Як створити приголомшливі зображення для свого веб-сайту та блогу

Дізнайтеся, як створити зображення на веб-сайті & графіка без Photoshop. Перелік корисних онлайн-інструментів для створення візуальних веб-сайтів / блогів для початківців.


Створення візуальних веб-сайтів для недизайнерів

Adobe Photoshop – галузевий стандарт, який більшість професійних веб-дизайнерів використовують для створення та редагування всіх ідеально розроблених зображень, вбудованих на їх веб-сайтах. Однак середній власник малого бізнесу зазвичай не має передплати на PhotoShop і навіть не знає, як ним користуватися. Хоча ми самі любимо Adobe Photoshop і радимо вам спробувати його, є кілька альтернативних інструментів, які ви (як початківець, так і недизайнер) можете використовувати для створення приголомшливих зображень на своєму веб-сайті та в блозі. Створити гідні зображення для свого веб-сайту / блогу насправді простіше, ніж ви можете подумати. По-перше, поговоримо про важливість візуальних зображень веб-сайту (якщо ви спокушаєтесь залишити ті фотографії за замовчуванням, які поставляються із шаблоном веб-сайту, який ви вже можете використовувати)!

Важливість візуальних веб-сайтів

Прогулюючись по Таймс-сквер, не вистачає гігантських, привертаючих уваги зображень, що танцюють на екранах, більших, ніж будинки деяких людей. Це тому, що маркетологи знають, що ми люди – візуальні істоти і що наші мізки обробляють зображення в 60000 разів швидше, ніж текст. Окрім наших маркетингових бюджетів, ми не так сильно відрізняємось від цих брендів – ми змагаємось за розумну частку споживачів, завалених повідомленнями та вмістом з моменту, коли вони прокидаються до тієї хвилини, коли вони сплять..

Як ми можемо збільшити шанси виділитися серед усіх шумів? Візьміть сторінку з ігрової книги маркетолога та використовуйте візуальні матеріали для передачі своєї точки зору та оживлення вмісту веб-сайту. Уявіть цю статтю без жодних фотографій! Це все одно це буде надихаючий твір журналістики, я впевнений, але чи матиме це такий же ефект? Напевно, ні. Поза зовнішнім виглядом, додавання допоміжних зображень до вмісту вашого веб-сайту пропонує численні переваги.

Переваги візуальних веб-сайтів

 • Допоможіть читачам зрозуміти ваше повідомлення – наші мізки обробляють зображення в 60000 разів швидше, ніж текст
 • Тримає читання людей – збільшує взаємодію та зберігає скиммери
 • Збільшення ймовірності соціальних відвідувань – додавання візуального означає, що коли ваш вміст ділиться у соціальних мережах, візуально можна перейти до нього, збільшуючи ймовірність того, що люди перейдуть на ваш веб-сайт
 • Більше акцій – надає людям ще один привід ділитися вашим веб-сайтом (через Pinterest)

Це чудово, але що робити недизайнеру?

Тепер, коли ви знаєте, наскільки важливі візуальні матеріали, як ви займаєтеся створенням власних візуальних засобів, якщо ви не професіонал, який має шалені навички у Photoshop? На щастя, існує безліч онлайн-інструментів, які допоможуть вам створити на своєму веб-сайті привабливі професійні візуальні образи.

4 Популярні візуальні інструменти веб-сайтів для недизайнерів

Гаразд, тепер давайте перейдемо до важливої ​​частини – інструментів, які ви можете використовувати для створення своїх зображень! Нижче ми зібрали деякі з наших улюблених ресурсів.

1. Canva

Похвалившись відгуками на кшталт “Canva дозволяє кожному стати дизайнером” та “Найпростіша програма дизайну в світі”, легко зрозуміти, чому Canva є чудовим інструментом для недизайнерів. Canva пропонує вам шаблони для початку або дозволяють почати з нуля. Вони також пропонують великий вибір фотографій, елементів дизайну та шрифтів. Нижче – скріншот, на якому показано кілька шаблонів початківців, які ви можете легко запустити та налаштувати для власного веб-сайту:

Візуальні інструменти веб-сайту для недизайнерів - Canva

2. Пабло

Пабло це більш швидка і спрощена версія Canva. Завантажте свою фотографію, виберіть розмір свого зображення, виберіть потрібний текст у верхній частині зображення та відредагуйте фотографію, якщо хочете. Кінцевий результат – це швидке, чітке зображення, яке потрібно використовувати на вашому веб-сайті.

Візуальні інструменти веб-сайтів для недизайнерів - Pablo

3. Мольберт.ли

Мольберт це інструмент для генерації інфографіки, який легко налаштовується та постачається з багатьма шаблонами для запуску. Це чудовий спосіб створити допоміжні візуальні матеріали або донести складну ідею до читачів вашого веб-сайту.

FotoJet

FotoJet це надійний онлайн-інструмент для графічного дизайну, редагування фотографій та колажу для фотографій. Це дуже проста у використанні та створенні власна графіка. Виконайте такі дії:

 1. Відкрийте FotoJet і виберіть шаблон у режимі проектування.
 2. Завантажте власні фотографії.
 3. Налаштуйте дизайн, виправляючи зображення, додаючи текст чи кліпарт тощо.
 4. Збережіть та використовуйте.

Це простий та ефективний спосіб швидко та легко зробити власну графіку без будь-яких професійних навичок дизайну.

4. Над

www.madewithover.com це мобільний додаток, який дозволяє накладати зображення та візуальні зображення поверх своїх зображень. Інтерфейс надзвичайно простий у використанні, що робить його чудовим способом створити швидкий, професійно виглядаючий візуальний фотографію. Єдиним недоліком є ​​те, що вам потрібно буде створити свої зображення на телефоні чи планшеті. Немає настільної версії.

Візуальні інструменти веб-сайтів для недизайнерів - Over

Використання GIF-файлів для вдосконалення своїх візуальних зображень

Незалежно від того, вимовляєте ви це JIF або GIF, ці візуальні анімації можуть бути дуже потужними для отримання вашого повідомлення. Ви можете створити GIF, об’єднавши серію фотографій або перетворивши відеофайл у формат GIF. Після створення файлу GIF можна розмістити у публікаціях вашого блогу, веб-сайтах, публікаціях у соціальних мережах або навіть на сторінках ваших продуктів.

Ось кілька вагомих причин вибору GIF-зображень у вашому вмісті:

 • Загальновизнаний – З моменту створення в 1987 році GIF отримали повну підтримку всіх основних браузерів і пристроїв, не потребуючи додаткових плагінів. Це означає, що ви можете бути на 100% впевнені, що ваша аудиторія може споживати її.
 • Чудово підходить для розповіді – GIF-файли чудово підходять для розповіді, оскільки вони можуть узагальнити почуття чи точку, яку ви намагаєтеся зробити.
 • Смішно & загальний доступ – Є причина, через яку нетизери діляться мільйонами GIF щодня. Їм легко ділитися на будь-якому пристрої, плюс вони мають дивний характер. Люди люблять ділитися вмістом, який смішно і легко засвоюється. GIF – ідеальне середовище для цього.
 • Нехай це буде малим & дешево – Останнє, що вам хочеться у вашому вмісті, – це об’ємне відео, яке буде гальмувати ваші сервери або відправляти відвідувачів на YouTube (вони не повернуться на ваш сайт після того, як знайдуть ці відео з котами!). Натомість перетворіть свої відеоролики у маленькі GIF. Вони невеликі за розміром, а значить, їх легко розмістити та споживати.
 • Легко виготовити – Зробити GIF дуже просто та весело. Все, що вам потрібно, – це серія зображень або кліп на YouTube як джерело.

Створення анімаційного GIF з GIF MakerСкріншот, на якому зображено створення анімованого GIF з GIF Maker, безкоштовний онлайн-інструмент, за допомогою якого ви можете створити власні анімовані GIF-файли.

Тепер, коли ви розумієте цінність включення GIF-файлів у свій вміст, ось кілька порад, які слід пам’ятати, створюючи їх:

 • Тримайте це коротко – Ідеальна тривалість – від 3 до 5 секунд.
 • Зробіть його петлею – Зробіть це безперебійну петлю, регулюючи час початку та тривалість повзунків
 • GIF-гідність – Знайдіть ідеальний момент у своєму відео, регулюючи час початку.
 • Зрівняйте його за змістом – Незалежно від того, чи це висока п’ять, чи очі, переконайтеся, що це потрібна реакція вашої аудиторії.

Анімований приклад GIF

Використання фотографій для покращення ваших візуальних зображень

Більшість зображень на веб-сайтах або в блогах вимагають наявної фотографії як основи. Наприклад, якщо ви створюєте візуальні веб-сайти для своєї хлібопекарської справи, ви можете сфотографувати приємну фотографію свого хлібобулочного магазину та завантажити його в один із перерахованих вище інструментів, а потім почати його редагувати. Звідти ви можете додати завершальних штрихів, зробивши візуальний вигляд ідеальним. Однак, залежно від того, що вам потрібно, і тип бізнесу, який ви ведете, ви, можливо, захочете використати фотографії для покращення візуалізації веб-сайту. Ми також включили кілька наших улюблених місць, щоб знайти прекрасні якісні фотографії:

Ми пропустили ваш улюблений інструмент? Чи використовували ви будь-який із цих інструментів на своєму сайті? Повідомте нас та поділіться посиланнями в коментарях нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map