Vietnes.com pārskats

Web – ir viens no vecākajiem DIY vietņu veidotājiem, kas var palīdzēt efektīvi veidot un reklamēt jūsu mazā biznesa vietni. Tas tomēr nenozīmē, ka tīmekļa vietnes nevar izmantot personisko vai bezpeļņas organizāciju vietņu atklāšanai. Pakalpojuma rīku komplekts, tā veidnes un funkcijas galvenokārt ir vērstas uz vietņu izveidi uzņēmējiem.


Platforma ietver funkcijas, kas ļauj veidot dažādus projektus, veicina lietošanas ērtumu, ērtības un neprasa nekādas prasmes tīmekļa veidošanā atvērt pievilcīgu un labi strukturētu vietni. Tas padara sistēmu par cienīgu izvēli iesācējiem un tīmekļa dizaina profesionāļiem, kuri nevēlas uztraukties par sarežģītām tīmekļa dizaina niansēm, tomēr ir nodomājuši izveidot labu tīmekļa vietni īsā laikā..

Web tika dibināts 2001. gadā, un sākotnēji tas tika izmantots personīgo lietotāju mērķiem, līdz to iegādājās Vistaprint. Kopš tā laika sistēma sāka strauji attīstīties, piedāvājot daudzveidīgas funkcijas un rīkus. Ir grūti Web saukt par populārāko vai funkcionālāko SaaS vietņu veidotāju pasaulē, taču skaidrs ir vienīgais: vietņu skaits, kas izveidotas, izmantojot platformu, ir pārsniedzis 55 miljonus, kas noteikti ir viens no labākajiem sistēmas stiprības pierādījumiem, kas runā pats par sevi. Tātad, satīsim mūsu piedurknes un sāksim pārbaudīt tīmekļa vietnes, lai palīdzētu jums pieņemt apzinātu lēmumu.

1. Vienkārša lietošana

Web nevar saukt par absolūti ērti lietojamu vietņu veidotāju. Ir nepieciešams laiks, lai pierastu pie tā interfeisa un informācijas paneļa, kuram ir vairākas sadaļas, cilnes un kategorijas. Labā ziņa ir tā, ka sistēma nāk ar WYSIWYG vietnes redaktoru, kas ļauj jums pilnībā kontrolēt katras tīmekļa lapas labojumus..

Vilkšanas un nomešanas princips veicina intuitīvu sajūtu, ko pakalpojums rada tā, kā jūs pats izvēlaties vajadzīgos elementus un sakārto tos lapā. Lielākā daļa funkciju un dizaina elementu (rindkopas, attēli, kolonnas, fotogalerijas, kontaktu formas, pogas un citas) ir pārvietojami moduļi. Vienkārši atlasiet vienu apakšējā rīkjoslā un velciet to uz lapu. Kad esat novietojis elementu, veiciet dubultklikšķi uz tā, lai konfigurētu tā dziļākās īpašības.

Tīmekļa redaktors

Tīmekļa saskarne ir ļoti viegli orientējama, priecīga un iedvesmojoša: vissvarīgākās cilnes un saites vienmēr ir pa rokai. Lietotāju ērtībai tas ir sadalīts divās zonās: informācijas panelis un pats veidotājs. Lai skatītu pilnīgu priekšstatu par to, kas notiek ar jūsu projektu, dodieties uz savu tīmekļa informācijas paneli. Tajā ir iekļautas tādas cilnes kā Statistika (pamatojoties uz to iekšējo izsekošanas rīku), Webs Premium, Domains & E-pasts, veidlapu iesniegšana, SEO pastiprinātājs, mobilais, iestatījumi un atbilstošie produkti.

Ir arī ērta vietējo ierakstu funkcija, kas palīdz automātiski iesniegt informāciju par savu uzņēmumu vairāk nekā 100 vietējās meklēšanas direktorijos, tostarp Google un Yahoo.

Tīmekļa informācijas panelis

Ir vērts pieminēt, ka šeit reģistrēšanās process ir ļoti ātrs un vienkāršs. Jums jāaizpilda lauki, norādot savu e-pastu, paroli un tās vietnes veidu, kuru plānojat izveidot. Tieši pēc tam jūs varat pāriet uz veidnes izvēli. Jūs varēsit izvēlēties starp bezmaksas un premium tēmām, to kategorijām vai pat izmantot meklēšanas filtra opciju, lai norādītu jūs interesējošo nozari. Tas arī saīsina veidņu atlases laiku, nemaz nerunājot par ērtības faktoru..

2. Funkciju kopa un elastība

Runājot par funkciju komplektu, Webs piedāvā bagātīgu skaitu rīku, lai segtu dominējošās lietotāju tīmekļa dizaina vajadzības. Neatkarīgi no tā, kādu vietnes veidu jūs gatavojaties izveidot, jūs atradīsit dizaina pielāgošanas, mārketinga un reklāmas funkcijas un iespējas, lai veiksmīgi sāktu un sasniegtu vēlamos mērķus. Iesaistīsim galvenos vietņu veidotāja akcentus, kas atšķir sistēmu no citiem populāriem pakalpojumiem un tādējādi ir lietotāju uzmanības vērti.

Sociālo mediju integrācija

Izmantojot Web, jūs varat efektīvi sazināties ar apmeklētājiem, savā vietnē integrējot sociālo mediju kontus. Tas, ko jūs varat darīt, lai piesaistītu lietotāju uzmanību un informētu viņus par gaidāmajiem jaunumiem, notikumiem un atjauninājumiem, ir pievienot sociālo mediju ikonas, dalīties ar savu Twitter plūsmu vai parādīt Facebook, piemēram, lodziņu vietnē.

Vietējie saraksti

Šī funkcija ļauj ērti pamanīt jūsu biznesu vietējai sabiedrībai, pievienojot to vietējiem sarakstiem. Norādiet tikai informāciju par uzņēmumu, kontaktinformāciju un citus faktus, lai tā būtu pieejama meklētājprogrammas rezultātos. Kopumā sistēma ļauj jūsu biznesu mazāk nekā 5 minūtēs iesaistīt vairāk nekā 100 vietējos tiešsaistes katalogos! Tas ir patiešām iespaidīgi un efektīvi!

Vietņu saraksti

Video un foto galerijas

Vietnes veidotājs atdzīvina jūsu projektu, ļaujot integrēt un pārvaldīt pārsteidzošās video un foto galerijas, kas piesaista lietotāju uzmanību. Lai kāds būtu jūsu mērķis, atverot vietni, fotoattēlu un video pievienošana palielinās lietotāju iesaistes līmeni. Sistēma piešķir arī attēlu rediģēšanas iespējas, ļaujot apgriezt, pagriezt un mainīt pievienotos fotoattēlus, lai tajā izveidotu unikālu un iespaidīgu galeriju..

e-komercijas dzinējs

Ja jums ir nodoms savam interneta veikalam pievienot e-komercijas funkcionalitāti, to varat izdarīt, izmantojot jaudīgo integrēto e-komercijas motoru. Izmantojot Web, tīmekļa veikala iestatīšana un pārvaldīšana ir vienkārša. Jūs varat pievienot un rediģēt produktus, attēlus, aprakstus, vairākas konfigurācijas, produktu statusus, piešķirt kategorijas dažādiem produktu veidiem utt.

Premium konta lietotājiem ir pieejama krājumu uzskaites sistēma, kas viņiem palīdz pārvaldīt un kontrolēt savus produktus tieši tīmekļa informācijas panelī.

Vietņu e-komercija

Turklāt ir iespējams pielāgot maksājumus (šobrīd sistēma pieņem tikai PayPal maksājumus), un arī nosūtīšanas iespējas neaizņem daudz laika, pat ja jūs to nekad iepriekš neesat izdarījis. Ja savu Web veikalu integrējat ar Etsy kontu, jūs saņemsit piekļuvi sarežģītākām e-komercijas un norēķinu iespējām. Vēl viena pozitīva nianse ir tā, ka Webs nepieprasa nekādu maksu par transakcijām no sistēmā veiktās pārdošanas.

Uzlabotā vietņu analīze

Vietnei Web ir savs integrētais statistikas tīmekļa analītikas rīks. Tas ļauj izsekot jūsu vietnes statistikai, uzzināt trafika daudzumu un avotus, apmeklētāju uzvedību, galvenos peļņas avotus, lapu skatījumu skaitu utt..

Biļetenu rīks

Šis rīks ļauj sūtīt e-pasta ziņojumus jūsu vietnes dalībniekiem. Premium plāna abonenti var izmantot savas HTML kodēšanas prasmes, lai uzlabotu attēlu un teksta formatēšanas iespējas.

Emuāri

Ja jums savam tīmekļa vietnei jāpievieno emuārs, tas, izmantojot Web, būs tikai dažu minūšu jautājums. To ir viegli ne tikai iestatīt, bet arī pēc tam rediģēt un atjaunināt ziņas, kā arī iestatījumus. Vienīgais – sākumā jums jāatrod, kur pievienot emuāru, tas ir paslēpts lietotnes lapas cilnē ar lapas pievienošanas izvēlni.

Atbilstīgu produktu iezīme

Atkarībā no jūsu vietnes specializācijas, sistēma jums piedāvās pielāgotus drukātus mārketinga materiālus. Viņi ļauj jums piedāvāt izdevīgus piedāvājumus par pastkartēm, vizītkartēm, kalendāriem un citiem populāriem produktiem, ko nodrošina slavenais Webs partneris Vistaprint.

SEO pastiprinātājs

Tīmekļa vietnes ir saistītas arī ar jūsu pienācīgas vietnes reklamēšanu. Spēcīgs SEO rīks, ko īpaši izstrādājuši sistēmas eksperti, palīdz organizēt un optimizēt vietnes saturu vislabākajā iespējamajā veidā, lai tā sasniegtu augstu meklētājprogrammu klasifikāciju bez īpašām tehniskām prasmēm. Vienkārši aizpildiet metatagus (nosaukumus, aprakstus un atslēgvārdus), lai uzlabotu jūsu vietnes rangu meklētājprogrammās. Ņemiet vērā, ka vietnes URL automātiski ģenerē pakalpojums no izvēlnes vienības nosaukuma.

3. Dizaini

Motīvu skaits:750
Bezmaksas motīvi&# x2714; JĀ
Atsaucīgs dizains✘ NĒ
Kārtot pēc nozares:&# x2714; JĀ
CSS koda rediģēšana:✘ NĒ

Dizains ir viena no vietņu veidotāju neapmierinošajām īpašībām. Uz šodienu sistēma piedāvā vairāk nekā 750 motīvus, kuri visi ir gatavi mobilajām ierīcēm. Neatkarīgi no plašās veidņu izvēles, motīvi izskatās nedaudz novecojuši, un, pielāgojot tos, tiem trūkst elastības. Jūs varat pārlūkot vairāk nekā 20 nozares, lai atrastu tēmu, kas atbilst jūsu nišas specializācijai. Ir arī iespējams izmantot meklēšanas filtra opciju, kurā varat norādīt interesējošo nozari un skatīties pieejamos variantus. Sistēma ļauj jums izvēlēties starp bezmaksas un premium tēmām.

Jāpatur prātā, ka tīmekļa vietne nenodrošina HTML / CSS kodēšanas elastību. Tā rezultātā jūs nevarat izveidot vienreizēju dizainu, pat ja vēlaties. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc visas tīmekļa vietnes izskatās gandrīz vienādas.

Starp labojumiem, kurus jūs šeit varat veikt personīgi, ir jēga pieminēt iespēju izvēlēties vienu no pieejamajām krāsu shēmām, pielāgot fona krāsu / attēlu, vietnes pamatteksta stilu, navigācijas joslu un kājeni, augšupielādēt un rediģēt attēlus, pievienot tagu līnijas Ir arī iespējams izveidot savu video kanālu un integrēt YouTube videoklipus, kas saistīti ar jūsu biznesu. Lietotājiem tiek dota iespēja izveidot tīmekļa vietnes struktūru no moduļiem, kas meklēšanas ērtībai ir sadalīti vairākās kategorijās. Tajos ietilpst populāri, kombinācijas, struktūra, plašsaziņas līdzekļi, sociālie, komerciālie un citi.

Web veidnes

Papildus standarta vietņu dizaina pielāgošanas parametriem, tīmekļa vietne ļauj izmantot mobilā redaktora versiju. Jūs varat izvēlēties starp vairākiem mobilo veidņu dizainiem un pat pielāgot katra no tiem krāsu shēmu, lai tā atbilstu jūsu vietnes vispārējai krāsu paletei..

4. Klientu atbalsts

Pārsteidzoši, ka Web klientu atbalsts nemaz neliek vilties – ir viss nepieciešamais, lai atrastu atbildes uz jautājumiem vai problēmām, neatkarīgi no tā sarežģītības, projektēšanas prasmēm vai mūsu rīcībā esošā laika. Tiklīdz jūs reģistrējaties sistēmā, jums tiek piedāvāts visaptverošs video par sistēmas lietošanu. Pārejot pie tīmekļa dizaina procesa, jūs varat saskarties ar neparedzētām problēmām. Šeit būs noderīga informācijas panelī pieejamā palīdzības sadaļa.

Pirmais, ko šeit redzēsit, ir interaktīvais uznirstošais NanoRep bāzes tērzēšanas risinājums ar vairākām atbilžu iespējām. Sākumā jums tiks piedāvāts ievadīt savu jautājumu un gaidīt tūlītēju atbalsta komandas ekspertu atbildi. Bez tam jūs varēsit apskatīt video pamācības par to, kā sistēmu izmantot izdevīgāk. Tas ir ļoti ērti, ja rodas kādas problēmas, jo nav nepieciešams pāriet no zināšanu bāzes / FAQ / atbalsta centra – visas problēmas varat atrisināt vienuviet. Ņemiet vērā, ka šīs iespējas ir pieejamas bezmaksas plāna lietotājiem. Premium plāna abonenti papildus saņems piekļuvi e-pasta atbalstam, tiešraides tērzēšanai un atbalsta saņemšanai pa tālruni.

5. Cenu politika

Tīmekļa vietnēm ir bezmaksas plāns, kas lietotājiem ļauj izveidot vietni ar ne vairāk kā 5 lappusēm sistēmas apakšdomēnā. Neapšaubāmi, bezmaksas plāns satur nopietnus ierobežojumus, taču ar to joprojām pietiek, lai izpētītu pakalpojumu un pārbaudītu tā galveno funkciju kopu. Starp ierobežojumiem, ar kuriem jūs saskarsities, ir iespēja publicēt vietni tikai apakšdomēnā, kurai papildus būs pievienots sistēmas reklāmas reklāmkarogs lapas apakšā. Arī e-komercijas dzinējs šeit nav pieejams.

Vai jūs sagaidāt progresīvāku funkcionalitāti? Tad jums būs jājaunina uz vienu no maksas abonementiem, kas ietver:

Cenu noteikšanas iespējaIzmaksasIespējas
Starteris:USD 5,99 mēnesī✓ neierobežotas lapas;
✓ 1 Gb krātuve.
Uzlabots:USD 12,99 mēnesī✓ 20 interneta veikala produkti;
✓ Premium motīvi.
Pro:USD 22,99 mēnesī✓ Meklētājprogrammas iesniegšana;
✓ SEO pastiprinātājs.

Cenas tiek rādītas, pamatojoties uz to, ka jūs iegūsit 2 gadu plānu. Vietne piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju lietotājiem, kuri nav apmierināti ar piedāvāto plānu noteikumiem, pakalpojumu kvalitāti vai funkciju kopumu.

6. Plusi un mīnusi

Vietne Web ir funkcijām bagāta vietņu veidotāja, kas vislabāk darbojas uzņēmējiem un mazo uzņēmumu īpašniekiem. Šeit ir daudz ko izmantot, taču platformai ir arī virkne trūkumu, kas jāpatur prātā lietotājiem, kuri tikai pēta pakalpojumu kā vienu no iespējamām tīmekļa dizaina iespējām. Ātri pārskatīsim sistēmas raksturīgākos nopelnus un trūkumus tagad:

Plusi:
Mīnusi:
&# x2714; Ērts WYSIWYG vietnes redaktors;
&# x2714; Jaukas klientu atbalsta iespējas;
&# x2714; e-komercijas dzinējs;
&# x2714; SEO optimizācija.
Code Nav koda rediģēšanas iespēju;
✘ viduvējas veidnes;
✘ Trūkst dizaina pielāgošanas funkciju.

7. Salīdzinājums ar konkurentiem

Nav īsti jēgas salīdzināt Vebi ar nišas vadītājiem. Tas notiek tāpēc, ka, šķiet, ka sistēma laika gaitā zaudē konkurences pozīcijas. Apskatīsim Web vs Weebly salīdzinājumu, lai uzzinātu, vai ir kādi aspekti, kuru dēļ pakalpojums prevalē pār šo populāro vietņu veidotāju.

Vebi vs Veblijs

Patiesībā pietiek tikai ar abu vietņu veidotāju skatienu, lai saprastu atšķirību. Tīmekļa vietnēm noteikti trūkst funkcionalitātes, dizaina pielāgošanas rīku, integrācijas iespēju. Nemaz nerunājot par veidnes kvalitāti, kaut arī Web piedāvāto tēmu skaits ir diezgan iespaidīgs. Runājot par cenu politiku, arī Vebs nedaudz atpaliek no Weebly. Plānu izmaksas un to skaits abās sistēmās ir gandrīz vienāds, taču šajā aspektā noteikti uzvarētājs ir arī Weebly.

Grunts līnija

Lietošanas ērtums:7/10
Iespējas:6/10
Dizains:6/10
Tehniskais atbalsts:8/10
Cenas:7/10
Kopējais punktu skaits:6.8 / 10

Vietnes – ir vietņu veidotājs, kas atbilst to mazo uzņēmumu īpašnieku un uzņēmēju vajadzībām un prasībām, kuri vēlas izveidot uzticamu tiešsaistes klātbūtni saviem uzņēmumiem. Tas ir diezgan intuitīvs ne-tehniķiem, taču tajā trūkst vairāku funkcionālu rīku, kas daudz svarīgāki pieredzējušākiem lietotājiem.

Let ‘s sejas tā: Webs ir jaukta soma. Tā lietošanas ērtums, diezgan pieklājīgais rīku komplekts, e-komercijas funkcionalitāte un pieejamu cenu politika kļūst par upuriem nesakarīgām viduvējām veidnēm un tirgojošiem uznirstošajiem logiem. Lai gan tas neapšaubāmi ļauj viegli izveidot vienkāršu vietni, tas atpaliek no mūsdienīgākiem piedāvājumiem, piemēram Wix, uKit un Weebly (lai gan tas ir bijis aptuveni ilgāks nekā lielākajai daļai konkurentu).

Tīmekļus noteikti ir vērts pārbaudīt, ja jūs nekad neesat strādājis ar pakalpojumu, jums nav priekšstatu par tā pamatiem un negaidiet no tā pārāk daudz. Tomēr, ja jūs patiešām orientējaties uz visaptverošas uzņēmējdarbības vietnes izveidošanu, tad ir jēga meklēt labākās alternatīvas šai platformai.

Izmēģiniet tīmekļa vietni tūlīt

 Tas ir par brīvu

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map