Pārskats par kvadrātu

Squarespace – ir viens no atpazīstamākajiem vietņu veidotājiem. Platforma apgalvo, ka tā ir piemērota dažāda veida vietnēm. Tas pozicionē programmatūru kā labu iespēju emuāriem, maziem digitāliem veikaliem un profesionāliem portfeļiem. Tas ļauj lietotājiem izveidot izskatīgas vietnes, lai gan tas nebūt nav viegls rīks.


Squarespace ir labs vietņu veidotājs ikreiz, kad jums ir jāizveido produkti vislabākajā veidā. Patiesībā šis ir viens no uzņēmumiem, kam ir skaidra izpratne par to, kā savu produktu uzrādīt vislabvēlīgākajā gaismā, un šī ir viena no lietām, ko lietotāji par to novērtē visvairāk. Visas vietnes, kas balstītas uz Squarespace, izskatās ļoti stilīgi, lai gan joprojām ir daži jautājumi par platformas lietošanas ērtumu, it īpaši, ja runa ir par rediģēšanu.

Pēdējos gados bija daudz sūdzību, kas atsaucās uz faktu, ka Squarespace trūkst dažu būtisku pazīmju. Šķiet, ka jaunākais platformas 7. versijas atjauninājums novērš galvenās nepilnības. Programmatūrai ir dažas jaunas funkcijas, piemēram, Cover Page Builder, atjaunināts stila redaktors utt. Mēs esam pārskatījuši jaunāko vietņu veidotāju versiju, lai nākt klajā ar detalizētu pārskatu, kas ļautu jums izlemt, vai Squarespace ir piemērots jūsu vajadzībām.

1. Vienkārša lietošana

Kvadrāts ir diezgan viegli lietojams cilvēkiem ar atšķirīgu tīmekļa dizaina fona un pieredzes līmeni. Tas nāk ar ērtu, skaidru un loģiski strukturētu saskarni, kurai ir minimālistisks dizains, saprotams katram lietotājam. Tomēr, pirmo reizi piekļūstot sistēmai, tās informācijas panelis var šķist mazliet satraucošs. Būtu jauki, ja tas būtu pašsaprotamāks pirmreizējiem lietotājiem.

Pēc pakalpojuma jaunināšanas ir uzlabota tā lietojamība, kas jau pašā sākumā kļūst saprotams. Katru reizi, kad rediģējat vairāk, jums nav jāpārslēdzas no vietnes pārvaldnieka uz priekšskatījuma režīmu. Uzlabotā integrētās rediģēšanas funkcija padara visas izmaiņas redzamas ekrānā, kas samazina Web izstrādes laiku un visu tīmekļa dizaina procesu padara vienkāršu un saistošu.

Kvadrāta telpas vizuālais redaktors

Būdams WYSIWYG rīks, Squarespace tagad ļauj sasniegt nepieciešamo rezultātu daudz vienkāršāk, kā jūs jau esat pieradis. Tomēr viena lieta palika nemainīga: lai arī kādas izmaiņas jūs veiktu, tās tiek saglabātas automātiski, un jums nav iespējas tās pārskatīt pirms vietnes publicēšanas. Tas nozīmē, ka jūsu apmeklētāji redz šīs izmaiņas tiešajā režīmā, kas izraisa nepieciešamību būt ļoti uzmanīgam visā tīmekļa dizaina procesā, lai izvairītos no kļūdām.

Turklāt Squarespace ir pārvērties par 100% WYSIWYG instrumentu. Lai gan rediģēšanas process kļuva ātrāks un vienkāršāks, pastāv viena būtiska problēma. Visas izmaiņas tiek saglabātas automātiski, bez iespējas tām priekšskatīt. Tas nozīmē, ka arī jūsu apmeklētāji izmaiņas redz uzreiz. No paša sākuma jums jāizvairās no iespējamām kļūdām.

Ievelciet un nometiet funkciju

Lai gan Squarespace sevi pozicionē kā vietnes vilkšanas un nomešanas veidotāju, patiesībā tas nav 100% vilkšanas un nomešanas rīks. Ja mēģināsit novietot peli virs veidnes fotoattēla, nekas nenotiks. Multivides failu un attēlu augšupielāde ir iespējama tikai pēc piekļuves stila redaktoram. Kad esat pabeidzis, jūs varat brīvi augšupielādēt jebkuru no jūsu vietnes aktīviem.

Stila redaktors

Būs nepieciešams zināms laiks, lai pierastu pie Stila redaktora. Tomēr tas nav ļoti sarežģīti. Rīks ļauj pārvietot objektus un sadaļas, lai pielāgotu savu lapu. Turklāt jūs varat mainīt dažus vietnes elementus, kā arī tos pārvietot. Vienīgā pārvietošanas problēma var rasties atkarībā no jūsu izvēlētās veidnes. Daži no viņiem apsver nūjas pozīcijas katram elementam, bez iespējas tos pārvietot vai mainīt.

Laukuma laukuma stila redaktors

Labā ziņa ir tā, ka stila redaktors piedāvā daudz dažādu iespēju. Piemēram, jūs varat izvēlēties no noteiktu lapu stilu atlases, kurus pārējās lapas automātiski pieņems līdzīgi. Lapu veidu atlasē ietilpst:

 • Titullapas;
 • Produktu lapas;
 • Emuāru lapas;
 • Galerijas;
 • Rādītāja lapas;
 • Pasākumu lapas.

Kad esat izvēlējies noteiktu veidu, citas tāda paša veida lapas to automātiski pieņems. Piemēram. Produkta lapa ir jārediģē tikai vienu reizi. Produkta lapas iestatījumi tiks automātiski piemēroti pārējām jūsu produktu lapām.

2. Īpašības & Elastība

Squarespace ir elastīga platforma, lai gan tai nav sava lietotņu veikala, kā arī trešo personu integrācijas iespējas. No otras puses, platformai ir pietiekami daudz iebūvētu elementu, lai nākt klajā ar funkcionālu vietni.

Lappuses kvadrātu redaktors

Logrīki un papildinājumi

Lietotāji novērtēs dažādu papildinājumu klāstu. Piemēram:

 • Logrīki attēlu un fotogalerijām;
 • Sociālo mediju pogas;
 • e-komercijas rīki restorāniem un kafejnīcām.

Programmatūra lepojas ar integrētu rīku, lai izsekotu apmeklētāju statistiku. Ir iespēja integrēt Google Analytics vai kā alternatīvu izvēlēties Squarespace Metrics App.

Vietnes veidotājam ir iebūvētas kontaktu formas, kuras ir viegli pielāgojamas un rediģējamas. Varat pievienot nepieciešamos laukus vai izmantot Contact Form Builder, lai izveidotu savus ekskluzīvos lietotāju apsūdzības rīkus.

e-komercijas iespējas

Šī funkcija ir katras Squarespace vietnes sastāvdaļa, taču ar dažiem ierobežojumiem atkarībā no plāna. Tas ietver bezmaksas SSL sertifikātu un ļauj lietotājiem integrēt iepirkumu grozu jebkurā lapā neatkarīgi no tā, vai tas ir emuārs vai digitālais veikals.

E-komercijas laukums

Platforma nodrošina pienācīgu produkta attēlojumu tiešsaistē. Katram priekšmetam varat brīvi pievienot dažādus attēlus. Tie ir noklikšķināmi un nodrošina lielāku skatu, izmantojot gaismas lodziņu ar detalizētu produkta aprakstu. Lietotāji var pārvaldīt produkta cenu, norādot parasto cenu, kā arī cenas pārdošanas periodā. Produkta lapai varat pievienot arī videoklipus. Tomēr tie būs pieejami sadaļā “vairāk informācijas”.

Lasīt arī:
E-komercijas kvadrātu piemēri – reāli tiešsaistes veikali, ko izveidojuši Squarespace lietotāji.

Laukums kvadrātā ļauj lietotājiem pievienot līdz 100 dažādiem vienumu variantiem vai SKU. Ievadīšanas procedūra ir diezgan vienkārša, lai arī laikietilpīga, jo pagaidām nav automatizēta algoritma. Tomēr papildus reālai iepirkumu groza funkcijai tas joprojām var ģenerēt SKU.

Laukuma laukuma produktu variantu redaktors

Maksāšanas iespējas ir diezgan ierobežotas. Platforma izmanto Stripe, lai pieņemtu maksājumus, kas veikti ar Visa un Mastercard debetkartēm. No otras puses, jums nav jārisina pārvadāšanas izmaksu aprēķināšana, pateicoties nosūtīšanas izmaksu iestatījumiem. Jūs varat brīvi noteikt izmaksas, kas balstītas uz vienotu cenu, kā arī likmes, kas noteiktas pēc produkta svara.

Sistēma nodrošina dažādas lojalitātes iespējas. Tajos ietilpst kupona kodu kuponi, fiksētas un mainīgas procentu atlaides, bezmaksas piegādes kuponi utt.

Kvadrāta SEO

SEO iespējas izskatās mazliet ierobežotas. Viņi faktiski piedāvā dažus produktu lapu un emuāru sadaļu pamata iestatījumus. Atšķirībā no citiem vietņu veidotājiem, Squarespace automātiski izmantos produkta nosaukumu vai ziņas virsrakstu kā lapas SEO virsrakstu. Jūs to nevarat pārvaldīt. Tas pats ir ar jūsu vietnes nosaukumu. Tas tiks parādīts arī visās lapās.

Vietnes veidotājs ļauj slēpt jūsu vietni no meklētājprogrammām, ja jūs kaut kā iemesla dēļ nevēlaties to indeksēt. Jums vajadzētu pievienot tagai “noindex” vietnei, kuru vēlaties paslēpt no meklēšanas robotiem. Tas tomēr nenozīmē, ka jūsu vietne nebūs pieejama lietotājiem, kuri to vēlas pārlūkot. Ir divas iespējas, kas ļauj pievienot tagu “noindex” – to var izdarīt lapas iestatījumos vai ar roku ievadot manuāli. Šīs iespējas ļauj slēpt visu vietni vai tās īpašās lapas no indeksācijas.

Emuāru veidošanas funkcija

Vietņu veidotājs ir laba iespēja izveidot emuāru. Šī funkcija ļauj emuāru autoriem uzņemt savus aplādes, kā arī pievienot dažas papildu funkcijas, lai maksimāli iesaistītu lietotājus:

 • Iespējot komentārus un izsekošanu
 • Pievienojiet ģeogrāfiskās atrašanās vietas tagus;
 • Iespējot RSS plūsmu;
 • Izmantojiet iTunes marķēšanu;
 • Atjaunošana un vairāk.

Platformai ir emuāru importēšanas funkcija, kas padara jūsu WordPress, Tumblr vai jebkuru citu emuāru ērti pieejamu Squarespace platformai..

Sociālā integrācija

Squarespace ļauj atjaunināt saturu jebkurā laikā, kad rodas šāda nepieciešamība to vēl vairāk koplietot sociālajos tīklos, tostarp Facebook, Twitter, Google+, Dropbox, Tumblr, Instagram, Dribbble, Linkedin, Pinterest, SoundCloud, Behance, Twitch, Yelp un vēl. Tāpat jūsu vietnes apmeklētāji varēs dalīties ar viņu interesējošo saturu, izmantojot vietnē integrētās pogas Kopīgot un Piespraust.

Kvadrāta analīze

Vietņu veidotājs ļauj jums iegūt ieskatu apmeklētāju uzvedībā un vietnes veiktspējā tieši no sistēmas informācijas paneļa. Šī ir vieta, kur jūs varēsit izpētīt pārskatus, kas sniedz svarīgu informāciju par jūsu lapas skatījumiem un apmeklējumiem, reklāmguvumu līmeni, trafika skaitu un avotiem, populāro saturu un citiem būtiskiem parametriem..

Kvadrāta analīze

Google Maps iegulšana

Izmantojot Squarespace, varat iegult Google Maps savā vietnē, lai norādītu precīzu uzņēmuma atrašanās vietu. Šī ir arī vieta, kur varat sniegt savus kontaktinformāciju, atsauksmes veidlapu, uzņēmuma vēsturi un citu informāciju, kuru jūs uzskatāt par svarīgu un interesantu potenciālajiem apmeklētājiem. Izmantojot mobilās informācijas joslu, varat arī ļaut lietotājiem ātri piekļūt šai informācijai pat ceļā.

Google Maps laukums

Tiešsaistes kalendārs

Lai jūsu mērķauditorija būtu informēta par gaidāmajiem notikumiem un īpašajiem piedāvājumiem, savā vietnē varat integrēt tiešsaistes kalendāru. Šeit varat ievietot notikumu grafiku, ziņas, īpašos datumus un ļaut lietotājiem atbildēt uz jūsu vietni (ja jūs iespējojat šo funkciju). Pievienotos notikumus var arī dalīties starp sociālo mediju profiliem, lai sasniegtu vairāk lietotāju un popularizētu jūsu uzņēmuma informāciju.

SSL sertifikācija

Visas Squarespace vietnes ir droši aizsargātas ar bezmaksas 2048 bitu SSL sertifikātiem. Tie novērš trešo personu lietotāju neatļautu piekļuvi jūsu saturam, konfidenciālai informācijai, maksājuma informācijai un citai privātajai informācijai. Tas ir ļoti svarīgi interneta veikalu īpašniekiem, kuri īpaši rūpējas par savu klientu drošību tiešsaistē.

E-pasta mārketings

Squarespace piedāvā plašu visaptverošu mārketinga rīku klāstu, kas palīdz efektīvi sasniegt un palielināt auditoriju. Tādējādi sistēma ļauj organizēt un turēt e-pasta kampaņas. Squarespace ļauj jums importēt saturu (produktus, emuāru ierakstus, sociālās ikonas, logotipu un adresātu sarakstus) no savas vietnes, lai dažu minūšu laikā izveidotu e-pasta ziņojumus, lai jūs varētu veiksmīgi to saglabāt turpmākai lietošanai.

Kvadrāta e-pasta mārketings

Rakstot e-pastus, varat integrēt attēlus, lai pievērstu lietotāju uzmanību, pievienotu saites uz atbilstošu saturu, izmantotu pogas utt. Varat arī eksperimentēt ar dažādām stila un krāsu kombinācijām, kas visvairāk atbilst jūsu uzņēmuma e-pasta zīmoliem. Izvēlieties no vairāk nekā 30 pilnībā pielāgojamiem sākuma izkārtojumiem, lai savus produktus parādītu vislabvēlīgākajā gaismā, koplietotu atjauninājumus ar klientiem, nosūtītu ielūgumus klientiem..

Ērta sadaļa vilkšana un nomešana palīdzēs jums organizēt saturu, lai efektīvi parādītu to mērķauditorijai. Turklāt jūs varat pārvaldīt savas e-pasta mārketinga kampaņas, saglabāt un publicēt melnrakstus, pārskatīt veiktspējas rādītājus un atjaunināt izkārtojumus no jebkura darbvirsmas un mobilās ierīces centralizētā informācijas paneļa..

Kopš šī brīža kvadrātveida e-pasta kampaņas ir pieejamas jebkurā plānā. Tas ļauj jums izmantot jaudīgās tiešsaistes mārketinga iespējas, kuras sistēma piedāvā, lai paplašinātu sava zīmola popularitāti un sasniegtu jūsu mērķauditoriju ar satriecošām un iespaidīgām pastkastēm..

Logotipu veidotājs

Vietnes veidotājs iepazīstina ar savu uzlaboto logotipu veidotāju, kas ļauj jums izveidot sava uzņēmuma logotipu, lai to turpmāk integrētu vietnē. Kopš šī brīža jūs varat izveidot unikālu logotipu tikai ar dažiem klikšķiem.

Laukuma laukuma logotipu veidotājs

Vienkārši norādiet sava uzņēmuma nosaukumu attiecīgajā laukā, izvēlieties piemērotus elementus, izvēlieties logotipa stilu un publicējiet to, lai sāktu. Uzņēmuma logotipa nostiprināšana noteikti uzlabos tā reputāciju, lai tas izceltos pret konkurentiem.

Attēlu pārvaldnieks

Ērta vilkšanas un nomešanas funkcija ļauj pievienot un kārtot attēlus bez īpašām pūlēm un laika ieguldīšanas. Adaptīvais attēlu ielādētājs ļauj attēlus tieši no darbvirsmas vilkt pārlūka logā, atrodot un atlasot atbilstošo izmēru, kas jāielādē visu veidu ekrāniem un ierīcēm..

Attēlu pārvaldnieks kvadrātā

Getty Images integrācija ļauj lietotājiem izvēlēties no vairāk nekā 40 miljoniem kolekcijā iekļautu augstas kvalitātes attēlu. Pateicoties Image Focal Point Control funkcijai, jūs varat definēt katra attēla fokusa punktu, kuru pievienojat, tādējādi nodrošinot vislabāko apgrieztu izmēru mainīgiem attēliem un sīktēliem..

Visus Squarespace piedāvātos attēlus var rediģēt tieši pārlūkprogrammā, izmantojot Adobe Image Editor – vienkārši izvēlieties attēlu, mainiet tā izmēru, apgrieziet, pagrieziet un pielāgojiet tā parametrus atbilstoši savām vajadzībām. Turklāt Squarespace ir aprīkots ar integrētu Lightbox rīku, kas ļauj apdullināt pilna pārlūka lieluma attēlu noformējumu.

Vairāki līdzautori

Ja plānojat strādāt pie savas tīmekļa vietnes izstrādes līdzstrādnieku komandā, pakalpojums ļauj kontam pievienot vairākus ieguldītājus. Vietnes pārvaldniekam varat nodrošināt atlasītajiem lietotājiem piekļuves datus atkarībā no viņu statusa. Galvenie piekļuves līmeņi ir administrators, satura redaktors, rēķini, pārskatu sagatavošana, komentāru moderators, uzticamais komentētājs un veikala pārvaldnieks.

Atvērt – rīku komplekts stāstniekiem

Nesen Squarespace sāka sadarboties ar Unfold – lietotni, kas lietotājiem palīdz radīt interesantus un saistošus stāstus sociālajos tīklos (Facebook, Instagram) un Snapchat. 2018. gadā dibinātajam Unfold ir vienīgā misija – piedāvāt augstākās klases sociālo mediju veidnes lietotājiem, kas iesaistīti stāstu veidošanā. No šodienas instrumentu kopums ir ieguvis augstāko vietu App Store rangā, būdams foto / video kategorijas vadītājs daudzās pasaules valstīs.

Kvadrāta atstarpe

Squarespace un Unfold sadarbība tagad sistēmas lietotājiem dod iespēju sociālajos tīklos izveidot un dalīties ar objektiem piekrautiem un vizuāli iespaidīgiem stāstiem un ierakstiem. Lietojumprogrammas lejupielāde un integrēšana no Apple App Store un Google Play Store ir vienkārša un bezmaksas. Papildus stāstu stāstīšanas iespējām Unfold piedāvā arī izcilu motīvu un funkciju komplektu, ko var izvēlēties un izmantot tie lietotāji, kuri nolemj jaunināt, lai iegūtu papildmaksu, tas ir, Unfold + abonementi. Viņu izmaksas pašlaik ir USD 2,99 mēnesī (vai 19,99 USD gadā). Plānu ir iespējams iegādāties arī individuāli.

Lietotne kvadrātā

Vietņu veidotājs tagad piešķir piekļuvi mobilajai lietotnei, kas dod iespēju pārvaldīt vietni, atrodoties ceļā, no planšetdatora, viedtālruņa vai jebkuras citas mobilās ierīces, kas jums ir pieejama. Lietotne Squarespace ļauj atjaunināt vietni all-in-one platformā jebkurā vietā un laikā.

Neatkarīgi no tā, vai plānojat atjaunināt savus biznesa kontaktus, publicēt jaunu emuāra ziņu, pievienot paziņojumu joslu, integrēt jaunas lietotnes un logrīkus, rediģēt tīmekļa lapas utt., Varat to darīt arī ceļā, izmantojot lietotni. Pat ja interneta savienojums pēkšņi pārtrauks darbību, jūsu projekts tiks saglabāts tieši tur, kur to atstāsit. Tādējādi jūs varēsit atkal izveidot savienojumu un turpināt darbu pie sava projekta jebkurā brīdī, kad tas jums ir ērti.

Turklāt plašajā vietņu veidotāja kolekcijā varat integrēt jebkuru pieejamo Squarespace lietojumprogrammu. No šodienas lietotne Squarespace ir pieejama operētājsistēmām Android un iOS. Vienkārši lejupielādējiet un izmantojiet to, lai maksimāli izmantotu tīmekļa attīstības procesu.

Acuity plānošana

Squarespace nesen ir paziņojis par apvienošanos ar Acuity Scheduling platformu. Šī ir tiešsaistes tikšanās plānošanas sistēma, kas ir lielisks rīks biznesa vietņu īpašniekiem. Uzlabotā funkcija ļauj uzņēmējiem pabeigt pārdošanu un sazināties ar klientiem dažādos veidos, izmantojot vietņu veidotāja integrēto tirdzniecības platformu. Acuity, kas dibināts 2006. gadā, palīdz mazajiem uzņēmumiem veikt tikšanās un pārvaldīt tos tiešsaistē. Šis ir tirgus līderis, kurš tagad tiek izmantots miljoniem loģistikas un tikšanos plānošanai visā pasaulē. Kvadrāta integrācija ar Acuity Scheduling sistēmas lietotājiem atklāj vairākas perspektīvas un ļauj klientiem nodrošināt nemanāmu pieredzi. Platforma nodrošina pilnu integrētu rīku komplektu, ko mazie uzņēmumi var izmantot, plānojot savu darbu.

Komentēšanas sistēma

Kvadrāta telpā ir pilnībā integrēta komentēšanas sistēma, kas atbalsta vītņotos komentārus, kuriem ir individuāls skaits. Visus iesniegtos komentārus var iestatīt regulēšanai, pirms tie tiek parādīti tīmekļa vietnē. Vietņu lietotāji visus komentārus var atzīmēt kā mēstules.

Ir arī iespējams tos kārtot pēc publicēšanas datuma, popularitātes un citiem kritērijiem. Ja tāda ir, varat iespējot / atspējot anonīmus komentētājus. Svarīgs aspekts ir tas, ka sistēmā ir integrēti filtri, kas reālā laika režīmā automātiski bloķē ļaunprātīgus komentārus.

3. Dizaini

Kvadrāts ir vairāk vērsts uz tā veidņu kvalitāti, nevis kvantitāti. Tas nesniedz simtiem tēmu, piemēram, daži citi populāri vietņu veidotāji. Vietnes veidotājs šobrīd piedāvā 40+ veidnes izskatās ļoti profesionāli un ir arī mobilam draudzīgi.

Kvadrātveida telpas veidnes

Neskatoties uz tik mazo pieejamo veidņu skaitu, tie aptver dažādas jomas un nozares. Tie ir piemēroti dažādiem vietņu veidiem, ieskaitot:

 • Profesionālie portfeļi;
 • Digitālie veikali;
 • Emuāri;
 • Kafejnīcu vai restorānu vietnes;
 • Emuāri & Podkāsti;
 • Fotogrāfija;
 • Vietējais bizness;
 • Profesionālie pakalpojumi;
 • Kopiena & Bezpeļņas organizācija;
 • Pasākumi;
 • Mūziķi & Lentes;
 • Personīga & CV;
 • Nekustamais īpašums & Īpašības;
 • Kāzu un kāzu mājas lapas utt.

Atjauninātajā Squarespace 7.1 versijā ir ieviestas jaunas iespējas, kas vērstas uz elastīgumu un lietošanas ērtumu, veidojot un veidojot tīmekļa lapas. Starp funkcijām, kas kļuvušas pieejamas atjauninātajā vietnes versijā, ir lietderīgi pieminēt iespēju jebkurai tīmekļa lapai pievienot jaunas iepriekš izveidotas lapas sadaļas, izmantot krāsu motīvus un fontus, lai vietnē izveidotu liela mēroga stila izmaiņas, izvēlieties no vairākiem pielāgojamiem galvenes un kājenes izkārtojumiem. Ir kļuvis arī iespējams vietņu lapām pievienot reklāmkarogus, izveidojot sadaļas ar fona video vai attēliem un izveidojot stilizētas pārslēdzamas galvenās lapas, kas mudina lietotājus turpināt izpētīt vietnes saturu.

Kas jums būtu jāzina arī par atjaunināto Squarespace versiju, ir tas, ka visas kājenes un Web lapas šeit ir veidotas no vertikāli sakārtotām sadaļām. Katrā sadaļā ir iebūvētas opcijas, kuras lietotājs var pielāgot. Precīzāk sakot, jūs varat rediģēt sadaļas, pievienot jaunas, izdzēst un pārkārtot esošās sadaļas, lai sakārtotu vietnes saturu pēc savas patikas.

Redzamības iestatījumi

Squarespace ļauj pielāgot vietnes redzamības iestatījumus, lai kontrolētu tos lietotājus, kuri var redzēt jūsu publicēto saturu. Tādējādi varat izvēlēties savu vietni padarīt privātu, lai to paslēptu ne tikai no meklētājprogrammām (kā iepriekš minēts), bet arī no apmeklētājiem. Tāpat jūs varat pievienot paroli, lai projekts būtu pieejams konkrētai lietotāju grupai. Un vietni ir arī iespējams publiskot, tiklīdz jūs nolemjat, ka tā ir gatava visiem apmeklētājiem, bez jebkādiem izņēmumiem. Visbeidzot, ir iespēja atcelt vietnes publicēšanu, ja jums tā vairs nav vajadzīga vai kādu iemeslu dēļ vienkārši vēlaties to paslēpt uz noteiktu laika periodu. Lai to izdarītu, varat abonementu atcelt (ja jums ir maksas vietne), dzēst projektu (ja esat uz pārbaudes laiku) vai iestatiet lapu “Notiek izstrādes stadijā”, ja vēlaties paslēpt projektu, strādājot pie tā izstrādes.

Titullapa veidotājs

Platforma ļauj ļoti viegli nākt klajā ar izskatīgu titullapu. Viss, kas jums nepieciešams, ir aizpildīt lapu ar nepieciešamajiem blokiem, rediģēt krāsas un pievienot dažus tekstus, attēlus vai citus multivides failus. Šī funkcija lieliski darbojas vienas lapas veidošanas procesā. Tā ir piemērota arī citiem mērķiem, piemēram, “kļūdu lapa” vai “drīzumā pieejama” lapa. Platforma nodrošina vairākus desmitus lietošanai gatavu titullapu dizainu (šobrīd 29 izkārtojumus), kurus ātri un viegli pielāgojiet.

HTML / CSS rediģēšana

Opcija ir pieejama lietotājiem tikai ar “Biznesa plānu”. Viņiem jāpiekļūst izstrādātāju platformai, lai strādātu ar HTML / CSS un mainītu veidnes dizainu. CSS redaktorā ir pietiekami daudz instrumentu, lai rediģētu vietņu izvēlnes. Neuztraucieties, ja neizdodas radīt vēlamo izskatu. Platformai ir atiestatīšanas opcija, kas vedīs jūsu vietni atpakaļ uz sākotnējo motīvu.

Checkout lapu redaktors digitālajiem veikaliem

Lielisks rīks ar logotipu & Flīžu rediģēšanas funkcija papildus saites atgriešanas iespējai gadījumā, ja vēlaties vietnes saturu pārsūtīt uz jaunu veidni.

Laukums kvadrātā ļauj Web lapu dizaina laikā mainīt veidnes, kā arī vienlaikus strādāt pie vairākiem dizainparaugiem. Katrā veidnē ir pielāgojami satura apgabali, kuros tiek izmantota Squarespace Layout Engine un Content Block sistēma. Kājenes, lapas, sānjoslas un emuāra ziņas var izmantot visus pieejamos satura bloku veidus, ieskaitot audio, video, atzīmes, tekstu un citu.

Vietnes veidotājs sadarbojas ar Typekit un nodrošina lietotājiem brīvu augstas kvalitātes fontu izvēli, lai uzlabotu projekta noformējumu. Ir pieejama arī bezmaksas Google fontu bibliotēka, kuru var izmantot bez koda iegulšanas. Bez tam, Squarespace ļauj radīt satriecošu vizuālo pieredzi, integrējot video fonu jebkurā jūsu izvēlētā veidnē.

4. Klientu atbalsts

Vietnes veidotājs nodrošina pietiekami daudz iespēju sazināties ar atbalsta komandu. Lietotāji var izvēlēties dzīvot tērzēšanu, kas pieejama visu diennakti, kā arī nosūtīt pieprasījumu, izmantojot e-pasta atbalstu.

Pie papildu avotiem pieder Mācību resursi ar daudziem parocīgiem video un rakstiem, lai atrisinātu jebkuru problēmu. Var būt noderīgs arī kopienas forums, jo tur jūs varat uzdot reāliem lietotājiem jautājumus vai vienkārši atrast noderīgu informāciju noteiktā pavedienā.

Squarespace piedāvā arī biļešu pārdošanas sistēmu 24 stundas diennaktī, plašu FAQ sadaļu, iespēju pievienoties sistēmas tīmekļa semināriem, kā arī piekļūt informatīvajam palīdzības centram. Pēdējais piedāvā vērtīgu zināšanu bāzi, noderīgas vadlīnijas un pat seminārus.

5. Cenu politika

Platformai faktiski nav brīva plāna. Tomēr lietotāji var izmēģināt visas tā funkcijas un funkcijas pirms abonēšanas, pateicoties 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versijai. Tam nav nepieciešama personīga informācija, kad jūs nolemjat piedalīties un sākt izmēģinājumu.

Ja jūs nolemjat, ka Squarespace ir nepieciešamā platforma, jūs varat izvēlēties starp parasto vietņu un tiešsaistes veikalu plāniem. Maksas abonementi parastajām vietnēm ietver:

Cenu noteikšanas iespējaIzmaksasIespējas
Personīgais:USD 12 mēnesī✓ 20 lapas;
✓ bezmaksas pielāgotais domēns;
✓ 3% no pārdošanas darījuma maksas.
Bizness:18 USD mēnesī✓ neierobežots lappušu skaits;
✓ AdWords kredīts;
✓ 2% no pārdošanas darījuma maksas.
Pamata:26 USD / mēn✓ neierobežots produktu skaits;
✓ integrēta grāmatvedība;
✓ Neierobežota krātuve un joslas platums.
Advanced:40 USD mēnesī✓ etiķešu drukāšana;
✓ Pamesta Checkout automātiskā atkopšana;
✓ Pārvadājumi reālā laikā.

Visos plānos ir iekļauts bezmaksas domēna vārds un mitināšana. Ja jums jau ir esošs domēns, jums tas ir jāieceļ kvadrātā.

6. Plusi un mīnusi

Platforma parasti ievieš jaunus atjauninājumus, kuru mērķis ir uzlabot lietotāju pieredzi. Tomēr Squarespace izstrādātājiem vēl ir paveicams darbs, ņemot vērā dažu sistēmas sasniegumus un trūkumus.

Plusi:
Mīnusi:
&# x2714; Jūs varat sākt veidot vietni pat nereģistrējoties sistēmā.
&# x2714; Lieliski izstrādātas atsaucīgas veidnes.
&# x2714; Spēcīgs klientu atbalsts.
&# x2714; Uzlaboti mārketinga rīki.
&# x2714; Plašas attēlu rediģēšanas iespējas.
&# x2714; e-komercijas un emuāru veidošanas atbalsts.
&# x2714; Atvērt – rīku komplekts stāstniekiem.
&# x2714; Acuity plānošanas integrācija.
&# x2714; Mobilā lietotne kvadrātā.
&# x2714; Kodu iegulšana ir iespējota.
✘ Stila redaktoru nav ļoti viegli izmantot.
✘ Priekšskatījuma režīma trūkums.
✘ Pārāk dārgi e-komercijas plāni.

7. Konkurenti

Mēs esam izpētījuši dažādas populāras vietņu veidošanas platformas un salīdzinājuši tās ar Squarespace. Pārskats sniedz skaidru priekšstatu par platformas trāpījumiem un garām pirms galvenie konkurenti.

Shopify vs SquarespaceKvadrāts vs JimdoLaukums un WixLaukums un Web plūsmaKvadrāts vs WeeblyKvadrāts vs pārsteidzošiKvadrāts vs WordPressKvadrāts un UcraftKvadrāts vs BluehostLaukums un Adobe MuseKvadrāts un VolusionFormāts vs kvadrātsLaukums un WooCommerceAdobe portfelis vs kvadrātsKvadrāts vs GodaddyDuda vs kvadrāts

Squarespace vietņu rediģēšana vienlaikus var būt blāva un biedējoša. Platforma gandrīz nav koncentrēta uz iesācējiem, neskatoties uz to, ka tā ir novietota kā vilkšanas un nomešanas celtnieks. Jūs varat atrast dažas vienkāršākas alternatīvas, piemēram, Wix, ar lietotājiem draudzīgāku intuitīvo saskarni.

Turklāt, Wix piedāvā elastīgākas SEO funkcijas un iestatījumus, savukārt Squarespace no šī viedokļa izskatās nedaudz ierobežots. Runājot par e-komerciju, Squarespace varētu darboties diezgan labi. Tomēr tiešsaistes veikala plāni ir pārāk dārgi, salīdzinot ar vairāk veltītas e-komercijas platformas. Vai joprojām esat sarūgtināts par Squarespace? Tad jūs varat viegli pārvietojiet savu vietni uz WordPress CMS vai pārsūtiet Squarespace tiešsaistes veikalu uz Shopify

Secinājums

Rezumējot, Squarespace noteikti ir pelnījis šo popularitāti un atzinību vietņu īpašnieku vidū. Platforma ir pietiekami elastīga un funkcionāla, lai izveidotu cita veida vietnes. Komplektā būs visi nepieciešamie vietņu veidošanas rīki, lai izveidotu izcilu vietni, kas attiecas uz radošajām industrijām.

Ir labi zināt, ka Squarespace attīstības komanda cenšas uzlabot sistēmu, regulāri ieviešot jaunus atjauninājumus. Tomēr vēl ir daudz darāmā. Platformai noteikti trūkst elastības attiecībā uz SEO iestatījumiem un funkcionalitāti. Viņiem joprojām ir jādara kaut kas saistīts ar stila redaktoru, lai to parādītu lietotājam draudzīgākā veidā.

Neskatoties uz visiem trūkumiem, ir skaidrs, kāpēc tūkstošiem lietotāju izvēlas šo tīmekļa vietnes veidošanas rīku, neskatoties uz pieejamajām alternatīvām. Joprojām labākais veids, kā saprast, vai Squarespace atbilst jūsu cerībām, ir pats pārbaudīt sistēmu un izlemt, vai tā atbilst jūsu mērķiem vai nē.

Izmēģiniet Squarespace Now

Izmantojiet reklāmas kodu SUPERB, lai saņemtu 10% atlaidi

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map