Вибір геолокації наступного веб-хоста

Чому важливо розташувати центр обробки даних вашого веб-хоста та як знайти веб-хостинг на основі розташування сервера для кращої роботи веб-сайту.


розташування сервера веб-хостингу

Більшість людей думають про гігантську хмару, що пливе в небі, коли вони уявляють, де зберігається веб-сайт, але ваш веб-сайт насправді розташований у фізичному місці. Постачальник веб-хостингу зберігатиме ваш веб-сайт на сервері, який знаходиться в центрі обробки даних. Де б цей географічний центр не був розташований, там розміщується і ваш веб-сайт.

Погляд на центр обробки даних InMotion HostingПогляд на центр обробки даних InMotion в Лос-Анджелесі, Каліфорнія, де веб-сайти зберігаються фізично.

У цій статті ми поговоримо про те, чому важливо розташування центрів обробки даних, як відстань може впливати на швидкість вашого веб-сайту та який провайдер веб-хостингу найкращий для вашого географічного розташування.

Чому мені байдуже, де зберігається мій веб-сайт?

Геолокація вашого веб-сайту є важливим фактором веб-хостингу як короткі відстані зробити внесок у більш високі швидкості. Хоча існує чимало факторів, географічне розташування центру обробки даних є одним з найбільш значущих факторів, який впливатиме на швидкість передачі вашого веб-сайту на комп’ютер відвідувача. Коли відвідувачі будуть розташовані географічно ближче до центру даних вашої компанії-хостингу, ваш веб-сайт завантажиться швидше. Якщо вони знаходяться далі від нього, ваш веб-сайт повинен буде пройти далі відстань через Інтернет, що вимагає більше “переходів” між мережами, внаслідок чого сайт завантажується повільніше. Наприклад, скажімо, що ваш веб-сайт розміщений у Нью-Йорку. Відвідувач у Нью-Йорку зможе завантажити ваш веб-сайт швидше, ніж відвідувач у Каліфорнії, просто завдяки їхній близькості від центру обробки даних.

Як впливає відстань на швидкість?

Ваш веб-сайт передається з веб-сервера на комп’ютер відвідувача через проходження взаємопов’язаних мереж, які ми разом називаємо Інтернетом. Перша мережа, яку повинен пройти ваш веб-сайт, – це власна мережа центрів обробки даних вашого веб-сайту. Після цього ваш веб-сайт спрямовується та передається через найбільш ефективний шлях мереж в Інтернеті, щоб дістатися до особистої мережі відвідувача, а потім, нарешті, персонального комп’ютера відвідувача..

Хоча більшість мереж використовують волоконно-оптичний кабель, який може передавати дані зі швидкістю світла (приблизно 186,282 миль / секунду у вакуумі), існує багато факторів, пов’язаних з відстані, які значно погіршують цю швидкість. Саме волокно має показник заломлення, і будь-які шорсткі / неправильні поверхні всередині кабелю можуть спричинити розсіювання світла, що все природно зменшує швидкість, особливо на далеких відстанях. Але все-таки вона подорожує досить швидко! Існує загальне правило, що на кожні 1000 кілометрів кабелю відбувається затримка 10 мілісекунд. Не велике діло. Найбільша проблема – швидкість ретрансляторів та маршрутизаторів та всіх компонентів у різних мережах, через які дані повинні пройти. Тут відбувається справжнє вузьке місце і чому відстань може суттєво впливати на швидкість.

Швидка примітка: Впливи на продуктивність, пов’язані з розташуванням центру обробки даних, помічаються найбільш помітно для великих файлів, таких як медіа (зображення, фільми тощо).

Виберіть Центр даних, близький до цільової аудиторії

Хоча багато людей про це не думають у той час, місцеположення є важливим фактором при виборі веб-хоста. Виберіть його з центром обробки даних, близьким до вашої цільової аудиторії, незалежно від того, де ви як власник бізнесу перебуваєте.

Геолокація центрів обробки даних для відомих веб-хостів

Як видно із зображення, поданого вище, кожен з цих веб-хостів має центри даних, розташовані в різних місцях і найшвидші в цій області. Наприклад, хостинг InMotion – це життєздатний вибір, якщо ваші відвідувачі зосереджені в Південній Каліфорнії або на Східному узбережжі поблизу Вірджинії. Bluehost є життєздатним вибором для відвідувачів, розташованих в штаті Юта і навколо нього, де HostGator найкраще підходить для тих, хто знаходиться поблизу Техасу. Зауважте, що хостинг A2 – це життєздатний вибір для відвідувачів, розташованих в районі Мічигану. Для отримання додаткової інформації щодо вибору веб-хостингу, ви можете переглянути наш список найкращих веб-хостингових компаній.

Швидкий рада: Зауважте, що вказане місто-штаб-квартира приймаючої компанії не завжди знаходиться в тому ж місті, що і їх центр обробки даних. Наприклад, багато американських хостів також керують центрами обробки даних в Європі та Азії. Переконайтесь, що фактичний центр обробки даних розташований у регіоні, який знаходиться поруч із цільовою аудиторією, незалежно від того, де знаходиться головний офіс веб-хостингу..

Деякі компанії також пропонують мережу доставки вмісту (CDN), систему, яка кешує ваш веб-сайт на декількох серверах по всьому світу. Для витягу вмісту вашого веб-сайту буде використовуватися найефективніший сервер для кожного відвідувача (тобто найближчий сервер). Більше про CDN можна прочитати тут.

Місце розташування – це не все

Слід зазначити, що розташування, очевидно, не все, що стосується швидкості вашого веб-сайту. Також існує безліч інших факторів, які також впливатимуть на швидкість обслуговування вашого веб-сайту:

 • Характеристики сервера (наприклад, кількість оперативної пам’яті та потужність процесора)
 • Тип веб-хостингу & план (такий як спільний, VPS та виділений)
 • Швидкість приводу на сервері (багато хостів зараз пропонують твердотілі накопичувачі (SSD))
 • Ваш фактичний веб-сайт & як це закодовано
 • Кількість медіа на вашому сайті
 • Здоров’я бази даних
 • Стиснення (або його відсутність)
 • Керінг використовується, якщо такий є
 • Використовувана мережа доставки вмісту (CDN), якщо така є

Швидка примітка: Вибір центру обробки даних – лише один крок у процесі прискорення роботи вашого веб-сайту; Є багато інших факторів, які впливають на час завантаження.

Висновок

Дані центри є дуже важливою ланкою в ланцюжку обслуговування веб-сайтів, і погано розташований може значно вплинути на швидкість вашого веб-сайту та утримання клієнтів. Виберіть веб-хостинг-компанію, яка використовує високоякісний центр обробки даних, розташований найближче до ваших клієнтів. Однак у центрі обробки даних не все. Обов’язково ознайомтеся з нашою статтею про те, як виправити повільний веб-сайт.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map