Shopify apskats

Shopify – ir visvairāk funkcijām bagātākais e-komercijas platforma tur ārā. Tāpēc sarunāsimies veikalā. Lai gan ikviens, kam ir atbilstošs vietņu veidotājs, var izveidot vietni, izveidot produktu galeriju, pievienot pogu Pirkt tūlīt un sākt pārdot produktus tiešsaistē, visu pilna izmēra tiešsaistes veikala gabalu iegūšana var būt grūtāka, nekā jūs domājat.


Programmatūra var segt ļoti dažādas e-komercijas tīmekļa dizaina vajadzības. Izmantojot sistēmu, jūs varat izveidojiet savu tiešsaistes veikalu un piešķiriet tam vēlamo izskatu un veiktspēju. Jūs varēsit pārdot gan fiziskus, gan digitālus produktus, izveidot, organizēt un atjaunināt produktu galeriju, pieņemt maksājumus un pasūtījumus utt. Būdams pilnībā integrēts e-komercijas risinājums, Shopify lieliski darbojas gan iesācējiem, gan pieredzējušiem dizaineriem – tas ir viens no tā galvenās priekšrocības.

Sākot ar 2018. gada beigām uzņēmuma apgrozījums bija USD 29 miljardi. Shopify klienti ir Tesla Motors, Wikipedia, Mozilla un Google. Pēc Amazon Webstore darbības pārtraukšanas 2015. gadā tiešsaistes tirdzniecības gigants Amazon saviem klientiem ir ieteicis izmantot Shopify savām pārdošanas vajadzībām. Iespēja veikt pārdošanu, izmantojot Facebook, parādījās nedaudz vēlāk. Secīgais solis nozīmēja PayPal partnerību, kuras rezultātā palielinājās Shopify vietņu veidotāja popularitāte un pārdošanas apjomi.

Cerams, ka esat sapratis šīs platformas popularitātes mērogu. Arī mēs esam ar to pārsteigti, taču, pārbaudot platformu, tas neietekmēs mūsu objektivitāti. Kopīgi noskaidrosim, ko tieši Shopify mums var piedāvāt un cik interesants tas var būt lietotājiem.

1. Vienkārša lietošana

Tas, kas man visvairāk patīk Shopify, ir tas, ka jūs tur vienkārši nevarat pazust. Kad esat reģistrējies (jāaizpilda tikai trīs lauki: veikala nosaukums, e-pasta adrese un parole), viņu vednis palīdzēs jums visos vietņu izveidošanas posmos..

Kad esat konfigurējis sava veikala galvenos iestatījumus, varat precīzi noregulēt tā izskatu, izmantojot Shopify Storefront Editor (dodoties uz motīvu lapu jūsu Shopify administratora panelī). Redaktors ļauj ērti veikt izmaiņas veikala dizainā, sadalot ekrānu divās zonās: tiešraides priekšskatījumā un vadības panelī, kur varēsit izvēlēties dizainu..

Shopify informācijas panelis

Shopify lietotāji savus veikalus var pārvaldīt, izmantojot savus tālruņus un pat pulksteņus – pateicoties bezmaksas iOS un Android aplikāciju Shopify saimei..

Dažas galvenās mobilo lietotņu funkcijas ir šādas: paziņojums par pasūtījumu, ērta izpilde (jūs varat nosūtīt paziņojumus klientiem par nosūtīšanu tieši no pasta nodaļas), krājumu pārvaldība (varat fotografēt produktus, izdzēst vecās preces, mainīt cenas un daudz ko citu). Visas izmaiņas tiek automātiski sinhronizētas ar jūsu tiešsaistes veikalu un Shopify POS.

2. Īpašības & Elastība

Funkcionalitāte ir tāda, ar kuru Shopify patiešām izceļas. E-komercijas programmatūrai ir plašs funkciju komplekts, kas sedz visas lietotāju iepirkšanās un mārketinga vajadzības. Apskatīsim detalizētu funkciju pārskatu, kas padara Shopify izceļas no pūļa.

e-komercija

Jaudīgas sinhronizācijas opcijas

Shopify Xero integrācija

Izmantojot Shopify, varat efektīvi sinhronizēt savu kontu ar trešo pušu lietotnēm, piemēram, Xero vai Quickbooks, un grāmatvedības programmatūru. Piemēram, sinhronizējot savu Shopify kontu ar Quickbooks, varat nemanāmi ievietot produkta, maksājuma, nodokļu un klientu datus pareizajos kontos un virsgrāmatās. Tirgotāji var arī izmantot jaudīgās grāmatvedības funkcionalitātes priekšrocības, lai apskatītu kontu atlikumus, izveidotu ieņēmumus un pat izpildītu detalizētus pārskatus, lai analizētu klientu tendences, izsekotu produktus ar vislabāko veiktspēju un daudz ko citu..

Emuāru veidošanas dzinējs

Shopify emuāra ziņa

Shopify nāk ar jaudīgu emuāru veidošanas motoru, kas ļauj izveidot meklēšanas grāmatas, publicēt un kategorizēt rakstus, kā arī sākt diskusijas starp lietotājiem. Ir arī funkcija Future Publishing, kas ļauj plānot jūsu emuāram rakstītās ziņas, lai publicētu tās, kad esat prom..

Tiešraides skata funkcija

Izmantojot tiešo skatu, tagad varat izsekot sava interneta veikala veiktspēju reālā laika režīmā. Izmantojot šo rīku, jūs varat kontrolēt apmeklētāju skaitu un atrašanās vietas, no kurienes viņi nāk, skatīties reklāmguvumu līmeņus, pārdošanas apjomu, uzraudzīt apmeklējumu skaitu dienā, pārdošanas apjomus un pasūtījumus, redzēt lapu skaitu, ko klienti skata utt..

Produktu atsauksmes

Shopify produktu atsauksmes

Būdams jaudīga e-komercijas programmatūra, Shopify piedāvā iespēju pievienot, izveidot un pārvaldīt vairākus produktu sarakstus. Šeit varat pievienot detalizētus produktu pārskatus, izmantot CSV failu produktu importa / eksporta funkcijas, izveidot pievilcīgus šovu logus ar fotogrāfijām, produktu variantiem un to aprakstiem utt..

Daudzkanālu atbalsts

Daudzkanālu funkcija ir pelnījusi īpašu uzmanību. Ja esat aizņemts tirgotājs, kas veic pārdošanu dažādās platformās, jums ir pirmās zināšanas par to, cik sarežģīta un laikietilpīga var būt klientu datu bāzu, krājumu un finanšu sinhronizācija. Shopify palīdz padarīt šos procesus automatizētus, lai izvairītos no nevajadzīga manuāla darba, ieviešot daudzkanālu atbalstu.

Jūsu Shopify konta sinhronizācija ar Amazon Marketplace kontu palīdz palielināt pārdošanas apjomu un efektīvi palielināt klientu bāzi. Tāpat Shopify ir partnerattiecības ar eBay, Facebook, Instagram un citiem top pārdošanas kanāliem, kas var palielināt jūsu pārdošanas apjomu visā pasaulē., / P>

Pamesta kases atkopšana

Interneta veikala īpašniekam nav viegli savlaicīgi izsekot visiem pasūtījumiem, jo ​​katru dienu to var būt desmitiem vai pat simtiem. Tajā pašā laikā ir svarīgi nodrošināt labākos pakalpojumus, lai saglabātu klientu uzmanību.

Šajā gadījumā ļoti noderīga ir funkcija Pamesta norēķinu atkopšana. Tas sūta automātiskus e-pastus, mudinot klientus pabeigt pirkumu, ja viņi dažus produktus iepirkumu grozā ir atstājuši bez pasūtīšanas un pasūtīšanas.

SSL sertifikācija

Visa informācija par Shopify kredītkarti un darījumu tiek aizsargāta ar tādu pašu drošības līmeni, kādu izmanto bankas: 256 bitu SSL sertifikāts. Tas arī nodrošina jūsu personiskās un finanšu informācijas maksimālu konfidencialitāti, lai novērstu trešo personu lietotāju neatļautu piekļuvi.

Aizsargājiet krāpšanu, lai veiktu Shopify maksājumus

Aizsardzība pret krāpšanu ir pieejama ASV tirgotājiem. Tas ir automātisks veids, kā aizsargāt klientu pasūtījumus no krāpnieciskām darbībām, lai jūs varētu koncentrēties uz to efektīvu izpildīšanu. Aizsardzība pret krāpšanu nozīmē nelielu papildu maksu par visiem nodrošinātajiem pasūtījumiem. Ja notiek krāpšana, klients automātiski saņem atmaksu. Tas ir lielisks veids, kā papildus nodrošināt pirkumus.

Ievads veikalā

Veikalu kodi (QR kodi) ir pieejami veikalā Shopify App Market, lai vienkāršotu mobilās iepirkšanās procesu. Veikalu kodi virza klientus uz nepieciešamajām produktu lapām vai uz norēķinu procedūru, lai vienkāršotu procesu. Katrs kods ir unikāls, un jūs to varat izmantot, lai iegādātos noteiktu produktu no Shopify interneta veikala.

Daudzvalodu atbalsts

Shopify turpina paplašināt savas robežas, platformā integrējot jaunas valodas. E-komercijas programmatūra tagad ļauj izveidot vairākas e-komercijas vietnes valodu versijas, lai nodrošinātu ārkārtas un ērtu iepirkšanās pieredzi.

Shopify paplašinātā realitāte (AR)

Uzlabotā paplašinātās realitātes funkcija padara iepirkšanos daudz izklaidējošāku mazajiem uzņēmumiem. Tas ir radījis revolūciju visā mobilajā iepirkšanās pieredzē, nodrošinot produktu 3D attēlus, kurus klienti var vēl vairāk palielināt, ievietot apkārtējā vidē un detalizēti izpētīt no visām pusēm.

Maksājumi un piegāde

E-komercijas programmatūra pašlaik ir integrēta ar vairāk nekā 100 maksājumu vārtejām no visas pasaules. Maksāšanas iespējas svārstās no bitcoin līdz pat iDEAL sistēmai, pamatojoties uz valsti, kurā jūs tirgojaties. Sistēma ļauj veikalu īpašniekiem pieņemt kredītkartes, ieskaitot Visa, Mastercard, Discover un American Express, sākot no pirmās minūtes, kad viņi uzsāk savu interneta veikalu izveidi. Par darījumiem, kas veikti ar sistēmu, nav slēptu maksu, savukārt sākotnējā kredītkartes likme ir pietiekami zema personai, kura tikai sāk uzņēmējdarbību. Ja rodas nepieciešamība atmaksāt visu pasūtījumu vai tā daļu, to var izdarīt attiecībā uz izvēlēto maksājuma veidu. Inventārs šajā gadījumā tiek atjaunināts automatizētā režīmā.

Attiecībā uz piegādes noteikumiem Shopify ļauj palielināt vidējo pasūtījuma lielumu, nodrošinot bezmaksas piegādi. Jums ir jāizvēlas cenu diapazons, no kura sākas bezmaksas piegāde. Piegādes likmes var iestatīt arī pēc daudzpakāpju cenu, atrašanās vietas, svara un citiem parametriem. Ja nepieciešams, dažiem produktiem un produktu grupām ir iespējams noteikt fiksētu maksu. Tas ir ļoti ērti katram uzņēmējam. Turklāt platforma ļauj iegūt automātiskas nosūtīšanas likmes no populārākajiem pārvadātājiem, piemēram, USPS, FedEx, UPS un citiem. Vēl viena ērta funkcija ir tā, ka Shopify automātiski piemēro un atjaunina valstu un štatu nodokļu likmes, pamatojoties uz atrašanās vietas aspektu.

Interneta veikala vadība

Klientu profili

Shopify ļauj pārskatīt klientu profilus, kā arī viņu iepirkšanās vēlmes un aktivitātes. Sistēma piešķir piekļuvi ne tikai informācijai, kuru lietotājs iesniedzis, reģistrējoties sistēmā, bet arī pasūtījumu vēsturei un citiem ar iepirkšanos saistītiem datiem..

Klientu konti

Sistēma automātiski mudina katru lietotāju turpināt iepirkties, piedāvājot iespēju norēķināšanās procedūras laikā izveidot klienta kontu. Tomēr lietotājs joprojām var izvēlēties pabeigt izrakstīšanos viesu režīmā, nereģistrējot atsevišķu kontu. Tas ir izvēles variants.

Klientu grupas

Klientu profilus var sakārtot grupās, lai vajadzības gadījumā varētu eksportēt sarakstu. Grupas var izveidot, pamatojoties uz vairākiem parametriem, piemēram, pasūtījumu vēsturi, atrašanās vietu utt.

Kravu pārvadājumi

Shopify ļauj izveidot kravas piegādes biznesu, izmantojot integrāciju ar Inventory Source, Ordoro, eCommHub un citiem pakalpojumiem. Šī ir diezgan laba izdevība veiksmīgai un drošai biznesa sākšanai.

Ātra pasūtījuma izpilde

Platforma ļauj izpildīt vienu vai vairākus pasūtījumus vienlaikus tikai ar vienu klikšķi. Tas veicina ikdienas pasūtījumu pārvaldības un peļņas gūšanas vieglumu. Turklāt jūs varat izveidot savu izpildes risinājumu vai arī izveidot savienojumu ar kādu no pieejamajiem izpildes centriem (piemēram, Rakuten Super Logistics, Amazon, Shipwire uc), lai ātrāk izpildītu pasūtījumu..

E-pasta veidnes

Sistēma ļauj jums izveidot un pielāgot automatizētus interneta veikalu e-pastus, izmantojot vēlamos parametrus (valoda, dizains, zīmols utt.).

Mārketings

Programma tirdzniecības vietā

Shopify tirdzniecības vieta

Shopify ne tikai ļauj izveidot un pārvaldīt mazus līdz lielus interneta veikalus, bet arī ļauj veikt pārdošanu mazumtirdzniecības veikalos. Šī funkcija ir pazīstama kā tirdzniecības vietas programmatūra. To var izmantot, lai izmantotu pieejamo ārējo karšu termināli, pieņem pasūtījumus bezsaistes režīmā (pēc noklusējuma tie tiks sinhronizēti ar jūsu Shopify kontu), izveidos un pārvaldīs vairākus drošus personāla kontus utt..

Klientu profili

Šī funkcija ļauj lietotājiem sakārtot klientus pēc dažādiem parametriem, lai efektīvi pārvaldītu savus interneta veikalus. Tādējādi jūs varat segmentēt klientu profilus pēc pirkuma aktivitātes, konta statusa, atrašanās vietas un cita veida, lai izveidotu efektīvas reklāmas kampaņas. Piemēram, jūs varat nosūtīt īpašu kuponu klientiem, kuri jūsu veikalā ir iztērējuši vairāk nekā 100 USD.

Shopify Ping

Shopify ir pilnībā aprīkota e-komercijas programmatūra, kas ir ideāli optimizēta mobilajai tirdzniecībai. Tagad no jebkuras mobilās ierīces, kas ir jūsu rīcībā, ir iespējams atjaunināt un pārvaldīt savu Shopify bāzēto interneta veikalu. Tas ir ļoti ērti uzņēmējiem, kuri ir pieraduši strādāt kustībā.

Ar Shopify Ping – jaunu mobilo lietotni – varat vadīt savu biznesu no jebkuras vietas, kur atrodaties, iespējojot klientu sarunas, mārketinga darbplūsmas un citas iespējas. Tas ir arī jūsu integrētais palīgs, kurš var palīdzēt efektīvi plānot, izveidot un pārvaldīt mārketinga aktivitātes.

Shopify App Store

Shopify lietotnes

Atjauninātais vietne Shopify App Store ļauj atklāt daudzpusīgas lietotnes, lai efektīvi attīstītu savu biznesu. Šī ir vieta, kur jūs varat sastapties un integrēt vairākas bezmaksas un maksas programmas, lai palīdzētu jums sākt darbu ar savu interneta veikalu, palielināt pārdošanas apjomus un sasniegt citus e-komercijas un mārketinga mērķus. Izmantojot Shopify App Store, jūs varat izvēlēties starp tūkstošiem augstas kvalitātes lietotņu savam tiešsaistes veikalam. Meklēšanas filtru opcija un viedo lietotņu ieteikumi vienkāršo labāko jūsu biznesam pielāgoto lietotņu izvēli.

Pērciet vienu, saņemiet vienu (BOGO) atlaides

Shopify atlaižu kodi

Izmantojot Shopify, varat izveidot Buy One, Get One (BOGO) atlaides, lai mudinātu klientus pirkt no jums. Izveidojot atlaidi, jūs varēsit koplietot saiti, lai reklamētu piedāvājumu un virzītu apmeklētājus uz vajadzīgo lapu. Jauks risinājums ir piedāvāt jūsu jaunizveidotās BOGO atlaides īpašiem klientiem, lai palielinātu saglabāšanas līmeni un organizētu efektīvas lojalitātes programmas. BOGO funkcija ir pieejama mobilajās un darbvirsmas ierīcēs.

Dinamiskā izrakstīšanās

Šī ir vienpakāpes norēķinu procedūra, kas ļauj personalizēt klientu iepirkšanās pieredzi, nodrošinot vienmērīgu norēķinu procesu un piedāvājot viņiem veikt maksājumu tieši mājas lapā. Tas vienkāršo iepirkšanās procesu un padara to daudz ērtāku nekā iepriekš.

Shopify Pieskarieties & Čipu lasītājs

Šī ir pavisam jauna Shopify mārketinga funkcija, kas ļauj klientiem veikt bezkontakta maksājumus, izmantojot “krānu”, izmantojot Apple Pay un Google Play lietotnes. Sistēma arī ļauj izmantot unikālas kredītkartes, kas nodrošina mikroshēmas, lai nodrošinātu uzlabotus drošības maksājumus un izveidotu spēcīgus sakarus ar klientiem.

Integrētā PCI un EMV mikroshēmu tehnoloģija nodrošina drošus maksājuma darījumus. Jaunais pieskāriens & Chip Reader ir sinhronizēta ar Shopify POS, lai ļautu jums veikt un saņemt maksājumus, kā arī pārvaldīt krājumus un produktus vienuviet..

Uzlabotas mazumtirdzniecības iespējas

Izmantojot Shopify, jūs tagad varat pārvaldīt krājumus vairākās vietās, pieņemt tiešsaistes apmaiņas un atgriešanās no Shopify POS. Ir iespējams arī iespējot noglabāšanas iespēju, kas ļauj klientiem piedāvāt taustāmu un tūlītēju atgriezenisko saiti par viņu apmeklējumiem.

Lai norēķinu procesu padarītu vienkāršāku un vairāk orientētu uz klientu, varat izmantot citu Shopify POS lietotni – klientu skatu -, kas ļauj mazumtirgotājiem palaist sekundāru mobilo ierīci, ar kuru pircēji saskarsies izrakstīšanās procesa laikā, lai sniegtu viņiem skaidrāku produkta skatu, cenu diapazoni, kvītis un izdošanas iespējas. Tā rezultātā lietotāji gūs labumu no pārredzamāka norēķinu procesa, kas ļauj novērst kļūdas un liek klientiem atbildēt par iepirkšanās procesu.

Google Pay par Shopify

Google konta lietotāji ir ieguvuši iespēju veikt Shopify maksājumus, piekļūstot viņu kontu un krājumu informācijai par maksājumiem un nosūtīšanu. Tas ir nepieciešams, lai paātrinātu norēķinu procesu un ļautu lietotājiem veikt pirkumus tikai ar dažiem klikšķiem. Tas arī palīdz samazināt pamesto iepirkumu grozu procentuālo daudzumu un palielināt reklāmguvumu līmeni.

Mārketinga aktivitātes un pārdošanas attiecinājuma pārskati

Shopify nesen ir uzsācis mārketinga aktivitātes un pārdošanas attiecinājuma pārskatu kopu. Tie sniedz dziļu izpratni par jūsu mārketinga stratēģijas efektivitāti un identificē tos punktus, kas jāuzlabo. Izmantojot jaunus mārketinga analītiskos rīkus, varat vadīt vairākas mārketinga kampaņas, izmantojot dažādus rīkus, piemēram, Facebook, Google, MailChimp, Kit utt..

Izmantojot šo funkciju, jūs varēsit uzzināt savus vislabāk pārdotos produktus, visaktīvākos klientus, vidējo pasūtījuma vērtību, pārdošanas un pasūtījumu statistiku, klienta izturēšanos, reklāmguvumu informāciju, attiecinājuma modeļa salīdzinājumu, reklāmguvumus pēc pirmās un pēdējās mijiedarbības utt..

UPS vietnei Shopify Shipping

Izmantojot uzlaboto UPS Shopify nosūtīšanas funkciju, jūs varēsit izmantot konkurētspējīgas piegādes likmes, garantētus piegādes datuma parametrus, ekskluzīvus piedāvājumus ar atlaidi (kas ir īpaši svarīgi lielgabarīta precēm), svētku kuģniecības bonusus, palīdzību jūsu pārvadājumu stratēģijas izstrādē un citas privilēģijas.

Shopify SEO

Interneta veikala atvēršana ir būtisks process, taču tas nav vienīgais nepieciešamais solis, lai jūsu e-komercijas vietne būtu veiksmīga un rentabla. Efektīva reklamēšana ir tas, par ko jums vajadzētu rūpēties uzreiz pēc tam, kad vietne ir gatava būt pieejama tīmeklī. Šajā vietā jūs neiztiksit bez uzlabotas SEO stratēģijas.

Shopify nāk ar visām funkcijām, kas nepieciešamas veiksmīgai tiešsaistes veikala reklamēšanai. Tie ietver:

 • integrēta statistika,
 • iespēja izveidot ārējus pakalpojumus statistikas apkopošanai,
 • efektīvas SEO stratēģijas izstrāde visos interneta veikala reklamēšanas procesa posmos (metalapu aizpildīšana visām lapām un to sadaļām, atslēgvārdu definēšana labākai reklamēšanai, alt tagu piešķiršana attēliem, konkurentu pārbaude utt.),
 • mārketinga programmu pārpilnība, kas var palīdzēt piesaistīt, atgriezties un strādāt ar potenciālajiem un pastāvīgajiem klientiem.
 • automātiski ģenerētas vietņu kartes, kas nāk ar Web lapām, produktiem un atjauninātām emuāra ziņām.

Runājot par SEO, Shopify vispār nav problēmu. Tā kā šī e-komercijas programmatūra ir populāra visā pasaulē, tā nodrošina katra ar to izveidotā interneta veikala pienācīgu reklamēšanu. Jums vienkārši jāapzinās galvenās SEO nianses, lai efektīvi izmantotu vairākas sistēmas iespējas. Ja jums izdodas to izdarīt, tad jums noteikti izdosies sasniegt jūsu centienus – tāpat kā jebkur citur.

Produktu pārvaldības opcijas

Produktu variācijas

Shopify lietotāji var piedāvāt vairākas produktu variācijas atkarībā no produktu sortimenta, ko viņi piedāvā pārdošanā. Katrai variācijai var būt raksturīgi lieluma parametri, SKU, inventāra īpašības, izmaksas, materiāli, krāsas un citas iespējas. Turklāt jūs varēsit sakārtot produktus pēc veida, kategorijas, izmaksām, gadalaika un citiem nepieciešamajiem parametriem.

Jūs pārsteigs arī viedo kolekciju funkcija, kas ļauj automātiski kārtot produktus, ņemot vērā to īpašos parametrus, ieskaitot izmaksas, pārdevēju, krājumu līmeni un daudz ko citu. Visbeidzot, jums būs iespēja pievienot vairākus attēlu un to kolekciju attēlus, lai tos no dažādām pusēm parādītu vislabvēlīgākajā gaismā.

Krājumu vadība

Papildus produktu variācijām programmatūra ļauj pārvaldīt krājumu sarakstu, lai sekotu līdzi krājumā pieejamajiem produktiem. Kas ir iespaidīgi, šī funkcija ļauj iestatīt opciju, kas ļauj pārtraukt tādu preču pārdošanu, kuras nav noliktavā. Tas, attiecīgi, palielina klientu noturības līmeni un jūsu biznesa uzticamību vienlaikus.

Analytics

Shopify ļauj jums izsekot tīmekļa veikala analītikai dažādos veidos. Ērts un izmantojams sistēmas informācijas panelis sniedz datus par jūsu pārdošanu, trafiku un pasūtījumiem, lai palīdzētu pamanīt iespējamās problēmas un savlaicīgi veikt īpašus pasākumus..

Varat arī analizēt un gūt ieskatu sava interneta veikala attīstībā, apskatot produktu pārskatus. Tie palīdzēs jums uzzināt produktus, kas labi pārdod, un tos, kas nav. Ja jums ir šāda vajadzība, varat eksportēt pārskatus jūsu izvēlētās izklājlapās, lai varētu apskatīt datus un veikt turpmāku analīzi. Šos pārskatus var nosūtīt arī grāmatvedim vai jebkurai citai personai, kas ir atbildīga par interneta veikala darbības analīzi.

Shopify ļauj Google Analytics integrēt jūsu tiešsaistes veikalā. Šis rīks palīdz izsekot pārdošanas apjomiem, trafika datiem, pasūtījumiem, apmeklējumiem, nosūtījumiem un citiem būtiskiem aspektiem. Balstoties uz šiem datiem, varat izveidot trafika un novirzīšanas pārskatus, lai redzētu, no kurienes jūs esat klienti un kā viņiem izdodas atrast jūsu vietni.

Mobilā lietotne

E-komercijas programmatūra tiek piegādāta kopā ar mobilo lietotni, kas ļauj veikt galvenās darbības, lai kontrolētu interneta veikala darbību pat ceļā.

Šeit varat izsekot pasūtījuma izpildei, pieņemt maksājumus un nosūtīt paziņojumus par nosūtīšanu no pasta nodaļas. Ērts un intuitīvs mobilais informācijas panelis ļauj redzēt aspektus, kuriem jāpievērš precīza uzmanība, kā arī sekot jaunākajām nozares tendencēm.

Shopify iOS lietotne

Jūs arī iegūsit piekļuvi klientu profiliem un nosūtīsit viņiem paziņojumus pa e-pastu. Bez tam jūs varēsit sasniegt vairākus inventarizācijas rīkus, kas ļauj pievienot / pārvaldīt produktus, fotografēt produktus, mainīt cenas vietnē utt.. Vissvarīgākais ir tas, ka visi jūsu pasūtījumi, norēķinu vēsture, inventāra rīki, produkti un klienti sinhronizējas starp jūsu interneta veikalu un mobilo lietotni Shopify automatizētā režīmā. Šīs ir tikai dažas priekšrocības, kuras jūs izmantosit, lejupielādējot un instalējot lietojumprogrammu mobilajā ierīcē.

3. Dizaini

Motīvu skaits:45
Bezmaksas motīvi&# x2714; JĀ
Apmaksātu motīvu izmaksas:140–180 ASV dolāri
Atsaucīgs dizains&# x2714; JĀ
Kārtot pēc nozares:&# x2714; JĀ
CSS koda rediģēšana:&# x2714; JĀ

Tūlīt pēc reģistrācijas jūs tiksit novirzīts uz vadības paneli, bez nepieciešamības izvēlēties tādu veidni kā, piemēram tradicionālākie vietņu veidotāji. Debijas tēma šeit tiek izvēlēta pēc noklusējuma. Šī ir pamata veidne, kurā nav demonstrācijas satura. Šis ir dizains ar klasisko bloku komplektu, ko izmanto tiešsaistes veikalu izveidošanai. To ir viegli pielāgot, kas ļauj iegūt pienācīgas kvalitātes materiālus darbam turpmākajā interneta veikalā.

Jūs noteikti varat mainīt sākuma veidni uz jebkuru citu tēmu pēc jūsu izvēles. Kopumā šeit ir vairāk nekā 70 profesionālai mobilajai tirdzniecībai sagatavotas veidnes, kuras izstrādājuši pasaulē populāri dizaineri, piemēram, Happy Cog, Clearleft, Pixel Union un citas. Jums vienkārši jānokļūst sadaļā «Interneta veikals – Motīvi – apmeklējiet tēmu veikalu». Visas veidnes ietilpst kolekcijās (vai kategorijās), un tās ir iespējams filtrēt pēc jaunuma, popularitātes, bezmaksas vai maksas veida utt. Diemžēl šeit ir tikai 10 bezmaksas veidnes, taču to kvalitāte ir pienācīgā līmenī. Parasti ir iespējams atrast tādu, kas atbilst jūsu vajadzībām pēc pielāgošanas. Vienkārši izdariet izvēli, pamatojoties uz vajadzīgo struktūru, un neņemiet vērā demonstrācijas saturu. To ir viegli nomainīt.

Apmaksātu veidņu skaits pašlaik ir 45. Izmaksas svārstās no 100 USD līdz 180 USD. Parasti tie ir daudz interesantāki, salīdzinot ar bezmaksas tēmām, pateicoties to daudzpusībai un lielai lietoto dizaina rīku izvēlei. Tomēr starp maksas un bezmaksas veidnēm nav lielas atšķirības. Apmaksātās tēmas ir radošākas, taču ir viegli kompensēt atšķirību, uzlabojot bezmaksas paraugu.

Shopify veidnes

Katrai veidnei ir apraksts, 2-3 dizaina stili un reāllaika priekšskatījuma opcija, ar to izveidotie vietņu paraugi, kā arī lietotāju atsauksmes. Parasti Shopify veidņu izvēle ir patīkams process. Šeit viss ir konsekventi, un ir grūti izdarīt nepareizu izvēli.

Vienlaicīgi var iestatīt vairākas veidnes, vienu no tām izvēloties par galveno motīvu. Jebkurā brīdī, kad tas jums nepieciešams, var pārslēgties uz nepieciešamo veidni. Ir arī iespēja augšupielādēt savas tēmas. Katram no tiem ir elastīgi iestatījumi. Jūs varat mainīt bloķēšanas secību, no kuras veidne sastāv, un veikt vispārīgus iestatījumus, ieskaitot krāsas, tipogrāfiju, sociālās joslas stāvokli un favicon. Katrai sadaļai ir arī savi iestatījumi – izvēlieties attēlu, tekstu, pēc vajadzības izlīdziniet tos, ieslēdziet / atspējojiet pogas, izvēlni, iestatiet atsevišķu elementu izmērus utt..

Pielāgošanas iespējas dažādās veidnēs ievērojami atšķiras atkarībā no formāta un sadaļu kopas. Vienīgā vispārējā iezīme ir tā, ka tās visas ir diezgan būtiskas. Pat pamata veidni var pielāgot ideālai tēmai. Šeit var būt noderīga arī tieša koda pieeja. Jūs varat lejupielādēt failus no visām instalētajām datora veidnēm un strādāt ar tām tik ilgi, cik jums nepieciešams. Tomēr šeit ir nepieciešamas zināšanas par HTML, CSS, JavaScript un PHP.

Ja šī ir jūsu pirmā tīmekļa dizaina pieredze, Shopify ļauj strādāt kopā ar vienu no platformas ekspertiem, kurš palīdzēs jums pielāgot un iestatīt jūsu interneta veikalu no jauna, īpašu uzmanību pievēršot jūsu prasībām un vēlmēm. Ja jūs jau esat tīmekļa dizaina speciālists, varat piekļūt interneta veikala kodam, lai izveidotu unikālu vietnes dizainu, kas izceļas no pūļa.

Secinājums ir šāds: maksas sistēmas veidnes ir diezgan dārgas, taču ir arī jauki bezmaksas dizaini. Abu veidu veidņu kvalitāte ir pieņemamā vidējā / augstā līmenī. Pielāgošanas iespējas pārsniedz vidējo, savukārt ērta ir arī iestatījumu saskarne. Vispārējā atzīme ir 9 no 10.

4. Klientu atbalsts

Shopify klientu atbalsts noteikti ir vērts abonēšanas izmaksas. Paredzēts visu diennakti, tas efektīvi palīdzēs jums atrast atbildes uz visiem jautājumiem, kas jums radīsies interneta veikala izveides un pārvaldības procesā. Shopify palīdzības centrs neatstās tevi aci pret aci ar savām problēmām.

Ir milzīgs forums ar tūkstošiem tēmu (ieskaitot atsevišķu forumu diskusijām ārpus tēmām), pamācības, e-pasta atbalsts un Live Chat ar Shopify Guru. Bet visnoderīgākais (kā man) ir Shopify forums. Tā ir vieta, kur jūs varat atrast ne tikai atbildes par tehniskiem jautājumiem, bet ir arī daudz reālu Shopify lietotāju atsauksmes – gan pozitīvas, gan negatīvas.

Īpašā atbalsta komanda vienmēr atrodas šeit, kad jums tie ir nepieciešami. Jūs varat sazināties ar Shopify ekspertiem, tostarp izstrādātājiem, e-komercijas dizaineriem, tirgotājiem un citiem speciālistiem, kuru palīdzība jums šobrīd ir prioritāte. Visbeidzot, programmatūra dod iespēju apmeklēt e-komercijas universitāti, lai uzlabotu tiešsaistes mārketinga un biznesa zināšanas. Šī ir vieta, kur varat atrast daudz e-grāmatu, tīmekļa semināru, video sēriju un citu noderīgu tiešsaistes avotu.

5. Cenu politika

Šis vietņu veidotājs, kuram ir raksturīgas funkcijas, katru mēnesi būs arvien dārgāks nekā pats mitināts veikals. Lētākais Shopify plāns ir USD 9 mēnesī. Šī plāna nosaukums ir Shopify Lite, un tas ļauj pievienot e-komerciju jebkurai vietnei, kas jums jau pieder. Šajā plānā cita starpā ir neierobežots produktu klāsts, pieņemti 70+ maksājumu vārti, vispārējs nodokļu un valūtas atbalsts un pārdošanas uzskaite.

Shopify Payments pārskats
Cenu noteikšanas iespējaIzmaksasIespējas
Lite:USD 9 mēnesī✓ Pogas “Pirkt” opcija.
Pamata Shopify:USD 29 mēnesī✓ vietne un emuārs;
✓ Bezmaksas SSL sertifikāts.
Veikals:USD 79 mēnesīPapildus:
✓ Dāvanu kartes;
✓ Profesionāli ziņojumi.
Advanced Shopify:USD 299 mēnesīPapildus:
✓ uzlabots pārskatu veidotājs;
✓ Reāllaika pārvadātājs.

Citos plānos ietilpst Basic (29 USD / mēnesī), Shopify (79 USD / mēnesī) un Advanced (299 USD / mēnesī). Plāni tiek diferencēti, pamatojoties uz glabāšanu, dāvanu karšu pieejamību, pamestu groza atkopšanu un dažām citām funkcijām.

Ievērības cienīgs ir fakts, ka Shopify ir bez transakcijām, taču tā iekasē maksu no kredītkartēm (tiešsaistē: 2,6–2,9% + 30 ¢; klātienē: 2,2–2,7% + 0 ¢), ja izmantojat Shopify Payments, lai kredītkartes pieņemtu caur veikalā. Jūs varat izmēģināt Shopify 14 dienas bez maksas.

Kopumā 14 dienu ilgā izmēģinājuma perioda dēļ varat izmēģināt gandrīz visas Shopify funkcijas. Bet pēc tam jums jāizvēlas viens no abonēšanas plāniem. Daži lietotāji var domāt, ka bezmaksas plāna neesamība ir trūkums, bet tiem, kas vēlas reklamēt savu biznesu tiešsaistē, ir jāzina, ka to nav iespējams padarīt par brīvu ar kvalitatīvu.

6. Plusi un mīnusi

Shopify ir spēcīgs un ar iespējām bagāts e-komercijas vietņu veidotājs. Tāpat kā jebkurai citai sistēmai, tai ir savas stiprās un vājās puses, kurām var būt pozitīva vai negatīva ietekme uz jūsu e-komercijas pieredzi.

Plusi:
Mīnusi:
&# x2714; Tīrs, ērti lietojams interfeiss ar intuitīvu navigāciju, kas labi darbojas lietotājiem ar daudzveidīgu tīmekļa veidošanas pieredzi.
&# x2714; Kolekcija augstas kvalitātes reaģējošas veidnes, lai tās atbilstu dažādām e-komercijas nišām.
&# x2714; PayPal integrācija.
&# x2714; Pieejamība bezmaksas Shopify lietojumprogrammām iOS un Android.
&# x2714; Advanced Shopify POS programmatūra.
&# x2714; Integrācija ar Amazon Marketplace.
&# x2714; Jaudīga iebūvēta emuāru veidošanas platforma.
&# x2714; Pamesta kases atkopšana.
&# x2714; 70+ norēķinu vārti.
&# x2714; Automātiski nodokļi.
&# x2714; Daudzvalodu un daudzkanālu atbalsts.
&# x2714; Papildinātās realitātes atbalsts.
✘ Dārgi cenu plāni.
Fees maksa par kredītkartēm.
✘ Iesācējiem sistēma nav tik ērti lietojama.
✘ Ziņošanas funkcija ir pieejama tikai progresīviem plāniem.

7. Konkurenti

Šeit mēs apkopojām salīdzinājumus ar galvenajiem Shopify konkurentiem starp populārajiem SaaS vietņu veidotājiem:

Weebly vs ShopifyShopify vs SquarespaceVolusion vs ShopifyShopify vs WixShopify vs GoDaddyShopify vs WordPress3dcart vs ShopifyEcwid vs ShopifyEtsy vs ShopifyBigCommerce vs ShopifyShopify vs WooCommerce

Atklāti sakot, šeit ir “tīri” Shopify konkurenti BigCommerce un Volusija – tā kā šie vietņu veidotāji ir vērsti uz e-komerciju. Protams, jūs varat izveidot e-veikalu ar Wix, Weebly vai Kvadrāts, bet Shopify ir daudz vairāk komerciālu risinājumu.

8. FAQ

Jautājums: Cik viegli ir izveidot Shopify veikalu?

Atbilde: Interneta veikala iestatīšana, izmantojot Shopify, ir vienkārša un ātra. Nepieciešams reģistrēties sistēmā, izvēlēties plānu (sistēma piedāvā bezmaksas 14 dienu izmēģinājumu), atlasīt un pielāgot veidni, kas atbilst jūsu e-komercijas vajadzībām, un sākt pievienot produktus. Sistēma piedāvās pakāpeniskus ieteikumus un spēcīgu klientu atbalstu, lai palīdzētu jums sākt darbu.

Jautājums: Cik maksā Shopify mēnesī?

Atbilde: Shopify ir bezmaksas 14 dienu izmēģinājums un četri apmaksāti plāni, kas atšķiras pēc piedāvāto funkciju klāsta. Tie ir Lite, Basic Shopify, Shopify un Advanced Shopify. Mēneša izmaksas ir attiecīgi USD 9, USD 29, USD 79 un USD 299.

Jautājums: Vai Shopify ir drošs?

Atbilde: Jā, Shopify nodrošina maksimālu drošības aizsardzību, piedāvājot uzlaboto 256 bitu SSL sertifikātu. Tas efektīvi aizsargā jūsu interneta veikalu un personisko informāciju no nesankcionētas trešo personu piekļuves.

Jautājums: Vai Shopify maksājumi ir droši?

Atbilde: Jums nevajadzētu uztraukties par Shopify maksājumu drošību, jo sistēma nodrošina pilnīgu kredītkartes un darījumu datu aizsardzību. SSL sertifikācija ir drošs veids, kā aizsargāt maksājumus no jebkura veida krāpšanas tiešsaistē.

Jautājums: Vai jūs varat pārdot pakalpojumu Shopify?

Atbilde: Shopify ļauj pārdot fiziskus un digitālus produktus, kā arī pakalpojumus. Neatkarīgi no tā, vai esat tīmekļa dizainers, copywriteer, fitnesa treneris utt., Savus pakalpojumus varat parādīt un pārdot profesionālā tiešsaistes veikalā, kuru uzsācis Shopify, lai palielinātu tā reputāciju, palielinātu klientu bāzi un gūtu peļņu.

Secinājums

Pēc padziļinātās Shopify apskates es varu secināt, ka tā ir superietilpīga e-komercijas programmatūra, kas piedāvā pārsteidzošas e-komercijas (mCommerce) specifiskas iespējas, kas ļauj jums izveidot interneta veikala rotu. Sistēma ir pilna ar funkcijām, rīkiem un opcijām, kas var uzlabot jūsu tiešsaistes veikala funkcionalitāti pavisam jaunā līmenī, palīdzot piesaistīt klientus, palielināt pārdošanas apjomus un sasniegt vairākus e-komercijas mērķus..

Vai jums plānojat izveidot nelielu vai vidēju interneta veikalu vietējai lietošanai vai milzīgam starptautiskam hipermārketam, kas pārdod tūkstošiem produktu, Shopify tiks galā ar uzdevumu vislabākajā iespējamajā veidā. Tā uzlabotās e-komercijas, mārketinga un SEO funkcijas ir pelnījušas īpašu uzmanību lietotājiem, kuri plāno gūt maksimālu labumu no sava biznesa.

Shopify balstītu interneta veikalu reklamēšana nepavisam nav problēma. Tātad, ja jums trūkst SEO un tīmekļa dizaina iemaņu, jums par to nevajadzētu uztraukties. Lieta ir tāda, ka Shopify nāk ar jaudīgu SEO motoru, kas ļauj automātiski aizpildīt meta tagus un pielāgot nepieciešamos SEO parametrus, lai nodrošinātu jūsu jaunizveidotās e-komercijas vietnes efektīvu reklamēšanu..

Shopify pamatoti ir pelnījis labākās specializētās e-komercijas programmatūras titulu. Ar to izveidotie interneta veikali ir funkcionāli un loģiski strukturēti. Viņiem ir intuitīva navigācija, kas nodrošina augstu klientu piesaisti un noturēšanas līmeni. Ja jums ir ilgtermiņa e-komercijas mērķi, tad Shopify noteikti ir vērts izmēģināt! Es ļoti iesakām pašiem pārbaudīt šīs vietnes veidotāju, lai redzētu, vai tas ir vispiemērotākais jūsu projektam.

Izmēģiniet Shopify Now

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map