līdz 100 dalībniekiem. Izmantojot plānu savām e-komercijas vajadzībām, jums būs iespēja augšupielādēt līdz 25 produktiem. Maksājumi tiks pieņemti Weebly vietnē, savukārt maksa par darījumu būs 3%.

 • Uzņēmējdarbība (USD 25 mēnesī) ar vienreizēju gada maksājumu: vai maziem uzņēmumiem un tiešsaistes veikaliem. Papildus Pro plāna piedāvātajām funkcijām, tas arī piedāvā iespēju iesaistīt neierobežotu dalībnieku skaitu, kā arī reģistrācijas funkciju. Biznesa plāns ļauj e-komercijas vietņu īpašniekiem augšupielādēt neierobežotu skaitu produktu un pieņemt maksājumus savos domēnos. Tā rezultātā Weebly neiekasēs maksu par darījumu. Plāns ļauj pārdot digitālos produktus, pārvaldīt savus krājumus, piedāvāt atlaižu kuponus, pievienot produktu pārskatus un izmantot nosūtīšanas un nodokļu kalkulatoru.

Cenu politika tiešsaistes veikaliem

Tiešsaistes veikalu īpašniekiem Weebly piedāvā arī Starter, Pro un Business plānus, kuriem ir tādi paši noteikumi kā tiem, kas paredzēti parastajām vietnēm.. Turklāt pakalpojums piedāvā uzlaboto veiktspējas plānu pieredzējušiem mazumtirgotājiem, kuras izmaksas ir USD 38 mēnesī par vienreizēju gada maksājumu.

Plāns ietver iezīmes, kas paredzētas biznesa plānā. Tas attiecas arī uz e-komercijas iespējām, taču jūs papildus saņemsit e-pasta paziņojumus par pamestiem iepirkumu groziem, reālā laika režīmā pieejamām nosūtīšanas cenām un dāvanu sertifikātiem.

Visi plāni piedāvā domēna vārdu (kura vispārējās izmaksas ir 19 USD), piekļuvi Google Ads ar 100 USD prēmiju, foruma kopienu, tiešsaistes tērzēšanu un e-pasta atbalstu. Performance Plan papildus piedāvā e-pasta mārketingu, kura vispārējās izmaksas ir USD 96, un tiešu tehnisko atbalstu telefona režīmā.

6. Weebly izglītībai

Weebly izglītībai ir projekts, kura mērķis ir izveidot Weebly kontus, kas īpaši paredzēti skolotājiem. Papildus ar izglītību saistītajiem papildinājumiem platforma nodrošina tās pašas Weebly funkcijas, pie kurām esam pieraduši.

Weebly izglītības iespējām

Lai izmantotu projekta priekšrocības, jums jābūt skolotājam, un Weebly konts galvenokārt jāizmanto izglītības vajadzībām. Ja jūs pārkāpjat šos noteikumus, jūsu konts tiks atzīmēts kā nepiemērots un, iespējams, aizliegts.

Weebly izglītībai

Skolotāja informācijas panelī varat izveidot un pārvaldīt savu studentu kontus, kas savukārt var izveidot arī vietnes.

Jūs varat izveidot studentu kontus gan pa vienam, gan atsevišķi – e-pasta adrese nav nepieciešama. Jūsu skolēnu izveidotās vietnes būs jūsu pilnīgā kontrolē – jūs varat padarīt tos publiski skatāmus vai aizsargātus ar paroli.

Tas padara Weebly izglītībai ideālu klases uzdevumiem: izstrādājot projektu, tas joprojām ir aizsargāts ar paroli; kad tas ir gatavs – varat to viegli dalīties ar savu klasi un apspriest.

Weebly for Education - Studentu vietņu konti

Kad jūsu virtuālā klase ir gatava, dalieties ar akreditācijas datiem ar lietotājiem (lietotājvārdi un paroles) un norādiet viņiem pieteikšanās adresi – students.weebly-dot-com.

Tagad viņi var izveidot savas vietnes, izmantojot Weebly intuitīvo saskarni un bagātīgo funkciju kopu. Kā skolotājs jūs jebkurā laikā varat atspējot vietņu rediģēšanu, kā arī izdzēst publicētās vietnes.

Weebly izglītības cenu noteikšanai

Weebly izglītībai ir pilnīgi bez maksas. Izmantojot platformas pamata funkcionalitāti, katrs students var izveidot vienu vietni, kurā ir ne vairāk kā 5 lapas. Ja jaunināt uz PRO (USD 12 mēnesī) katrs students iegūs piekļuvi visām Weebly PRO funkcijām un varēs publicēt 10 vietnes ar neierobežotām lapām. Jūs varat arī saņemt Weebly Pro kā dāvanu, uzaicinot savus kolēģus skolotājus.

Weebly Campus izdevums

Iespējams, vēlēsities izpētīt arī Weebly Campus Edition rajonus un skolas. Šis izdevums ļauj ērti un profesionāli digitalizēt visu universitātes pilsētiņu.

Weebly Campus administratori varēs pārvaldīt skolotāju un studentu kontus no viena integrēta informācijas paneļa (virtuālās klases, studentu e-portfeļi, piešķirto projektu tīmekļa vietnes utt.). Šis pielāgojamie risinājumi maksā 499 USD gadā. 30 dienu izmēģinājuma laikā varat to izmēģināt bez maksas.

7. Plusi un mīnusi

Tāpat kā jebkuram citam vietnes veidotājam, arī Weebly ir savi plusi un mīnusi. Tas nozīmē, ka katrai personai, kurai ir taisnība sākt lietot sistēmu, būtu jāzina šīs īpašās sistēmas nianses, lai zinātu, ko ilgtermiņā sagaidīt no web dizaina procesa. Šeit viņi iet.

Plusi:
Mīnusi:
&# x2714; Lietošanas ērtums bez kodēšanas.
&# x2714; Bezmaksas personalizēts URL.
&# x2714; Iepriekš izstrādāti pielāgojami motīvi.
&# x2714; Nav hostinga maksas.
&# x2714; Kodu iegulšanas opcija.
&# x2714; Gatavs mobilajām ierīcēm.
&# x2714; Integrācijas iespējas.
&# x2714; fokuss uz e-komerciju.
&# x2714; Iekļauts mobilais redaktors.
&# x2714; Weebly izglītībai.
Nav atsaukšanas / pārtaisīšanas labojumu.
Website Nav vietņu dublējuma.
✘ 3% darījuma maksa par visu pārdošanu.
✘ Inovatīvu funkciju trūkums, ko izraisa strauja tīmekļa dizaina nišas attīstība.

8. Konkurenti

Weebly, bez šaubām, ir lieliska vieta, kur izveidot vietni, taču jums jāzina, ka tādas ir daudzas labvēlīgas alternatīvas uz to. Viņi ir gan populāri vietņu veidotāji, gan satura pārvaldības sistēmas.

Lai gan Weebly izrādījās daudzpusīgs vietņu veidotājs, dažos gadījumos tā funkcijas nav pietiekamas, lai atrisinātu lietotāja uzdevumu. Tad vietņu veidotāja maiņa ir vienīgais pareizais veids. Jums, iespējams, vajadzēs pārslēgties no Weebly uz WordPress lai uzlabotu savas emuāru veidošanas funkcijas, uz Wix – ja vēlaties pilnīgu vizuālo pielāgošanu, uz Shopify – ja jums ir vajadzīgas citas e-komercijas iespējas. Izlasiet detalizētus galveno Weebly konkurentu salīdzinājumus zemāk:

Weebly vs WixWeebly vs WebsWeebly vs YolaWeebly vs JimdoWeebly vs WordPressWeebly vs laukumsWeebly vs pārsteidzoši

9. Weebly FAQ

Jautājums: Vai tas ir bez maksas??

Atbilde: Jā, tā ir. Kamēr jūsu vietne ir publicēta bezmaksas apakšdomēnā Weebly.com, jūs varat baudīt sistēmu bez maksas. Visās bezmaksas Weebly vietnēs ir atrodams paziņojums kājenē – “Izveidojiet bezmaksas vietni ar Weebly”..

Jāatzīmē, ka šī reklāma ir ļoti maza un izskatīga, salīdzinot ar citu vietņu veidotāju piedāvāto (it īpaši Wix). Vienā bezmaksas kontā varat izveidot un publicēt līdz 10 Weebly vietnēm.

Jautājums: Kā rediģēt Weebly vietni?

Atbilde: Weebly ir vienkārša un intuitīva WYSYWYG vilkšana & nometiet vietnes redaktoru. Viss, kas jums nepieciešams, ir tikai vilkt atlasīto elementu no kreisā paneļa uz vietnes izkārtojumu. Pievienojot elementus (blokus) un piepildot tos ar saturu, īsā laikā saņemsit satriecošu vietni.

Kā rediģēt Weebly vietni

Jautājums:Kā publicēt vietni Weebly?

Atbilde: Lai padarītu jūsu Weebly vietni dzīvu un pieejamu visiem interneta lietotājiem un meklētājprogrammām, jums jāveic viena vienkārša darbība – vietnes redaktora ekrāna augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz pogas “Publicēt”..

Kā publicēt vietni Weebly

Jautājums:Vai jūs varat rediģēt savu Weebly vietni pēc publicēšanas?

Atbilde: Jūs jebkurā laikā varat rediģēt savu vietni, kas veidota, izmantojot Weebly. Lai to izdarītu, jums jāpiesakās Weebly, pēc tam izvēlieties vietni, kuru vēlaties mainīt, un nospiediet pogu “Rediģēt”.

Jautājums:Kā priekšskatīt Weebly vietni?

Atbilde: Weebly ir WYSYWIG redaktors. Tas nozīmē, ka visas darbības, kuras jūs sniedzat savai vietnei vietnes redaktorā, ir redzamas uzreiz. Varat arī pārslēgties starp darbvirsmas un mobilās vietnes versijām un rediģēt abas.

Kā priekšskatīt Weebly vietni

Jautājums:Vai Weebly ļauj veikt izmaiņas koda līmenī?

Atbilde: Gadījumā, ja vēlaties pārsniegt to, ko Weebly piedāvā savā oficiālajā tēmu bibliotēkā, varat pilnībā pielāgot savas vietnes izskatu, izmantojot HTML / CSS redaktoru, kas nodrošina reāllaika pārskatu par izmaiņām, kas veiktas veidnes kodā.

Weebly koda redaktors

Pateicoties Weebly tehniskajam raksturam, jūs pats varat izveidot pielāgotu veidni vai nolīgt profesionāli, lai jūs to noformētu.

Jautājums:Vai Weebly vietnes ir draudzīgas mobilajām ierīcēm??

Atbilde: Weebly vietņu veidotāja jaunākajā versijā ir mobilais redaktors, kuru ir tikpat viegli lietot kā tā darbvirsmas versiju. Lai gan tas ļauj viegli pielāgot jūsu vietnes mobilo skatu (izmantojot tos pašus vilkšanas un nomešanas rīkus), jāmin, ka vietnei nav iespēju izveidot atsevišķu mobilās versijas versiju (piemēram, ar Duda mobilais).

Weebly mobilais redaktors

Jo īpaši, kad pievienojat elementu savai mobilajai vietnei Weebly, tas vienmēr tiks parādīts arī jūsu galvenajā vietnē.

Jautājums:Vai es varu izveidot e-komercijas vietni ar Weebly??

Atbilde: Jā tu vari. Pastāv vietējā e-komercijas platforma, kas ļauj pārdot gan digitālās, gan fiziskās preces. Tam ir iespaidīgs pielāgojamu īpašību komplekts: filtrēta produktu meklēšana, nodokļu kontrole, kupona kodi, mobilais veikals un kase utt.

Weebly Store informācijas panelis

Starteris (USD 8 mēnesī) un Pro (12 USD / mēnesī) plāni ļauj jums pārdot ierobežotu produktu skaitu – attiecīgi 10 un 25. Šajos plānos tiek iekasēta maksa par Weebly darījumu (3%). Bizness un Performance plānos ir neierobežoti produkti un bez Weebly maksas.

Jautājums:Vai Weebly piedāvā kādas dalības iespējas??

Atbilde: Pro, Bizness un Performance lietotāji var aktivizēt savas vietnes reģistrācijas iespēju, lai vietnes apmeklētāji varētu reģistrēties, lai kļūtu par dalībniekiem. Jūs varat pievienot dalībniekus, pārvaldīt viņus grupās un kontrolēt, kurām lapām viņiem ir piekļuve.

Weebly dalībnieku informācijas panelis

Varat iestatīt dažādas grupas preferences, lai atļautu piekļuvi lapām vietnes pārvaldīšanai un rediģēšanai.

Jautājums:Vai es varu rediģēt savu Weebly vietni, izmantojot mobilo tālruni?

Atbilde: Weebly iOS un Android lietotnes ļauj jums pārvaldīt vietni tieši no tālruņa vai planšetdatora. Konkrēti, jūs varat:

 • ievietojiet savā emuārā ar pilna teksta, foto un video publicēšanas integrāciju;
 • koplietot savas ziņas, izmantojot savienotus sociālo mediju kontus;
 • pārbaudiet emuāru komentārus un veidlapu ierakstus;
 • atbildēt uz komentāriem, izmantojot lietotni;
 • pievienot jaunus produktus, produktu iespējas, fotoattēlus, aprakstus un cenas;
 • izsekot, pārvaldīt un apstrādāt pasūtījumus;
 • saņemt paziņojumus ikreiz, kad tiek veikts jauns pasūtījums.

Weebly teksta rediģēšana mobilajā telefonā

Weebly ir arī programma Apple Watch. Tas ļauj jums uzraudzīt vietņu trafiku, pārvaldīt emuāru komentārus un pat pārbaudīt veikalu pasūtījumus un krājumus tieši no pulksteņa.

Jautājums:Vai es varu mainīt savas Weebly vietnes tēmu?

Atbilde: Jā, jūs varat mainīt savas vietnes tēmu tik reižu, cik nepieciešams. Savā pārskatā mēs esam minējuši, ka Weebly ir “balstīta uz bloku‘Vietnes redaktors. Un šāda modeļa galvenā iezīme ir spēja mainīt savas vietnes veidni, nezaudējot saturu.

Weebly veidnes

Visi Weebly dizaini ir pilnībā atsaucīgi un draudzīgi mobilajām ierīcēm, un, mainot veidni, jūsu vietnes izskatīsies vienādi nevainojami.

Jautājums:Cik maksā Weebly lietošana?

Atbilde: Weebly piedāvā sešus dažādus lietošanas plānus. Viens no tiem ir par brīvu, pārējie tiek apmaksāti. Izmantojot bezmaksas plānu, jūs varat izveidot vienkāršu vietni bez iespējas pārdot preces vai pakalpojumus. Turklāt šajā gadījumā jūsu vietnes apakšdaļā ir Weebly reklāmas reklāmkarogs. Apmaksāti plāni svārstās no USD 8 mēnesī uz 38 USD mēnesī. Pilnībā pieejams e-komercijas plāns sākas no plkst USD 25 mēnesī.

Weebly cenas

Jautājums:Ko es varu darīt ar Weebly??

Atbilde: Weebly ir daudzpusīgs vietņu veidotājs. Ar tās palīdzību jūs varat izveidot gandrīz jebkura veida vietni. Kā pierādījumu maniem vārdiem jūs varat redzēt manas kolekcijas ar rokām atlasītajiem Weebly darbinātajiem emuārus, e-veikali un citi veidi vietņu. Turklāt ar Weebly jūs varat izveidot pārsteidzošas kāzu vietnes.

JavaToGo - Weebly vietnes piemērs

Jautājums:Kāpēc Weebly?

Atbilde: Weebly ar savu bagātīgo bezmaksas versiju un pieejamajiem maksas pakalpojumiem, kas ir bagātīgi par pieejamu cenu, Weebly ir viens no vispieejamākajiem cenu vietņu veidotājiem tirgū. Tas ir ērti lietojams, drošs un jautrs. Weebly ir arī dažādas tēmas jebkura veida vietnei, kas jums nepieciešama: bizness, tiešsaistes veikals, emuārs, portfelis un citas.

Weebly kopiena

Ja jums ir vēl kādi jautājumi par to, kā izveidot vietni ar Weebly, tās jaudīgais palīdzības centrs un kopiena vienmēr palīdz jums atrast pareizo atbildi.

Secinājums

Weebly ir lietotājam draudzīgs mākoņu vietņu veidotājs, kas nāk ar ērtu vilkšanas un nomešanas redaktoru, dizaina pielāgošanas rīku pārpilnību un kvalitātes veidnēm. Pakalpojums ir lieliska izvēle, ja gatavojaties izveidot mazu vai vidēju vietni, kurai nav nepieciešama sarežģīta funkcionalitāte..

Vietņu palaišanai ar Weebly nav jāizmanto kodēšanas prasmes. Tomēr lietotāji, kuriem ir zināšanas CSS / HTML un tīmekļa dizaina jomā, to var izmantot, lai sistēmā izveidotu un pārvaldītu personalizētus projektus. Vietņu veidotājs piedāvā jaudīgus emuāru veidošanas un e-komercijas dzinējus, ļaujot izveidot pienācīgus interneta veikalus un emuārus.

Uzlabotais Weebly reklamēšanas rīks palīdzēs jums efektīvi noformēt un reklamēt jūsu vietni tīmeklī, izmantojot vairākas mārketinga un SEO iespējas, ko sistēma nodrošina. Vēl viens pakalpojuma izcelums ir tā Weebly for Education projekts, kas nāk ar īpašiem izglītības papildinājumiem un ļauj skolotājiem viegli izveidot izglītības vietnes. Šī ir funkcija, kas nav pieejama daudziem citiem populāriem vietņu veidotājiem.

Vai Weebly nāk pie jums saistībā ar tīmekļa dizaina uzdevumiem un vajadzībām? Lai to uzzinātu, ir jēga pārbaudīt pakalpojumu un izpētīt visu tā piedāvāto funkciju kopu. Tagad varat to izdarīt bez maksas, lai izdarītu objektīvu secinājumu.

Izmēģiniet Weebly tagad

 Tas ir par brīvu

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map