Jak uzyskać wirtualny adres pocztowy dla swojej firmy

Dowiedz się, jak uzyskać fizyczny adres pocztowy (adres lub skrytkę pocztową) dla swojej firmy za ułamek kosztów wynajmu rzeczywistego biura za pomocą biura wirtualnego.


Biznesowy adres pocztowy biura wirtualnego

Więc masz własną firmę, ale natrafiłeś na przeszkodę: potrzebujesz firmowego adresu korespondencyjnego. Problem polega na tym, że nie masz fizycznego biura … Być może pracujesz z domu lub masz firmę internetową. Dlatego nie masz fizycznego adresu korespondencyjnego, który możesz podać klientom – chyba że oczywiście podasz swój adres domowy (który nie jest profesjonalny ani zalecany).

Chodzi o to, że wiele oficjalnych dokumentów będzie wymagało adresu firmy. A jeśli chcesz być profesjonalistą dla swoich klientów, warto mieć oficjalnie brzmiące „miejsce zamieszkania”. Więc jakie jest rozwiązanie?

Opcje uzyskania biznesowego adresu pocztowego

Dostępnych jest kilka opcji w zależności od potrzeb:

Prywatna skrzynka pocztowa: Jest to najtańsza opcja, w której możesz się zarejestrować, aby uzyskać od siebie prywatną skrzynkę pocztową lokalna poczta. Niestety twój adres będzie zawierał „P.O. Numer skrzynki ”. Co więcej, nie możesz otrzymywać paczek od innych przewoźników (UPS, FedEx itp.), Co może być ogromną komplikacją. Jednak koszt jest minimalny (zwykle mniej niż 10 USD / mc w większości lokalizacji) i zależy przede wszystkim od wielkości fizycznej skrzynki pocztowej i czasu, którego potrzebujesz. To zdecydowanie najtańsza opcja. Możesz także uzyskać prywatną skrzynkę pocztową z innych miejsc, takich jak UPS i Pakmail, które kosztują trochę więcej, ale nie mają P.O. Numer skrzynki na adres i zazwyczaj może odbierać paczki od wszystkich przewoźników.

Virtual Mailroom: Jest to kolejna opcja, w której możesz zarejestrować się w usłudze, która zapewnia firmowy adres pocztowy w wybranym mieście, a one skanują i przesyłają obrazy Twojej poczty na bezpieczną stronę internetową, na której możesz ją wyświetlić. Możesz zobaczyć swoją pocztę online i poinformować ich, czy powinny ją zniszczyć, przesłać do ciebie, zdeponować czeki lub wykonać inne niezbędne zadanie. Wirtualny pokój pocztowy kosztuje nieco więcej niż prywatna skrzynka pocztowa, ale oczywiście oferuje bardziej prestiżowy adres i wygodniejszą obsługę dla Twojej firmy. Earth Class Mail jest uznanym dostawcą usług wirtualnego biura pocztowego i planuje zacząć od 69 USD miesięcznie.

Wirtualne biuro: Jest to najdroższa opcja i zapewnia wszystkie funkcje oferowane przez wirtualną kancelarię pocztową, a także dodatkowe usługi, takie jak wynajem fizycznej powierzchni biurowej lub wynajem sal konferencyjnych i wirtualni recepcjoniści. Oznacza to nie tylko posiadanie prestiżowego adresu pocztowego, ale także możliwość spotykania się z klientami i organizowania spotkań w rzeczywistej przestrzeni biurowej w doskonałej lokalizacji. Dzięki tej opcji uzyskasz bardziej tradycyjny & profesjonalny wizerunek, który zaimponuje Twoim klientom. Biuro wirtualne jest naszym zalecanym wyborem, ponieważ robi wszystko, czego potrzebujesz do prawdziwego biura, ale bez wysokich kosztów ogólnych i konserwacji. Davinci jest popularnym wirtualnym biurem i ma wiele lokalizacji od około 60 USD miesięcznie.

SZYBKA RADA: Spróbuj wybrać firmowy adres pocztowy, który znajduje się w centrum dużego miasta w pobliżu.

Dlaczego warto wybrać wirtualne biuro??

W tym artykule zalecimy wybranie trasy wirtualnego biura dla Twojej firmy. Miliony przedsiębiorców i właścicieli małych firm korzysta z wirtualnego biura, aby:

 • Mieć główny adres do korespondencji biznesowej
 • Ustal obecność w określonej lokalizacji (na przykład, jeśli kierujesz reklamy na określony rynek, możesz chcieć tam praktycznie zlokalizować swoją firmę)
 • Uzyskaj dostęp do usług i udogodnień, które ma prawdziwe biuro biznesowe
 • Wyznacz granice między życiem zawodowym a prywatnym

Utworzenie wirtualnego biura oznacza, że ​​otrzymasz własny dedykowany adres pocztowy do wykorzystania we wszystkich sprawach związanych z Twoją firmą – od wizytówek i podpisów e-mail, po witrynę internetową, faktury rozliczeniowe i oficjalne dokumenty. Posiadanie wirtualnego biura może przynieść wiele korzyści:

Oszczędzaj na kosztach

Biura wirtualne są idealne dla firm, które potrzebują fizycznego adresu do korespondencji i powierzchni biurowej, ale go nie mają. Jest znacznie tańszy niż koszt wynajmu lub zakupu biura fizycznego. W rzeczywistości biura wirtualne są tak opłacalne, że tak przewiduje się, że przyniesie oszczędności w wysokości 700 miliardów dolarów dla amerykańskiej gospodarki.

Pomyśl o tym w ten sposób: jeśli masz biuro fizyczne, masz wiele regularnych wydatków, które musisz odłożyć na bok. Rzeczy jak:

 • Czynsze za dzierżawę i rachunki za media, które mogą sumować się w znacznej wysokości
 • Materiały biurowe i utrzymanie wszystkiego w dobrym stanie
 • Sprzątanie i utrzymanie pomieszczeń

Dzięki wirtualnemu biuru nie musisz się martwić żadną z tych rzeczy. Czynsz nie jest zbliżony do biura fizycznego, ponieważ nie zajmujesz żadnej fizycznej powierzchni, a koszty sprzątania są absolutnie zerowe, ponieważ cóż, nie ma nic do czyszczenia.

Nadal będziesz musiał płacić za materiały biurowe, ale nie będziesz musiał zapewniać biurka, krzeseł i innych standardowych urządzeń biurowych dla pracowników i kontrahentów.

Bezpieczny sposób na ukrycie adresu domowego

Wirtualne biuro pozwala uniknąć ujawnienia adresu domowego klientom. Nawet jeśli nie potrzebujesz dostarczonej poczty ani paczek, Twoja firma nadal będzie potrzebować adresu.

Na przykład, jeśli planujesz prowadzić e-mailowe kampanie marketingowe jako firma (co powinieneś), musisz mieć prawdziwy adres, aby podać swój system CRM.

Zgodnie z prawem nie można wysyłać wiadomości e-mail bez podania prawidłowego adresu firmy. Dzięki wirtualnemu biuru masz bezpieczny adres do umieszczenia w e-mailowych kampaniach marketingowych, a to oznacza, że ​​nie musisz rezygnować z prywatności, podając swój adres domowy publicznie.

Zaufanie & Wiarygodność

Każdego dnia pojawiają się setki nowych firm i nie wszystkie są legalne.

W rzeczywistości konsumenci stają się coraz bardziej nieufni wobec nierzetelnych przedsiębiorstw, ponieważ stają się bardziej aktywnymi uczestnikami procesu marketingowego. Nie ufają już nikomu, kto próbuje im coś sprzedać, i zamiast tego szukają autentycznych firm, z którymi mogą się odnosić, które znają i którym ufają.

Posiadając profesjonalny adres za pośrednictwem wirtualnego biura, pokazujesz konsumentom, że jesteś prawdziwą okazją, podnosząc swoją wiarygodność, a zatem czynnik zaufania.

Zastanów się nad tym z innej perspektywy. Czy częściej kupujesz od firmy, która:

 • Ma miejsce online, ale nie ma adresu ani numeru telefonu do znalezienia
 • Ma miejsce online oraz profesjonalnie wyglądający adres i numer telefonu

Ta druga opcja jest bardziej atrakcyjna, prawda?

I jest ku temu powód.

Pewnego dnia rozmawiałem z przyjaciółką, która szukała fachowca, który naprawiłby bramę do ogrodu. Przeszukała setki stron internetowych, próbując znaleźć odpowiednią osobę, ale została wyłączona przez los opcji, ponieważ mieli tylko numer telefonu komórkowego i brak adresu.

Osoba, którą ostatecznie wybrała? Cóż, mieli numer telefonu stacjonarnego i legalny adres, więc czuła się bezpiecznie, wiedząc, że jeśli coś pójdzie nie tak, będzie mogła kontynuować bez żadnych problemów.

Profesjonalne wrażenie

Dzięki zaufaniu i wiarygodności posiadanie adresu biura wirtualnego zapewnia firmie ważny wizerunek profesjonalny.

Podobnie jak scenariusz, który przedstawiłem powyżej, ludzie lubią tworzyć konkretne sytuacje w swoich głowach, które zapewniają im bezpieczeństwo. Kiedy wyświetlasz prawidłowy adres, aby świat mógł to zobaczyć, zasadniczo mówisz, że ty mogą zaufaj, ponieważ poświęciłeś czas, wysiłek i pieniądze, aby zdobyć biuro i miejsce do pracy.

Wybierz swoją lokalizację

Dzięki wielu dostawcom biur wirtualnych (za chwilę porozmawiamy o nich więcej) możesz ustawić swój adres w dowolnym miejscu. Oznacza to, że jeśli kierujesz reklamy na określoną grupę demograficzną w określonej lokalizacji, możesz umieścić tam swoją firmę (przynajmniej, właściwie, przynajmniej).

Rozważ to: jeśli szukasz firmy, która będzie świadczyć dla Ciebie usługi projektowania stron internetowych, czy bardziej prawdopodobne jest, że wybierzesz firmę, która znajduje się w pobliżu Ciebie lub firmę po drugiej stronie świata?

SZYBKA RADA: Wybierz wirtualne biuro, które jest w zasięgu ręki, dzięki czemu możesz łatwo odebrać każdą dostarczoną tam pocztę.

Jako ludzie pragniemy połączeń z innymi ludźmi, a jednym łatwym sposobem na stworzenie tego połączenia jest po prostu przebywanie w tym samym otoczeniu. Natychmiast czujemy się związani z ludźmi i firmami, do których jesteśmy bliżej, ponieważ możemy łatwiej się z nimi kontaktować i czujemy się bardziej podobni do nich niż do firm i osób znajdujących się dalej.

Dołącz do rewolucji

Badanie przeprowadzone przez społeczność amerykańską wykazało, że 3% amerykańskiej siły roboczej (w tym czasie było to około 3,2 miliona pracowników) pracowało w wirtualnym biurze. I to ma wzrosnąć.

Tysiące firm modernizuje swoją przestrzeń biurową, aby pomieścić siłę roboczą, która przez większość czasu znajduje się poza biurkiem. W tym cyfrowo połączonym wieku posiadanie wirtualnego biura oznacza, że ​​możesz zatrudniać talenty z całego świata i nadążać za obecnym trendem pracy zdalnej.

Jeśli nie masz fizycznego biura do wzięcia pod uwagę, możesz zatrudniać osoby o najlepszych umiejętnościach z dowolnego miejsca na świecie, ponieważ oczywiście nie muszą znajdować się w odległości dojazdów do pracy.

To powiedziawszy, wiele wirtualnych biur wyznaczyło przestrzenie coworkingowe lub wspólne przestrzenie biurowe, gdzie w razie potrzeby możesz zgromadzić pracowników i klientów w fizycznej sytuacji biurowej.

Jak skonfigurować wirtualny adres pocztowy

Teraz, gdy wiesz, co to jest wirtualne biuro i dlaczego warto go mieć, przyjrzyjmy się procesowi, w jaki sposób możesz go skonfigurować.

Aby skonfigurować wirtualny adres pocztowy dla swojej firmy, należy wykonać 5 kroków:

 • Krok 1: Znajdź rozwiązanie wirtualnego biura
 • Krok 2: Wybierz fizyczną lokalizację swojego adresu pocztowego
 • Krok 3: Wybierz & dostosuj potrzebne usługi
 • Krok 4: Kup usługę
 • Krok 5: Wypełnij amerykański formularz pocztowy 1583

Omówimy je bardziej szczegółowo:

Krok 1. Znajdź rozwiązanie biura wirtualnego

Pierwszym krokiem jest znalezienie rozwiązania wirtualnego biura. Warto mieć sklep, aby sprawdzić, które z nich mieszczą się w Twoim budżecie, a które oferują usługi, których potrzebujesz – niektóre mogą na przykład mieć numer telefonu, a inne nie. Koniecznie sprawdź również nasz przewodnik, jak uzyskać wirtualny numer telefonu firmy.

Inne rzeczy, na które warto zwrócić uwagę to:

 • Dodatkowe usługi odbierania telefonu
 • Live, wirtualni recepcjonistki
 • Możliwość dostępu do sal konferencyjnych na spotkania klienta
 • Biurka i powierzchnie biurowe do wynajęcia na czas, jeśli od czasu do czasu potrzebujesz fizycznego biura
 • Lokalizacja, w której powinno być miejsce, w którym można łatwo odebrać lub wysłać pocztę

Jak wspomniano powyżej, zalecamy korzystanie z Davinci, który oferuje również kluczowe funkcje biznesowe, takie jak recepcjoniści na żywo, sale konferencyjne, a nawet przestrzenie coworkingowe.

Krok 2. Wybierz lokalizację

Następnie chcesz wybrać lokalizację swojego wirtualnego biura. Odwiedź Davinci, kliknij „Znajdź biuro” i wyszukaj żądaną lokalizację.

Wybierz lokalizację dla swojego biura wirtualnego

Dzięki Davinci możesz po prostu wpisać swoje miasto lub miasto, a wyświetli się lista wyników wirtualnych biur w tym obszarze. Powiedzmy, że chcieliśmy Chicago. Możemy nawet uzyskać adres firmy w Willis Tower!

Wybierz adres biura

Krok 3. Wybierz usługi, których potrzebujesz

Po wybraniu lokalizacji nadszedł czas, aby dostosować wybór usług do potrzeb Twojej firmy.

Wiele usług pojawi się w pakiecie z Twoim wirtualnym biurem, ale w przypadku wielu opcji Davinci będziesz mógł dodać dodatkowe usługi do swojej subskrypcji, aby w pełni wykorzystać to.

Dodatki do Virtual Office

Na przykład to wirtualne biuro w Chicago pozwala dodawać takie rzeczy, jak karnety na miejsca spotkań, cotygodniowe przekazywanie poczty i fizyczne biurko na określony czas każdego miesiąca.

Zawsze możesz później zaktualizować swoją subskrypcję, aby dodać rzeczy, których potrzebujesz, po drodze, szczególnie w miarę rozwoju firmy.

Krok 4. Sprawdź swoją subskrypcję & Kup

Po dodaniu potrzebnych usług wystarczy kliknąć, aby potwierdzić zamówienie i dokonać zakupu. Davinci, podobnie jak większość innych rozwiązań do wirtualnego biura, pobiera jednorazową opłatę konfiguracyjną, którą uiścisz natychmiast przy konfiguracji wirtualnego biura..

Krok 5. Zdobądź amerykański formularz pocztowy 1583

Adresy pocztowe biura wirtualnego wymagają amerykańskiego formularza pocztowego 1583, który upoważnia agentów odbierających pocztę komercyjną do otrzymywania poczty w Twoim imieniu. Oznacza to, że potrzebujesz notariusza. Davinci zapewnia bezpłatny notariusz online, który można łatwo skonfigurować i uzyskać przez Skype.

Ciesz się swoim wirtualnym biurem!

Otóż ​​to! Utworzenie wirtualnego biura jest bardzo proste, jeśli wiesz dokładnie, czego potrzebujesz od niego i gdzie chcesz go zlokalizować.

Wniosek

Wirtualne biuro to idealne rozwiązanie dla firm, które nie potrzebują fizycznej przestrzeni biurowej. Nie tylko dają ci profesjonalnie wyglądający adres i numer telefonu, które dodają autentyczności twojej firmie, ale często są wyposażone w szereg dodatkowych funkcji, które pozwalają łatwo i skutecznie prowadzić firmę bez konieczności płacenia za przewagę nad biurem.

W ciągu najbliższych kilku lat spodziewaj się boomu w wirtualnie działającym świecie, w którym coraz więcej biur przechodzi w tryb online, aby zapewnić więcej miejsca na pracę zdalną i zaoszczędzić na kosztach.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map