SmugMug apskats

SmugMug apskats


SmugMug – ir daudzfunkcionāls fotogrāfiju vietnes veidotājs. Pakalpojuma mērķauditorija ir fotogrāfi, kuri vēlas pārdot savus darbus tiešsaistē. Sistēma ļauj izveidot tiešsaistes galerijas ar kopīgu piekļuvi, lai dotu iespēju foto entuziastiem no visas pasaules pastāstīt stāstus, kurus viņi plāno dalīties ar auditoriju visievērojamākajā veidā.

Vietņu veidotājs nav līdzīgs standarta portfeļiem, piemēram, reklāmas vietnēs. Galvenais SmugMug mērķis ir ne tikai iepazīstināt savus darbus ar priekšrocībām vai piesaistīt klientu bāzi fotosesijām (lai gan to var izmantot arī šiem mērķiem). Cilvēki, kas izmanto šādas sistēmas, nenovērtē tikai fotogrāfa profesionalitāti, bet bieži izvēlas krājuma fotoattēlus, lai šeit sasniegtu savus personiskos mērķus.

Šis pakalpojums, protams, nav unikāls, taču tas joprojām ir diezgan reti. Tas būs ļoti ieinteresēts profesionālos fotogrāfos, kaut arī ikviens entuziasts šeit varēs izveidot arī galeriju, kurā būs jaukas fotogrāfijas no viedtālruņa. Kāpēc ne? Starp citu, šī atsauksme tika rakstīta dalībai SmugMug partneru programmā, kurā es nopelnīšu komisiju, ja jūs iegādājaties SmugMug kontu. Pārskats ir 100% objektīvs. Komisija ir sava veida padoms pētījumu veikšanai, lai ietaupītu laiku un palīdzētu pieņemt lēmumu. Apskatīsim SmugMug piedāvātās iespējas.

Plusi un mīnusi

Vietnes SmugMug veidotājs ir profesionāla, uz fotogrāfiju vērsta platforma. Tā mērķauditorija ietver īpašas nišu lietotāju kategorijas, proti, foto entuziastus, profesionāļus un ārštata darbiniekus. Tādējādi pakalpojumam ir pieejams plašs vajadzīgo funkciju un rīku klāsts sākt un pārvaldīt portfeļa un fotogrāfiju vietnes. Kopā ar priekšrocību sarakstu, tas piedāvā arī trūkumu kopumu, kas var ietekmēt lietotāju izvēli. Ir pēdējais laiks tos pieminēt tagad, lai lietotāji zinātu, ko viņi var gaidīt no platformas.

Plusi:
Mīnusi:
&# x2714; Profesionāli reaģējošas portfolio veidnes, kuras var pilnībā pielāgot;
&# x2714; Viegli sākt darbu visiem;
&# x2714; Sistēma bez koda;
&# x2714; Plašs e-komercijas iespēju klāsts;
&# x2714; Ērts failu pārvaldnieks, iespēja augšupielādēt neierobežotu skaitu fotoattēlu;
&# x2714; Dizaina pielāgošanas iespēju daudzpusība, ieskaitot HTML / CSS koda rediģēšanu;
&# x2714; Lightroom spraudņa integrācija;
&# x2714; Uzlabota tīmekļa vietņu, mapju, galeriju, kā arī īpašu ūdens ūdenszīmju aizsardzība ar paroli;
&# x2714; Jaudīgi statistikas vākšanas, trafika un pārdošanas analīzes rīki;
&# x2714; e-komercijas platforma;
&# x2714; Kvalificēts un informatīvs atbalsta centrs;
&# x2714; Jaudīgas foto / video pārdošanas iespējas.
✘ Nepietiekama ergonomika un iestatījumu neatbilstība;
Mazāk veidņu salīdzinājumā ar galvenajiem nišas konkurentiem;
✘ vizuālā vienkāršība, kas neatbilst sistēmas faktiskajai integrētajai funkcionalitātei;
✘ Brīva plāna neesamība;
The Pamatplānā nav savienojuma domēna funkcijas;
✘ Daži dizaina pielāgošanas rīki ir sarežģīti pirmreizējiem.

Kā redzams tabulā, SmugMug priekšrocību skaits ir īpaši svarīgs salīdzinājumā ar tās trūkumu sarakstu. Pārskatot sistēmu, var secināt, ka tai nav nopietnu negatīvu aspektu, kas var radīt problēmas lietotājiem neatkarīgi no tā, cik prasmīgi viņi darbojas nišā. To vērtē visvairāk abonentu.

Kādam tas der??

SmugMug ir specializēts vietņu veidotājs. Tās galvenā lietojuma sfēra koncentrējas tikai uz fotogrāfiju projektu izstrādi, glabāšanu, reklamēšanu, mārketingu un pārdošanu. Platforma sevi pozicionē kā profesionālu instrumentu fotogrāfiem, entuziastiem, māksliniekiem, dizaineriem un vienkārši atmiņu veidotājiem. Šī pieeja galvenokārt tiek skaidrota ar sistēmas integrēto funkcionalitāti un tās atšķirīgo fokusu.

Neatkarīgi no tā, vai esat foto eksperts vai vienkārši entuziasts, kas vēlas labi organizēt savus fotoattēlus, strādājot ar SmugMug, jūs atradīsit daudz rīku un iespēju. Papildus augstākās klases portfeļa veidnēm, kurām ir dažādi iestatījumi, lai nodrošinātu ātru un kvalitatīvu attēlu ielādi un noformējumu, sistēma nodrošina arī drošas un uzticamas fotoattēlu glabāšanas iespējas. Patiesībā šīs ir labākās mājas jūsu īpašajiem attēliem un video. Sistēma piedāvā neierobežotu vietu diskā, kas ļauj jums saglabāt tik daudz fotoattēlu / video, cik nepieciešams personīgai vai biznesa lietošanai.

SmugMug rūpējas arī par katra fotoattēla, attēla, tīmekļa lapas un galerijas ārkārtas drošību, piedāvājot uzlabotas paroļu un ūdenszīmes aizsardzības iespējas. Sistēmas integrētais iepirkumu grozs ļauj pārdot fotoattēlus, savukārt profesionāli statistikas vākšanas rīki ļauj sekot līdzi jūsu vietnes popularitātei, trafikai un pārdošanas apjomiem. Tas padara sistēmu par uzticamu rīku foto entuziastiem un profesionāļiem.

Lietošanas ērtums

SmugMug ir orientēts gan uz iesācēju, gan profesionāļu vajadzībām. Tādējādi tas nepavisam nav sarežģīts, kaut arī nepieredzējušiem lietotājiem tā saskarne var būt nedaudz pārslogota ar elementiem un dizaina pielāgošanas rīkiem. Tomēr tā galvenokārt ir vizuālās uztveres problēma. Kad jūs sākat izpētīt sistēmu un izveidot ar to savu projektu, jūs ātri pārliecināsities, ka tā faktiski ir viegli lietojama un diezgan ērta neatkarīgi no jūsu tīmekļa dizaina iemaņām..

Ja jums jau ir pieredze darbā ar vietņu veidotājiem, kas piedāvā fotoattēlu rediģēšanas iespējas vilkt un tuvināt, jūs varat apsvērt SmugMug tīmekļa dizaina pieeju nedaudz iebiedējoši un pat dažreiz izaicinoši tās fiksētās bloka struktūras dēļ. Tajā pašā laikā pirmās fotogalerijas publicēšana prasīs tikai dažas minūtes, ja jūs nolemjat izmantot veidni, kuru sistēma piešķir pēc noklusējuma.

Lai palīdzētu jums pierast pie platformas, tās izstrādātāji piedāvā informatīvus padomus un ieteikumus par katru tīmekļa dizaina procesa posmu. Nu, sistēmu ir iespējams izpētīt patstāvīgi, taču šajā gadījumā ir arī liels risks kļūdīties. Lai ietaupītu jūsu pūles un laiku, ir jēga pieturēties pie ieteikumiem, ko sniedz platforma. Tādējādi jūs varēsit vieglāk izpētīt sistēmu un ātrāk pierast pie tās informācijas paneļa. Jūs šeit jutīsities ērti 2–3 stundu darba laikā.

Parasti ir grūti saukt SmugMug par intuitīvu vietņu veidotāju. Tajā pašā laikā tas izskatās vizuāli vienkāršs. Gatavojieties atrast dažas iespējas neparastajās vietās un saskarnes dēļ sajaucieties. Tam ir tikai viens risinājums – vienkārši pierodiet pie tā.

Darba sākšana

Reģistrēšanās ātrums un ērtības piepildīs jūs ar pārliecību par platformas izvēli tieši pie sikspārņa. Lai reģistrētos tīmekļa vietnes veidotājā, jums būs jāaizpilda tiešsaistes veidlapa. Šeit jums būs jānorāda vārds un uzvārds, e-pasts un parole. Sistēma arī piedāvās jums atbildēt, vai jūs plānojat pārdot savus fotoattēlus tiešsaistē. Atbilde ietekmēs funkciju kopu, kuru nodrošina pēc noklusējuma.

SmugMug sākuma izmēģinājums

Tūlīt pēc pierakstīšanās procedūras tiek sagaidīts, ka jūs izvēlēsities veidni. Nebaidieties izdarīt nepareizu izvēli, jo sistēma ļauj pārslēgties uz citu tēmu, ja tāda ir. Tiklīdz esat izvēlējies veidni, varat sākt augšupielādēt fotoattēlus un turpināt pielāgot vietni.

Kopumā platformas reģistrēšanās prasa apmēram dažas minūtes. Process ir ne tikai ātrs, bet arī intuitīvs un diezgan saprotams katram lietotājam. Lai sāktu šeit izveidot savu fotografēšanas vietni, jums nav jābūt tīmekļa dizaina profi.

Vietnes rediģēšana

Tagad, kad SmugMug konta izveide ir pabeigta, jums tiks piedāvāts sākt savu pirmo galeriju. Ņemiet vērā, ka pēc šī uzdevuma pabeigšanas mājas lapā tiks parādīts galerijas sīktēls. Tāpēc pārliecinieties, ka jau pašā sākumā esat izvēlējies pareizo titullapas fotoattēlu.

Veidojot galeriju, jums būs jānorāda tās nosaukums un jāaugšupielādē tik daudz fotoattēlu / videoklipu, cik nepieciešams projektam. Sistēma uzsver, ka ir svarīgi izmantot augstas izšķirtspējas attēlus, lai galerija iegūtu āķīgu izskatu. Jo labāka attēla kvalitāte, jo profesionālāka jūsu vietne galu galā izskatīsies.

Tiklīdz fotoattēli būs augšupielādēti, jums tiks piedāvāts pievienot papildu vietnes saturu, naley projekta logotipu, parādāmo vārdu un sociālo mediju saites, ja tādas ir. Tieši pēc tam jums vajadzētu noklikšķināt uz pogas “Rādīt manu vietni”, lai redzētu rezultātu. Ja esat apmierināts ar pašreizējo projekta statusu, varat pāriet pie nākamās darbības – fotoattēlu organizēšanas. Integrētā fotoattēlu organizatora dēļ tā nebūs problēma. Tas ļauj pārvaldīt attēlus, galerijas, mapes un iestatījumus, izmantojot vilkšanas un nomešanas tehnoloģija.

SmugMug sākuma lapa

Tādējādi SmugMug vietnes pielāgošanas process neaizņem daudz laika. Jums vienkārši nepieciešams laiks, lai izpētītu visu sistēmas funkciju kopumu, tajā iekļautos rīkus, šeit iestatītos parametrus. Tomēr tas nemaz nav tik grūti un laikietilpīgs.

Notiek tiešraide

Tagad, kad esat pabeidzis fotografēšanas / portfeļa vietnes pielāgošanu, jums tas jāsaglabā un jāpielāgo kopīgošanas iestatījumi – gan galerija, gan sociālie. Galerijas iestatījumi ļauj izveidot un rediģēt galerijas / mobilās lietotnes saiti, kā arī kopēt šo saiti, lai vietne tiktu kopīgota kā pilnekrāna slaidrāde. Tāpat šo saiti ir iespējams iegult visos ārējos resursos, lai piešķirtu piekļuvi projektam. Vēl viens veids, kā dalīties ar savu portfeli, ir to izdarīt sociālā tīkla kontos vai nosūtot to kādam citam.

Iespējas & Elastība

SmugMug funkcionalitāte jāanalizē no ērtas galerijas organizācijas, interfeisa pārvaldības un tādu specifisku iestatījumu pieejamības kā piekļuves un lejupielādes ierobežojumi, maksājuma pieņemšana utt. Atzīsimies – vietņu veidotājs diezgan labi tiek galā ar šiem uzdevumiem. Jā, paneļa interfeiss ir nedaudz sarežģīts, taču šeit joprojām ir iespējams atrast daudz noderīgu iespēju.

SmugMug vizuālais redaktors atbalsta vilkšanas un nomešanas funkcionalitāti. Varat pievienot jaunus blokus un citus elementus (izvēlne, pogas, fotoattēli, lapas) uz lapām, velkot tās. Pēc dažām stundām nostrādājis sistēmā, jūs varēsit atrast vajadzīgos iestatījumus un pēc nepieciešamības rediģēt vietni. Šeit process ir diezgan vienkāršs. Jums tiek piedāvātas 4 iespēju kategorijas, proti:

 1. “Augšupielādēt”, kas ļauj augšupielādēt fotoattēlus jaunajā vai esošajā galerijā;
  SmugMug apskats
 2. “Organizēt”, kas ir failu pārvaldnieks, kas savā struktūrā atgādina Windows Explorer vai Mac Finder. Šeit varat izveidot jaunas fotoattēlu mapes un galerijas un pievienot savas vietnes lapas. Varat arī rediģēt fotoattēlus (kultūru, krāsu efekti), pievienojiet ūdenszīmes, atrašanās vietas datus, kā arī SEO parametrus (nosaukums, apraksts, atslēgas vārdi). Ir iespējams iestatīt meklētājprogrammu tīmekļa lapu redzamību un piekļuvi tām (visiem, izmantojot paroli vai manuāli izvēlētiem reģistrētiem lietotājiem) šajā sadaļā.
  SmugMug apskats
 3. “Pielāgot” kas piešķir piekļuvi tīmekļa lapu, veidņu (tos var mainīt, ja nepieciešams), krāsu shēmas un bagātīgu opciju izvēli, kas sniegta sadaļā “Saturs un dizains”, kurā ir vislielākais iestatījumu skaits, kas sadalīts 4 kategorijās:
  SmugMug apskats
  • “Saturs”, kas ļauj pievienot logotipu, izvēlni, sociālā tīkla pogas, rīvmaizi, galerijas, atsevišķus fotoattēlus, pogas, piedāvātos pasākumus, videoklipus (Šeit tiek atbalstīti YouTube un Vimeo), teksts, kartes, kalendārs, Google tulkotājs uc Parasti šī ir sadaļa ar logrīkiem;
  • “Tēma” kas satur vietnes krāsu shēmas iestatījumus. Varat izmantot jebkuru sadaļā sadaļā pieejamo krāsu shēmu vai izveidot savu dizainu, iestatot krāsas, fontus, caurspīdīgumu, fonu utt. Varat arī pievienot savu CSS kodu;
  • “Fons” kas ļauj izvēlēties vietnes fonu (mantot no visas vietnes, neviena, foto, video, slaidrāde);
  • “Izkārtojums”, kas ļauj iestatīt vietnes platumu un augstumu (dizains pēc noklusējuma ir reaģējošs), atstarpes un aktivizējiet sānu joslas.
 4. “Pārdod” kas nodrošina informāciju par pārdošanas vēsturi, cenrāžu, atlaižu biļešu, produktu paku pievienošanu (piemēram, vairākas galerijas par fiksētu cenu), pasākumi (piemēram, pārdošanu ar lielu daudzumu iepriekš iestatītu parametru). Šeit ir pieejams arī “Zīmolrades” punkts, kas ietver konta iestatījumus, drošības politiku, maksājuma pieņemšanu, statistiku un daudzas citas lietas, kas neatbilst šī izvēlnes punkta nosaukumam.

SmugMug apskats

Papildus iepriekš apskatītajām opcijām, jūs varat aktivizēt / deaktivizēt galvenes un kājenes blokus, padarīt savu mājas lapu neatkarīgu (citi vietnes iestatījumi to neietekmēs) un izvēlnē “Iestatījumi” pievienojiet faviconu, kas būs pieejams pēc tam, kad būsit ievadījis “Pielāgot” informācijas paneli, kas atrodas blakus pogai “Gatavs”. Kad ir ieslēgta “Neatkarīgā mājaslapa”, elements “Mājaslapa” ignorē pielāgojumus un satura blokus, kas pievienoti visai vietnei.

Tas ļauj izveidot unikālu un īpašu sākumlapu / galveno lapu, bet pēc tam galvenes konsekvenci un navigāciju visā pārējā vietnē. Tas, kas mums ļoti patika, ir tas, ka sadaļa “Palīdzība” vienmēr ir pie rokas – jums vienkārši jāaktivizē “?” parakstieties jebkuras lapas labajā augšējā stūrī. Starp citu, ir jauks izglītojošs video šeit. Mēs iesakām to noskatīties.

SmugMug apskats

SmugMug iespējas no pirmā acu uzmetiena ir nekonsekventi un neloģiski strukturētas. Svarīga sadaļa var sastāvēt no vienas cilnes ar pāris izvēles rūtiņām. Tomēr saistītās sadaļas var piedāvāt daudz saišu, kas piešķir piekļuvi daudzveidīgajiem citiem iestatījumiem. Daži sekundārie punkti ir izcelti atsevišķās izvēlnēs un izskatās ļoti detalizēti (piemēram, veidņu krāsu shēmas), kas ir diezgan dīvaini.

Ja jums ir vēlme un radoša gaume, vietnē varat pavadīt ilgas stundas, pielāgojot katra burta, pogas vai līnijas krāsas, fontus un izmērus. Lielākajai daļai cilvēku tas nav vajadzīgs no mūsu viedokļa. Vienkārši ignorējiet šo pārmērīgo pielāgošanu. Izvēlieties jebkuru gatavu veidni un krāsu shēmu, pievienojiet galerijas, iestatiet piekļuvi tām un SEO parametriem, pievienojiet maksājuma metodes un tas arī viss. Tas izskatās visefektīvākais SmugMug lietošanas scenārijs. Jebkurā gadījumā vissvarīgākais šeit ir fotoattēlu daudzums un kvalitāte. Koncentrējieties uz šo aspektu.

Mobilās lietotnes

SmugMug ir oficiālas lietotnes iOS / Android, kas ļauj pārvaldīt vietni no viedtālruņa. Tam ir arī īpašas “Windows” un Mac lietotnes, kuras ļauj augšupielādēt tieši no OS. Tas ļauj lietotājam jebkurā laikā sākt augšupielādi savā datorā. Ja pazaudējat savienojumu, augšupielāde tiks pārtraukta un atsākta, kad savienojums tiks izveidots no jauna.

SmugMug apskats

Lai to izdarītu, jums būs nepieciešams Adobe ID. Šis spraudnis tiek lejupielādēts un instalēts atsevišķi. Varat to lejupielādēt sava privātā profila sadaļā “Lietotnes”, kur atrodami arī detalizēti video norādījumi par pareizu instalēšanu. Mēs iesakām to noskatīties. Pretējā gadījumā jūs neuzminēsit, kā pareizi instalēt spraudni. Tas ir sarežģīts process.

Ērta foto organizēšana

SmugMug apskats

Sistēma ļauj ērti sakārtot visus augšupielādētos attēlus tematiskajās kolekcijās. Papildus foto galeriju un mapju izveidošanai un pārvaldībai varat izmēģināt arī lielapjoma fotoattēlu pārvaldību, izmantojot vilkšanas un nomešanas funkciju. Lai personalizētu fotoattēlus un to kolekcijas, katram attēlam papildus jāpiešķir nosaukumi, atslēgvārdi un paraksti. Turklāt augšupielādētos attēlus var sakārtot pēc datumiem, tites un citiem parametriem, kā arī pagriezt tos, iestatīt krāsu efektus, pielāgot sīktēlus un veikt citas darbības.

e-komercija

Izmantojot SmugMug, jūs varat iestatiet savu interneta veikalu lai turpinātu pārdot savus fotoattēlus tur. Šī ir vieta, kur jūs varat pielāgot cenu sarakstus potenciālajiem klientiem, sakārtot fotoattēlus tematiskās kolekcijās, pielāgot fotoattēlu izvēles iespējas klientiem (tādējādi viņi var ar roku izvēlēties savus iecienītos kadrus vai lejupielādēt visas kolekcijas).

Turklāt jūs varat pārdot izdrukas un dāvanu sertifikātus, pielāgojot drošības iestatījumus un saglabājot tos sistēmas serverī. SmugMug komplektācijā ietilpst pilnībā mitināts iepirkumu grozs un norēķinu iespējas. Ņemiet vērā, ka neatkarīgi no jūsu noteiktās cenas jūs gūsit 85% no iespējamās peļņas. Izmantojot e-komercijas funkciju, varat izveidot sava fotouzņēmuma zīmolu, izveidojot (augšupielāde) unikālu logotipu, pievienojot ūdenszīmes zīmes un digitālo zīmolu projektiem, iepirkumu grozu integrēšanu un citu daudzkārtēju e-komercijas darbību veikšanu sava zīmola nosaukuma tirgošanai.

Sistēma ļauj pieņemt globālās valūtas visiem izpildītajiem pasūtījumiem, ieskaitot CAD, USD, GBP, EUR, JPY, AUD, CHF, SEK, NZD, HKD un citus. Nosakot dāvanu un drukāšanas cenas, kā arī lejupielādes izmaksas, jums jāizvēlas vēlamais valūtas veids. Veicot darījumus, jūs varat savākt peļņu, izmantojot elektroniskos kanālus, iespējot pierādījumu aizkavēšanos un veikt galīgos labojumus pirms nosūtīšanas, kā arī izveidot pielāgotas cenu lapas unikālām atsevišķām galerijām, lai apmierinātu katra klienta vajadzības..

SEO

SmugMug portfeļi ir SEO draudzīgi, jo sistēma ļauj pielāgot iestatījumus un aizpildīt īpašus parametrus, lai uzlabotu jūsu meklētājprogrammu rangu. Vietnes veidotājam ir vairāki uzlaboti SEO rīki, detalizēta analīze un statistikas vākšanas funkcijas, kas ļauj uzraudzīt trafika plūsmu uz jūsu vietni, kā arī citus svarīgus parametrus..

Lightroom spraudņa integrācija

SmugMug ļauj augšupielādēt, kārtot un pārvaldīt savus fotoattēlus, veicot dažas vienkāršas darbības. Lai to izdarītu, jums vajadzētu izmantot spraudni Lightroom, kas automātiski sinhronizējas ar vietnes veidotāju. Lightroom integrācija palīdz saglabāt jūsu vietnes struktūru un SEO meta datus (ieskaitot nosaukumus, parakstus un atslēgvārdus) absolūti neskarts.

Fotoattēlu glabāšana un vadība

Jūsu pienākums ir kontrolēt fotoattēlu pieejamību un drošību tīmeklī, pielāgojot kopīgošanas opcijas. Jūs varat norādīt lietotājus, kuriem varat piešķirt piekļuves tiesības, kā arī rezervēt unikālas caurlaides VIP lietotājiem. SmugMug lepojas ar uzlabotām fotoattēlu mākoņu glabāšanas iespējām, lai vislabāk aizsargātu jūsu attēlus. Neatkarīgi no tā, kādu fotoattēlu jūs augšupielādējat, tas tiek dublēts ar Amazon Web Services.

Turklāt visus attēlus var aizsargāt ar jūsu autortiesībām. Kā foto īpašnieks jūs varat izlemt, kad iestatīt paroles atsevišķiem attēliem vai galerijām. Jūs varat pilnībā ierobežot visu priekšmetu un pat tīmekļa lapu redzamību tikai tiem lietotājiem, kuriem ir kopīgotas piekļuves saites galerijai, vai arī jūs varat padarīt šīs kolekcijas absolūti privātas.

Attēlu koplietošanas opcijas

Izmantojot SmugMug, jūs varat kopīgot savus fotoattēlus, portfeļus, galerijas un vietņu lapas, izmantojot sociālos tīklus (Facebook, Twitter, Google+ utt.). Varat arī izmantot integrēto bezmaksas mobilo lietotni, lai augšupielādētu, rediģētu, arhivētu un kopīgotu attēlus, atrodoties ceļā. Visbeidzot, jums ir atļauts uzaicināt savus draugus un paziņas pievienot jaunus fotoattēlus, rediģēt un pārvaldīt savus portfeļus tiešajā režīmā, izmantojot koplietojamo saiti. Lai palielinātu lietotāju iesaistes līmeni, varat arī iespējot, regulēt un atspējot komentārus, kā arī interaktīvās kartēs parādīt attēlus ar ģeogrāfiskās atzīmes atzīmēm..

Klientu iesaistes funkcijas

SmugMug ir viens no tiem vietņu veidotājiem, kuram ir viena no visienesīgākajām sistēmām. Platforma nodrošina 100% garantiju par drukāšanu (augsta izdrukas kvalitāte šeit ir obligāta prasība) ļauj tieši no jūsu vietnes pasūtīt pieredzējušu drukas laboratoriju piedāvātos produktus un fotoattēlus, iespējot / atspējot galeriju produktu pārdošanu. Varat arī izveidot īpašus piedāvājumus un dāvanu kartes saviem klientiem, kā arī ļaut viņiem iegādāties fotoattēlu grāmatas, rāmjus un citus saistītus piederumu piedāvājumus, ko nodrošina slaveni pārdevēji..

Fotoattēlu importēšanas funkcija

Ja jums jau pieder fotogalerijas, kas publicētas un glabātas Flickr, Amazon Drive vai DropBox, varat tos importēt savā SmugMug kontā. Tiešsaistes importēšanas opcija ļauj to izdarīt ar minimālu laika un pūļu ieguldījumu. Uzdevuma veikšanai nav nepieciešama kodēšana vai tīmekļa dizaina prasmes – vēlamos fotoattēlus var kopēt tieši no norādītajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem. Patiešām, tas ir viegli, ātri un bez problēmām.

SmugMug + Flickr

SmugMug nesen iegādājās Flickr, kas ir ievērojami uzlabojis zīmola popularitāti un platformas funkcionalitāti. Šī integrācija ir padarījusi uzņēmumu par pasaules ietekmīgāko uz fotogrāfiem vērsto kopienu, nodrošinot jaudīgu funkciju kopumu, lai sāktu, pārvaldītu un reklamētu fotogrāfijas / portfeļa vietnes.

Parasti SmugMug ir spēcīgs fotogrāfu vietņu veidotājs. Jā, tas ir mazliet dīvaini, paneļa konsekvence ir šausmīga. Dažas saskarnes daļas izskatās tā, it kā tās būtu ņemtas no citas sistēmas (kā mēs zinājām, tie ir no vecās SmugMug versijas), lai gan vietņu veidotāju dizains ir diezgan pievilcīgs. Pie šīm niansēm ir iespējams pierast. Tas kompensē ergonomiskos trūkumus. Iesācēji SmugMug var uzskatīt par sarežģītu. Tomēr pakalpojuma funkcionalitāte ir pārsteidzoša, un to noteikti ir vērts pārbaudīt.

Dizains & Veidnes

Augšupielādētie fotoattēli un galerijas iestatījumi ir ļoti svarīgi, strādājot ar SmugMug. Veidnes numurs un dizains šeit ir sekundārs. Tādējādi vietņu veidotājs nevar lepoties ar daudziem no viņiem, it īpaši, ja salīdzinājumā ar konkurentiem pakalpojumā piemēram Zenfolio. Sistēma piedāvā 8 gatavas augstas kvalitātes veidnes (Lai iegūtu visus 26 dizainus, jums ir jājaunina uz “Power” plānu). SmugMug dizainos nav nekā iespaidīga, taču tie izskatās diezgan moderni, kas patīk lielākajai daļai lietotāju.

Šīs veidnes ir nepieciešamas, lai jūsu fotoattēli būtu pievilcīgi. 90% no jūsu vietnes satura sastāvēs no fotoattēliem. Sākotnēji viņiem jāpiesaista lietotāju uzmanība. Dizaina vienotībai šeit nav lielas nozīmes, lai gan jūs varēsit elastīgi pielāgot nepieciešamās veidnes.

Lai pielāgotu dizainu, informācijas paneļa augšējā izvēlnē būs jāizvēlas sadaļa «Saturs un dizains». Šeit jūs varēsit pievienot jaunus blokus “Satura bloki”, piemēram, logotipu, strādāt ar fonu (iestatīt video, slaidrādi, atskaņošanas ātrumu utt.). Varat arī mainīt vietnes krāsu shēmu un izkārtojumu (elastīgs vai fiksēts platums), iestatiet atstarpes vērtību pikseļos un sekciju platumu pamata bloku iekšpusē. Ir arī iespējams aktivizēt kreiso un labo sānjoslu un jebkuram blokam pievienot pielāgotu HTML kodu vai CSS. Papildus tam, izvēloties krāsu shēmu, jūs varat mainīt paneļa dizainu.

SmugMug apskats

Neatkarīgi no ierobežotā veidņu skaita, tie ir dažādi portfeļu veidi. Piemēram, dažas veidnes nodrošina pilna ekrāna fotoattēlu displeju, kas labi darbojas maziem portfeļiem ar augstas izšķirtspējas izdrukām, ko jūs piedāvājat pārdošanai. Tomēr citas veidnes ir veidotas un strukturētas vislabākajā veidā, lai parādītu ar fotoattēliem bagātas kolekcijas, lai radītu sava darba iespaidu.

Tomēr vissvarīgākais ir tas, ka lielākajā daļā veidņu ir ietvertas abu veidņu īpašības, kas darbojas kā līdzeklis starp tām. Sistēma ļauj pārslēgties starp veidnēm jebkurā Web dizaina procesa posmā. Kad esat augšupielādējis fotoattēlus, varat iegūt sava projekta priekšskatījumu, lai saprastu, kā tas izskatīsies pēc publikācijas.
SmugMug veidnes tiek automātiski optimizētas skatīšanai mobilajās ierīcēs – tās pēc noklusējuma ir reaģējošas. Neatkarīgi no tā, kuru ierīci izvēlēsities motīva skatīšanai, sistēma pielāgos veidni tā, lai tā atbilstu tās lielumam un izšķirtspējai.

SmugMug apskats

Jūs varat izdalīt jebkuru pievienoto bloku un iestatīt tā struktūru, līdzinājumu, elementu kopu, ikonu lielumu un formu, krāsu utt. Bloku dizaina iestatījumu skaits un raksturs ir atkarīgs no tā veida..

Izmantojot SmugMug, ir viegli izveidot tiešsaistes galeriju vai fotoveikalu. Katras galerijas dizainu un struktūru var pielāgot atsevišķi sadaļā “Izskats”. Jūs varat izvēlēties galerijas stilu (kolāžas ainava, SmugMug, žurnāls, kolāžas portrets, sīktēli, slaidrāde), vāku, fotoattēlu šķirošanas noteikumus, informāciju par kameru, failu nosaukumus un iespējot kartes funkcijas. Ir iespējams arī iestatīt maksimālo fotoattēlu prezentācijas daudzumu (līdz 5000), izmantojiet ūdenszīmi un aktivizēšanas pogas, lai lejupielādētu fotoattēlus.

Parasti SmugMug izskatās diezgan jauki, ņemot vērā veidnes kvalitāti un iestatīšanas iestatījumus. Šeit ir visi nepieciešamie rīki, kaut arī pielāgošanas process nav tik patīkams – šeit ir daudz dīvainu nianšu. Šeit ir viegli nokļūt neizpratnē, ja nolemjat eksperimentēt. Bet neuztraucieties, ja kaut ko darāt nepareizi – varat viegli atmest visas izmaiņas un atgriezties pie pēdējā saglabātā punkta.

Klientu atbalsts

SmugMug klientu atbalsta iespējas nav gluži daudzpusīgas un plašas, taču pieejamā zināšanu bāze noteikti ir uzmanības vērta. Lai uzzinātu atbildes uz jūsu jautājumiem un redzētu, ko tieši platformai ir jāpiedāvā palīdzības ziņā, apskatiet turpmāk norādītos atbalsta risinājumus un funkcijas:

 • Atbalsta centrs – SmugMug nāk ar jaudīgu un informatīvu atbalsta centru, kas piedāvā bagātīgu visaugstāko atsauces materiālu komplektu. Visas instrukcijas ir sadalītas kategorijās, kuras ir diezgan viegli meklēt. Ir arī ērta meklēšanas filtra opcija, kas ļauj atrast nepieciešamos materiālus, nodrošinot pieprasījumu attiecīgajā sadaļā.
 • YouTube kanāls – platformai ir savs YouTube kanāls, kas ietver vairākas video pamācības. Viņi palīdz pirmreizējiem darbiniekiem apgūt pamatus darbā ar vietnes veidotāju. Kanāls tiek regulāri atjaunināts.
 • E-pasta atbalsts – sistēmas atbalsta varoņi ir pieejami pa e-pastu 24/7/365, un tādējādi viņi ir gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem un atrisināt visas problēmas, kas abonentiem interesē.
 • Tiešraides Čats – “Portfeļa” un “Biznesa” kontu abonentiem ir iespēja izmantot tiešsaistes tērzēšanas iespējas, kuras piedāvā sistēmas eksperti standarta ASV darba laikā. Pakalpojums neizmanto palīdzību ārpakalpojumos, un tā reakcijas laiks parasti ir mazāks par 30 vai mazāks, atkarībā no biļešu apjoma.
 • Lietotāju kopiena – SmugMug lepojas ar jaudīgu lietotāju kopienu, kas nodrošina vairākus resursus, apmācības, rakstus un citus informācijas avotus, kas pieejami šādās sadaļās: Emuārs, Notikumi, SmugMug Films un Forums. Tādējādi pakalpojuma klientu atbalsts ir diezgan jauks. Ir arī atsevišķa sadaļa Produktu atsauksmes. Šī ir oficiālā funkciju pieprasījuma lapa, kurā lietotāji var aizpildīt īpašu tiešsaistes veidlapu, lai sniegtu savus ieteikumus vai produktu funkciju pieprasījumus.

Plāni & Cenas: Cik maksā SmugMug?

Reģistrējoties sistēmā, jūs to iegūsit 14 dienu laikā. SmugMug nav brīva plāna. Visiem kontiem ir neierobežota fotoattēlu un videoklipu krātuve. Profesionāliem fotogrāfiem patiešām lieliska īpašība ir tā, ka viņi var augšupielādēt līdz 210 megapikseļu vai 150 MB attēlu. Apmaksāti plāni izskatās šādi:

 • Pamata (48 USD gadā) – neierobežota fotoattēlu augšupielāde, pilnīga “mājaslapas” pielāgošana, ar paroli aizsargātas galerijas, lapas un mapes;
 • Jauda (72 USD gadā) – 21 papildu veidne, HTML / CSS koda pievienošana, attēlu labo aizsardzība ar peles labo pogu, iespēja pieslēgt savu domēnu;
 • Portfelis (180 USD gadā) – e-komercijai optimizētas galerijas, izpildiet WHCC, Bay Photo, Loxley un EZPrints pasūtījumus, pārdodiet fotoattēlus un video, izmantojiet ūdenszīmes, iestatiet cenu visā vietnē (saglabāt 85% no uzcenojuma);
 • Pro (360 USD gadā) – izveidojiet pielāgotus kuponus, paketes un pasākumus. cenu atsevišķas galerijas vai attēlus ar dažādiem cenu sarakstiem, grupu galerijas pasākumos, piedāvājumā ar dāvanām iesaiņotu iepakojumu un firmas piegādāts klients.

SmugMug apskats

Mūsuprāt, SmugMug ir tā naudas vērta, kuru maksāsit par izvēlēto plānu. Diemžēl lētākais plāns neļauj savienot jūsu domēnu. Tas ir nopietns trūkums.

Jauki piedāvājumi sākas ar “Jauda” plānu. Apmaksātu plānu sniegtās funkcionalitātes funkcijas ir saprātīgi nodalītas: šeit nav bezjēdzīgu ierobežojumu, savukārt piedāvāto iespēju daudzums veido cenu pieaugumu. Atzīsimies: 72 ASV dolāri gadā ir diezgan pieņemama cena profesionāliem fotogrāfiem, kuri vēlas iegūt augstākā līmeņa portfeli izvēlētajā domēnā. Ja viņi vēlas gūt iespaidīgu peļņu, pārdodot fotogrāfijas, viņiem jāizvēlas plāns “Portfolio” vai “Pro”. Pats par sevi saprotams, ka ieguldītā nauda drīz atmaksāsies.

SmugMug pārskata secinājums

SmugMug ir iespaidīgs vietņu veidotājs fotogrāfiem. Jā, mēs esam ievietojuši akcentu uz konkrēto sistēmas informācijas paneli, to pārskatot, taču joprojām ir iespējams izpētīt un izprast visas tā nianses bez steigas tikai vienas dienas laikā. Runājot par sistēmas sarežģītību, mēs domājam tās salīdzinājumu ar citi vietņu veidotāji. Šis pakalpojums no viņiem daudz atšķiras. Iesācēji tomēr var pat nepamanīt visas iepriekš aprakstītās nianses tikai tāpēc, ka viņi nezina citas sistēmas, kuras varētu salīdzināt ar SmugMug. Tāpēc sarežģītības problēma šeit ir diezgan relatīva.

Runājot par funkcionalitāti, pakalpojums pilnībā atbilst visām tam paredzētajiem uzdevumiem un vēl vairāk. SmugMug galerijas vietnes izskatās satriecoši. Tas ir tas, kas patiešām ir svarīgs. Ir iespējamas arī plānu izmaksas. Tātad, vai SmugMug ir vērts ieguldījumu? Tas noteikti ir, it īpaši, ja jūsu mērķis ir izveidot ar iespējām bagātu portfeli savām personīgajām vai biznesa vajadzībām un ja vēlaties, lai tas gūtu panākumus.

Izveidojiet vietni BEZMAKSAS

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map