Listing Village pārskats

Listing Village pārskats


Listing Village – ir vietņu veidošanas platforma, kas paredzēta profesionāliem nekustamo īpašumu pārdevējiem. Platforma neprasa īpašas tehniskās prasmes. Tas piedāvā masīvu reaģējošu nekustamo īpašumu veidņu, kuras ir viegli rediģēt un pielāgot bez kodēšanas. Mākleriem būs iespēja noteikt savu klātbūtni tiešsaistē, savienot domēnu un izmantot dažus būtiskus nekustamo īpašumu rīkus, lai izveidotu īpašuma kartes, ierakstus utt..

Neatkarīgi no tāds pats tips, Listing Village piedāvā uzlabotas iespējas, piemēram, Homebuyers pārvaldību, lai uzturētu kontaktus ar esošajiem vai potenciālajiem klientiem vai pat izveidotu novirzīšanas tīklus, lai reklamētu jūsu biznesu. Papildu instrumentos ietilpst integrētie CRM, Uz Facebook mērķētas reklāmas kampaņas, brīdinājumu uzskaitīšana, mobilajām ierīcēm draudzīgu īpašumu kartes un daudz kas cits.

Šķiet, ka programmatūra ir vislabākais risinājums nekustamo īpašumu tirgotājiem. Bet vai tas tiešām ir tik labi? Ir pienācis laiks to uzzināt.

Plusi un mīnusi

No vienas puses, šeit mums ir visaptveroša platforma, kas ļauj nekustamo īpašumu īpašniekiem izveidot un palaidiet vietni no jauna. No otras puses, Listing Village funkcijas galvenokārt ir vērstas uz nekustamā īpašuma nišu. Veidnes izskatās līdzīgi, un ir daži no tiem. Arī pielāgošanas iespējas ir diezgan ierobežotas.

Tomēr programmatūra darbojas vienkārši lieliski, integrējot vai pārvaldot īpašuma ierakstus. Izmantojot Listing Village, jūs iegūstat pilna mēroga tiešsaistes meklēšanas platformu ar moderniem zīmolrades un reklāmas algoritmiem.

Ciematu prostu uzskaitīšana:
Sarakstā Village Cons:
&# x2714; Viss vienā pakalpojums – abonementā ietilpst visi instrumenti, lai izveidotu pilnībā aprīkotu nekustamā īpašuma vietni. Jums būs jāpievieno tikai domēns.
&# x2714; Integrēts CRM – intuitīvs un ērti lietojams CRM ietver brīdinājumu uzskaitīšanu, mājas pircēju pārvaldības rīkus, novirzīšanas tīkla iespējas utt..
&# x2714; MLS atjauninājumi – lietotāji var gūt labumu no automātiskiem MLS atjauninājumiem ik pēc 10 minūtēm, lai pēc iespējas precīzāk piegādātu datus.
&# x2714; Bezmaksas hostings – tas ir iekļauts abonēšanas cenā bez papildu maksas.
&# x2714; Reklāmas iespējas – nekustamo īpašumu tirgotāji varēs reklamēt savas tīmekļa vietnes, izmantojot Facebook reklāmas kampaņas.
✘ Neskaidra cenu politika.
✘ Ierobežota veidnes opcija.
Pielāgošanas un tīmekļa dizaina rīku trūkums.
✘ Nav lietotņu vai papildinājumu.

Kādam tas der??

Apskatot instrumentu sarakstu, kļūst skaidrs, ka Listing Village ir paredzēts profesionāliem nekustamo īpašumu pārdevējiem, kuri meklē uzlabotas MLS saraksta integrācijas iespējas un veidus, kā reklamēt savu zīmolu.

No otras puses, lietotāji, iespējams, nepavada stundas, cenšoties izdomāt, kā viss darbojas. Viņi spēj mazāk nekā 15 minūtēs izveidot un izvietot gatavas vietnes. Tā rezultātā mums ir vienkārša, taču profesionāla programmatūra nekustamo īpašumu pārdevējiem, kuri vēlas nevis tikai veidot klātbūtni tīmeklī, bet arī pārvaldīt biznesa aktīvus un reklamēt zīmolu tiešsaistē.

Lietošanas ērtums

Listing Village ir ārkārtīgi liela viegli izmantot. Tomēr šķiet, ka šāda vienkāršība ir galvenā negatīvā puse. No vienas puses, rediģēšanas process ir ļoti vienkāršs. Jūs izvēlaties veidni, veicat dažas izmaiņas, pievienojat ierakstus un aktivizējat darbību.

No otras puses, katrai tēmai ir tikai trīs galvenās iespējas, kas ietver pašu mājas lapu, īpašuma kartes sadaļu un kartes iestatījumus. Citiem vārdiem sakot, nav ko pielāgot. Lietotājiem būs jātiek galā ar iepriekš izstrādātiem izkārtojumiem, kas izskatās vienādi. Viss, ko jūs varat darīt, ir mainīt saturu un pievienot savus attēlus bez iespējas pārkārtot vecuma struktūru vai pat pievienot logrīkus. Labā ziņa ir tā, ka ir pieejams 14 bezmaksas izmēģinājums, lai izmēģinātu vietnes veidotāju un izlemtu, vai tas jums ir piemērots.

Darba sākšana

Pārsteidzoši, ka lietotājiem var būt nepieciešams vairāk laika pierakstīties, nevis izveidot gatavu vietni. Lai sāktu darbu ar Listing Village, jums jāpievieno nepieciešamā informācija, kas ietver lietotāja vārdu, uzvārdu un brokera vārdu. Jums arī jānorāda savs e-pasts un jāizvēlas parole.

Listing ciemata reģistrācija

Galvenais izaicinājums šeit ir apstiprināt sevi kā nekustamo īpašumu. Lietotājiem jāizvēlas MLS ieraksts no pieejamajām iespējām vai jāsazinās ar atbalsta komandu, ja neizdodas atrast ierakstu. Tas var prasīt arī laiku. Nākamajā posmā lietotājiem būs vēl viens vilšanās iemesls.

Lai gan jūs varat sākt ar 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu (pierakstīšanās forma apstiprina šo faktu), jums joprojām būs jānorāda sava norēķinu informācija. Abonēšanas maksa tiks automātiski izpirkta, beidzoties izmēģinājuma periodam. Daži var domāt: “Ah, beidzot! Reģistrācija ir beigusies! ”. Nē! Tagad jums jāapstiprina savs nekustamo īpašumu konts. Kad sistēma sakrīt ar lietotāju ar atbilstošu MLS ierakstu, tiks nosūtīta apstiprinājuma vēstule. Sekojiet saitei iekšpusē, lai pārietu uz nākamo posmu.

Domēna izvēle

Izkārtojumu nevarēsit izvēlēties vai rediģēt, kamēr nebūsit atlasījis a domēna vārds. Tas arī izskatās ļoti dīvaini, ja salīdzina ar citiem vietņu veidotājiem, kas lietotājiem ļauj padziļināties rediģēšanas procesā un saistīt domēnu tikai publicējot vietni.

Sistēma automātiski ģenerēs vairākas nosaukuma opcijas, pamatojoties uz sniegto informāciju (vārds, pilsēta un citi dati). Kad esat atradis sev vispiemērotāko, noklikšķiniet uz “Padariet to mīnu!” pogu un pagaidiet, līdz domēns ir reģistrēts.

Jūs droši vien domājat: “Tas ir tas! Tagad es varu izveidot vietni! ”. Atkal nē. Kad domēna reģistrācija ir pabeigta, jūs saņemat apstiprinājuma vēstuli ar saiti, kas jūs galu galā aizvedīs uz vietni Vietnes veidotājs. Process izklausās tikpat milzīgs un laikietilpīgs. Bet vai tas ir tā vērts? Apskatīsim vietnes veidotāju.

Tēmas rediģēšana

Motīva izvēle ir pirmais un galvenais solis tīmekļa vietnes veidošanas procesā. Informācijas paneļa iekšpusē kreisajā sānjoslā redzēsit visas izkārtojuma opcijas. Katrai tēmai ir tūlītējs priekšskatījums, kas ir diezgan ērti, kaut arī veidņu izvēle ir ļoti ierobežota. Turklāt visiem tiem ir gandrīz līdzīga struktūra un elementi.

Listingvillage motīvu rediģēšana

Kad esat izvēlējies motīvu, jūs varat rediģēt mājas lapas pielāgotos laukus. Vietnes noformēšanā nav daudz ko darīt. Lietotāji var augšupielādēt logotipu, ievadīt vietnes nosaukumu, mainīt reklāmkarogu izmērus, rediģēt teksta krāsas, norādīt kontaktinformāciju, kas jāparāda vietnē utt. Tad varat doties uz īpašuma karti un tur pievienot īpašumus..

Īpašumu pievienošana ir tāda pati kā darbs ar elementāru produkta lapu. Lai objekts tiktu parādīts, lietotājiem jānorāda nekustamā īpašuma pārdevēju kontaktinformācija, jālejupielādē īpašuma profils un jāpievieno CTA bloks. Ir galerija, kurā varat pievienot attēlus, norādes un kartēšanas sadaļas. Šeit viss ir ļoti vienkārši.

Listingvillage rediģēšanas lauki

Jūsu vietne ir gandrīz gatava lietošanai. Pēdējais posms ir darbs ar kartes iestatījumiem un pielāgotu vietu pievienošana. Abi procesi tiks aprakstīti sadaļā Features & Elastības sadaļa.

Īpašības un elastība

Kā mēs jau minējām iepriekš, Listing Village ir šauras darbības nekustamā īpašuma vietņu veidotājs. Lietotājiem nevajadzētu gaidīt progresīvu (vai vismaz mazsvarīgs) SEO iestatījumi, pielāgoti logrīki, bezgalīgas integrācijas iespējas utt. Platformai ir ierobežots uz nišu orientēts rīku komplekts. Bet šie rīki darbojas lieliski.

Kartes iestatījumi

Būtiska īpašība vietnēm ar nekustamo īpašumu. Lietotāji var ne tikai integrēt mobilajām ierīcēm draudzīgas kartes ar nolaižamajā izvēlnē uzskaitītajiem īpašumiem, bet arī organizēt atrašanās vietas, izvēloties vienu, lai sāktu sarakstu. Mākleri var izvēlēties pilsētu, kuru viņi vēlas izmantot kā sākumpunktu, kā arī visu īpašumu parādīšanas veidu (ar cenu zīmēm vai bez tām).

Listing ciemata kartes iestatīšana

Turklāt lietotājiem būs pieeja milzīgai pielāgoto ikonu kolekcijai. Tos var izmantot, lai atzīmētu dažus rekvizītus un citus vietnes elementus, identificētu konkrētas teritorijas un zonas kartē, izceltu infrastruktūru ap īpašumu utt..

Listing ciemata kartes iestatīšana

Pielāgotu vietu pievienošana

Listing Village ļauj ērti pievienot pielāgotas vietas, kuras nav norādītas MLS sarakstā. Funkcionalitāte ir ļoti vienkārša. Jums tikai jādefinē zona dotajā apkaimē, jāizzīmē zona un jāpievieno tai sarakstam. Lietotāji atradīs nepieciešamos rīkus, lai pārvaldītu pielāgotas atrašanās vietas (pievienot, dzēst, atiestatīt vai saglabāt).

Listingvillage pievieno pielāgotu atrašanās vietu

Nekustamā īpašuma informācijas panelis

Funkcija, lai izsekotu mēneša vai nedēļas statistiku, ieskaitot klientu iesaistīšanos, kopējo skatījumu skaitu un apmeklētājus. Mākleri var uzraudzīt katru īpašumu atsevišķi, kā arī novērot kopējo statistiku vajadzīgajā laika posmā. Informācijas panelī ir attēloti klienti, kuri ir mijiedarbojušies ar konkrētu īpašumu, norādot viņu kontaktinformāciju un iespēju koplietot dažas atrašanās vietas tieši no informācijas paneļa..

Listingvillage realtors informācijas panelis

Mājas pircēju vadība

Šis rīks ir integrētās CRM sastāvdaļa. Tas uzlabo kontaktu pārvaldību un ļauj vienkārši izveidot klientu novirzīšanas tīklus. Viss sākas ar jauna mājas pircēja pievienošanu – tādu, kurš jebkad ir iesaistījies jūsu vietnē vai īpašumā.

Karte satur kontaktinformāciju, informāciju un vienkāršus saziņas līdzekļus. Vietņu īpašnieki varēs izsekot mājas pircēju apmeklējumu sesijām, izsekot brīdinājumiem un novērot mājas, kas pievienotas viņu izlasei.

Listingvillage homebuyer pārvaldīšana

Sociālo mediju koplietošana

Izmantojot šo platformu, nekustamo īpašumu īpašnieki varēs dalīties īpašumos sociālajos medijos. Galvenais ieguvums šeit ir tas, ka lietotāji var koplietot ne tikai vienu atrašanās vietu, bet gan sarakstu ar aptuveni 4 piedāvātajiem īpašumiem, kas atbilst mājas pircēju vēlmēm. Programmatūra automātiski ģenerēs īpašuma sociālo priekšskatījumu, kā arī ļaus jums to kopīgot citās sociālajās platformās, tostarp Twitter, Pinterest utt.

Listingvillage social media koplietošana

Dizains & Veidnes

Par Listing Village dizainu mēs neko daudz nevaram novērtēt. Tam ir vairākas izskatīgas veidnes. Bet viņi visi ir gandrīz vienādi. Galvenais mīnuss ir tas, ka lietotājiem ar to ir maz tikt galā. Jums nevajadzētu gaidīt uzlabotus tīmekļa dizaina vai pielāgošanas rīkus. Platforma tika izstrādāta, lai dažu minūšu laikā izveidotu nekustamā īpašuma vietnes (nepieminot reģistrācijas procesu).

Listing ciemata veidnes

Atklāti sakot, maketi nav tik slikti. Katra tēma attiecas uz noteiktu dizaina stilu. Tie ir draudzīgi mobilajām ierīcēm, un visas nepieciešamās funkcijas jau ir atrodamas lapā. Kurš vainīgs, ka nekustamo īpašumu īpašniekiem nevajag daudzus no viņiem? Protams, nevis Listing Village.

Klientu atbalsts

Listing Village var lepoties ar lielisku klientu atbalstu. Lai gan platformas pārbaudei nav demonstrācijas versijas, video pamācības lietotājam burtiski māca katru mazu lietu, sākot no pierakstīšanās līdz darbībām, pievienojot pielāgotas atrašanās vietas. Video zināšanu bāze ir milzīga ar dažādām sadaļām, ieskaitot:

 • Vietņu rediģēšana;
 • Informācijas panelis un piedāvātais saraksts;
 • Sociālā koplietošana, mājas pircēju pārvaldība un daudz kas cits.

Tiešsaistes tērzēšanas funkcija ir otrais veids, kā sazināties. Turklāt lietotāji var sazināties ar atbalsta komandu pa tālruni vai pa e-pastu. Platforma lepojas arī ar pieaugošu Facebook kopienu

Listingvillage klientu atbalsts

Plāni & Cenas: cik maksā ciematu uzskaitīšana?

Vai Listing Village ir pieejama bezmaksas izmēģinājuma versija? Jā, tā ir. Bet bezmaksas izmēģinājums faktiski nav bezmaksas, jo jums joprojām būs jāsniedz sava norēķinu informācija. Tātad sistēma izmantos līdzekļus no kartes, par to nepaziņojot. Apmaksātajā versijā abonēšana jums izmaksās 49 USD, ieskaitot visas programmatūras funkcijas, domēnu, mitināšanu + 10 USD par Facebook reklāmas kampaņu.

Īsta saraksta ciemata vietņu piemēri

Nekustamā īpašuma aģentūra

Nekustamā īpašuma aģentūra

Īpašumu meklēšanas vietne

Īpašumu meklēšanas vietne

Listing Village pārskatīšanas secinājums

Listing Village ir šauru nišu vietņu veidotājs. Tas servē nekustamo īpašumu īpašniekus, veidojot lietotājam draudzīgus un funkcionālos nekustamo īpašumu vietņu veidotājus. Lai gan programmatūra lietotājiem nenodrošina pietiekami daudz SEO instrumentu, tīmekļa dizaina vai pielāgošanas rīku, tā labi pilda savu uzdevumu.

Lietotāji novērtēs ērtu rediģēšanas procesu bez kodēšanas prasmēm. Sistēma dažkārt palielina īpašumu pievienošanu un pārvaldību, savukārt integrētais CRM ļauj jums maksimāli izmantot kontaktu sarakstu un novirzīšanas tīklu. Cena izskatās diezgan pieņemama, ja salīdzinām Listing Village ar citiem nekustamo īpašumu vietņu veidotājiem. Tomēr jūs joprojām varat atrast elastīgāku un lētāks risinājums ņemot vērā Wix (vienkāršākais vietņu veidotājs jebkuram mērķim) vai WordPress (atvērtā koda CMS ar nebeidzamām web dizaina un integrācijas iespējām).

Mēģiniet uzskaitīt ciematu tūlīt

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map