Чи варто перейти на Google AMP (прискорені сторінки для мобільних пристроїв)?

Плюси & мінуси, які допоможуть вам визначити, чи слід застосовувати прискорені мобільні сторінки на своєму веб-сайті – з точки зору малого бізнесу.


Плюси і мінуси Google AMP (прискорені сторінки для мобільних пристроїв)

The Проект прискорених мобільних сторінок (AMP) це відкритий стандарт, підтримуваний Google, який має на меті зробити Інтернет практично миттєвим для користувачів мобільних пристроїв. Він уже використовується та багато великих видавців, таких як Forbes, Washington Post, & CNN – вже перейшли на AMP. А як щодо малого бізнесу та їх веб-сайтів? Чи справді AMP варто реалізувати на вашому сайті? Це практично? Які плюси & мінуси?

Якщо ви обговорювали, чи потрібно переходити на AMP чи ні, ця стаття допоможе визначити, що робити.

Велике питання – чи варто впроваджувати AMP на своєму сайті?

Коротка відповідь – «Так, слід». Але, можливо, не зараз …

Справжнє питання полягає не в тому, чи слід чи не слід її отримувати, а коли ви повинні її отримати. AMP все ще досить нова, і вона потребує певної роботи для належної реалізації. Етап впровадження може вимагати значних ресурсів, можливо, вимагає розробника (якщо ви не є досвідченою людиною) і не працює надто добре в багатьох існуючих системах управління вмістом. Через це різні підприємства, веб-сайти та типи вмісту можуть вимагати, щоб інша хронологія продовжувалася в напрямку AMP.

ПЕРЕМОЖИТИ Я Швидкість важлива для покращення роботи користувачів. AMP не тільки для великих веб-сайтів … Швидший час завантаження може значно принести користь будь-якому веб-сайту, малому чи великому. Питання про перехід на AMP для малого бізнесу – це вартість, складність та нагальність. Більшість сайтів малого бізнесу не потребуватиме його деякий час, але з часом & слід зосередитись на впровадженні ПДР якомога швидше.

Які плюси & Мінуси AMP?

З огляду на це, давайте детальніше розберемося, чому слід перейти на AMP, а також обговоримо деякі недоліки / збої, з якими ви можете зіткнутися під час переключення. Ось кілька плюсів & мінуси, які допоможуть вам визначити, чи практично використовувати AMP зараз або чекати наступної дати:

Основні плюси AMP

 • AMP є відкритим кодом. Це дає можливість громаді постійно вдосконалювати та налаштовувати її принципи та реалізацію. Також розробникам простіше працювати з рамкою.
 • AMP дозволяє швидше завантажувати сторінки, до 85% відповідно до Google та проект AMP ресурси, значно покращуючи досвід роботи користувачів.
 • AMP, ймовірно, забезпечить більш високий рейтинг пошуку завдяки своєму впливу на швидкість сторінки, що є важливим критерієм для Google, виходячи з впливу, який він надає на поліпшення досвіду користувачів..
 • AMP орієнтована на користувачів мобільних пристроїв, і величезна кількість відвідувачів веб-сайту зараз отримує доступ до контенту через свої мобільні пристрої. Це важливо для всіх інтернет-підприємств, оскільки більшість ваших глядачів зараз є мобільними.
 • Веб-сайти AMP мають потенційно підвищену швидкість кліків (CTR) у результатах пошуку, оскільки вони часто з’являються у каруселі (результати «Найпопулярніші історії») і чітко позначені спеціальним значком у Google. Ви можете побачити приклад цього:
  Сайти з AMP, перелічені в межах
 • AMP може бути реалізований на існуючих WordPress, Drupal, & Сайти Joomla завдяки нещодавно доданим плагінам / модулям / розширенням. Однак з цим все ще можуть виникнути деякі проблеми (про які я згадую пізніше).

Основні мінуси AMP

 • AMP вимагає певного рівня технічних знань (можливо, вам навіть знадобиться найняти розробника), а для впровадження знадобиться певний час та ресурси.
 • AMP вимагає оптимізації та уваги до сторонніх ресурсів. Наприклад, зовнішній вміст завантажується набагато пізніше, ніж решта сторінки, в результаті чого з’являється т. Зв проблема координації. Це явище часто розглядають по-різному або маркують під різними назвами. Що стосується рекламного контенту, то зараз це вирішується проектом AMP з рішенням, відомим як A4A.
 • Забудовники сайтів та системи управління вмістом, як правило, не готові до AMP. Багато популярних платформ, таких як SiteBuilder, Squarespace і Wix, наразі не підтримують AMP, і вам доведеться почекати довше, поки вони не стануть.
 • AMP заважає використовувати зовнішні CSS та JavaScript, підтримуючи лише AMP JS (див Сайт проекту AMP і Сховище GitHub для офіційної документації). Це може зажадати трохи роботи над наявним шаблоном чи темою.
 • AMP може бути не повністю сумісним із більш старими браузерами (підтримуються на Edge та останніх версіях Chrome, Firefox, Safari, Opera), хоча він призначений для роботи з широкою сумісністю, і виправлення приймаються для браузерів із часткою ринку понад 1%. Будь-який непідтримуваний веб-переглядач може не візуалізувати сторінку так, як ви її плануєте, що може призвести до непередбачуваної поведінки.

Практичність AMP для малого бізнесу

Хоча реалізувати AMP досить просто для розробників, власникам малого бізнесу, які керують власним сайтом, буде складніше. Як я вже згадував вище, вам знадобиться певний рівень технічного ноу-хау. Якщо ви хочете спробувати AMP, є два загальних способи їх застосування:

Кодування безпосередньо

Це найскладніший метод. Якщо ви можете редагувати код свого веб-сайту та маєте досить добре розуміння HTML, CSS та JavaScript – початок роботи з AMP повинен бути виконаним. Просто переглянувши Сховище Github і офіційна сторінка проекту змусить вас чудово почати.

Використання системи управління вмістом

Наразі лише декілька платформ CMS надають підтримку AMP. Варто зазначити, що WordPress – це, мабуть, найпростіший та найпоширеніший, але Joomla & Drupal також інші чинні рішення.

WordPress, Drupal, & Joomla

Якщо у вас працює WordPress, ви можете просто встановити Плагін AMP. Після активації повідомлення будуть переведені в AMP. Аналогічно для Drupal, the Drupal AMP модуль дозволяє конвертувати сторінки вузлів в AMP. Для Joomla можна використовувати wbAMP. У всіх випадках ви можете помітити, що деякі аспекти дизайну сайту не збереглися або деякі компоненти були неправильно змінені. Якщо це трапиться, вам, на жаль, знадобиться вдосконалене налаштування елементів CSS та JavaScript, що може призвести до наймання розробника для їх виправлення..

ПЕРЕМОЖИТИ Я AMP може бути практичним для багатьох малих підприємств, що використовують WordPress, Drupal або Joomla. Реалізація може бути настільки ж простою, як установка плагіна / модуля / розширення, якщо все піде добре. З іншого боку, це може потребувати вдосконаленого налаштування. Для інших платформ вам може знадобитися дочекатися підтримки програми AMP або вкладення ресурсів в наймання розробника.

Фінальні думки

Швидкість важлива для будь-якого онлайн-бізнесу, великого чи малого. Google AMP прагне зробити так, щоб веб-сайти майже миттєво завантажувались для користувачів мобільних пристроїв і це те, що ви хочете реалізувати для свого веб-сайту. Хоча впровадження в даний момент може бути мало практичним для багатьох малих підприємств, вам слід планувати перехід на AMP, як тільки зможете. Наразі у вас ще є час і можна чекати, щоб побачити, як прогресує розвиток.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map