Як зупинити спам електронною поштою за допомогою свого веб-хоста

Безкоштовно & варіанти боротьби зі спамом для електронної пошти для захисту облікових записів електронної пошти вашого веб-хоста від спаму. Популярні блокатори спаму, які може запропонувати ваш веб-хост.


Зупиніть спам електронною поштою з веб-хостом

Втомилися від невблаганних спам-листів, які постійно заповнюють вашу поштову скриньку? Як власник малого бізнесу, останнє, що вам потрібно, – це витрачати час на перенесення електронної пошти. Більшість веб-сайтів малого бізнесу налаштовують електронну пошту через поточний веб-хост. На жаль, встановлення вашого веб-хоста як обробника вхідної пошти може відкрити вам світ спаму, якщо ви також не встановите блокатор спаму. У вашого поточного веб-хоста вже має місце щось подібне, але часто це недостатньо добре, і ви можете розраховувати на отримання, видалення та фільтрацію спам-листів вручну.

Що я можу зробити?

Надіслати електронний лист з вашого власного домену виглядає більш професійно, ніж надходити з gmail.com чи yahoo.com, тому налаштування веб-хостингу для обробки електронної пошти все ще є хорошою діловою практикою. Набагато краще мати [email protected], ніж [email protected] Але як можна зупинити цей небажаний спам? Спершу зверніться до свого поточного хостингу. Більшість веб-хостів пропонують сторонні послуги блокування спаму, безпосередньо вбудовані у вашу панель управління.

Ваш веб-хостинг співпрацює з блокувальником спаму?

Багато веб-хостингів співпрацюють із сервісом блокування спаму електронної пошти. Наприклад, InMotion Hosting і Web Hosting Hub пропонує своїм клієнтам і те, і інше Макфай (з обмеженою підтримкою) та Apache SpamAssassin, відкритим кодом (і безкоштовним рішенням) для захисту доменної електронної пошти. Рекомендується спробувати SpamAssassin і пограти з конфігурацією, перш ніж спробувати McAfee. Однак у нас також були деякі сайти, які потребують преміум-рішення (наприклад, варіант McAfee), оскільки SpamAssassin не вирізав.

фільтр спаму електронної поштиПогляньте на панель керування веб-хостингу Hub, яка пропонує SpamAssassin & Макфай.

BlueHost – це ще один популярний веб-хост, який використовує високооплачуване рішення, яке називається СпамЕксперти для боротьби зі спамом. SpamExperts починає перед фільтруванням електронної пошти на сервер і купується на доменній основі з панелі управління. BlueHost також пропонує Спам-молот і спам-вбивця. Їх стаття довідки щодо усунення спаму може допомогти вам вирішити, яке з трьох рішень вибрати. Підказка від експерта з технічної підтримки BlueHost повідомила нам, що SpamExperts – це найнадійніший і найпотужніший із трьох.

ШВИДКИЙ ПОРАД: Більшість веб-хостів запропонують якийсь захист від спаму електронної пошти, включений безкоштовно, а також послугу преміум-класу третьої сторони, доступну як додаток.

Безкоштовні параметри для зупинки спаму

Ось зручний список опцій фільтрації безкоштовної домену для домену.

Apache SpamAssassin – Оскільки це програмне забезпечення з відкритим кодом, кожен може завантажувати та використовувати його безкоштовно відповідно до умов ліцензування, що супроводжує програмне забезпечення. Ви навіть можете змінити його, але вам потрібно буде повернути свої зміни до спільноти з відкритим кодом. Установка може бути складною, якщо ви не знайомі з тим, як працює програмне забезпечення з відкритим кодом, але більшість веб-хостів виконали всю роботу за вас. Вам потрібно просто ввімкнути це згідно інструкцій приймаючої компанії.

MXGuardDog – безкоштовно, але “оплачено”, вставивши текстове посилання на свій веб-сайт. Він не залежить від платформи, тобто він працюватиме в будь-якій операційній системі. Не потрібно змінювати налаштування електронної пошти вашої організації. MXGuardDog вимагає зареєструватися на їхньому сайті, а потім змінити записи MX вашого домену, щоб перенаправити вашу пошту на їх сервери.

Xeams – Завантажуване програмне забезпечення, безкоштовне для комерційного та некомерційного використання. Він доступний для 32- та 64-бітних систем Windows та Linux, а також для Mac OSX, Solaris, HP-UX та AIX. Немає обмежень у кількості електронних листів, користувачів або доменів. Xeams “оплачується”, коли ви вирішили платити за підтримку преміум-класу, яку вони настійно рекомендують як підвищення продуктивності для системних адміністраторів. Довідка щодо встановлення сценарію доступна через Інтернет-документація Xeams. Якщо будь-яка з документації здається трохи розпливчастою, пам’ятайте, що вони мають стимул не розповідати вам всі деталі, оскільки вони вважають за краще, щоб ви купили їхній пакет підтримки.

Платні варіанти зупинки спаму

Існує безліч платних варіантів зупинки спаму. Вам доведеться вирішити, які з них мають функції, що відповідають вашому бюджету. Ось лише декілька:

Heluna.com – Починаючи з $ 49 / рік, базовий план хороший для особистих доменів, але блокує лише 90% спаму на відміну від стандартного плану, який блокує 99%. У міру того, як ваші потреби розширяться або скорочуються, ви можете оновити або зменшити рівень роботи за потребою.

Barracuda.com – Продукт Spar Firewall від Barracuda, ймовірно, великий для більшості малих підприємств. Це продукт, який більше підходить для підприємств із власними спеціалізованими центрами обробки даних та обладнанням, ніж для спільного хостингу. Його можна розгорнути як пристрій або віртуальний пристрій, а також через Azure, AWS та vCloud Air. Залежно від моделі, яку ви купуєте, ви заплатите від 699 до 89 999 доларів. Оновлення для досягнення більш жорсткого контролю над спамом на основі останніх загроз коштують від 699 до 2799 доларів, залежно від того, скільки років покриття оновлення ви купуєте. І якщо обладнання не працює, ви можете придбати плани, тривалістю від 1 до 5 років, для миттєвого обладнання на заміну наступного робочого дня. Миттєва заміна коштує від 449 до 1799 доларів.

Mailroute.net – MailRoute Anti-Spam вимагає дуже низької помилково-позитивної частоти – лише 1 на 250 000 листів буде неправильно позначено як спам. Сервіс обробляє фільтрацію спаму за межами вашої мережі, звільняючи ваші сервери для ділових завдань. Це повністю керований сервіс, тому ви просто зареєструєтесь та внесете зміни в налаштування DNS, а MailRoute бере на себе вашу фільтрацію. Завершується 15-денний пробний термін, в кінці якого ви платите від 29,99 доларів за користувача на рік до 1,48 долара на користувача на місяць за розсувною шкалою, залежно від кількості користувачів. Все, що перевищує 500 користувачів, вимагає спеціальної ціни.

Використання Google для боротьби зі спамом

Деякі хостинг-компанії (наприклад, Bluehost, iPage, & GreenGeeks) співпрацюють з Google для надання послуг електронної пошти через Gmail, але ваш домен є частиною вашої електронної адреси замість @ gmail.com. Спершу зверніться до свого хоста, щоб дізнатись, чи є такий доступ. Якщо це так, ви можете покластися на послуги фільтрації небажаної пошти Google і не потрібно більше робити. Google дуже ефективний у видаленні спам-листів та пропонує кнопку «Повідомити про спам», вбудовану в інтерфейс Gmail. І якщо ви не хочете використовувати інтерфейс Gmail, ви можете замість цього налаштувати Microsoft Live Mail, Entourage, Outlook, Thunderbird або будь-яке інше поштове програмне забезпечення, яке ви бажаєте.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map