Yerel Dizin Girişlerinizi Güncel Tutmak için 3 Araç

İşletme bilgilerinizi nasıl güncel tutacağınızı öğrenin & Yerel Liste Yönetimi hizmeti kullanılarak tüm büyük yerel dizin listelerinde güncellendi.


En iyi yerel giriş yönetimi hizmetleri

Yerel SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), küçük işletme sahipleri ve Google’ın kendisi için büyük bir odak noktasıdır. Dan beri Google’ın 2012 Venedik güncellemesi, Arama Motoru Sonuçları Sayfalarında (SERP’ler) yerel lezzete yönelik bir dizi algoritma güncellemesi yapılmıştır. Yerel aramaya odaklanarak, diğerlerinden daha fazla öne çıkan bir konu vardı – güncellenmiş, doğru dizin listeleri.

Küçük işletmelerin genellikle yerel dizinlerde listeleri vardır, ancak bu girişlerin güncel ve doğru tutulması çok önemlidir.

Tweet için tıklayın

Şimdi, bu yüzeyde kolay görünebilir, ancak geri çekilip aslında dizin listeleme ortamına baktığınızda farklı bir hikaye görmeye başlayacaksınız. Dışarıda binlerce dizin var ve her gün daha fazlası var.

Aşağıdaki şemaya bir göz atın: Moz Dizin listeleme manzarasını daha iyi anlamak için:

Web üzerindeki yerel dizinler

Hala basit görünüyor?

Küçük işletme sahipleri için oldukça yoğundur ve tüm yerel dizin listelerinizi yönetmek çok zaman alabilir. Yazmış olduğum daha önceki bir yerel SEO makalesinde, sizin ve işiniz için en zaman verimli bir şekilde orada olan tüm dizin listelerini güncellemenin ardındaki görevi yıkmayı tartıştım. Bu yollardan biri, bu dizinleri beslemek için ayarlanmış bir yerel liste yönetimi hizmetini kullanmaktı, böylece orada bulunan her dizin için endişelenmenize gerek kalmadı.

Yerel dizinler önemlidir. Yerel aramanın temel bir parçasıdır ve kelimenin tam anlamıyla fiziksel konumunuza gelen trafiğin itici gücüdür!

Tweet için tıklayın

Bu makalede, en iyi 3 yerel giriş yönetimi hizmetini keşfedeceğiz – Yext Güç Listesi, Moz Yerel, ve Yerel tavsiye – hangisinin işletmeniz için en faydalı olacağını belirlemek.

Önsöz – Yerel Dizinlerinizi Neden Yönetmelisiniz?

Bu dizin karşılaştırmalarına dalmadan önce, herhangi bir küçük işletme durmalı ve bu dizinlerde aradıklarını düşünmelidir.

 • Web’deki yanlış bilgileri düzeltmek mi istiyorsunuz??
 • İşletmenizi taşıdıktan sonra listeleri düzeltmek mi istiyorsunuz??
 • SEO’da daha iyi sıralamak mı istiyorsunuz??
 • Uzun süredir bu yerde olmayı mı planlıyorsunuz??
 • Öğeleri güncelleme konusunda daha verimli olabilmek için çabalarınızı çoğaltmaya mı çalışıyorsunuz??

Bunlar dikkate almanız gereken birkaç şeydir ve çok önemlidir. Dizinlerinizi işletmeniz için önemli olan nedenlerle güncelleyin.

EĞLENCELİ GERÇEK: Müşterilerin% 67’si bir markaya olan inancını yitiriyor hatalı işletme konumu nedeniyle bir işletmeye giderken kaybolurlarsa.

En İyi 3 Yerel Liste Yönetim Hizmetini Karşılaştırma

Artık yerel bir listeleme yönetimi hizmetinin ne olduğunu ve neden yararlı olduğunu bildiğinize göre, dikkate almak isteyeceğiniz ilk 3’ü karşılaştıralım:

1. Yext Güç Listeleri

Yerel dizin oyununda bir güç merkezi, Yext serin olmadan önce dizinlerde. Doğru dizin listelerine sahip en uzun yaşam platformlarından biri olarak, birlikte çalıştıkları dizinler söz konusu olduğunda en derinlerinden bazılarına sahiptirler.

Yext Güç Listeleri AğıYext, girişlerinizi dünya çapında 100’den fazla dijital hizmette yönetmenizi sağlar.

Bu dizinlerle, listemizde göreceğiniz diğer dizin platformlarından çok daha fazlasına erişebilirler..

Yext için her paketin çalıştığı farklı bir dizin seviyesi vardır, ancak ana paketler tutarlıdır..

Yext için fiyat nedir?

Yext Power Listings maliyeti paket seviyesine bağlıdır, ancak yıllık faturalandırmada haftada 4 $ ‘dan başlar. Görmek Yext fiyat dökümü mevcut fiyatlandırma için.

Yext için en büyük dezavantaj nedir?

Yext’in en büyük dezavantajı, yalnızca ödediğiniz sürece iyi olmasıdır. Yext, sisteminin aktif kalması için kaynaklara (dolarlara) ihtiyaç duyan bu “ortak” dizinlerle doğrudan bir API üzerine kurulduğunu iddia ediyor ve bir kez aktif olmadığında, başlamadan önce başlangıca geri dönüyor. onları.

Bu, küçük işletmelerin yutması için zor bir haptır. Bakkalınızın 3 yılda 1500 dolar harcadığını ve bu süre boyunca saat değiştirmediğini veya bir kez taşınmadığını düşünün – çoğu işletme “Hey, şu anda 1500 dolar değerinde olduğunu düşünmüyorum” ama iptal etmeye gittiğinizde , başlamadan önceki haline döneceğini öğreniyorsunuz. 3 yıl 1.500 dolar sonra 1. kareye geri döndünüz ve hiçbir şey başaramadı.

Neden Yext’i seçmelisiniz? Bence bu videoyu kendi sözleriyle izlemek iyi:

2. Moz Yerel

Moz Yerel iyi stoktan geliyor. SEO endüstrisinin en önemli isimlerinden biri olan Moz, arama pozisyonundaki mücadelede insanlara yardımcı olacak bir dizi araca sahiptir. Moz Local, dizin listelerine odaklanan bir araçtır. Diğer dizin listeleme platformlarının aksine, Moz dizin odaklarını iki şey için azalttı: popüler haritaları doğru şekilde işaretleme ve arama motoru etkinliğini destekleme.

HIZLI İPUCU: Yerel dizin listeleme desteğine ihtiyacınız olup olmadığından emin değil misiniz? Dizinlerinizi ücretsiz olarak Moz Yerel Durumunuzu daha iyi anlamak için. Kaydolmak zorunda kalmadan kontrol edebilirsiniz! Dizin listelerinizi birkaç platformda kontrol ederek dürüst platformları dürüst tutun ve kendinizi kontrol edin – konumunuz için Four Square’de arama yapın, Apple Haritalar’a sorun vb.!

Moz, Yext ve Advice Local’ın yaptığı çok çeşitli dizin listelerine neredeyse zaman harcamaz. Ancak insanların en sık kullandıkları dizinlere ve diğer dizinlerin kullandığı dizinlere veya veri toplayıcılarına odaklanarak çok fazla israfı ortadan kaldırırlar. Moz’daki insanlar, Yext veya diğer yerel dizin hizmetleri kadar çok dizine gitmemek konusunda oldukça açıklar, ancak seçimlerine güveniyorlar.

Bununla birlikte, Moz her yıl rekabete göre çok daha düşük bir fiyata plakaya gelebiliyor.

Moz Yerel Maliyeti Nedir??

Moz Local, daha düşük fiyatlı dizin platformlarından biridir. Bu, tabanlı platform için yıllık 99 ABD Doları fiyatla başlar. Buna, ne demek istedikleri dahildir:

 • Dizin gönderimleri
 • Toplayıcı Sunumları
 • Dizin Raporlama ve Gösterge Tablosu
 • İtibar İzleme

Bu onların temel paketi için ve yılda fiyatlandırılır. Burada bir Moz’un fiyatlandırma seçeneklerinin tam dökümü.

3. Yerel Öneriler

Yerel tavsiye desteklediği dizin miktarında Yext ile kafa kafaya duruyor. Üst düzey platformları için en iyi verilerden ve yerel listeleme toplayıcılarından bazılarının yanı sıra paketlerinin her birinde 55’den fazla dizin içeren Advice Local, kesinlikle eksiksiz bir yerel dizin listeleme platformudur. Yext üzerindeki ana satış noktaları, bir API kullanmak yerine manuel olarak yerel alıntılar oluşturmalarıdır – bu nedenle Tavsiye ile işiniz bittiğinde, dizinleriniz başlamadan önce geri dönmez.

Advice ve Yext arasındaki karşılaştırmalı bir dezavantaj, dizin güncellemelerinin hızlı olmasıdır. Yext, abone olduğunuz pakete göre dizin güncellemelerinde nispeten hızlıdır, ancak Önerilerin dizin gönderimleri için% 80 puanının üzerine çıkması birkaç ay sürebilir.

Moz gibi, Advice Local, ikisini Yext’ten ayıran tam bir dijital hizmet yelpazesi sunuyor. Yext kesinlikle dizinlere yapışıyor (dizin itibarında biraz dabbles), ancak bu diğer platformların daha derin bir tezgah var. Advice Local, ek dijital hizmetleri destekleyen daha büyük bir grubun, Advice Interactive’in bir parçasıdır; bu nedenle, tek noktadan bir mağaza arıyorsanız, bu platform bunu destekleyebilir.

HIZLI İPUCU: Müşterileriniz için dizin listelemelerinde beyaz listeye alınmış bir yaklaşım arayan bir dijital reklam ajansıysanız, Advice Local bir çözüm sunar. Raporlarınızı Beyaz Listeleyebilir ve hatta sitenizde müşterinin dizin listelerindeki bilgilere gerçek zamanlı oturum açmasını sağlayan bir alt alan adı ayarlayabilirsiniz.!

Yerel Maliyet Ne Tavsiye Ediyor??

Advice Local, Localeze, Infogroup, Factual ve Acxiom dahil olmak üzere en iyi 4 veri toplayıcısının önüne geçmek için yılda 100 $ ‘dan başlar. Bu, gerçek dizinleri dikkate almaz. İşte tam bir dökümü Yerel Fiyatlandırma Önerileri.

Çekirdek Paket Veri Toplayıcılarla ilgilenir ve Klasik Paket raporlama ve izleme ile birlikte tüm üst dizinlerinizi yönetir. Deluxe bu ikisinin birleşimidir.

Bunlarda dikkat çekici bir şekilde mevcut olmayan, “Özel Paketleri” ne başvurmazsanız bile gelmeyen Google My Business sayfanızı Optimize Etme yeteneğidir.

Platformların Doğrudan Karşılaştırması:

En iyi performans gösteren platform hakkında fikir edinmenin en kolay yolu, “Tercih Edilen” paketlerini alıp karşılaştırmaktır (Tavsiye Yerel’in tercih edilen bir platform belirtmediğini, bu nedenle karşılaştırmak için “Klasik Paketlerini” kullanacağımızı unutmayın).

Liste yönetimi hizmetleri karşılaştırmasıYext, Moz Local ve Advice Local arasında doğrudan bir karşılaştırma.

Hangisi en iyisi?

Hangi dizin platformunun en iyisi olduğu sorusunu cevaplamak bir takım şeylere bağlıdır. Önsözde bahsettiğim gibi, iş hedeflerinizi göz önünde bulundurmalısınız.

Eğer insanlar yanlış yere çok sık gittiği için bilgilerinizi hızlı bir şekilde güncellemek istiyorsanız, en iyi bahsiniz Yext olacaktır. Mümkün olduğu kadar hızlı dizinlere beslenecek başka bir platform yok. Ürünleri haritalamada ve aramada hızlı bir şekilde güncelleneceksiniz.

Diğer bir reklam desteğiyle birlikte canlı bir temsilciye sahip olabileceğiniz ve dizinlerinizi güncel tutabileceğiniz dijital reklamcılık için daha yönetilen bir yaklaşım istiyorsanız, en iyi tavsiye Yerel Tavsiye’de yer alacaktır..

Diğer birçok durumda, sadece daha iyi arama varlığı, uzun vadeli marka değeri ve diğer birçok öğe olsun, en iyi dizin listeleme platformu Moz Local olacaktır. Platformun verimliliği, anlaşılması kolay raporlama ve güncellemeler ile iyi konumlandırılmış fiyat noktası, küçük işletmeler için idealdir. İşletmenizin değişmemesi ve platformunun herhangi bir güncelleme yapmamış olması durumunda mevcut dizin listelerinize zarar vermeden bunları rahatça bırakabilirsiniz, çünkü insanların her yıl karşılayabileceği ve her yıl masada kazanmaya devam etmesi gerektiği şekilde fiyatlandırılır. . Bununla birlikte, düzenli ürün güncellemeleriyle ortaya çıkıyorlar!

Mansiyonlar

Yukarıdaki 3 yerel giriş yönetimi hizmetine ilişkin karşılaştırmalarıma ek olarak, orada var olan başkaları da var. Diğer onurlu sözler şunlardır:

Bu platformlarda tarafsız bir konum sağlamak amacıyla, girişlerinizi bu listeleme hizmetlerinden biri aracılığıyla da test etmeniz size yardımcı olabilir. Dizinlerinizi test edebilir ve hatta yukarıdakilerden bazılarını kullanarak ücretsiz denemeler yapabilirsiniz!

Sonuç

Yerel dizin listeleri, yerel SEO çabalarınız için önemlidir. Yerel dizinlerin sayısının çokluğu nedeniyle, ortalama küçük işletme sahibinin her bir girişi tek tek yönetmesi zor ve zaman alıcıdır. Bu görevi sizin için otomatikleştiren yerel liste yönetimi hizmetleri vardır. Bu hizmetlerden birini kullanmıyorsanız veya manuel olarak yapmıyorsanız, potansiyel müşterileriniz eski, güncel olmayan bilgilerle yanlış yönlendirilebileceğinden işiniz risk altındadır. Alt satır – işletme girişlerinizi her zaman güncel tutun!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map