Як отримати віртуальну поштову адресу для свого бізнесу

Дізнайтеся, як отримати фізичну поштову адресу (адресу вулиці або поштову скриньку) для вашого бізнесу лише за частину витрат на оренду фактичного офісу за допомогою віртуального офісу.


Поштова адреса ділового віртуального офісу

Отже, у вас є власний бізнес, але ви потрапили в блокпост: вам потрібна поштова адреса компанії. Проблема в тому, що у вас немає фізичного кабінету… Можливо, ви працюєте вдома або у вас є бізнес в Інтернеті. Таким чином, у вас немає фізичної поштової адреси, яку ви можете роздати своїм клієнтам – якщо, звичайно, ви не вкажете свою домашню адресу (що не є професійним чи рекомендованим).

Річ у тому, що для численних офіційних документів знадобиться адреса бізнесу. І якщо ви хочете як професіонали підійти до своїх клієнтів, то непогана ідея мати офіційне місце проживання “проживання”. Тож яке рішення?

Варіанти отримання ділової електронної адреси

У вас є кілька варіантів, залежно від ваших потреб:

Приватна поштова скринька: Це найменш дорогий варіант, коли ви можете зареєструватися, щоб отримати приватну поштову скриньку зі свого місцеве поштове відділення. На жаль, у вашій адресі з’явиться “P.O. Коробка ”номер на ній. Крім того, ви не можете отримувати пакети від інших операторів зв’язку (UPS, FedEx тощо), що може бути величезною помилкою. Однак вартість мінімальна (як правило, менше 10 доларів США / місяць для більшості локацій) і в першу чергу залежить від розміру фізичної поштової скриньки та кількості часу, який вам потрібен. Це, безумовно, ваш найдешевший варіант. Ви також можете отримати приватну поштову скриньку з інших місць, наприклад, як ДБЖ і Pakmail, які коштують трохи дорожче, але не мають П.О. Номер поля за адресою і зазвичай може отримувати пакети від усіх перевізників.

Віртуальна поштова кімната: Це ще один варіант, коли ви можете зареєструватися за допомогою сервісу, який надає вам службову поштову адресу в обраному вами місті, і вони скануватимуть і завантажуватимуть зображення вашої пошти на захищений веб-сайт, де ви можете її переглядати. Ви можете переглядати свою електронну пошту в Інтернеті та повідомляти їм, чи слід її подрібнювати, пересилати її вам, здавати чеки чи виконувати будь-які інші необхідні завдання. Віртуальна поштова кімната коштує трохи дорожче, ніж приватна поштова скринька, але, очевидно, пропонує більш престижну адресу та зручне обслуговування для вашого бізнесу. Земля класу пошти є добре налагодженим постачальником віртуальної пошти, і вона планує починаючи від $ 69 на місяць.

Віртуальний офіс: Це найдорожчий варіант, який пропонує всі функції, які пропонує віртуальна поштова кімната разом із додатковими послугами, такими як оренда фізичних офісних приміщень або конференц-залів та віртуальних портьє. Це означає не тільки наявність престижної поштової адреси, але й можливість зустрічатися з клієнтами та проводити зустрічі у фактичних офісних приміщеннях у чудовому місці. За допомогою цього варіанту ви отримуєте більш традиційний & професійний імідж, який вразить ваших клієнтів. Віртуальний офіс – наш рекомендований вибір, оскільки він робить все необхідне для справжнього офісу, але без великих накладних витрат та обслуговування. Davinci – популярний віртуальний офіс і має багато локацій, починаючи з $ 60 на місяць.

ШВИДКИЙ ПОРАД: Спробуйте вибрати службову поштову адресу, яка розташована в центрі міста поблизу вас.

Чому вибирають віртуальний офіс?

У цій статті ми рекомендуємо пройти маршрут віртуального офісу для вашого бізнесу. Мільйони підприємців та власників малого бізнесу використовують віртуальний офіс для:

 • Майте головну ділову поштову адресу
 • Установіть присутність у певному місці (наприклад, якщо ви орієнтуєтесь на певний ринок, ви можете фактично знайти свій бізнес там)
 • Отримайте доступ до послуг та послуг, які має справжній бізнес-офіс
 • Встановіть межі між своїм трудовим життям та домашнім життям

Налаштування віртуального офісу означає, що ви отримаєте власну спеціалізовану поштову адресу, яку будете використовувати для всіх речей, пов’язаних із вашим бізнесом – від візитних карток та підписів електронної пошти, до вашого веб-сайту, рахунків-фактур та офіційних документів. Наявність віртуального офісу може принести ряд переваг:

Економте на витратах

Віртуальні офіси ідеально підходять для підприємств, яким потрібна фізична поштова адреса та офісні приміщення, але їх немає. Це набагато дешевше, ніж вартість оренди або придбання фізичного офісу. Насправді віртуальні офіси настільки економічно вигідні, що є за прогнозами, отримає економію в 700 мільярдів доларів для американської економіки бізнесу.

Подумайте про це так: якщо у вас фізичний кабінет, у вас є ряд регулярних витрат, які вам доведеться відкласти. Такі речі:

 • Орендні та комунальні платежі, які можуть скласти чималу суму
 • Канцелярські товари та зберігання всього добре забезпеченого
 • Прибирання та обслуговування приміщень

З віртуальним офісом вам не потрібно турбуватися про будь-яку з цих речей. Орендна плата ніде не стільки, скільки фізичний офіс, тому що ви не займаєте жодного фізичного місця, а витрати на прибирання абсолютно нульові, тому що, ну, нічого не можна прибирати.

Вам все одно доведеться платити за канцелярські товари, але вам не доведеться надавати письмовий стіл, стільці та іншу стандартну оргтехніку для працівників та підрядників.

Безпечний спосіб приховати свою домашню адресу

Віртуальний офіс позбавляє вас від необхідності розголошувати домашню адресу своїм клієнтам. Навіть якщо вам не потрібна доставка пошти чи пакунків, ваша компанія все одно потребуватиме адресу.

Наприклад, якщо ви плануєте проводити маркетингові кампанії електронною поштою як бізнес (який вам слід), вам потрібно буде мати реальну адресу, яку потрібно надати вашій CRM-системі..

За законом, ви не можете надсилати електронні листи, не надаючи законну адресу компанії. У віртуальному офісі у вас є безпечна адреса для розміщення ваших маркетингових кампаній електронною поштою, і це означає, що вам не доведеться відмовлятися від конфіденційності, розміщуючи домашню адресу там публічно.

Довіра & Надійність

Щодня з’являються сотні нових підприємств, і не всі вони є законними.

Насправді, споживачі стають все більш обережними щодо ненадійного бізнесу, оскільки вони стають активнішими учасниками маркетингового процесу. Вони більше не довіряють нікому, хто намагається щось продати, і замість цього шукають справжніх підприємств, до яких вони можуть пов’язати, що вони знають і що вони довіряють.

З професійною адресою через віртуальний офіс ви показуєте споживачам, що ви справжня справа, підвищуючи свій авторитет і, отже, фактор довіри.

Знайдіть хвилину, щоб подумати про це з іншого погляду. Чи швидше ви купуєте у компанії, яка:

 • Є інтернет-простір, але немає адреси чи номера телефону, який можна знайти
 • Має інтернет-простір та професійну адресу та номер телефону

Останній варіант є більш привабливим, правильно?

І в цьому є причина.

Днями я розмовляв з другом, який шукав ремонтника, щоб полагодити її садові ворота. Вона обшукала сотні веб-сайтів, намагаючись знайти потрібну людину, але її було відключено багато з варіантів, оскільки у них був лише номер мобільного телефону та адреса.

Людина, яку вона обрала врешті-решт? Ну, вони мали стаціонарний номер і законна адреса, тому вона почувала себе в безпеці, знаючи, що, якщо щось піде не так, вона зможе без жодних проблем дізнатися.

Професійне враження

Залучившись довірою та надійністю, наявність віртуальної адреси офісу надає вашому бізнесу цей найважливіший професійний імідж.

Як і сценарій, про який я ділився вище, людям подобається створювати конкретні ситуації в голові, які зберігають їх у безпеці. Коли ви показуєте законну адресу, яку бачить світ, ви по суті говорите, що ви може Вам довіряють, оскільки Ви витратили час, зусилля та гроші, щоб придбати собі офіс та робочу область.

Виберіть своє місцезнаходження

З багатьма постачальниками віртуальних офісів (ми поговоримо про них за мить), ви можете встановити свою адресу в будь-якому місці, де ви хочете. Це означає, що якщо ви орієнтовані на певну демографічну групу в певному місці, ви можете розмістити свій бізнес саме там (ну, практично, принаймні).

Врахуйте це: якщо ви шукаєте компанію, яка надаватиме послуги веб-дизайну для вас, чи є більша ймовірність, що ви виберете компанію, яка розташована поруч з вами, або іншу сторону світу?

ШВИДКИЙ ПОРАД: Виберіть віртуальний офіс, який знаходиться в межах легкої відстані, щоб ви могли легко забрати будь-яку пошту, що надходить туди.

Як люди, ми прагнемо зв’язків з іншими людьми, і один простий спосіб створити цей зв’язок – просто перебувати в одній і тій самій близькості. Ми миттєво відчуваємо себе зв’язаними з людьми та бізнесом, які нам ближче, тому що ми можемо легше ставитися до них і ми відчуваємо себе подібнішими до них, ніж компанії та люди, які знаходяться далі.

Приєднуйтесь до Революції

Опитування американської спільноти виявило це 3% американської робочої сили (на той час було близько 3,2 млн. робітників) працювали у віртуального офісу. І це буде встановлено.

Тисячі компаній переробляють свої офісні приміщення для розміщення робочої сили, яка більшість часу знаходиться поза робочим столом. У цей цифровий зв’язаний вік наявність віртуального офісу означає, що ви можете найняти таланти з усього світу та йти в ногу з поточною тенденцією віддаленої роботи.

Якщо у вас немає фізичного кабінету, який потрібно брати до уваги, ви можете найняти людей з найкращими навичками з будь-якої точки світу, оскільки вони, очевидно, не повинні знаходитись на відстані до маршруту..

Як було сказано, багато віртуальних офісів призначили місця для спільної роботи або спільні офісні приміщення, де, якщо вам потрібно, ви можете зібрати співробітників та клієнтів у фізичній офісній ситуації.

Як встановити віртуальну адресу електронної пошти

Тепер, коли ви знаєте, що таке віртуальний офіс, і чому вигідно мати його, давайте розберемося з тим, як реально створити його.

Для налаштування віртуальної поштової адреси для вашого бізнесу є 5 кроків:

 • Крок 1. Знайдіть рішення для віртуального офісу
 • Крок 2. Виберіть фізичне місце для своєї поштової адреси
 • Крок 3: Виберіть & налаштувати потрібні вам послуги
 • Крок 4: Придбайте послугу
 • Крок 5: Заповніть свою американську поштову форму 1583

Ми розглянемо їх детальніше:

Крок 1. Знайдіть рішення віртуального офісу

Перший крок – пошук віртуального офісного рішення. Варто мати магазин навколо, щоб побачити, які з них підходять до вашого бюджету, а які пропонують потрібні вам послуги – деякі можуть поставитись із номером телефону, наприклад, а інші – ні. Також не забудьте ознайомитися з нашим посібником про те, як отримати віртуальний номер телефону компанії.

Інші речі, на які ви можете звернути увагу:

 • Додаткові послуги телефонної відповіді
 • Живі, віртуальні приймальні
 • Можливість доступу до конференц-залів для зустрічей клієнтів
 • Столи та офісні приміщення орендувати на час, коли вам потрібен фізичний кабінет
 • Розташування, яке має бути десь, з якого ви можете легко забрати або відправити пошту

Як було сказано вище, ми рекомендуємо використовувати Davinci, який також пропонує ключові бізнес-функції, такі як живі приймачі, зали для засідань і навіть приміщення для спільної роботи.

Крок 2. Виберіть місцеположення

Далі потрібно вибрати місце вашого віртуального офісу. Відвідайте Давінчі, натисніть «Знайти офіс» та знайдіть потрібне місце.

Виберіть місце для свого віртуального офісу

За допомогою Davinci ви можете просто ввести своє місто чи місто, і він поверне список результатів віртуальних офісів у цій області. Скажіть, ми хотіли Чикаго, штат Іллінойс. Ми навіть могли отримати ділову адресу в башті Вілліс!

Виберіть адресу офісу

Крок 3. Виберіть потрібні послуги

Вибравши своє місцезнаходження, саме час пристосувати свій вибір послуг, які відповідають вашому та вашому бізнесу.

Багато ваших послуг надійде в комплекті з вашим віртуальним офісом, але для багатьох варіантів у Davinci ви зможете додати додаткові послуги до своєї підписки, щоб максимально використати її.

Додатки до віртуального офісу

Наприклад, цей віртуальний офіс у Чикаго дає змогу додавати такі речі, як пропуски для зустрічей, щотижневе пересилання пошти та фізичний простір на робочий стіл протягом певного часу щомісяця.

Ви завжди можете оновити свою підписку пізніше вниз, щоб додати речі, які вам знадобляться на шляху, особливо, коли ваш бізнес росте.

Крок 4. Перевірте свою підписку & Купуйте

Додавши потрібні послуги, просто натисніть кнопку, щоб підтвердити своє замовлення та здійснити покупку. Davinci, як і у більшості інших рішень для віртуального офісу, стягує одноразову плату, яку ви сплатите негайно під час налаштування віртуального офісного простору.

Крок 5. Отримайте свою американську поштову форму 1583

Для віртуальних офісних поштових адрес потрібна поштова форма 1583 США, яка уповноважує агентів комерційної пошти отримувати пошту від вашого імені. Це означає, що вам знадобиться нотаріус. Davinci надає безкоштовний нотаріус в Інтернеті, який ви можете легко створити та отримати через Skype.

Насолоджуйтесь своїм віртуальним офісом!

Це воно! Налаштувати віртуальний офіс дуже просто, якщо ви точно знаєте, що вам потрібно від нього і де ви хочете, щоб він знаходився.

Висновок

Віртуальний офісний простір – ідеальне рішення для підприємств, які не потребують фізичного офісного приміщення. Вони не тільки дають вам професійний вигляд та номер телефону, який додає автентичності вашому бізнесу, але вони часто пропонують ряд додаткових функцій, які дозволяють вам легко та успішно вести бізнес, не платячи за шанси на офіс.

Протягом наступних кількох років очікуйте бум у практично працюючому світі, де все більше офісів переїжджають в Інтернеті, щоб забезпечити більше місця для віддаленої роботи та заощадити на витратах.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map