uKit pārskats

uKit pārskats


uKit – ir vietņu veidotājs, kas ir pieradis uzsākt un pārvaldīt mazo uzņēmumu vietnes un cita veida projekti personīgai un komerciālai lietošanai. Sistēma ir ieguvusi popularitāti visā pasaulē, pateicoties tai pārsteidzoša vienkāršība tas neapdraud kvalitāti un profesionālu tīmekļa dizaina pieeju. Tas ir neaizstājams risinājums iesācējiem un tīmekļa dizaina profesionāļiem, kuri vēlas izveidot profesionālu tīmekļa klātbūtni saviem uzņēmumiem. Šis vietņu veidotājs lieliski noderēs visiem mazo un vidējo uzņēmumu pārstāvjiem, kuriem trūkst tīmekļa dizaina pieredzes un kuri nevēlas maksāt milzīgas naudas summas tīmekļa studijām.

Lai strādātu ar uKit, jums nav jāapgūst programmēšanas pamati – sistēma ir vienkārša un elastīga, un tā pati par sevi veic apmēram 70% darba. Šeit nav izkārtojuma dizaina, stila diagrammu, Photoshop un citu ikdienas problēmu, ar kurām saskaras vairums tīmekļa izstrādātāju. Bieža atjaunināšana padara pakalpojumu ērtāku un funkcionālāku.

Balstoties uz vienu no labākajiem vizuālo redaktoru paraugiem, uKit sniedz lietotājam iespēju izveidot pievilcīgu vietni no nekā bez sagatavošanās posmiem tikai 1-2 stundās. Šis ir galvenais vietņu veidotāja ieguvums: jebkura persona, strādājot ar to, var gūt pienācīgu rezultātu. To var salīdzināt ar profesionāla tīmekļa dizainera darbu.

Plusi un mīnusi

uKit lieliski darbojas ērti un ērti vietņu izstrādes procesā. Tādējādi to var izmantot, lai sāktu un efektīvi pārvaldītu mazo uzņēmumu tīmekļa vietnes, emuārus, portfeļus, reklāmas vietnes, galvenās lapas un pat tiešsaistes veikalus no maziem līdz vidējiem. Ņemot vērā pieņemamas sistēmas izmaksas, šķiet, ka tam vispār nav nekādas kaitības. Tomēr, kad sākat pārlūkot platformu, jūs, iespējams, saskarsities ar dažiem tās trūkumiem. Tieši tāpēc ir jēga uzskaitīt visus pakalpojuma plusus un mīnusus tagad, lai redzētu, ko tas var piedāvāt.

Plusi:
Mīnusi:
&# x2714; Neliela apmācības līkne iesācējiem;
&# x2714; Bagātīga nišu specifisko dizainu kolekcija;
&# x2714; Bezmaksas SSL sertifikāts;
&# x2714; Plašas integrācijas iespējas;
&# x2714; Vairāki funkcionālie logrīki;
&# x2714; Bezmaksas rezerves kopiju izveidošana;
&# x2714; Pagaidu piekļuve vietnes pārvaldībai.
✘ nedarbojas labi lielām pilnvērtīgām vietnēm un interneta veikaliem;
✘ Vietnes, kas palaistas ar sistēmu, izskatās līdzīgas vienotā sadaļu formāta dēļ;
✘ Nav brīva plāna.

Kādam tas der??

uKit ir mūsdienīgs, ērts un vienkāršs vietņu veidotājs, kas sākotnēji ir paredzēts mazo un vidējo uzņēmumu īpašniekiem. Tā funkciju komplekts ir pietiekami jaudīgs, lai apmierinātu katra lietotāja vajadzības, kurš ir paredzējis uzsākt un efektīvi vadīt profesionālus projektus. Vissvarīgākais ir tas, ka vietņu veidotājam kvalitatīvu projektu vadīšanai nav vajadzīgas nekādas kodēšanas un tīmekļa dizaina prasmes. Ikviens var apgūt savu intuitīvo vizuālo saskarni, lai varētu projektēt projektus no gataviem logrīkiem un satura blokiem.

Vietnes veidotājam ir plaša adaptīvo, pilnībā pielāgojamo dizainu kolekcija, kas īpaši izstrādāta īpašām komerciālām un nekomerciālām vajadzībām. Sakarā ar integrēto vilkšanas un nomešanas funkcionalitāte, ir iespējams sākt jebkuras sarežģītības līmeņa projektus bez jebkādas kodēšanas prasmes. Šie ir tikai daži no acīmredzamākajiem iemesliem, kāpēc platforma ir iecienīta uzņēmēju, radošo darbinieku, studentu, mākslinieku, fotogrāfu, modeļu, stilistu un citu lietotāju vidū.

Lietošanas ērtums

Neatkarīgi no tā, kādu darbību plānojat veikt – vai tā būtu logrīku integrācija, emuāru ierakstu izveidošana, domēna nosaukuma savienojums utt., Tas būs viegli un ērti. uKit loģiski ir sadalīts divās zonās: informācijas panelis un veidotājs. Pēdējā ir četras darbības jomas: Vietņu lapas, veidotājs, dizains un adaptīvs vietnes skats.

Būvētājam ir priekšskatījuma opcija, kas ļauj nekavējoties redzēt visas jūsu veiktās izmaiņas. Turklāt jūs varat jebkurā laikā priekšskatīt savu darbu, noklikšķinot uz pogas Priekšskatījums. Priekšskatot savu vietni, varat pārslēgties starp dažādām ierīcēm: galddatoriem, planšetdatoriem un mobilajām ierīcēm. Tas jums radīs reālu priekšstatu par to, kā jūsu vietne izskatīsies dažādās ierīcēs.

Informācijas panelis ļauj jums pārvaldīt vietņu galvenos iestatījumus: savienojiet analītiku, skatiet apmeklētāju statistiku, saņemiet padomus par paaugstināšanu tirgū, iespējojiet režīmu “izstrādes stadijā”, augšupielādējiet veidlapu, apskatiet paziņojumus, saņemiet palīdzību un daudz ko citu.

Darba sākšana

Pirms faktiski pāriet uz vietņu izstrādes procesu, jums jāpiesakās platformā. Par laimi, vietņu veidotājs nodrošina vienkāršu, ātru un vienkāršu reģistrācijas procedūru. Šeit ir iespējams izvēlēties no divām reģistrēšanās iespējām. Pirmais ir saistīts ar jūsu sociālā konta izmantošanu (tas var būt Facebook, Google+, uID vai LinkedIn), ja jums tāds jau ir. Otra reģistrācijas iespēja ir aizpildīt pieteikšanās veidlapu, norādot savu e-pasta un paroles informāciju.

Pēc šīs darbības pabeigšanas jums tiks piedāvāts veikt reģistrāciju, aktivizējot e-pastā pieejamo saiti. Tieši pēc tam jūs tiksit novirzīts uz veidņu atlases lapu, lai izvēlētos kādu no tur uzskaitītajiem dizainparaugiem. Tāpat jums būs iespēja šeit izveidot pagaidu domēna vārdu pats vai nejauši ģenerēt to. Tiklīdz šis solis būs izdarīts, jums tiks piedāvāts veikt vairākas citas vienkāršas un ātras darbības, ieskaitot vietnes nosaukuma izveidi, iestatīto kontaktinformāciju, saišu pievienošanu sociālā tīkla kontiem utt..

Visbeidzot, jūs redzēsit vietnes redaktoru, kurā varēsit noklikšķināt uz blokiem, eksperimentēt ar attēliem, krāsu kombinācijām, jaunu elementu integrēšanai. Kopumā redaktora izpēte un apgūšana, kas sastāv no četrām iepriekšminētajām sadaļām, prasa apmēram vairākas minūtes (tie ietver “Dizains”, “Celtnieks”, “Lapas” un “Adaptīvs vietnes skats”). Detalizēti apskatīsim katra no tām funkcijas:

Piezīme: adaptīvais vietnes skats ir apskatīts sadaļā Dizains.

 • “Dizaina” režīms. Tas ļauj mainīt vietnes dizainu, izvēloties krāsu shēmu un vietnes fonu. Kā fonu varat izmantot vienkāršu krāsu paleti, augšupielādētu attēlu un pat Google kartes.
  uKit dizaina režīms
  Turklāt ir jēga pieminēt iespēju katram attēlam aktivizēt parallaksa efektu. Tas jo īpaši var palielināt lietotāju iespaidu par vietņu lapām un to saturu. Ir arī iespējams nomainīt veidni uz jebkuru citu šeit pieejamu motīvu.
 • “Celtnieka” režīms. Kā galvenās vietņu rediģēšanas metodes šeit tiek izmantots WYSIWYG redaktors un vietņu veidotājs, kuru var vilkt. Šo metožu kombinējamība ļauj lietotājiem veikt galvenās darbības ar vietnes elementiem un blokiem, tos pievienojot, noņemot, mainot vai mainot tikai ar dažiem klikšķiem. Jūsu darbību rezultāti uzreiz tiek parādīti tiešsaistes režīmā.
  uKit veidotāja režīms
  Jums būs jāstrādā ar logrīkiem – funkcionāliem elementiem, kas vietņu lapām tiek pievienoti, vienkārši velkot. Šeit ir daudz no tiem, tostarp produktu kartes, audio atskaņotājs, Google meklēšana, tiešraides tērzēšana, sociālā josla ar populāriem pakalpojumiem, atzvanīšanas pasūtījums, slīdnis, cenrādis, ziņu informators (kas faktiski ir emuārs) un daudz kas cits. Varat arī izmantot gatavas bloku kombinācijas, kas vajadzīgas noteiktas funkcijas veikšanai, piemēram, galvenes / kājenes, specifikācijas, produktus, kontaktus, portfeli, pārskatus utt..
 • Režīms “Pages”. Šī režīma dēļ lietotājs var veikt dažādas darbības ar vietņu lapām: pievienot jaunas lapas, noņemt esošās, mainīt lapu secību izvēlnē, rediģēt tīmekļa lapu saturu, dublēt, aizpildīt meta tagus.
  uKit lapu režīms
  Visus Web lapām pievienotos elementus var papildus iestatīt: jūs varat mainīt iekšējā bloka sastāvu, izvēlēties vizuālā dizaina opcijas, parādīto elementu skaitu un formātu, fonu utt..

Apgūstot šīs sadaļas un visu vietnes izstrādes procesu, jums būs vieglāk sākt rediģēt savu projektu.

Vietnes rediģēšana

uKit izmanto vienu no labākajiem nišas vizuālajiem redaktoriem. Visas šeit veiktās darbības var veikt tikai ar dažiem klikšķiem. Kas ir iespaidīgi, gatavu vietni var izveidot tikai 1–2 stundu laikā, vienkārši velkot elementus no vadības paneļa uz vietnes lapām, kā arī izveidojot / pielāgojot satura bloka pozīcijas. Dominējošajā gadījumu skaitā jums būs tikai jārediģē demonstrācijas saturs, ko nodrošina noklusējums, jāpielāgo krāsas, fonti, izkārtojums, fons utt., Lai iegūtu vēlamo rezultātu..

Visiem elementiem, kurus varat izvēlēties un pievienot lapai, ir detalizēti iestatījumi. Daudzām no tām ir iespējams izvēlēties atsevišķas dizaina iespējas un rediģēt bloķēšanas saturu. Tāpat katram blokam var iestatīt bloka struktūru un fonu. Ja vēlaties pievienot galeriju un fontu attēlus, tie nav jāaugšupielādē serverī. Tā vietā jūs varat vienkārši sniegt saiti uz nepieciešamo attēlu, lai tas automātiski augšupielādētu.

Kopā ar gataviem blokiem sistēma ļauj integrēt un pielāgot tukšos blokus, lai tiem piešķirtu unikālu dizainu. Ir arī iespēja nokopēt nepieciešamos blokus no vienas lapas uz otru. Tas ļauj pievienot bloku / logrīku, kuru jau esat pielāgojis, citai lapai, noklikšķinot uz bultiņas uz bloķēšanas ikonas un izvēloties lapu, kurā vēlaties kopēt. Visbeidzot, jūs varat pievienot blokus “Izlase” sadaļa ātrai piekļuvei, ja ir nepieciešams bieži publicēt tās pašas formas.

Papildus bloku integrācijai, uKit ļauj pārslēgties uz sadaļu Logrīki, kur varēsit piekļūt vairākiem logrīkiem. To izvēle ir diezgan plaša, savukārt nepieciešamo priekšmetu atlases process ir viegls un ātrs. Šeit ir pat ērta meklēšanas filtra opcija, kas ļauj sakārtot pieejamos logrīkus un izvēlēties tos, kurus plānojat integrēt. Galvenās logrīku kategorijas ir šādas:

 • Pamata (Virsraksts, teksts, attēls, galerija, slīdnis, poga, ikona);
 • Uzbūve (Atdalītājs, atstarpe);
 • Saturs (Citāts, kartīte, galds, PRO tabula, atsauksmes, soļi, laika skala, cenrādis, taimeris, HTML kods, Google meklēšana, ziņu logrīks, galerija);
 • Interneta veikals (Produkts);
 • Ārējais (Ecwid, AddThis Sidebar, izmaksu kalkulators);
 • Plašsaziņas līdzekļi (Fails, video, SoundCloud, SlideShare);
 • Sazinieties (Kontaktinformācija, saziņas forma, atzvanīšana, karte, MailChimp, LiveChat, JivoChat);
 • Sociālais (Kopīgošanas pogas, sociālie tīkli, Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, VK, Disqus).

uKit ir viss, kas lietotājam varētu būt nepieciešams, lai izveidotu pilnvērtīgu vietni – vienkārši izvēlieties vajadzīgos blokus / logrīkus, lai iegūtu tādu, kas atbilst jūsu tīmekļa dizaina vajadzībām. Pakalpojuma integrētais rīku komplekts būs pietiekams, lai atvērtu gan modernu reklāmas vietni, gan nelielu interneta veikalu.

Notiek tiešraide

Strādājot pie savas vietnes dizaina, varat izveidot sava projekta rezerves versijas, lai varētu atjaunot iepriekšējās. Tiklīdz vietņu pielāgošana ir pabeigta, pirms publikācijas varat priekšskatīt rezultātu. Tas ļaus jums redzēt sīkāku informāciju par vietni, kā arī esošās kļūdas / kļūdas, lai varētu tās savlaicīgi novērst. Visbeidzot noklikšķiniet uz “Publicēt” pogu, lai sāktu dzīvot.

Iespējas & Elastība

uKit vietņu veidotājam ir intuitīvs un moderns interfeiss. Tam nav nevajadzīgu funkciju un posmu, kas palēnina tīmekļa dizaina procesu. Tas padara pakalpojumu ļoti efektīvu.

uKit logrīki

Emuāri un galvenās lapas

Papildus biznesa vietnēm, uKit ļauj izveidot emuārus un galvenās lapas ar maksimālu efektivitāti. Pirmais variants tiek realizēts šeit, pievienojot “Jaunumi InformerVietnes logrīks. Jūs tikko iestatījāt ziņu parādīšanas formātu ar vairākiem klikšķiem (protams, ir arī iespējams padarīt emuāra lapu par mājas lapu). Tieši pēc tam visi ziņojumi no “JaunumiSadaļa šeit tiks publicēta iestatītajā formātā.

uKit ziņu logrīks

Visas uKit veidnes lieliski darbojas galvenajās lapās: tie ir platekrāna, sadalīti blokos un vizuāli pievilcīgi. Šeit ir iespēja aktivizēt enkura izvēlni (izvēlņu saites atsaucas uz izvēlētajiem Web lapu blokiem). Turklāt, ritinot lapu, ir iespējams noteikt izvēlnes pozīciju, lai tā būtu statiska. Acīmredzot šeit ir pieejama arī poga “Augšup”, tāpat kā laika slēdža logrīks, kurā nav vienas lapas vietnes, nav iedomājams. Iestatītais taimeris arī neprasa daudz pūļu un laika.

Plānota ziņu publicēšana ir vēl viena interesanta iespēja. Jūs varat sagatavot ziņas, ieplānot publikācijas un, piemēram, doties atvaļinājumā. Materiāli tiks automātiski pievienoti vietnei saskaņā ar grafiku, kamēr jūs esat prom. Emuāru īpašnieki noteikti redzēs šīs funkcijas patieso vērtību.

e-komercija

Neatkarīgi no pārējām funkcijām, neaizmirstiet par iespēju izveidot interneta veikalus vietnē uKit, izmantojot integrēto Ecwid veikals funkcionalitāte. Lai to lietotu, jums būs jāreģistrējas moduļa vietnē. Skatlogi šeit izskatās precīzi un glīti.

Tomēr jums neizdosies atvērt lielu lielveikalu. Tas nav tik ērti, jo jums būs jāizveido katrai kategorijai jauna tīmekļa lapa, jāiestata tās dizains utt. Ja jums ir laiks un vēlēšanās, protams, varat izmantot pienācīgu rezultātu.

Logrīks uKit Ecwid

Tomēr, atklājot jauku mini interneta veikalu, jums nebūs jāsaskaras ar problēmām. Ir iespēja pievienot atzvanīšanas pasūtījuma pogu, cenrāžus, reklāmas banerus, “Pievienot šo” panelis, kas ļauj lietotājiem koplietot saites uz nepieciešamajām tīmekļa lapām, izmantojot vairākus sociālos tīklus. Tāpat ir iespēja to izmantot “USocial.pro” panelis, ko izmanto kā pogas konstruktoru. Tas ļauj jums izveidot paneļa izkārtojumu, kas ietvers visus nepieciešamos pakalpojumus, lai to vēl vairāk pievienotu vietnei tajā pašā vietā, kur jums jāprot apkopot ar vietni saistītus statistikas datus. Šis ir viens no visspēcīgākajiem rīkiem, kas palīdzēs uzlabot jūsu meklētājprogrammu rangu jūsu projektā, kā arī SEO rīku lietojumprogrammu.

Bez Ecwid spraudņa, uKit ir integrēts rīks interneta veikala izveidošanai. Tas tiek piegādāts ārpus komplekta, un tas noteikti patiks daudziem lietotājiem. Tas ir “Produkts” logrīks. Jūs varat pievienot neierobežotu skaitu pārdodamo produktu vai pakalpojumu ar aprakstiem un kvalitatīvām fotogrāfijām. Interneta veikals sastāv no trim daļām, proti, iepirkumu groza un izstrādājumiem, uznirstošajiem logiem, ko izmanto pasūtījuma reģistrēšanai, un produktu kartes dizaina iestatījumiem informācijas panelī. Tas izskatās šādi: cilne ar produkta fotoattēlu, aprakstu un pasūtīšanas pogu.

uKit tiešsaistes veikals

Varat arī pievienot 3 opcijas ar neierobežotu vērtību skaitu katram produktam. Katrai opcijai ir iespējams piešķirt procentus vai fiksētu summu. Ja pirms mazumtirdzniecības starpības vērtības jūs ievietojat zīmi «-», tad izmaksas tiks samazinātas par procentiem vai norādīto summu, salīdzinot ar pamatlikmi. Šī funkcija ir atrodama katra atsevišķa produkta iestatījumos, proti, “Pievienot opciju” sadaļa.

Jūs varat izvēlēties valūtu (šeit ir pieejamas visas nepieciešamās valūtas), tiešsaistes pasūtījumu veidlapu veidotājs (lauku kopums un to apjomi), piegādes un norēķinu iespējas iepirkumu groza iestatījumos. Iepirkumu groza dizainu var arī pielāgot (krāsas, noklusētie paraksti, nokrāsas). Paziņojumi par jauniem pasūtījumiem tiks piegādāti uz norādīto e-pastu. Kopš šī brīža nav jāiegulda daudz naudas tiešsaistes veikalu izveidē, lai sāktu pārdošanu tīmeklī.

Tiešsaistes kalkulators

Sistēma piedāvā ļoti noderīgu “Tiešsaistes kalkulators” logrīks, kura pamatā ir uCalc funkcionalitāte. Ja esat pievienojis tiešsaistes kalkulatoru, lai noteiktu pakalpojuma izmaksas jūsu vietnē, jūs iegūsit efektīvu rīku pasūtījumu savākšanai. Lietotājiem šādas lietas parasti patīk: persona var pielāgot pasūtījumu un vienlaikus uzzināt tā iespējamās izmaksas. Tas mudina lietotājus veikt pirkumu.

uKit bezmaksas tiešsaistes kalkulators

Galdu lapas

uKit piedāvā uzlabotu logrīku PRO tabulas, kas ir daudz funkcionālāks nekā tā standarta alternatīva un ļauj izveidot un precīzi noregulēt tabulas, parādot / paslēpjot apmales / galvenes, apvienojot / kopējot šūnas, izvēloties pielāgotas krāsas galda elementiem, pielāgojot lauka lielumi utt. Vēl vairāk, jūs varat arī atlasīt vēlamo šūnas veidu – parasto vai stila teksta pogu. Tagad jums ir jākonfigurē galvenie pogas parametri un jāiestata tā skats, pielāgojot dizainu, izmēru un citas pieejamās konfigurācijas.

Neatkarīgi no tā, vai jāpievieno un jāpārveido tabulas, jāiestata priekšskatījumu attēli sociālajiem tīkliem vai populāriem kurjeriem, uzlabotais tabulas logrīks palīdzēs to izdarīt viegli. Tas arī paātrinās visu uKit darbību. Darbs ar logrīku ir tikpat vienkāršs un ātrs kā parasto Google vai Excel izklājlapu izmantošana. Ja esat to izdarījis jau iepriekš, pēc dažām minūtēm jūs to apgūsit.

Fonti

uKit redaktors ļauj iestatīt vietņu fontu pārus un apgriezt augšupielādētos attēlus. Lietotājs var manuāli atlasīt 2 fontus (virsrakstam un pārējam tekstam) un detalizēti iestatiet to parādīšanas opcijas (starplīniju atstarpes, lielums, fonta tips, atstarpes starp burtiem). Šie iestatījumi ir pieejami sadaļā “Dizains”.

Kāpēc ir atļauts izmantot tikai 2 fontus?? Nav noslēpums, ka atšķirīgi veidotu burtu sajaukums sabojā visu vietnes iespaidu. Tātad, šis ierobežojums sekmēs pienācīgu rezultātu – lai ko jūs izvēlētos, tas izskatīsies jauki. Tikai nelietojiet iestatījumu slīdni pārmērīgi, velkot to uz gala pozīcijām. Izmantojot šādu rīku, jūs ar dažiem klikšķiem varēsit uzlabot vietnes dizainu – fontiem ir būtiska ietekme uz lapu radīto iespaidu..

Attēli un video

Iespēja apgriezt attēlus, piemēram, pievienojot tos galerijai vai slīdnim, ļauj parādīt nepieciešamo elementu, izvairoties no ūdenszīmēm un citām nevajadzīgām detaļām. Šī ir neliela, taču diezgan noderīga funkcija. Jūsu vietnes grafika ar to kļūs iespaidīgāka.

Integrēts logrīks “Video” pievilina arī daudzus lietotājus. Izmantojot to, jūs varēsit pievienot video saiti, iestatīt automātiskā displeja režīmu, līdzīgu videoklipu parādīšanu beigās, video nosaukuma prezentāciju un atskaņotāja vadības paneli. Šīs funkcijas var aktivizēt / deaktivizēt tikai ar dažiem klikšķiem, logrīka iestatījumos izmantojot slīdņus.

Izmantojot uKit, jūs varat iestatīt video fonu jebkuram no pieejamajiem blokiem. Lai to izdarītu, nav jāinstalē trešo pušu skripti vai jāveic sarežģīta koda integrācija – visi ar uzdevumu var tikt galā dažu minūšu laikā. Pietiks ar dažiem klikšķiem, lai padarītu jūsu vietni izklaidējošāku, interaktīvāku un dinamiskāku. Video fons spilgti parādīsies aiz informācijas blokiem, tādējādi piesaistot lietotāju uzmanību vajadzīgajam saturam.

Lai iestatītu video fonu, jums vienkārši jāpiekļūst cilnei Fons, kas pieejams bloķēšanas iestatījumos, pievienojiet saiti no izmantotā video avota (YouTube vai Vimeo) un konfigurējiet galvenos displeja parametrus (pārklājums, intensitāte, izlīdzināšana, tālummaiņa, video atskaņošanas ātrums, efekti utt.).

Piespraustie bloki

Šī funkcija ļauj izvēlēties un piespraust satura blokus noteiktā vietnes vietā lapas augšdaļā vai apakšā. Šo funkciju var izmantot jebkuram bloķējumam, kas pieejams jūsu tīmekļa lapā, izņemot kājeni un galveni. Bloku piespraušanas process ir vienkāršs un pietiekami ērts, lai lietotāji to pabeigtu, izmantojot dažādas tīmekļa dizaina zināšanas. Ņemiet vērā, ka nevajadzētu piespraust bloku, ja tā izmēri pārsniedz kopējo ekrāna augstumu vai jūsu vietnē ir fiksēta izvēlne, kas pārvietojas uz leju, ritinot lapu uz leju. Pretējā gadījumā tas var negatīvi ietekmēt lietotāju pārlūkošanas pieredzi.

Ikonu animācijas

uKit tagad ļauj izmantot logrīku Ikona, kas nāk ar animācijas efektu komplektu, lai vairāk vilinošu vietņu prezentāciju. Kopumā sistēmas izstrādātāji ir pievienojuši 4 jaunus animācijas efektus, kurus varat izvēlēties un lietot savu tīmekļa lapu ikonām. Savukārt katram efektam ir iestatījumu saraksts, kas ļauj eksperimentēt ar vietnes skatu. Ja tāda ir, varat vienlaikus izvēlēties un lietot vairākus efektus uz vienu un to pašu ikonu, lai izteiktu savu radošumu un palielinātu klientu iesaistes līmeni. Animācijas ātrumu, kā arī displeja opcijas var pielāgot atsevišķi, ņemot vērā jūsu tīmekļa dizaina vajadzības.

Noderīgi preces

“Laika skala” un “Soļi” ir interesantu un īpašu uKit logrīku labākie paraugi. Viņi palīdz parādīt informāciju par jebkuru darbību secību vislabvēlīgākajā gaismā, neatkarīgi no tā, vai tas ir notikumu grafiks, darbības, kas vajadzīgas noteikta rezultāta sasniegšanai, notikuma plakāts utt..

Logrīks uKit Steps

Logrīki atšķiras no satura orientācijas, kas var būt gan vertikāla, gan horizontāla. Iestatījumi ļauj izvēlēties ikonu dizainu, lai atzīmētu pakāpienus, dalītājus, parakstus utt. Šādi elementi biznesa vietnēs izskatās diezgan dabiski, un tas ir ļoti svarīgi, jo vairums cilvēku vērtē kvalitatīvus infografikus..

Vietnes veidotājs ir arī to atjauninājis Sociālo tīklu logrīks paplašinot to ar jaunu modernu pakalpojumu komplektu, ieskaitot WhatsApp, Telegram, Viber un citas. Šīs lietotnes lieti noderēs lielākajai daļai lietotāju, kuri, izveidojot savas vietnes, nāksies norādīt saites uz šiem labi zināmajiem kurjeriem un sociālo mediju sistēmām..

SendPulse integrācija

uKit ir paziņojis par savu integrāciju ar SendPulse. Populārais logrīks tagad ir pieejams ikvienam, kurš vēlas pievienot un pielāgot ērtus tīmekļa push paziņojumus vietņu apmeklētājiem tikai ar dažiem klikšķiem. Logrīka SendPulse savienošana ir vienkārša un ātra. Vienkārši sasniedziet informācijas paneli, izvēlieties atbilstošo elementu un iespējojiet savus push paziņojumus. Viss process aizņem mazāk nekā minūti.

Hostings

Neierobežota failu glabāšanas vieta un automātiska lietotāja fotoattēlu optimizēšana ir ievērojamas pakalpojuma priekšrocības. Nav daudz iesācēju, kuri saprot attēlu saspiešanas nozīmi, kas tiks izmantota vietnē. Visi 6 MB fotoattēli no spoguļservera tikai iznīcinās to tīmekļa lapu veiktspēju, uz kurām tie tiks ievietoti.

Vietņu ielādes ātrums ir ievērojams ranžēšanas faktors meklētājprogrammām. Tas nozīmē, ka vietnēm, kuras ielādē lēnām, ir sliktāki meklētājprogrammu rezultāti, salīdzinot ar tām, kuras ielādējas ātrāk, pat ja pārējās īpašības paliek nemainīgas. Attēli tomēr ir lielākie Web lapu elementi un veido lielāko tīmekļa lapu megabitu apjomu.

Runājot par uKit, sistēma veic vairākas fotoattēlu kopijas tūlīt pēc to augšupielādes, izmantojot Progressive JPEG un Progressive PNG algoritmus. Kopijas ir dažāda lieluma, lai tās atbilstu Bootstrap kolonnām, kuras var lejupielādēt dažādās dimensijās un dažādās ierīcēs. Tas nozīmē, ka sistēma automātiski optimizē attēlus, kas var ievērojami palielināt tīmekļa lapu ielādi. Tādējādi tiek risināta viena no mūsdienās visizplatītākajām problēmām, ar kurām saskaras iesācēji. Vietne darbosies ātri, neatkarīgi no kameras jaudas.

Paaugstināšana

uKit vietņu reklamēšanas iespējas tiek realizētas interesantā veidā. Palaižot informācijas paneli, jūs varat pārskatīt sistēmas ieteikumus par efektīvu projektu meklētājprogrammu optimizāciju. Iesācēji novērtēs šādu palīdzību.

uKit SEO - uKit vietņu veidotājs

SEO ir lielisks šeit: katrā tīmekļa lapā varat aizpildīt meta tagus. Google Analytics sinhronizācija palīdzēs izsekot statistikai un efektīvi pārvaldīt reklāmas stratēģiju. Iespēja, kas ļauj jūsu organizāciju pievienot Google kartēm, arī veicinās meklētājprogrammu reklamēšanu un lietotāju attieksmi.

uKit arī ļauj pielāgot 404 lapu atbilstoši jūsu vajadzībām. Šeit varat izdarīt, piemēram, unikālas īsziņas vai attēla pievienošanu, kas parādīs jūsu zīmola identitāti. Lai vienkāršotu pielāgošanas procesu, varat izmantot vienu no trim pieejamajām dizaineru veidnēm. Šī opcija ir atrodama sadaļā Lapas / Pakalpojums.

Apkopes rīki

Iespēja aktivizēt vietnes versiju cilvēkiem ar redzes traucējumiem ar vienu klikšķi ir vēl viens pakalpojuma akcents. Šo iespēju varat atrast sadaļā “Dizains”. Tas labi darbosies lietotājiem, kuriem tas ir nepieciešams izveidot izglītības vietni (skola, universitāte utt.) vai jebkuras citas valdības institūcijas projekts. Šāda veida vietnēm ir noteiktas īpašas juridiskas prasības: tām ir pienākums piedāvāt īpašas versijas lietotājiem ar redzes traucējumiem. uKit ļauj to izdarīt viegli: jūsu vietnes apmeklētāji panelī, kas atrodams zem vietnes galvenes, varēs izvēlēties fontu, krāsu shēmu un attēlu parādīšanas opcijas.

Ir arī citas uKit funkcijas, kas jums būs patīkami. Piemēram, jūs varēsit izveidot savu interesanto un pievilcīgo 404 tīmekļa lapas dizainu (“Lapas” / “Pakalpojumi”), ritinot aktivizējiet bloķēšanas animāciju (galvenais satura displejs, ritinot) vai instalēt daudzas kartes atzīmes (līdz 10), ja jūsu uzņēmumam ir filiāles citās vietās. Būs vieglāk paātrināt līdzīgu bloku veidošanu dažādās tīmekļa vietnēs, nokopējot un pievienojot tos sadaļā “Izlase”, lai ātri piekļūtu tiem. Tas darbojas šādi: jūs vienkārši izvēlaties bloku, noklikšķiniet uz tā parametru ikonas bultiņas un pēc tam atlasiet tīmekļa lapu, kur tas jānovieto. Tieši tā!

Uznirstošais logs

Ir vēl viena noderīga funkcija, ko piedāvā uKit: šī ir iespēja iestatīt uznirstošo logu parādīšanas veidu. Jums vajadzētu piekļūt izvēlnei “Lapas” un atlasīt punktu “Uznirstošais logs”. Uznirstošie logi var parādīties tūlīt pēc noklikšķināšanas uz pogas pēc laika grafika, ritinot (uzreiz pēc tam, kad ir pabeigti 75% ritināšanas) vai aizverot lapu. Uznirstošā loga saturam varat pievienot īpašus piedāvājumus, reklāmas vai citus elementus.

CRM integrācija

uKit var lepoties arī ar AmoCRM integrāciju, kas atrodams informācijas paneļa opciju pamata līmenī. AmoCRM ir vienkārša un intuitīva potenciālo klientu un darījumu uzskaites sistēma, kas palīdzēs kontrolēt un palielināt jūsu pārdošanas apjomus. Lai sāktu datu sinhronizāciju, jums būs nepieciešams konts, kas tiks reģistrēts oficiālajā pakalpojuma vietnē. Izveidotā CRM palīdzēs rīkot efektīvākas reklāmas kampaņas.

uKit SSL CRM integrācija

Sistēma apkopos datus par katru klientu (vārds, adrese, e-pasts, telefons), nosūtot paziņojumus par jauniem notikumiem uz jūsu e-pastu. Tas tiek sinhronizēts ar formām uznirstošajos logos, atzvanīšanas formām un interneta veikala logrīku. Varat pārskatīt statistiku pa e-pastu vai pa labi AmoCRM informācijas panelī. Šī opcija būs īpaši noderīga tiešsaistes veikalu īpašniekiem, kas veidoti, izmantojot uKit.

Korporatīvie klienti novērtēs iespēju pievienot biznesa e-pastu tieši informācijas panelī. Jums vienkārši jāpieslēdz domēns vietnei. Tūlīt pēc tam jums būs iespēja reģistrēt e-pastu, kas izskatās kā “nosauciet @ savu domēnu”. Tas ir diezgan jauki un vienkārši.

Domēni

Nedaudz runāsim par domēniem. Bezmaksas apakšdomēns, piemēram youwebsite.ukit [dot] mani sākotnēji tiks piešķirts jūsu tikko reģistrētajai vietnei. Tas labi darbojas izmēģinājuma periodā, kad jūs izpētāt / pārbaudāt sistēmu. Pats par sevi saprotams, ka jums tas vēlāk būs jāmaina, ja jūs nolemjat turpināt lietot uKit un ar to izveidot vietni.

Tūlīt pēc “Premium” plāna abonēšanas jūs varēsit savienot jebkuru vēlamo domēnu vai iegādāties jaunu, izmantojot vietnes veidotāja interfeisu (jebkurā vēlamajā zonā). Tam būs nepieciešami daži klikšķi “Informācijas panelī”. Pēc pasūtījuma iesniegšanas domēns mainīsies apmēram 15 minūtēs.

SSL drošība

Varat arī bez maksas savienot SSL sertifikātu ar savu domēnu. Lai pievienotu HTTPS, jums vienkārši jāpiekļūst informācijas panelim, sarakstā atlasiet atbilstošo logrīku un domēna vārdu. Apmēram pusstundas laikā jūs saņemsit paziņojumu par veiksmīgu procesa pabeigšanu. Parasti jūs noklikšķiniet uz 2 pogām, un jūsu vietne darbojas ar aizsargāto HTTPS protokolu bez papildu naudas ieguldījumiem!

Sākotnēji SSL ir obligāta vietnēm, kuras pieņem maksājumus tiešsaistē. Piemēram, Google jau marķē vietnes, kurās nav šī sertifikāta, kā nedrošas. Nodrošināta HTTPS protokola pieejamība ietekmē arī vietņu meklētājprogrammu ranžēšanu, kā arī klientu uzticības līmeni. Jebkurā gadījumā sertifikāta izmantošana ir labāka nekā vietnes darbība bez tās. Turklāt tas ir bez maksas – šeit nav par ko domāt. Vienkārši izmantojiet to!

Pagaidu piekļuve vietnes pārvaldībai

uKit ļauj piešķirt pagaidu piekļuvi jūsu vietnei visiem, kas varētu būt iesaistīti tās pārvaldībā. Izmantojot funkciju, tiesību īpašnieks varēs rediģēt / atjaunināt vietnes dizainu, pievienot / noņemt lapas un logrīkus, piekļūt Google Analytics, lai pārlūkotu vietnes statistiku, konfigurēt tās SEO parametrus. Personas, ar kurām esat kopīgojis pagaidu piekļuvi vietnei, nevarēs iegūt tādas tiesības kā norēķinu vēstures skatīšana un maksājumu pārvaldīšana.

Svarīgi ir tas, ka sistēma automātiski izveido vietnes rezerves kopiju, tiklīdz jūs piešķirat pagaidu piekļuvi. Trešās puses lietotājs to nevarēs izdzēst. Ja vietnes pārvaldības procesa laikā kaut kas notiek, īpašnieks varēs atjaunot sākotnējo vietnes versiju. Piekļuves tiesības ir arī iespējams atcelt jebkurā laikā. Maksimālais pagaidu piekļuves ilgums ir 999 dienas.

uKit funkciju komplekts tiešām nepieredzējušiem lietotājiem ļaus atvērt efektīvas vietnes (un tas nav reklāmas sauklis). Šeit vispār nav par ko šaubīties.

Dizains & Veidnes

Arī uKit dizaina pielāgošanas iespējas ir diezgan plašas. Vietnes veidotājs ļauj izvēlēties no vairākiem dizainparaugiem, kuriem ir moderns un stilīgs izskats. Jūsu ziņā ir izvēlēties tēmu, kas jums patīk visvairāk, un piešķirt tai unikālu pievilcību. Jums jāzina, ka uKit veidnes atšķiras ne tikai ar galvenes krāsu shēmām un attēliem, bet arī pēc to struktūras, kā arī dizaina pieejām.

Lapu veidnes

Veidņu kvalitāte un daudzpusība ir tas, ko lietotāji vispirms pamana, izpētot uKit. Visas veidnes ir sadalītas 40 tēmās un nišās, kurās ir vairāk nekā 500 atsaucīgu tēmu, lai tās atbilstu jebkurai gaumei. Katras tēmas dizains nav galīgs. Varat pārkārtot, izveidot un izdzēst gatavus blokus, mainīt bīdāmo attēlu, jebkuru elementu krāsas, fontus, izvēlņu secību utt. Ja nepieciešams, izvēlēto veidni varēsit mainīt uz jebkuru citu.

uKit nodrošina lietotājus ar elastīgu un kvalitatīvu materiālu. Pēc tam strādājot, jūs varat iegūt satriecošu vietni ar visām nepieciešamajām funkcijām (skat uKit vietnes piemēri). Lai vienkāršotu tīmekļa dizaina procesu, ir vēlams izvēlēties nišas veidni. Tas var būt fotogrāfija, būvniecība, likums, preču pārvadāšana, tūrisms, finanses, izglītība (šī ir nesen pievienota veidņu kategorija) un vēl. Tas ir drošs veids, kā iegūt piemērotu vietnes struktūru un demonstrācijas saturu. Rediģējot saturu, jūs varēsit mazāk nekā 20 minūtēs noformēt pusi no vietnes, pielāgojot bloku un logrīku fonu, krāsu un varbūt noklusējuma stāvokli.

uKit bezmaksas veidnes

Ja vēlaties, Web dizaina izstrādes procesā varat mainīt veidni. Nav svarīgi, uz kuru kategoriju jauna veidne attieksies, tā būs pievienota sākotnēji izvēlētā parauga demonstrācijas saturam. Tas ir ērti, jo jūs neko nevarēsit sabojāt savas vietnes tēmā, pat ja fotoattēlu vietnei izmantosit būvniecības veidni. Tas ir arī papildu iemesls, lai izvēlētos dizainu no savas kategorijas.

Veidņu atsaucība ir vēl viens sistēmas izcelums – motīvi ir elastīgi un tos var automātiski pielāgot jebkuram viedtālruņa, planšetdatora vai klēpjdatora ekrānam. “Sandwich” izvēlnes lieliski izskatās uz jebkura ekrāna, savukārt bloki elastīgi maina izmērus.

Dziļa dizaina pielāgošana

Nav izšķirošu veidu, kā pielāgot uKit veidnes, jo visi tie struktūras un izkārtojuma ziņā izskatās diezgan līdzīgi. Tas ir saistīts ar faktu, ka sistēma lielākoties ir orientēta uz iesācēju vajadzībām, kuriem bieži trūkst pat pamata web dizaina zināšanu un kodēšanas prasmju. Bloķēta daudzpusība un pielāgojamība piešķir katrai veidnei personalizētu izskatu.

Tomēr, kad runa ir par dziļu dizaina pielāgošanu, jūs varat sākt ar fona iestatījumiem, kas pieejami katram blokam. Kas ir iespaidīgi, jūs kā fonu varat izvēlēties un integrēt pat Google / Bing karti. Pārklājuma un necaurredzamības iestatījumi ļauj izveidot karti, ņemot vērā vispārējo vietnes dizainu, lai tā būtu salasāma un skaidra.

Acīmredzot jūs varat arī izmantot standarta attēlus, lai izveidotu vēlamo bloka fonu. uKit ļauj aktivizēt fona paralaksa efektu, lai jūsu vietne iegūtu izsmalcinātu izskatu. Ņemiet vērā, ka šeit piekļuves tiesības pēc noklusējuma tiek piešķirta. Turklāt katra bloka struktūru var iestatīt, noklikšķinot uz atbilstošās pogas vietnes augšējā stūrī. Šeit varat izvēlēties ekrāna platumu, ņemot vērā iesniegto saturu, pielāgot izlīdzināšanas parametrus atsevišķiem elementiem, kā arī izvēlēties vispiemērotāko bloka veidu..

Adaptīvs vietnes skats

Lai uzlabotu lietotāju mobilās pārlūkošanas pieredzi, uKit ļauj precīzi pielāgot mobilo un planšetdatoru vietņu izskatu. Jūs varēsit paslēpt blokus, kurus nevēlaties parādīt mobilajā režīmā, mainīt logrīku kolonnu un bloku fonu skaitu. Logrīku pozīcijas ir iespējams arī konfigurēt, lai tās tiktu sadalītas 2 kolonnās, skatoties planšetdatoros.

Ņemiet vērā, ka mobilās vietnes versija tiek automātiski sinhronizēta ar sākotnējo darbvirsmas vietnes izskatu. Tomēr bloķējot fona darbvirsmas iestatījumus, sinhronizācija ar mobilo versiju tiks zaudēta, tiklīdz būsit iespējojis funkcijas, kas raksturīgas tikai mobilajai pārlūkošanai.

Klientu atbalsts

uKit klientu atbalsta iespējas ir pietiekami daudzpusīgas, lai apmierinātu vairuma sistēmas lietotāju vajadzības. Neatkarīgi no tā, ar kādiem jautājumiem jūs saskaraties, izpētot un apgūstot sistēmu, jūs varēsit izvēlēties no šādiem atbalsta risinājumiem:

 • Jaudīga zināšanu bāze – tas ir visaugstākais galamērķis visiem lietotājiem, kuri, strādājot ar sistēmu, sastopas ar tīmekļa dizaina vai vietņu pārvaldības problēmām. uKit piedāvā desmitiem visizplatītāko jautājumu un atbilžu, kas ir sadalīti tēmās, lai vienkāršotu lietotāju meklēšanu. Šī ir arī vieta, kur var lasīt informatīvus rakstus, kas aptver biežākās tēmas, kuras interesē lietotāji;
 • Skype un e-pasts – ja zināšanu bāzē neizdodas atrast atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar sistēmu, veltiet laiku saziņai ar uKit ekspertiem, izmantojot Skype vai e-pastu, izmantojot atgriezeniskās saites veidlapu oficiālajā vietnē;
 • Emuārs – iespējams, pārbaudiet arī oficiālais uKit emuārs pārlūkot rakstus par vietņu attīstību, kas palīdzēs jums labāk zināt mūsdienu nozares tendences;
 • Tiešraides Čats – UKit tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sistēmas abonentiem sniegtu savlaicīgu palīdzību katru reizi, kad rodas problēmas, strādājot pie projekta izstrādes, pārvaldības vai turpmākās reklāmas.

Kā redzat, uKit lietotājiem ir vairākas atbalsta iespējas, no kurām izvēlēties. Viss ir atkarīgs no problēmas, ar kuru viņi saskaras, sarežģītības, kā arī no viņu izpratnes par tīmekļa dizaina pakāpi.

Plāni & Cenas: Cik maksā uKit?

Runājot par cenu politiku, sistēmai ir daudz ko piedāvāt – apmaksāti plāni šeit ir ļoti pieņemami. Maksājot par 3, 6 mēnešiem vai 1-2 gadiem vienlaikus, jums papildus tiks piedāvāta jauka atlaide – attiecīgi -5%, -10%, -20% и -30%. Tādējādi, jo ilgāks abonēšanas ilgums, jo lielāka būs atlaide. Starp citu, sistēma papildus piedāvā atlaides tiem lietotājiem, kuri vienlaikus ar vienu no saviem plāniem pārvalda vairākas vietnes.

Pašlaik uKit ir 4 maksas abonementi:

uKit izcenojumi

 • “Minimāls” (USD 5 mēnesī) – piedāvā visus nepieciešamos rīkus un funkcijas, kuras varat izmantot, lai atvērtu lielisku vietni. Plānam ir pielāgota domēna vārda savienojuma opcija, neierobežots lapu skaits, apmeklētāji un diska vieta, neierobežots SMS paziņojums, diennakts atbalsts, bezmaksas mitināšana, dublēšanas iespēja un vairāk nekā 200 profesionālu dizainu..
 • “Pamata” (10 USD / mēn) – piešķir progresīvu statistiku un neierobežotu piekļuvi piemaksu veidnēm. Papildus funkcijām, kuras nodrošina Minimālais plāns, Pamata abonementam ir pieejams tiešsaistes tērzēšanas atbalsts, sistēmas autortiesību neesamība, jaudīgi statistikas izsekošanas rīki, Google Analytics mērķi un piekļuve premium dizainam. Šī ir labākā izvēle jūsu biznesam!
 • “E-komercija” (12 USD) – ļauj izveidot interneta veikalu ar integrētu iepirkumu grozu un vairākām izrakstīšanās iespējām. Plānā tiek piedāvāts bezmaksas 14 dienu izmēģinājums, kā arī vairākas vienreizējas nišas funkcijas. Tie ietver daudzpusīgas piegādes un norēķinu iespējas, iepirkumu groza iestatījumus, valūtas izvēli, tiešsaistes maksājumu pieņemšanu (PayPal, Wallet One utt.).
 • “Pro” (15 USD) – profesionāļiem atklāj daudz papildu kodēšanas un radošu priekšrocību, piemēram, pielāgota koda integrācija vai pielāgota krāsu shēma. Šeit pieejama arī e-komercijas funkcionalitāte

Vietnes veidotājam nav pilnīgi bezmaksas opcijas, taču tam ir 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija, kas piešķir neierobežotu piekļuvi funkciju komplektam, kas iekļauts minimālajā plānā. Tiklīdz izmēģinājuma termiņš beigsies, jūsu vietne tiks glabāta sistēmas serveros vienu gadu. Šajā laikā jūs varēsit jaunināt plānu, kas visvairāk atbilst jūsu vajadzībām, un pēc tam jebkurā laikā publicēt vietni.

Bez tam, uKit ir piedāvājums, kas aptver jebkura uzņēmuma pašreizējo vēlmi izveidot vietni. Ja jums nepieciešama profesionālāka biznesa vietne, bet jums nav laika vai vēlēšanās pašiem strādāt pie tās izstrādes, varat no sistēmas izstrādātājiem pasūtīt gatavu projektu 100 USD vērtībā. Šis ir ļoti mēģinošs piedāvājums cilvēkiem, kuri ir aizņemti ar savu biznesa uzdevumu izpildi un gūst peļņu.

uKit pārskata secinājums

uKit neapšaubāmi ir lielākais vietņu veidotājs maziem uzņēmumiem. Sistēmai ir funkciju komplekts, kas nepieciešams, lai izveidotu biznesa vietnes, personīgas reklāmas vietnes, portfeļus, mazus tiešsaistes veikalus vai pievilcīgas galvenās lapas. Pakalpojums ir ieguvis daudzu fanu uzticību, no kuriem lielākā daļa ir jauni uzņēmēji un pieredzējuši biznesa īpašnieki, kas vēlas paplašināt savu biznesu tiešsaistē. Mēs tagad varam sastapties ar uKit vietnēm biežāk, un tur ir daudz pienācīgu paraugu.

Ņemot vērā vietņu veidotāja lielo biznesa uzmanību un ērti organizēto funkciju komplektu, uKit noteikti ir naudas vērts. Sistēma bieži nodrošina izdevīgas atlaides līdz 50%. Izstrādātāji tos piedāvā gandrīz visās brīvdienās. Tā rezultātā jūs varat izmantot platformu ar minimālām izmaksām.

Projekta stiprās puses ir pastāvīga attīstība, jaunu tehnoloģiju ieviešana, integrācija ar noderīgiem pakalpojumiem. No šodienas tā aktīvi turpina paplašināt jauno funkciju kopu. Vienkārši apskatiet Facebook lapu konvertēšanas iespēja uz uKit vietnēm. Ja sākat strādāt ar pakalpojumu, aptuveni gada laikā izmantosit vēl iespaidīgākas iespējas. Šāda sistēmas izstrādātāju uzmanība projektam ir nopietns ieguvums klientiem. Jūsu vietne turpinās attīstīties. Un tā būs arī jūsu bizness.

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map