Як зробити веб-сайт перукарні, що збільшує бронювання

Ви оволоділи мистецтвом косметології, але вам також не потрібно оволодівати мистецтвом веб-дизайну, щоб створити присутність в Інтернеті. Ось кілька корисних рекомендацій для власників самих салонів, щоб створити приголомшливий веб-сайт, який підвищує обізнаність та залучає клієнтів прямо до ваших дверей.


Як зробити веб-сайт перукарні

Гламурний. Стильний. Витончений. Просто непереборний.

Хоча ці слова можуть описувати вашу нову зачіску, ми сподіваємось, що вони описують новий веб-сайт вашого перукарні.

Для того, щоб процвітати ваше волосся чи салон краси, вам потрібна професійна мережа в Інтернеті. Отримати найкращі результати місцевого пошуку та запропонувати клієнтам безперебійний досвід бронювання – це два необхідні в Інтернеті, які, безумовно, приведуть до успіху ваш цегельний та будівельний бізнес. Щоб створити веб-сайт, який здійснює ці подвиги та багато іншого, читайте далі про деякі важливі поради щодо веб-дизайну “Зробіть самі” спеціально для власників салонів.

Якщо ви створили власний веб-сайт салону волосся?

Абсолютно! Сьогодні навіть власники бізнесу, повністю позбавлені дизайнерських чи кодувальних навичок, можуть створювати яскраві, професійні веб-сайти за допомогою сучасних веб-будівельників “Зроби сам”.

Поки ви будете дотримуватися порад та рекомендацій, викладених у цій статті, веб-сайт вашого перукарня не запропонує нічого, крім того, що професійна дизайнерська агенція могла б забезпечити ваш бізнес – і найкраще, ви заощадите потенційно тисячі доларів, будуючи веб-сайт самостійно!

ШВИДКИЙ ПОРАД: Тут, у HTGO, ми завжди заохочуємо наших читачів пройти маршрут “Зроби сам” та зробити свій власний веб-сайт. Це, безумовно, має економічний сенс створити власний веб-сайт. Однак, якщо ви просто зобов’язані залишити це плюсам, ось корисний ресурс, який допоможе вам передати роботу з аутсорсингу.

Як розпочати роботу

Готові розпочати роботу ?! Ось як ви можете легко створити власний веб-сайт перукарні з гарантією повернення голови:

1. Використовуйте Builder веб-сайтів – найкращий друг DIYer

Є кілька десятків розробників веб-сайтів, які ви можете вибрати, і це допоможе виконати роботу, але коли справа доходить до чистої доступності, досвіду користувача та надійних конструкцій, Wix заробляє наш найкращий вибір. У той час як WordPress може пропонувати більш глибокі налаштування та розширені функції, для цілей перукарні чи салону краси платформа Wix пропонує повний пакет, щоб легко та швидко працювати з вами в Інтернеті.

2. Використовуйте шаблони, щоб обрізати час розробки

Що робить Wix настільки очевидним вибором для власників салонів DIY – це його бібліотека шаблонів дизайнів. Завдяки використанню заздалегідь розроблених макетів та кодованої функціональності шаблону час вашої розробки значно скорочується – і не зачіпає загальну якість вашого веб-сайту.

Wix пропонує широкий вибір шаблонів, пристосованих спеціально до ніші краси та перукарні. Використовуючи їх як точку запуску, ви навіть могли б закінчити веб-сайт вашого салону, який не потребує роботи. (Більше не засмучуючи волосся від розчарування!)

Вибір правильного шаблону

Ви хочете вибрати шаблон, який б відповідав особистості та стилю вашого салону. Наприклад, перукарні зазвичай демонструють приглушену або навіть однотонну кольорову гаму з більш просторим дизайном та промисловими шрифтами. Салон краси, навпаки, може викликати його більш ніжну природу дизайном заспокійливих кольорів та прикрашеною типографією.

Тут немає жорстких і швидких правил; використовуйте свої найкращі оцінки в стилі врівноваження із витонченістю, щоб не відчужувати цільову аудиторію.

Ось кілька прикладів деяких шаблонів Wix, які допоможуть вам отримати 90% шляху туди:

Приклад шаблону веб-сайту перукарні

The Перукарня Шаблон використовує гладкий і сучасний однопотоковий макет з усіма найважливішими елементами, доступними для вас. Банер-герой – хороше місце для власної фотографії вашого бізнесу в дії. Вбудована карта Google обов’язкова для залучення місцевих клієнтів.

Приклад шаблону веб-сайту перукарні №2

The Салон краси шаблон пропонує аналогічний макет, як вище, але з типографією та кольоровою гамою, орієнтованою більше на жіночий ринок. Розділ, в якому висвітлюються щотижневі розсилки, а також місце для відгуків клієнтів, ще більше підвищить коефіцієнт конверсії.

Приклад шаблону веб-сайту перукарні №3

The Brow Brow шаблон підтримує користувачів, що займаються стильною анімацією на основі прокрутки та макетом, який допомагає передати історію та особистість вашого салону. У розділі останніх публікацій в Instagram зберігається вміст свіжим і це хороший спосіб показати більше своєї роботи.

Шаблон веб-сайту перукарні №4

Органічний догляд за шкірою косметолог пропонує чистий, просторий дизайн, який викликає чистоту та комфорт. Слід зазначити, що його розділ героїв служить простим та зручним CTA для користувачів, щоб забронювати зустрічі.

Приклад шаблону веб-сайту перукарні №5

Нарешті, Татуювальні конструкції може добре працювати і для перукарень, з розділом на домашній сторінці, де відображаються профілі для всіх ваших перукарів. Також галерея з решітчастою портфоліо приваблює клієнтів найкращими своїми роботами.

3. Відредагуйте шаблон

Незалежно від обраного вами шаблону, звичайно, буде якась робота, щоб зробити його своїм, особливо з зображеннями. Шаблони корисні в якості моделей пропозицій для користувачів, які не мають дизайнерського фону, але в кінцевому підсумку вони повинні бути налаштовані, щоб залишатися автентичними для вашого бізнесу. З невеликою кількістю жиру на ліктях (або мусу) ви потрапите туди.

Також пам’ятайте, що Hair and Beauty – категорично галузь, орієнтована на виступи. Здається, має значення. Естетична якість вашого веб-сайту повинна відображати цю правду. Можливо, більше, ніж у інших галузях, якщо ваш веб-сайт незграбний, сміливий або не стильний, це може загрожувати пошкодженню повноважень, які має намір передати ваш салон. Налаштуйте мудро.

4. Виберіть ім’я домену, яке світить

URL-адреса вашого веб-сайту відіграє один з найбільших факторів відкриття вашого бізнесу. Ви хочете ретельно визначитися з доменним іменем, яке підбирає результати пошуку за допомогою потрібного ключового слова, передає суть вашого бренду і, перш за все, запам’ятовується..

Кращі доменні імена короткі, легко читаються та миттєво зрозумілі. Ти хочеш уникати символів, оскільки вони, ймовірно, будуть не помічені користувачами. (Дефіс у “Teressas-Salon.com” – це непотрібний елемент, який може привести користувачів до неправильного пункту призначення, якщо він пропущений.)

Зараз Google робить менше уваги на наповнених ключовими словами доменах, тому не вважайте, що завантаження високо пошукових термінів у ваш домен моментально принесе більше трафіку. Натомість намагайтеся передати свій бренд чи послугу розумним та незабутнім способом, який все ще має на увазі те, що ви робите. Наприклад, “LookGoodToday.com” – це влучна фраза, яка тонко повідомляє клієнтам, що ви – салон краси, який дає діючі результати.

ШВИДКИЙ ПОРАД: Хоча “.com” на сьогоднішній день є найпопулярнішим TLD, пам’ятайте, що існує сотні інших можливостей брендингу. Можливо, подумайте про реєстрацію доменного імені..

Щоб глибше вивчити вибір домену, який приносить користь вашому бізнесу, ознайомтеся з нашою статтею з цієї теми.

5. Ваш електронний лист потребує перетворення

Ніщо не кричить непрофесіоналізм чи зухвалість голосніше, ніж особиста адреса електронної пошти, яка використовується для бізнесу. “[email protected]” не вселяє довіру до клієнтів. Хоча ви, можливо, не покладаєтесь на електронну кореспонденцію для перукарень, все-таки хороша ідея створити професійний обліковий запис електронної пошти. “[email protected]” або “[email protected]” вкладає професіоналізм у взаємодію з вашими клієнтами та ще більше зміцнює ваш бренд..

На щастя, кожен преміум-план на Wix постачається з персоналізованою поштовою скринькою, і ви можете додати стільки користувальницьких поштових скриньок, скільки вам потрібно для кожного співробітника. Ви також отримаєте доступ до повного пакету G Люкс такі функції, як відео-зустрічі в Інтернеті, Календар, Документи, Листи та 30 Гб хмарного сховища. Зараз немає приводу, окрім того, щоб залишити свою адресу “[email protected]” і почати спілкуватися як професіонал!

6. Створіть лістинг Google My Business (GMB)

Подумайте про це. Коли ви шукаєте певну послугу у вашому регіоні, місцеві списки Google, як правило, є все, що вам потрібно для прийняття зваженого рішення щодо того, який бізнес ви будете робити.

Хоча, звичайно, важливий хороший веб-сайт, ви повинні усвідомити, що пошук більшості людей починається і закінчується в пошуку Google Локальний графік і Пакет карт результати. Тому вкрай важливо, щоб ваш салон був чітко представлений у списках GMB.

Приклад пакету карт Google для місцевого перукаря

Результати локального пакету графіків та карт Google для місцевого перукареньПриклад результатів локальних графічних карт та карт Google для місцевого перукаря.

Почніть з переходу до https://google.com/business і заповніть свій профіль ретельно. Адреса та номер телефону очевидні, але не забувайте, що включення точних робочих годин може означати різницю між клієнтом, який обирає вас над вашими конкурентами..

Вимагання оглядів клієнтів має бути вашим головним пріоритетом. Нагадайте своїм задоволеним клієнтам написати позитивний відгук у вашому профілі GMB або створити стимул для цього. Не тільки потенційні клієнти будуть На 97% більше шансів довіряти вашому бізнесу на основі його зіркового рейтингу, але ви також будете виявлятись вище в результатах пошуку та отримаєте підвищення рівня місцевого SEO в результаті.

Ваш список GMB також є зручним місцем для розміщення фотографій інтер’єру вашого магазину. Не чекайте, коли користувачі перейдуть на ваш веб-сайт, щоб детальніше ознайомитися з вашим бізнесом; дайте їм все необхідне в одному місці. Після того, як вони прочитають відгуки, а потім нанесіть на карті вказівки до вашого салону від їх будинку, надання їм віртуальної екскурсії по вашому бізнесу пройде додаткову милю, щоб створити довіру на захоплюючий та інтерактивний спосіб.

ВИВЧАЙТЕ БІЛЬШЕ: Щоб отримати додаткові поради щодо покращення експозиції Google My Business, натисніть тут.

Деякі додаткові речі, які повинен мати ваш сайт

Тепер, коли ви чітко розумієте, що вам потрібно зробити, ось кілька додаткових речей, які повинен мати кожен веб-сайт перукарні. Не забудьте додати ці!

Включіть систему онлайн-бронювання

Це велика особа. Як ви можете розраховувати на створення бізнесу на своєму веб-сайті, якщо він не пропонує людям бронювати зустрічі?

Ще раз, на допомогу Wix приходить проста інтеграція календарів та систем планування на ваш веб-сайт. Напрочуд багаті функції, Замовлення Wix дозволяє заповнити часові проміжки для різноманітних послуг та різних співробітників; він синхронізується з вашим Календарем Google для легкої організації, а система навіть дозволяє приймати онлайн-платежі або депозити.

Якщо вам потрібна більш досконала функціональність, ми рекомендуємо сторонне програмне забезпечення для планування, наприклад MindBody або Букер, обидві спеціалізуються на обслуговуванні галузей здоров’я, краси та оздоровлення. Хоча вони отримують преміум-клас, управління клієнтами, звітування про продажі та інтеграція соціальних медіа просто коштують додаткових витрат для вашого бізнесу. Розміщення цих спеціальних систем бронювання на вашому веб-сайті зазвичай є простим питанням вбудовування HTML-коду.

8. Представляйте свою команду

Профілі членів вашої команди, які часто не помічаються, можуть відігравати важливу роль в особистому зв’язку з клієнтами.

Меценати салону, як правило, утворюють міцну зв’язок зі своїми стилістами. Ми не тільки довіряємо їм свою особисту зовнішність, але і ділимося з ними подробицями свого особистого життя протягом 30-хвилинної зустрічі. Чи не повинні ми познайомитися з людиною, перш ніж взяти на себе цю справу?

Перші враження проходять довгий шлях у встановленні довіри. З одного пострілу ми можемо зробити висновок, як характер, енергію та особистість людини – і визначити, чи відповідає це нашим власним.

Якщо клієнти вирішили забронювати зустріч у «Кім», вони залишають багато шансів без наявної біографії чи фотографії стиліста. Уявіть шок, який очікує на бабусину сріблясту бабусю, яка з’являється на прийом, лише щоб дізнатись, що «Кім» обертає рожевий іракез і рукав татуювань!

9. Майте чіткий заклик до дії

Незалежно від того, як ви підходите до дизайну вашого веб-сайту, завжди зберігайте його головну мету на передньому плані прийняття рішення. Для волосся та салонів краси ця мета майже завжди є збільшення бронювання.

По можливості, переконайтеся, що користувацький досвід вашого веб-сайту спрямований на досягнення цієї мети. Заклик до дії (CTA) Елементи в потрібному місці та час можуть допомогти зберегти ваш графік повністю заброньованим із тонкими мотивами. Завжди робити очевидним та інтуїтивним для користувачів планувати зустріч, вставляючи віджет бронювання на весь веб-сайт, а не лише на спеціальну сторінку планування.

Приклад CTA для перукарні на веб-сайтіВключіть CTA куди б ви не хотіли бажання користувача

Соціальна залученість

Як Google My Business може сприяти поінформованості, так і ваша присутність у соціальних мережах. Насправді результати пошуку на Facebook стали настільки ж важливими, якщо не більше, ніж результати Google для багатьох користувачів, які займаються малим бізнесом. Сторінка Facebook ваших салонів знову повинна містити всю важливу інформацію (робочий час, огляди, перелік послуг), яку можна знайти у вашому профілі GMB, але з додатковим бонусом від постійного та прямого спілкування зі своїми підписниками..

Соціальні медіа – це чудова версія для оголошення обмежених угод або виявлення більш інтимного погляду на людей, які стоять за вашим бізнесом. Крім того, яка краща платформа для демонстрації портфоліо, що постійно оновлюється, ніж Instagram? Просто не відчувайте, що вам потрібно витратити всю свою енергію, намагаючись бути в курсі кожної платформи соціальних медіа. Ви побачите кращі результати, якщо зосередитесь на одній платформі, яка найбільше задовольняє оновлення.

Показ фотографій

Нарешті, подумайте про вкладення коштів у послуги професійного фотографа (або купівлю а Камера DSLR і освітлювальний комплект себе), щоб захопити гламурні досягнення вашого салону. Для клієнта, який дебатує між двома салонами, можливо, ніщо не буде краще повідомити її рішення, ніж побачити фактичну роботу, яку постачає салон. Доказ є в пудингу, зрештою. Показ добре освітлених яскравих фотографій щасливих клієнтів на вашому веб-сайті надихне клієнтів натиснути кнопку “Забронювати зараз!” кнопка без затримки. (Фотографії до і після – старий фокус продажу, який творить чудеса!)

Хоча представлені вище шаблони Wix можуть включати в свій дизайн приголомшливі зображення, краще не покладатися на фондові фотографії для автентичної презентації вашого бізнесу. Коли фотографії є ​​занадто досконалими та чистими, але при цьому непоганими та загальними, їх справжнє походження стає очевидним. Потім користувач цікавиться, що саме ховає постачальник послуг. Покажіть справжню річ, якщо хочете встановити довіру.

Але слово обережності: зображення на вашій домашній сторінці, особливо в розділі героїв, повинні бути візуально яскравими, щоб створити намічений ефект і викликати впевненість. Якщо вам не вистачає засобів для придбання високоякісної фотографії, то краще всього без жодної. Згадайте вагу перших вражень.

Висновок

Ви можете бачити, що створення власного веб-сайту для волосся чи салону краси – це насправді простий процес, який вимагає майже ніяких навичок кодування чи дизайну. Використання шаблонів допоможе вам заощадити незліченну кількість годин та розчарувань, тоді як різні плагіни та віджети можуть повністю привести вашу присутність в Інтернеті та бути готовою до скорочення продажів у найкоротші терміни..

Дотримуючись наведених вище вказівок, ви створите бізнес, який створює не тільки стильні та модні зачіски, але й веб-сайт, який настільки ж привертає увагу..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map