Moonfruit apskats

Moonfruit – ir vietņu veidotājs, kas dažu minūšu laikā ļauj izveidot atsaucīgas un pilnvērtīgas vietnes. Sistēma darbojas jau vairāk nekā 19 gadus. Tā tika uzsākta 2000. gadā kā Flash balstīta vietņu veidotāja, tā ātri kļuva par vienu no populārākajām vietņu izveidošanas vietām. Līdzīgs Wix, vēlāk tas pārgāja uz HTML5 tehnoloģiju. Kā gaidīts, slēdzis bija ļoti veiksmīgs, padarot platformu par jauku tīmekļa veidošanas rīku, kas labi darbojas visās lietotāju kategorijās.


Vietnes veidotājam ir saraksts ar funkcijām, kas ļauj efektīvi veikt Web izstrādes procesu. Tomēr tai joprojām trūkst lietošanas ērtuma un intuitīva tīmekļa veidošanas rakstura, salīdzinot ar galvenajiem nišas konkurentiem. Lai izveidotu projektus ar sistēmu, kodēšanas prasmes nav vajadzīgas, jo visas funkcijas un rīki šeit tiek nodrošināti ārpus vietas.

Moonfruit nesen tika atjaunināts, lai tas atbilstu mūsdienu tīmekļa dizaina standartiem un augošajām lietotāju vajadzībām. Ir ieviestas vairākas jaunas funkcijas, kas ir uzlabojušas tīmekļa dizaina procesa ātrumu un kvalitāti. Izmaiņas attiecas gan uz vietnes redaktoru, gan uz pieeju web izstrādes procesam, gan uz dizaina pielāgošanas rīkiem un vietnes reklamēšanas parametriem.

Šodien mēs ar prieku padziļināmies sīkāk par Moonfruit. Pievienojieties mums, lai izpētītu tā priekšrocības un iespējamās negatīvās puses tagad.

1. Vienkārša lietošana

Moonfruit ir diezgan intuitīvs. Tas attiecas uz visiem vietņu veidotāja elementiem, kā arī uz tīmekļa dizaina procesu kopumā. Pierakstīšanās procedūra ir ātra un vienkārša ikvienam. Lai reģistrētos sistēmā, jūs varat izvēlēties vienu no divām iespējām. Pirmais ir reģistrēšanās ar e-pastu, norādot lietotājvārdu un paroli. Otrā iespēja ir reģistrēties, izmantojot Facebook vai Google kontu. Lai apstiprinātu reģistrāciju, jums būs jāpārbauda e-pasts, kas nosūtīts uz norādīto adresi.

Lai kādu variantu jūs izvēlētos, viss reģistrēšanās process prasīs pāris minūtes. Tieši pēc reģistrācijas datu iesniegšanas jums tiks lūgts iesniegt informāciju par savu vietni, proti, vietnes nosaukumu un vēlamo adresi. Tiklīdz esat veicis šīs darbības, varat sākt veidot savu vietni.

Moonfruit redaktors

Pēc reģistrācijas jūs iegūsit piekļuvi vietnes redaktoram, kam ir pārdomāts interfeiss, kas vietnes izveidi padara vieglu un jautru. Būvētājs atbalsta rediģēšanas funkciju, kas ļauj lietotājiem pievienot, pārvietot, rediģēt un noņemt dizaina elementus un logrīkus, nerakstot kodus.

Uznirstošais informācijas panelis, kas pieejams redaktora kreisajā pusē, piešķir piekļuvi galvenajām jomām, kuras varat modificēt. Tajos ietilpst lapas, sadaļas, elementi, mani faili un iestatījumi. Sadaļā “Lapas” varat pievienot un modificēt lapas, kā arī izveidot apakšlapas. Apgabalā “Sekcijas” varēsit atlasīt un rediģēt vēlamo vietnes izkārtojumu un galvenās vietnes sadaļas (kājene, galvene, pamatteksts utt.). Sadaļa “Mani faili” piešķir piekļuvi failu pārvaldniekam, kur varat augšupielādēt un pārvaldīt failus, kurus plānojat izmantot tīmekļa dizaina procesā. Visbeidzot, sadaļā “Iestatījumi” jūs pārvaldīsit vispārīgus vietnes iestatījumus, savienosit savu domēna vārdu, izveidosit vietnes favicon utt.

Moonfruit informācijas panelis

Lai rediģētu audekla objektu, vienkārši ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un izmantojiet peldošo redaktoru, kas ļauj mainīt tādas lietas kā fonti, krāsas, stils, lielums un citas opcijas, kas attiecas uz izvēlēto vienumu. Ja jums ir daudz tekstlodziņu, varat tos izlīdzināt, izmantojot lineālu un ceļvežu rīku. Moonfruit padara lietas patiešām vienkāršas. Tomēr tas joprojām ir sarežģītāks nekā Wix vai Weebly.

Līdzīgs Adobe Muse un Simbla, Moonfruit ļauj lietotājiem izveidot Page Master – fona slāni, kas parādās katrā jūsu vietnes lapā. To var izmantot, lai ievietotu objektus, kurus vēlaties parādīt katrā lapā, piem. uzņēmuma logotips, kontaktpersonas poga vai tālruņa numurs.

Tiklīdz esat pabeidzis iestatījumu un sadaļu pārvaldību, varat nokļūt vietnes redaktora augšējā daļā, kur varēsit aktivizēt pogas, kas ļauj redzēt jūsu vietnes galddatoru, planšetdatoru un mobilās versijas. Šī ir arī vieta, kur varat tuvināt, atsaukt un pārtaisīt nesenās darbības, kā arī priekšskatīt un publicēt projektu. Kopumā darbs ar Moonfruit informācijas paneli nav izaicinošs, lai gan iesācējiem var būt nepieciešams laiks, lai pie tā pierastu..

2. Īpašības & Elastība

Moonfruit ir aprīkots ar visām funkcijām, kas ļauj tām izveidot un pārvaldīt funkcionālas vietnes ar modernu dizainu. Tie ietver skaistas galerijas, uzlabotas tiešsaistes formas, jaudīgas integrācijas, izcilus dizaina pielāgošanas rīkus, pielāgotus domēnus un daudz ko citu. Tagad sniegsim īsu pārskatu par tiem.

Attēlu rediģēšanas opcijas

Izmantojot Moonfruit, lapām varat pievienot daudzas standarta funkcijas, ieskaitot attēlu galerijas, veidlapas, slaidrādes, dažādus logrīkus, kā arī pielāgotus koda fragmentus. Tie visi ir labi sakārtoti rīkjoslā. Vienkārši atlasiet logrīku, velciet to uz lapu un nometiet uz audekla, kur tas iederas. Moonfruit piedāvā arī bezmaksas attēlu un ikonu bibliotēku, no kuras izvēlēties.

Moonfruit attēlu redaktors

Sistēma integrējas ar omāru tirgus laukumu, kur no sociālajiem medijiem var atrast un pievienot autentiskus unikālus attēlus. Neatkarīgi no tā, kādus attēlus jūs izvēlaties, jūs varēsit rediģēt to galvenos parametrus, piemēram, krāsu piesātinājumu, filtrēšanu, kontrastu utt. Turklāt pakalpojums tiek piegādāts ar saliekamiem gataviem satura blokiem, kas ir pilnībā rediģējami un kurus var pielāgot un pielāgot jūsu vēlmēm. lai izveidotu vēlamo lapas izkārtojumu.

Animācijas efekti

Strādājot ar Moonfruit, varat atlasīt un iestatīt savas vietnes fona efektus, neatkarīgi no tā, vai tas ir video, fiksēts vai tālummaiņas fons, kas jūsu vietnēm piešķirs lielu elastību un iegremdēšanas sajūtu. Paceļot kursoru un pārejas efektus, dzīve būs pievilcīga attēliem un tekstam, ko pievienosit savai vietnei. Turklāt jūs varēsit piesaistīt savu apmeklētāju uzmanību, izvēloties vajadzīgās saišu veidošanas opcijas, kas atbilstu viņu vietnes dizainam..

Pielāgots kods

Pielāgotā koda funkcija ļauj jūsu vietnei burtiski pievienot jebkāda veida funkcionalitāti. Tādējādi jūs varat viegli pievienot Mailchimp reģistrēšanās formu, SoundCloud celiņu, aptauju, viktorīnu, kalendāru vai jebkuru citu tīmekļa pakalpojumu, kas ļauj ģenerēt un ielīmēt sava konta pielāgoto kodu..

Moonfruit HTML redaktors

Emuārs

Moonfruit agrāk bija integrēta emuāru veidošanas platforma, kas izveidoja labi formatētus emuāru ierakstus, piedāvāja komentēšanas sistēmu ar dažādām moderēšanas iespējām un ļāva ieplānot jūsu rakstus. Tomēr emuāru veidošanas funkcija bija pieejama vecajā uz Flash balstītajā platformas versijā. Vietnes veidotāja atjauninātajā HTML balstītajā versijā tīrā emuāru veidošanas funkcija vairs nav pieejama. Ja jums patiešām ir nodoms pievienot emuāru savai vietnei, varat izmantot logrīku, kas ļauj pievienot emuāru WordPress emuāru, taču tas vienalga nav labākais risinājums.

Mārketinga rīki

Moonfruit piedāvā standarta mārketinga funkciju kopumu, kas veicina labāku jūsu projekta reklamēšanu. Tajos ietilpst meklētājprogrammu optimizācijas iespējas (pielāgots SEO, kas iestatīts atsevišķām lapām – tiek aizpildīti meta dati, iezīmēšana, automatizēta vietnes kartes integrācija utt.), Google Analytics integrācija, Google Webmaster, Google Search Console piekļuve un daudz kas cits..

Integrācijas iespējas

Vietnes veidotājs ļauj jums izvēlēties un savā projektā integrēt trešo personu logrīkus un lietotnes. Tie ietver pielāgojamas formas, kurām ir daudzpusīgas stila opcijas, surogātpasta filtrēšana, augšupielādes funkcija utt., Sociālā multivides konta integrācija (Facebook, Twitter, Instagram), YouTube un Vimeo lietotnes, Google Maps un citi ārējie logrīki, kurus var iegult, izmantojot pielāgotu HTML integrācija.

3. Dizaini

Motīvu skaits:8
Bezmaksas motīvi:&# x2714; JĀ
Reaģējošs dizains:&# x2714; JĀ
Kārtot pēc nozares:&# x2714; JĀ
CSS koda rediģēšana:✘ NĒ

Moonfruit veidņu kolekcija ir diezgan ierobežota. Pašlaik tas ietver 8 pamata dizainus, kas nonāk dažādās nišās. Tomēr visas tēmas izskatās modernas, svaigas un kvalitatīvas, un tās ir arī absolūti bezmaksas. Viņi ir atsaucīgi un pielāgojami, kas dod radošu brīvību. Vietnes veidotājs piedāvā priekšskatījuma opciju, kas ļauj jums atklāt informāciju, kas jūs interesē, pirms turpināt rediģēt.

Ir arī iespēja izvēlēties tukšu motīvu un pielāgot to no jauna, ja vēlaties izveidot patiesi unikālu dizainu, kas atbilst jūsu vajadzībām. Ņemiet vērā, ka šeit nav iespējota veidņu maiņas opcija, un, ja jūs nolemjat izvēlēties jaunu veidni, jūsu iesniegtais saturs un labojumi tiks zaudēti, un jums būs jāsāk vietnes dizains jau no paša sākuma. Vadības panelī nevarējām atrast uzlabotas rediģēšanas iespējas (HTML / CSS redaktors), tāpēc varam pieņemt, ka Moonfruit pieder vietņu veidotāju grupai, kas neatver kodus saviem lietotājiem.

4. Klientu atbalsts

Ja iestrēdzat, varat noklikšķināt uz Palīdzības izvēlne, kas atrodas tieši jūsu vadības panelī. Vienkārši aktivizējiet jautājuma zīmes ikonu, kas pieejama labajā apakšējā stūrī, lai piekļūtu FAQ sadaļai, kurā sniegtas Moonfruit komandas atbildes un padomus. Lai saīsinātu meklēšanas laiku, meklēšanas laukā ir iespējams iesniegt vaicājumu. Lietotāju ērtībai visi jautājumi ir sadalīti kategorijās, pamatojoties uz apskatītajām tēmām. Palīdzības sadaļa piedāvā arī noderīgus padomus, ceļvežus un videoklipus, kas palīdzēs jums viegli sākt.

Moonfruit nav atbalsta pa tālruni, taču tas piedāvā iespēju sazināties ar komandu, izmantojot tīmekļa vietnē pieejamo kontaktu veidlapu. Viņiem ir arī tiešsaistes tērzēšanas rīks, kas ļauj tieši sarunāties ar pakalpojuma atbalsta komandu. Sistēmas izstrādātāji apgalvo, ka atbild uz jautājumiem pēc iespējas īsākā laikā, taču joprojām ir grūti iepriekš pateikt, cik ilgs laiks būs nepieciešams, lai šeit iegūtu atbildi uz jūsu jautājumu. Vienīgais drošais veids, kā to uzzināt, ir funkcijas pārbaude.

5. Cenu politika

Moonfruit šobrīd piedāvā divus plānus. Tie ietver pamata un profesionālos plānus. Pamatplāna izmaksas šobrīd ir USD 5,99 mēnesī. Par šo cenu jūs iegūsit iespēju izveidot vienu vietni ar neierobežotu lapu skaitu, domēna savienojuma iespēju, 500 MB diska vietas.

Ņemiet vērā, ka vietnēm, kas izveidotas, izmantojot Pamatplānu, ir parādīts reklāmas reklāmkarogs.

Lai to noņemtu, jums būs jājaunina uz Profesionālais plāns, kas vislabāk darbojas maziem uzņēmumiem. Abonēšanas izmaksas sastāda USD 11,99 mēnesī. Papildus pamata abonementa piedāvātajām iespējām, tas piedāvā iespēju izveidot 5 tīmekļa vietnes ar neierobežotu lappušu skaitu, 10 GB krātuves vietas, bezmaksas domēna kuponu, domēna pievienošanas iespēju, reklāmas reklāmkaroga neesamību utt. Vai jums nepieciešama palīdzība, lai reklamētu savu biznesu tiešsaistē ? Sazinieties ar dienesta atbalsta komandu, lai uzzinātu pieejamos risinājumus.

Lai pārbaudītu apmaksāto plānu galvenās iezīmes, Moonfruit piedāvā bezmaksas 14 dienu izmēģinājumu. Šis laiks ir pietiekams, lai uzzinātu faktiskos sistēmas plusus un mīnusus. Turklāt vietņu veidotājs nodrošina 14 dienu naudas atdošanas garantiju visiem jaunajiem abonementiem.

6. Plusi un mīnusi

Moonfruit ir jauks vietņu veidotājs, kas ļauj jums izveidot vietnes komerciālai un nekomerciālai lietošanai. Tomēr, ja jūs plānojat izmantot sistēmu savām tīmekļa veidošanas vajadzībām, veltiet laiku, lai uzzinātu vairāk par tās priekšrocībām un trūkumiem. Šeit viņi iet.

Plusi:
Mīnusi:
&# x2714; Reaģējoši dizaini.
&# x2714; Vienkāršs animācijas efektu komplekts, kas attiecas uz visiem elementiem.
&# x2714; Adekvāta cenu politika.
&# x2714; Bezmaksas izmēģinājuma versija.
✘ Ierobežota veidnes izvēle.
Nav integrētu emuāru veidošanas un e-komercijas platformu.
✘ SSL sertifikāta neesamība.

Secinājums

Moonfruit ir vietņu veidotājs, kas no paša pirmā acu uzmetiena neizskatās iespaidīgi. Kad jūs sākat izpētīt tā funkciju kopumu, jūs saprotat, ka tajā nav nekā īpaša, kas varētu likt sistēmai izcelties no pūļa. Pat pēc platformas atjaunināšanas tam joprojām ir pamata funkcionalitāte, un tajā trūkst daudz obligātu funkciju, piemēram, integrētas e-komercijas vai emuāru veidošanas iespējas, piemēram.

Moonfruit ir diezgan vienkāršs, salīdzinot ar slavenajiem tīmekļa dizaina nišas vadītājiem. Vietnes veidotājs galvenokārt ir paredzēts vienkāršu portfeļu izveidošanai, biznesa vietnes un projekti personīgai lietošanai. Ja jums tāds ir nepieciešams, jūs varat reģistrēties pakalpojumam, lai redzētu, ko tas var piedāvāt. Tomēr, ja jums ir nodoms atvērt visaptverošu vietni ar atšķirīgu top dizaina un pārsteidzošu veiktspēju, tad noteikti ir jēga meklēt labāka alternatīva. Iegādājieties, lai izvēlētos profesionālu vietņu veidotāju, kas atbilstu jūsu tīmekļa dizaina vajadzībām. Par laimi, tur ir daudz no viņiem.

Izmēģiniet Moonfruit tagad

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map