Як отримати налаштування номера ділового телефону на своєму мобільному телефоні

Посібник для власників малого бізнесу & підприємці мають встановити номер ділового телефону (суттєвий безплатний або місцевий) на своєму мобільному телефоні.


Як отримати номер телефону компанії

Отримання телефонного номера компанії – це досягнення та крок у правильному напрямку для будь-якого власника малого бізнесу чи підприємця. Це демонструє професіоналізм, підвищує поінформованість про бренд та зміцнює впевненість покупців у потенційних клієнтів.

Уявіть, що ви використовуєте вражаючий номер марнославства, як 1-800-КУПІТЬ для вашої хлібопекарської справи замість вашого особистого номера мобільного телефону. Це було б дивним, чи не так?

І чи не було б ще приголомшливіше, якби ви могли використовувати цей номер суєти на своєму існуючому стільниковому телефоні без необхідності купувати додаткові телефони, обладнання чи електропроводку? Це було б справді приголомшливо!

На щастя, ви можете легко досягти цього за допомогою віртуальної телефонної системи. Віртуальна система телефону, як Grasshopper, дозволяє використовувати наявний мобільний телефон, завантажувати додаток і використовувати його для надсилання / прийому телефонних дзвінків через обраний за вами бізнес номер телефону. Ви навіть можете надсилати текстові повідомлення через цей номер і налаштувати розширення (1 для продажу; 2 для підтримки тощо). Крім того, ви все одно можете використовувати свій наявний особистий номер на своєму мобільному телефоні так само, як і завжди.

Віртуальна телефонна система – це чудове рішення, яке дозволяє самостійно налаштувати номер телефону телефону, не витрачаючи сотні доларів на професійні послуги інсталяції або придбання другого телефону.

ТИ ЗНАВ? Віртуальна телефонна система – ідеальне рішення для малого бізнесу та підприємців, які хочуть надійного, доступного та простого способу отримання ділового номера телефону.

Починаємо

Налаштування номеру телефону вашого бізнесу дуже просте і вимагає дуже мало технічного ноу-хау. Зазвичай потрібно тривати близько 30 хвилин. Все, що вам потрібно, це ваш мобільний телефон! Ось що робити:

Крок 1. Вибір номера телефону вашого бізнесу

Перший крок – вибрати номер телефону вашого бізнесу. Це потребує певної думки, оскільки ви хочете вибрати хороший. Вам потрібно буде вибрати між безплатним номером безкоштовного або місцевим номером.

Безкоштовний варіант відмінно підходить для брендингу та полегшує запам’ятовування клієнтів. Ще раз подумайте про мій попередній приклад з 1-800-CUPCAKE. Це було б дуже цікаве та вражаюче число для хлібобулочного бізнесу!

Місцевий номер не матиме цього, але він використовуватиме ваш місцевий код, і багато клієнтів у маленькому місті можуть скористатися покупкою у місцевого бізнес-номера. Вам потрібно буде визначити, який із вас найкращий.

Перевірте бажаний номер на наявність!

Вам потрібно буде побачити, які наявні номери сукупності є, оскільки їх кількість, на жаль, вже взята. Ви можете шукати тут доступні номери суєти.

Вибір номера суєти для бізнесу

Щойно ви знайдете потрібний номер, вам потрібно буде зареєструватися в обліковому записі та виконати дії на екрані, щоб забронювати його.

Забезпечення безплатного номера

Крок 2: Створіть спеціальне привітання для вашого нового номера

Після того, як ви забронювали свій номер та створили обліковий запис у Grasshopper, наступним кроком буде запис спеціального привітання. Це основне повідомлення, яке почують ваші абоненти, коли наберуть ваш новий номер.

За замовчуванням використовується Grasshopper:

“Дякую, що зателефонували. Щоб поговорити з представником, натисніть 0. “

Швидше за все, ви захочете змінити це і налаштувати привітання для своєї конкретної справи. Для цього є кілька варіантів:

Запис основного вітального повідомлення

Я рекомендую записати своє власне повідомлення як звуковий файл .mp3 на комп’ютер, а потім завантажити його в Grasshopper. Це безкоштовно, і ви можете редагувати / створювати саме так, як ви хочете, щоб це звучало. Просто не дозволяйте це звучати “фальшиво”!

Якщо ви не хочете записувати власний голос, ви можете використовувати їх професійну студію голосової студії (яка може коштувати додатково залежно від обраного вами плану) для професійного оповіщення вашого привітання. Ви також можете розглянути програмне забезпечення для текстового мовлення, хоча штучні голосові повідомлення можуть не відповідати стилю вашої конкретної справи.

Крок 3. Додайте розширення для своїх співробітників

Це дійсно зручна функція, і Grasshopper дає необмежену кількість розширень. Ви можете використовувати ці розширення, щоб переадресувати абонента потрібній особі чи відділу у вашому бізнесі. Наприклад, ви можете сказати абоненту “Для продажу, натисніть 1. Для підтримки, натисніть 2.” Крім того, ви можете перенаправити обидва ці відділи до себе, якщо ви єдиний, хто відповідає за ваш бізнес. Ви також можете використовувати розширення для перенаправлення абонентів на інших конкретних осіб у вашому бізнесі.

ШВИДКИЙ ПОРАД: Якщо у вас немає потреби в головному привітанні чи численних розширеннях, ви можете вимкнути це цілком і направити вам абонента безпосередньо до вас. Іноді це кращий варіант для малих підприємств, які просто потребують простого функціоналу.

Крок 4: Змініть стандартне повідомлення голосової пошти за замовчуванням

Подібно до зміни основного привітання, ви також хочете налаштувати своє привітання (по суті, повідомлення голосової пошти), яке можна знайти під кожним розширенням. Це повідомлення, яке почують ваші абоненти, якщо ви пропустите їх дзвінок, і їх попросять залишити голосову пошту.

За замовчуванням Grasshopper використовує:

“Дякую, що зателефонували. Залиште повідомлення, і ваш дзвінок буде повернуто якнайшвидше. “

Я думаю, що це нормальне повідомлення, але ви, мабуть, хотіли б його додатково налаштувати під стиль вашого власного бізнесу. Якщо у вас є численні розширення, не забудьте змінити привітання голосової пошти кожного. Крім того, ви також можете змінити привітання про переадресацію дзвінка та ім’я записаного розширення.

Зміна привітання за замовчуванням

Крок 5: Змініть музику “Утримування”

Ви також можете змінити музику за замовчуванням “Утримування” також. Це те, що дзвонить, коли вони перебувають у режимі очікування.

Зміна музики за замовчуванням на утримуванні

Як і в інших привітань, я рекомендую записати власну музику “Утримуйте”. Це також не обов’язково має бути музикою. Ви можете повідомити своїм абонентам про поточні акції або нові функції / послуги, які пропонує ваш бізнес. Ваша музика в режимі очікування може стати прекрасним шансом рекламувати абонентів про речі, які вони можуть не знати.

Нещодавно AT&У дослідженні T повідомляється, що понад 70% ділових дзвінків перебувають на затриманні в середньому 45 секунд кожен.

Клацніть, щоб твіт

Пам’ятайте, що ваша музика на очікуванні повинна допомогти сприйняти час сприйняття часу та керувати будь-якими розладами чи занепокоєнням для вашого абонента, а також створити ідентичність бренду та, можливо, рекламувати нові продукти чи функції вашого бізнесу..

Перевірте свій новий номер!

Вітаємо! Тепер у вас нова настройка ділового номера і готова розпочати надсилання / отримання дзвінків. Я сказав вам, що це легко! Однак перш ніж ви захопливо починаєте роздавати своїм новим діловим номером телефону клієнтам, добре спершу перевірити його.

Ви хочете приділити пильну увагу користувальницькій роботі абонента. Хоча ви можете використовувати свій власний мобільний телефон, щоб зателефонувати на новий номер і перевірити його сам (так, ви можете зателефонувати собі), я рекомендую попросити свого друга допомогти вам у цьому. Попросіть свого друга прикинутися клієнтом, який телефонує у ваш бізнес, і попросіть його чи її слухати ваші власні привітання та розширення. Попросіть свого друга для введення. Чи звучало привітання головного меню професійним? Були розширення прямими і зрозумілими?

Вам також потрібно впевнено знати, як відповідати на дзвінки та користуватися програмою Grasshopper на своєму телефоні. Хоча це дуже просто, все-таки хороша ідея хоча б кілька разів спробувати його і протестувати, щоб ви точно знали, як це працює.

ШВИДКИЙ ПОРАД: Переконайтесь, що ваш новий номер правильно налаштований, і ретельно перевірити його перед використанням! Уточнюйте своє основне повідомлення та розширення для кращого досвіду роботи користувачів, якщо це необхідно. Перевірте свій номер з другом і подивіться, що він думає.

Висновок

Тепер ви знаєте, як отримати діловий номер телефону, який працює на вашому існуючому мобільному телефоні! Використання віртуальної телефонної системи, як Grasshopper, робить її швидкою, простою та доступною. Витратьте час, визначивши, чи потрібен вам безплатний номер або місцевий номер, і налаштуйте свій обліковий запис відповідно до вашого ділового стилю та бренду. Після ретельного випробування нового номера ви готові розпочати розмову!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map