Vietnes Ecwid.com apskats

Ecwid – ir e-komercijas spraudnis, kas ļauj izveidot mazus tiešsaistes veikalus tiem lietotājiem, kuriem jau ir savas vietnes un kuri vēlas viņiem piešķirt e-komercijas funkcionalitāti. Atšķirībā no tādām standarta e-komercijas platformām kā Shopify vai BigCommerce, piemēram, kuras tiek izmantotas, lai izveidotu pilna apjoma tiešsaistes veikalus no maziem līdz lieliem no nekā, Ecwid galvenokārt tiek izmantots kā logrīks, kas jāintegrē esošajā vietnē.


2000. gadā izveidoto Ecwid ir izmantojuši vairāk nekā 1,5 miljoni uzņēmēju no 175 pasaules valstīm, un tas joprojām turpina attīstīties. Spraudnis ļauj izveidot produktu katalogus, augšupielādēt produktu fotoattēlus un to detalizētus aprakstus, izsekot interneta veikala statistikai, pārvaldīt pasūtījumus, kā arī piegādes un apmaksas iespējas.

Liekas, ka Ecwid ir visas nepieciešamās funkcijas, lai izveidotu pienācīgu e-komercijas vietni, taču vai tā tiešām ir tikpat ērta un viegli lietojama? Vai to var izmantot kā standarta e-komercijas vietņu veidotāju cienīgu aizstājēju, vai tomēr joprojām ir labāk izvēlēties specializētu pakalpojumu, lai sāktu un pārvaldītu atsevišķu interneta veikalu? Pārskatīsim spraudni, lai sniegtu atbildes uz šiem un citiem jautājumiem, kas varētu interesēt lietotājus, izvēloties e-komercijas risinājumu?

1. Vienkārša lietošana

Lietojamība un ērta lietošana bieži ir galvenie izvēles kritēriji tiem lietotājiem, kuriem trūkst tīmekļa dizaina pieredzes, bet kuri plāno savienot interneta veikalus ar esošajām vietnēm. Par laimi, Ecwid piedāvā iespaidīgu vienkāršību, intuitīvu navigāciju un ērtu e-komercijas funkciju ieviešanu.

Ecwid informācijas panelis

Reģistrācijas procedūra ir ātra, vienkārša un prasa tikai dažas minūtes. Tieši pēc tam jūs piekļūstat sistēmas vadības panelim, kas nāk ar detalizētu izvēlni, kurai ir vairākas sadaļas un kategorijas. Pat ja jūs nezināt, ar ko sākt, informācijas panelī pieejamais iestatīšanas vednis palīdzēs jums veikt galvenos interneta veikala savienojuma un pārvaldības procesa posmus. Progresa josla ļaus jums saprast, cik efektīva ir jūsu interneta veikala izstrādes procedūra un kad jūsu projekts būs gatavs publicēšanai.

Lai sāktu, ir jāveic seši soļi, tostarp konta reģistrācija, interneta veikala izveidošana, produktu augšupielāde, ģeogrāfisko iestatījumu pārbaude, nosūtīšanas un saņemšanas iespēju pielāgošana, kā arī maksājuma iestatīšana. Katras šīs darbības veikšana prasa ne vairāk kā 5 minūtes.

Ecwid Pievienot produktu

Tiklīdz esat pabeidzis interneta veikala izveidi, varat turpināt tā pārvaldību. Lai iegūtu sīkāku informāciju, izpētiet visas sadaļas, kas pieejamas izvēlnē. Varat arī pārlūkot pieejamos tiešsaistes un mobilos pārdošanas kanālus, kā arī konfigurācijas. Kopumā nav grūti apgūt sistēmas vadības paneli, jo tas ir pilnveidots un ērti lietojams, ja pat nav pats par sevi saprotams..

2. Funkciju kopa un elastība

Ecwid nāk ar jaunām funkcijām, kurām ir vērts pievērst uzmanību iesācējiem, kuri nekad nav strādājuši ar spraudni un vēl pirms integrācijas vēlas uzzināt vairāk par to. Ar sistēmu izveidotie interneta veikali ir atsaucīgi, kas nozīmē, ka tie labi parādīsies darbvirsmas, mobilo un planšetdatoru ekrānos. Logrīks ir pazīstams arī ar tā tirdzniecības vietas (POS) funkcionalitāti, kas ļauj pārdot jūsu produktus gan tiešsaistes, gan bezsaistes režīmā, proti, vietējos veikalos un mazumtirdzniecības veikalos.

Produktu eksports / imports

Tāpat kā vairums standarta e-komercijas sistēmu, arī Ecwid ļauj eksportēt / importēt produktus CSV formātā, lai pārsūtītu informāciju par jūsu produktu, pasūtījumiem un klientiem, pārejot uz / no citas e-komercijas platformas..

Ecwid produktu imports

Spraudnis arī ir aprīkots ar daudzvalodu atbalsta funkciju, kas ļauj tulkot veikalu vienā no 50 valodām. Tas nozīmē, ka klienti varēs apskatīt jūsu tiešsaistes veikalu tajās vēlamajās valodās, pamatojoties uz atrašanās vietas izvēlēm.

Integrācijas iespējas

Runājot par integrācijas iespējām, Ecwid nav daudz ko piedāvāt. Ir diezgan ierobežota to lietotņu izvēle, kuras varat integrēt e-komercijas vietnē – no šodienas jūs varat izmantot šādus trešo pušu paplašinājumus un papildinājumus: Xero, Mailchimp, Zapier, 71 lbs, Printful, AfterShip, Lucky Orange, LiveChat, ShippingEasy, ShipStation, Freshbooks un daži citi papildinājumi, taču ar to pilnīgi nepietiek pilnvērtīgam interneta veikalam. Jāpiemin arī tas, ka, lai izmantotu šīs integrācijas, ir nepieciešams maksas abonements.

Ecwid integrācija

Kaut arī Ecwid tiek uzskatīts par spraudni, kas ļauj savienot interneta veikalu ar esošu vietni, tas arī ļauj izveidot atsevišķu tiešsaistes veikalu. Tomēr šāds projekts, iespējams, neattaisnos jūsu cerības, jo šī būs tikai vienas lapas pamata vietne. Varat to vienkārši izmantot kā skatlogu, lai parādītu un reklamētu savus produktus. Ne vairāk.

Tirdzniecības kanāli

Spraudnis nodrošina iespēju izmantot vairākas pārdošanas kanālu iespējas. Tādējādi jūs varat pārdot savus produktus dažādās vietnēs, pārvaldot procesu no viena pakalpojuma administratora paneļa. Ir arī pienācīga sociālo mediju integrāciju izvēle, kas ļauj jums pārdot, izmantojot Facebook, Instagram, kā arī tādās populārās tirdzniecības vietās kā Amazon, Google Shopping, eBay, Nextag, Shopzilla utt..

Ecwid pārdošanas kanāli

Pakalpojums izmanto arī vairākus maksājumu vārtejas. Jūs varat apvienot Ecwid izmantošanu ar Square, PayPal, Vend, Clover, Stripe, WorldPay, NCR Silver un citām maksājumu sistēmām..

Veikalu vadība

Runājot par interneta veikalu pārvaldību, Ecwid piedāvā arī plašu iespēju klāstu. Tajos ietilpst iespēja pārdot gan fiziskus, gan digitālus produktus, izveidot vairākus produktu sarakstus un piešķirt tiem atribūtus (krāsas, izmērus, formas un citus parametrus), izmantot vairākus krājumu pārvaldības rīkus, pamestu kases atkopšanas iespēju, kā arī izveidot, rediģēt un izsekot pasūtījumu statusus.

Varat arī ieviest akcijas un atlaides klientiem, izpētīt pārskatus un interneta veikala analītiku un izmantot sistēmas piedāvātos SEO rīkus. Lai vienkāršotu tiešsaistes veikala pārvaldību, varat lejupielādēt mobilo lietojumprogrammu, lai pārvaldītu to no jebkuras vietas, kurā atrodaties.

Lai uzlabotu klientu pieredzi un iesaistes līmeni, Ecwid nodrošina plašas valodu iespējas, automātiskas nodokļu aprēķināšanas un izrakstīšanas iespējas, reālā laika nosūtīšanas likmes, detalizētus produktu pārskatus un iespēju izmantot pogu “Izlase”, lai pēc tam sekotu līdzi iecienītākajiem produktiem..

Ecwid SEO

Runājot par meklētājprogrammu optimizāciju, Ecwid dod iespēju rediģēt tīmekļa lapu nosaukumus un meta aprakstus. Tajā pašā laikā nav iespējams manuāli mainīt produktu vietrāžus URL, jo tos automātiski ģenerē sistēma. Tam var būt negatīva ietekme uz turpmāku vietnes reklamēšanu.

Ņemiet vērā, ka ne visas funkcijas tiek nodrošinātas bezmaksas plānā. Daudzi no tiem ir pieejami tikai par apmaksātiem plāniem.

3. Dizaini

Motīvu skaits:Nav motīvu
Atsaucīgs dizains&# x2714; JĀ
Kārtot pēc nozares:✘ NĒ
CSS koda rediģēšana:&# x2714; JĀ

Ciktāl Ecwid sākotnēji tika veidots kā spraudnis, kas jāintegrē gatavā vietnē, tā dizaina pieeja nedaudz atšķiras no standarta e-komercijas vietņu veidotāju praktizētās pieejas. Pēdējie pakalpojumi parasti piedāvā plašu iepriekš izstrādātu veidņu kolekciju, kas var būt gan bezmaksas, gan maksas.

Kas attiecas uz Ecwid, tai ir viena kopīga tēma tiem lietotājiem, kuri plāno izveidot patstāvīgu vienas lapas vietni.. Šis dizains, kas pazīstams kā sākuma vietne, ir diezgan vienkāršs un nenodrošina dziļas pielāgošanas iespējas. Tas var nākt klajā ar dažādām biznesa vajadzībām, veidiem un stiliem, kas padara to par universālu risinājumu. Veidnes vizuālais redaktors ļauj pievienot tekstu un pārvaldīt tikai attēlus. Šeit ir pieejama arī CSS koda rediģēšana, kas nedaudz paplašina jūsu tīmekļa dizaina iespējas.

Ecwid vietnes izskats

Par laimi, Ecwid ļauj sava interneta veikala veidnei pievienot uzkrītošus uzlabojumus vai mainīt tā noformējumu. Šādas iespējas kā produktu pārskati, klientu ieteikumi utt. Noteikti jūsu interneta veikalam sniegs iespaidīgu pievilcību un uzlabotu funkcionalitāti. Ja jums joprojām ir nepieciešams unikāls interneta veikala dizains, varat pasūtīt gatavas Ecwid tēmas, kuras izstrādājuši trešo pušu dizaineri un kurām ir partnerattiecības ar sistēmu.

Ecwid produkta kartes izkārtojums

Ir arī iespējams pasūtīt pēc pasūtījuma izgatavotu dizainu no partneriem par papildu samaksu. Tādējādi Ecwid dizaina ziņā noteikti atpaliek no e-komercijas nišas slavenajiem līderiem.

4. Klientu atbalsts

Ecwid klientu atbalsta iespējas nav tik plašas, un tās atšķiras arī pēc plāna, kuru jūs izvēlēsities. Bezmaksas plāna lietotāji var paļauties uz e-pasta saziņu tikai ar spraudņu izstrādātājiem. Tomēr viņiem ir bezmaksas neierobežota pieeja emuāram, kurā ir ceļvežu, padomu un e-komercijas ieteikumu kolekcija. Šeit ir arī kopienas forums un plaša zināšanu bāze, kurā ir atbildes uz visiem jautājumiem, kas lietotājiem varētu rasties, strādājot pie sava interneta veikala izstrādes. YouTube video konsultācijas ir pieejamas arī visu diennakti.

Dārgāki plāni piedāvā citus saziņas veidus ar klientu atbalsta komandu. Tie ietver tiešraidi, prioritāru atbalstu pa tālruni (jūs varat atstāt atzvanīšanas pieprasījumu) un pat 12 stundas pielāgota interneta veikala izstrādi, kas pieejama gada plānā. Tomēr pēdējais pakalpojums tiek sniegts par samaksu visiem lietotājiem, kuri nav abonējuši augstākus plānus. Tās lietošanas izmaksas sākas ar 100 USD.

5. Cenu politika

Ecwid ir bezmaksas plāns, kas nekad nebeidzas un kas ļauj pievienot ne vairāk kā 10 produktus un izmantot tādas iespējas kā mobilais iepirkumu grozs, nulles darījumu maksa, neierobežots joslas platums, bezmaksas sākuma vietnes izveidošana, iespēja pievienot interneta veikalu jebkurai vietnei un pārdot vienlaicīgi vairākās vietnēs. Šīs iespējas nav pietiekamas, lai atvērtu un pārvaldītu pienācīgu interneta veikalu, kas nozīmē, ka agrāk vai vēlāk jums nāksies jaunināt uz vienu no maksas Ecwid piedāvātajiem plāniem. Tie ietver:

 • Riska plāns (USD 15 mēnesī / mēnesī vai USD 12,50 mēnesī uz mēnesi ar gada abonementu), kas ļauj pārdot 100 produktus un izmantot tādas profesionālas iespējas kā automatizēta nodokļu aprēķināšana, atlaižu kuponi, CSV failu eksports / imports utt..
 • Biznesa plāns (USD 35 mēnesī / USD 29,17 mēnesī / mēnesī ar gada abonementu), kas ļauj pārdot 2500 produktus un izmantot tādas papildu funkcijas kā vairumtirdzniecības cenas, pielāgoti rēķini, tirgus integrācija utt..
 • Neierobežots plāns (USD 99 mēnesī vai 82,50 USD mēnesī), kas ļauj pārdot neierobežotu skaitu produktu un izmantot uzlabotas funkcijas, piemēram, Square POS integrāciju, pielāgotu mobilo veikalu lietotni, prioritāro atbalstu utt..

6. Plusi un mīnusi

Būdams e-komercijas spraudnis, Ecwid nāk ar savām pozitīvajām un negatīvajām īpašībām, no kurām dažas var būt izšķiroši faktori, izvēloties interneta veikala attīstības risinājumu..

Plusi:
Mīnusi:
&# x2714; Lietošanas ērtums;
&# x2714; Intuitīvs informācijas panelis, viedais starta vednis;
&# x2714; Pieejamas izmaksas;
&# x2714; Vairāku maksājumu vārti;
&# x2714; Tirdzniecības kanālu atbalsts.
✘ Integrācijas iespēju trūkums;
✘ Ierobežots klientu atbalsts;
✘ sliktas dizaina iespējas;
Nepietiekami SEO reklamēšanas parametri.

Grunts līnija

Lietošanas ērtums:8/10
Iespējas:6/10
Dizains:5/10
Tehniskais atbalsts:8/10
Cenas:8/10
Kopējais punktu skaits:7,0 / 10

Ecwid ir pienācīgs un rentabls spraudnis, lai esošajai vietnei pievienotu e-komercijas funkcionalitāti. Tas ietver funkcijas, kurām ir liela nozīme iesācējiem, kuri nekad iepriekš nav bijuši iesaistīti vietņu izstrādē, bet kuriem ir nepieciešams interneta veikals, lai pārdotu savus digitālos vai fiziskos produktus. Tie ietver lietošanas ērtumu, intuitīvu tīmekļa dizaina vedni, vairāku klientu iesaistīšanos, mārketinga un e-komercijas funkcijas.

Sistēmas piedāvātais bezmaksas plāns ir vairāk nekā pietiekams, lai iepazītos ar spraudni un noformētu vai pievienotu nelielu interneta veikalu savai vietnei, savukārt apmaksātie plāni atklāj paplašinātu funkcionalitāti.

Tajā pašā laikā mēs nevaram uzskatīt Ecwid par pilnvērtīgu e-komercijas tīmekļa veidošanas risinājumu. Tās funkcionalitātei būs pietiekami, lai nelielu interneta veikalu integrētu gatavā vietnē, taču tā nedarbosies lielu, patstāvīgu e-komercijas vietņu izstrādē. Ja jums ir nopietnas tīmekļa dizaina vēlmes un jums ir nepieciešams interneta veikals, lai segtu plašu e-komercijas vajadzību klāstu, ir jēga to izmantot specializēti vietņu veidotāji.

Izmēģiniet Ecwid tagad

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map