Používanie služby CloudFlare na vylepšenie vášho webhostingu

Výhody a nevýhody používania siete CDN (Content Delivery Network), napríklad CloudFlare, na zvýšenie výkonu a zabezpečenia vášho účtu webhostingu.


Webhosting s cloudflare

Sú veci, ktoré si väčšina hostingových spoločností robí dobre, a sú veci, ktoré sa im nedarí; ako je napríklad zabezpečenie hostingu podnikovej triedy pre zdieľaných hostiteľov.

Bezpečnosť pre masy

Ak chcete zabezpečiť svoju špičkovú ochranu pred hackermi, musíte mať také vedomosti, aké ľudia získajú z pokročilého IT vzdelávania. Majitelia firiem, ktorí začínajú s hostingom, na tento druh úsilia nemajú čas ani zdroje.

Zadajte CloudFlare. CloudFlare je webhostingová bezpečnostná služba, ktorá už existuje a zmierňuje niektoré z najhorších útokov v histórii. Napríklad vo februári 2014 sa zastavila rekordný útok „distribuovaného odmietnutia služby“ (DDoS). Útok DDoS je, keď hacker spustí armádu „zombie“ počítačov naprogramovaných na toľko žiadostí o dokumenty z jedinej webovej stránky, že je ohromený a nie je k dispozícii legitímnym návštevníkom..

CloudFlare neustále vylepšuje pridaním pôvodných funkcií a akvizíciou. Vo februári 2014 spoločnosť CloudFlare získala softvér StopTheHacker na pridanie škodlivého softvéru (vírusu), automatické odstránenie škodlivého softvéru a sledovanie reputácie a čiernej listiny. V júni 2014 získala spoločnosť CryptoSeal, spoločnosť, ktorá rozširuje bezpečnosť používateľov webu.

Výkon na úrovni podniku

Prechod na novú a rýchlejšiu webhostingovú spoločnosť už nie je jediným riešením pomalej webovej stránky. Okrem zabezpečenia poskytuje CloudFlare zvýšený výkon pre akýkoľvek účet webhostingu. Ak sa vám aktuálny webový hostiteľ páči, ale chcete, aby sa vaše webové stránky hostené vo vašom účte načítali rýchlejšie, môžete skúsiť použiť službu CloudFlare. CloudFlare mal svoje začiatky ako CDN (Network Delivery Network), ktorá automaticky optimalizuje doručovanie vašich údajov.

V prípadovej štúdii zameranej na optimalizáciu webového obsahu spoločnosti ZenDesk, obľúbeného online nástroja na podporu zákazníkov, ktorý používajú podniky na celom svete, CloudFlare uvádza 10-násobné zlepšenie globálnej doby odozvy a 6-násobné zlepšenie času doručenia cieleného obsahu..

Ako CloudFlare pracuje s vašim súčasným hosťovaním

CloudFlare nie je sama o sebe webhostingovou službou. To znamená, že si môžete ponechať svojho aktuálneho webového hostiteľa a pridať k nemu CloudFlare. CloudFlare funguje v podstate na úrovni siete a podporuje prakticky každého hostiteľa webu. Niektorí weboví hostitelia, napríklad Bluehost a GreenGeeks, sa spojili s CloudFlare, takže je veľmi ľahké aktivovať CloudFlare priamo z vášho účtu webhostingu. Ak ste s webovým hostiteľom, ktorý neposkytuje integrovanú podporu CloudFlare, stále sa môžete zaregistrovať v službe CloudFlare samostatne na webovej stránke CloudFlare. Budete však musieť zmeniť nastavenia DNS svojej domény, aby sa zhodovali s nameservermi CloudFlare.

CloudFlare v ovládacom paneli GreenGeeksSnímka obrazovky ovládacieho panela cGanel spoločnosti GreenGeek, kde je CloudFlare štandardne rýchlo integrovaná & ľahká aktivácia.

CloudFlare sa dá ľahko nastaviť, aj keď s ním váš webhosting nie je v partnerstve. Tento autor vytvoril niekoľko hostingových účtov za 5 minút alebo menej, aby používal CloudFlare.

Koľko stojí CloudFlare?

Základné služby CloudFlare sú bezplatné, ale inovované balíčky sú pre podnikateľov a malé podniky veľmi cenovo dostupné a dosť atraktívne.

Balík Pro, ktorý je o jeden stupeň oproti bezplatnému, dodáva ešte rýchlejší výkon stránok, lepšiu podporu mobilných zariadení a bránu firewall pre webové aplikácie. Nastaví vám späť 20 dolárov mesačne pre vašu prvú stránku, ale iba ďalších 5 dolárov za každú ďalšiu stránku.

Balík Business vám poskytuje všetky funkcie Pro, lepšiu ochranu Denial-of-Service a Railgun, čo pomáha rýchlejšie presúvať váš obsah do zahraničia. Na 200 dolárov mesačne zistíte, že to je kradnutie v porovnaní s nákladmi a frustráciou pri snahe vybudovať tento druh spoľahlivosti a bezpečnosti od nuly..

Balík Enterprise, ktorý je síce dosť drahý za 5 000 dolárov mesačne, vám poskytuje celú Enchiladu. To je všetko v balíku Pro a Business, plus pomoc s nastavením, špecializovaný správca účtu, nepretržitá telefonická podpora a dohoda o úrovni služieb 2 500%..

So všetkými plánmi vám nikdy nebude účtovaná šírka pásma. Môžete dokonca kombinovať typy plánov podľa svojich potrieb. Upgradovanie a downgradovanie nie je potom a celá vec vám bude účtovaná iba raz mesačne. Viac podrobností o konkrétnych vlastnostiach každého plánu je k dispozícii na Cenová stránka služby CloudFlare.

Ocenenia CloudFlare

CloudFlare nedávno získala niekoľko ocenení. Zahŕňajú:

 • Najlepšie začatie podnikania spoločnosťou Techcrunch na 8. výročnom ocenení Crunchies Awards vo februári 2015
 • Najinovatívnejšia sieť & Spoločnosť Internet Technology Company dva roky prevádzkovaná časopisom Wall Street Journal
 • Hodnotenie svetového ekonomického fóra ako priekopníka technológií
 • Spoločnosť Fast Company sa radí medzi 10 najinovatívnejších spoločností na svete

kontroverzia

CloudFlare so všetkými jeho výhodami však nie je úplne izolovaný od kontroverzie.

Napríklad v marci 2014 bol CloudFlare zaradený medzi 10 najhorších hostiteľov a sietí na svete na základe škodlivého prenosu, ktorý hostuje na serveri SiteVet Beta. A dve z troch najlepších online diskusných fór ISIS boli tiež strážené službou CloudFlare. Presadzovanie práva ich nežiadalo, aby prerušili službu. V čase písania tohto článku CloudFlare neodpovedala na žiadosti o ďalšie informácie o diskusných fórach ISIS. Stránka strážneho psa CrimeFlare.com uvádza svoj prípad preto nie je možné dôverovať službe CloudFlare zabezpečením údajov.

Existujú ďalšie problémy, ktoré ľudia nahlásili, napríklad časy načítania skutočne spomaľujú a štatistika zobrazení stránok sa nafukuje. Niektorí tvrdia, že CloudFlare sa nazýva CDN, ale v skutočnosti je to skôr reverzný proxy, ktorý sa nepovažuje za skutočný CDN..

Ak zistíte, že tieto problémy sú neprekonateľné pre vaše účely, môžete vyskúšať iné služby CDN / security, ako napríklad Akamai.com, Incapsula.com alebo FireHost.com. Tieto alternatívy môžu tiež ponúknuť úspory nákladov v súvislosti s CloudFlare v závislosti od vašich konkrétnych potrieb.

záver

Záverom možno povedať, že CloudFlare môže byť dobrým riešením na zvýšenie bezpečnosti a výkonnosti vášho webhostingového účtu bez toho, aby ste museli veľa minúť. Bezplatná verzia funguje tiež dobre. Stále záleží na výkone hostiteľských serverov používaných webovým hostiteľom, ale CloudFlare môže v konečnom dôsledku dodať váš obsah rýchlejšie a bezpečnejšie..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map