Ako získať virtuálnu poštovú adresu pre vaše podnikanie

Naučte sa, ako získať fyzickú poštovú adresu (ulicu alebo PO Box) pre svoju firmu za zlomok ceny prenájmu skutočnej kancelárie pomocou virtuálnej kancelárie.


Poštová adresa firmy Virtual Office

Máte teda vlastnú firmu, ale zasiahli ste zátaras: potrebujete firemnú poštovú adresu. Problém je v tom, že nemáte fyzickú kanceláriu … Možno pracujete z domu alebo máte online obchod. Preto nemáte žiadnu fyzickú poštovú adresu, ktorú môžete dať svojim zákazníkom – pokiaľ samozrejme nezadáte svoju domácu adresu (ktorá nie je profesionálna alebo odporúčaná).

Ide o to, že veľa úradných dokumentov bude potrebovať adresu firmy. A ak sa chcete so svojimi zákazníkmi stretnúť profesionálne, je dobré mať oficiálne znejúce „bydlisko“. Aké je teda riešenie??

Možnosti získania obchodnej poštovej adresy

V závislosti od vašich potrieb máte k dispozícii niekoľko možností:

Súkromná schránka: Toto je najlacnejšia možnosť, kde si môžete zaregistrovať súkromnú poštovú schránku miestna pošta. Vaša adresa bude žiaľ obsahovať „P.O. Číslo políčka “. Okrem toho nemôžete prijímať balíčky od iných operátorov (UPS, FedEx atď.), Čo môže byť obrovský neúspech. Náklady sú však minimálne (zvyčajne menej ako 10 dolárov za mesiac pre väčšinu lokalít) a závisia predovšetkým od veľkosti fyzickej poštovej schránky a od času, ktorý potrebujete. Je to určite vaša najlacnejšia voľba. Súkromnú poštovú schránku môžete získať aj z iných miest, napr UPS a Pakmail, ktoré stoja trochu viac, ale nemajú P.O. Číslo schránky na adrese a zvyčajne môžu prijímať balíčky od všetkých dopravcov.

Virtuálna poštová miestnosť: Toto je ďalšia možnosť, kde sa môžete zaregistrovať v službe, ktorá vám poskytuje firemnú poštovú adresu v meste podľa vášho výberu a oni naskenujú a odovzdajú obrázky z vašej pošty na zabezpečenú webovú stránku, kde si ju môžete zobraziť. Svoj e-mail si môžete prezerať online a oznámiť im, či by ho mal skartovať, poslať ďalej vám, vložiť šeky alebo vykonať ďalšie potrebné úlohy. Virtuálna poštová miestnosť stojí o niečo viac ako súkromná poštová schránka, ale samozrejme ponúka prestížnejšiu adresu a pohodlnejšie služby pre vaše podnikanie. Pošta Earth Class Mail je osvedčeným poskytovateľom služieb virtuálnej poštovej schránky a má plány začínajúce na 69 dolárov mesačne.

Virtuálna kancelária: Toto je najdrahšia možnosť a poskytuje všetky funkcie, ktoré ponúka virtuálna podateľňa, spolu s ďalšími službami, ako sú prenájom fyzických kancelárskych priestorov alebo konferenčných miestností a virtuálne recepčné. To znamená nielen to, že máme prestížnu poštovú adresu, ale aj schopnosť stretávať sa s klientmi a organizovať stretnutia v skutočných kancelárskych priestoroch na poprednom mieste. Vďaka tejto možnosti získate tradičnejší charakter & profesionálny imidž, ktorý zaujme vašich zákazníkov. Virtuálna kancelária je našou odporúčanou voľbou, pretože robí všetko, čo potrebujete, aby ste mohli robiť skutočnú kanceláriu, ale bez vysokých režijných nákladov a údržby. Davinci je populárna virtuálna kancelária a má mnoho miest od 60 dolárov mesačne.

RÝCHLY TIP: Pokúste sa vybrať obchodnú poštovú adresu, ktorá sa nachádza v centre mesta vo vašom okolí.

Prečo si vybrať virtuálnu kanceláriu?

V tomto článku vám odporúčame ísť cestou virtuálnej kancelárie pre vaše podnikanie. Virtuálna kancelária využíva milióny podnikateľov a malých podnikateľov na:

 • Majte hlavnú obchodnú poštovú adresu
 • Vytvorte si prítomnosť na konkrétnom mieste (napríklad, ak zacieľujete na určitý trh, možno by ste tam chceli svoju firmu prakticky lokalizovať)
 • Získajte prístup k službám a zariadeniam, ktoré má skutočná obchodná kancelária
 • Stanovte hranice medzi ich pracovným a domácim životom

Zriadenie virtuálnej kancelárie znamená, že získate vlastnú vyhradenú poštovú adresu, ktorú môžete použiť vo všetkých veciach týkajúcich sa vášho podnikania – od vizitiek a e-mailových podpisov, po webovú stránku, fakturačné faktúry a oficiálne dokumenty. Virtuálna kancelária môže priniesť množstvo výhod:

Ušetrite na nákladoch

Virtuálne kancelárie sú ideálne pre firmy, ktoré potrebujú fyzickú poštovú adresu a kancelárske priestory, ale jednu nemajú. Je to omnoho lacnejšie ako náklady na prenájom alebo nákup fyzickej kancelárie. Virtuálne kancelárie sú v skutočnosti také nákladovo efektívne, že sú Predpokladá sa, že americká obchodná ekonomika prinesie úspory vo výške 700 miliárd dolárov.

Premýšľajte o tom týmto spôsobom: ak máte fyzickú kanceláriu, máte niekoľko pravidelných výdavkov, ktoré musíte vyčleniť. Veci ako:

 • Nájomné a účty za energie, ktoré môžu predstavovať značné množstvo
 • Kancelárske potreby a všetko v poriadku
 • Upratovanie a údržba priestorov

S virtuálnou kanceláriou sa nemusíte báť žiadnej z týchto vecí. Nájomné nie je ani zďaleka rovnaké ako fyzická kancelária, pretože nezaberáte fyzický priestor a náklady na čistenie sú absolútne nulové, pretože sa nedá nič vyčistiť.

Stále budete musieť platiť za kancelárske potreby, ale nebudete musieť poskytovať stoly, stoličky a iné štandardné kancelárske vybavenie pre zamestnancov a dodávateľov..

Bezpečný spôsob, ako skryť svoju domácu adresu

Virtuálna kancelária vás ušetrí od toho, aby ste museli svojim zákazníkom oznámiť svoju domácu adresu. Aj keď nepotrebujete doručenú poštu ani balíky, vaša firma bude stále potrebovať adresu.

Napríklad, ak plánujete uskutočňovať e-mailové marketingové kampane ako firmu (ktorú by ste mali), musíte mať skutočnú adresu, ktorá sa dá dať vášmu CRM systému.

Zo zákona nemôžete posielať e-maily bez uvedenia legitímnej adresy firmy. Vo virtuálnej kancelárii máte bezpečnú adresu, ktorú môžete vložiť do svojich e-mailových marketingových kampaní, a to znamená, že sa nemusíte vzdať svojho súkromia tým, že tam uvediete svoju domácu adresu na verejnosti.

dôvera & dôveryhodnosť

Každý deň sa objavujú stovky nových podnikov a nie všetky sú legitímne.

Spotrebitelia sa v skutočnosti čoraz viac obávajú dôveryhodných podnikov, pretože sa stávajú aktívnejšími účastníkmi marketingového procesu. Už neveria nikomu, kto sa im snaží niečo predať, a namiesto toho hľadajú autentické firmy, s ktorými môžu súvisieť, s ktorými vedia a ktorým dôverujú..

S profesionálnou adresou prostredníctvom virtuálnej kancelárie ukazujete zákazníkom, že máte pravdu, zvyšujete svoju dôveryhodnosť, a preto faktor dôvery.

Urobte si chvíľku premýšľať o tom z iného hľadiska. Pravdepodobnejšie si kúpite od spoločnosti, ktorá:

 • Má online priestor, ale nemá k dispozícii žiadnu adresu ani telefónne číslo
 • Má online priestor a profesionálne vyzerajúcu adresu a telefónne číslo

Druhá možnosť je príťažlivejšia, správne?

A je na to dôvod.

Minule som hovoril s priateľom, ktorý hľadal opravára, ktorý by opravil jej záhradnú bránu. Trawledovala stovky webových stránok, aby sa pokúsila nájsť tú správnu osobu, ale bola vypnutá a veľa možností, pretože mali iba číslo mobilného telefónu a žiadnu adresu.

Osoba, ktorú si nakoniec vybrala? Mali pevnú linku a legitímna adresa, takže sa cítila bezpečne s vedomím, že ak sa niečo pokazí, bude schopná ju bez problémov sledovať.

Profesionálny dojem

S dôverou a vierohodnosťou, spojenie s virtuálnou kanceláriou dáva vašej firme taký dôležitý profesionálny imidž.

Rovnako ako vyššie uvedený scenár, ľudia radi vytvárajú vo svojich hlavách konkrétne situácie, ktoré ich udržiavajú v bezpečí. Keď zobrazujete legitímnu adresu, ktorú má svet vidieť, v podstate hovoríte, že ste to vy môcť dôvera, pretože ste vynaložili čas, úsilie a peniaze na to, aby ste si získali kanceláriu a pracovný priestor.

Vyberte svoju polohu

S mnohými poskytovateľmi virtuálnych kancelárií (o nich sa budeme baviť o chvíľu) môžete svoju adresu nastaviť na ľubovoľnom mieste. To znamená, že ak zacieľujete na konkrétnu demografickú skupinu na konkrétnom mieste, môžete tam svoju firmu umiestniť priamo s ňou (prinajmenšom prakticky).

Zváž toto: Ak hľadáte spoločnosť, ktorá vám bude poskytovať služby webdizajnu, pravdepodobne si vyberiete spoločnosť, ktorá sa nachádza vo vašom okolí, alebo spoločnosť, ktorá je na druhej strane sveta.?

RÝCHLY TIP: Vyberte si virtuálnu kanceláriu, ktorá je ľahko dosiahnuteľná, takže si môžete ľahko vyzdvihnúť všetku doručenú poštu.

Ako ľudia túžime po spojení s inými ľuďmi a jedným jednoduchým spôsobom, ako vytvoriť toto spojenie, je jednoducho byť v rovnakom okolí. Okamžite sa cítime spojení s ľuďmi a podnikmi, ku ktorým sme bližšie, pretože sa k nim ľahšie môžeme stotožniť a cítime sa im viac podobní ako spoločnosti a ľudia, ktorí sú ďalej..

Pripojte sa k revolúcii

Prieskum americkej komunity to zistil 3% americkej pracovnej sily (čo bolo v tom čase asi 3,2 milióna pracovníkov) pracoval z virtuálnej kancelárie. A to sa má zvýšiť.

Tisíce spoločností v súčasnosti vylepšujú svoje kancelárske priestory tak, aby sa v nich dala umiestniť pracovná sila, ktorá je väčšinu času mimo svojho stola. Virtuálna kancelária v tomto digitálne prepojenom veku znamená, že môžete zamestnávať talenty z celého sveta a držať krok s aktuálnym trendom vzdialenej práce..

Ak nemáte fyzickú kanceláriu, ktorú by ste mali vziať do úvahy, môžete zamestnávať ľudí s najlepšími zručnosťami kdekoľvek na svete, pretože očividne nemusia byť v dochádzacej vzdialenosti..

Ako už bolo povedané, veľa virtuálnych kancelárií má určené spoločné pracovné priestory alebo spoločné kancelárske priestory, kde, ak potrebujete, môžete zhromažďovať zamestnancov a klientov vo fyzickej kancelárskej situácii..

Ako nastaviť virtuálnu poštovú adresu

Teraz, keď viete, čo je virtuálna kancelária a prečo je výhodné mať nejakú kanceláriu, pozrime sa na to, ako ju môžete skutočne nastaviť..

Virtuálnu poštovú adresu pre svoju firmu získate 5 krokov:

 • Krok 1: Nájdite riešenie virtuálnej kancelárie
 • Krok 2: Vyberte fyzické umiestnenie svojej poštovej adresy
 • Krok 3: Vyberte & prispôsobiť služby, ktoré potrebujete
 • Krok 4: Nákup služby
 • Krok 5: Vyplňte svoj americký poštový formulár 1583

Podrobnejšie ich budeme venovať:

Krok 1. Nájdite riešenie Virtual Office

Prvým krokom je nájsť riešenie virtuálnej kancelárie. Stojí za to mať v okolí obchod, aby ste zistili, ktoré z nich zodpovedajú vášmu rozpočtu a ktoré ponúkajú služby, ktoré potrebujete – niektoré môžu mať napríklad telefónne číslo, zatiaľ čo iné nie. Nezabudnite tiež navštíviť nášho sprievodcu o tom, ako získať virtuálne firemné telefónne číslo.

Ďalšie veci, ktoré by ste mohli hľadať, sú:

 • Dodatočné telefónne záznamové služby
 • Živé virtuálne recepčné
 • Schopnosť prístupu k zasadacím miestnostiam pre stretnutia klientov
 • Stoly a kancelárske priestory sa prenajímajú vždy, keď potrebujete fyzickú kanceláriu
 • Miesto, z ktorého by ste mali byť niekde, kde môžete ľahko vyzdvihnúť alebo odoslať svoju poštu

Ako je uvedené vyššie, odporúčame vám použiť Davinci, ktorý ponúka aj kľúčové obchodné funkcie, ako sú živé recepčné, konferenčné miestnosti a dokonca aj priestory na spoluprácu..

Krok 2. Vyberte umiestnenie

Ďalej si chcete zvoliť umiestnenie vašej virtuálnej kancelárie. Navštívte Davinci, kliknite na „Nájsť kanceláriu“ a vyhľadajte požadované miesto.

Vyberte umiestnenie svojej virtuálnej kancelárie

S Davinci môžete jednoducho zadať svoje mesto alebo mesto a prinesie vám späť zoznam výsledkov virtuálnych kancelárií v tejto oblasti. Povedzme, že sme chceli Chicago, IL. Mohli by sme dokonca získať adresu firmy vo Willis Tower!

Vyberte adresu kancelárie

Krok 3. Vyberte služby, ktoré potrebujete

Keď ste si vybrali svoju polohu, je čas prispôsobiť si výber služieb tak, aby vyhovoval vám a vašej firme.

Súčasťou balíka s vašou virtuálnou kanceláriou bude veľa služieb, ale pre mnohé z možností na zariadení Davinci budete môcť do svojho predplatného pridať ďalšie služby, aby ste z neho mohli čo najlepšie vyťažiť..

Doplnky Virtual Office

Napríklad táto virtuálna kancelária v Chicagu vám umožňuje každý mesiac pridávať na veci, ako sú napríklad priechody na stretnutie, týždenné zasielanie správ a priestor na fyzickom stole..

Svoje predplatné môžete kedykoľvek inovovať na nižšej linke a pridať veci, o ktorých sa dozviete, že ich budete potrebovať, najmä s rastom firmy..

Krok 4. Skontrolujte svoje predplatné & kúpiť

Po pridaní požadovaných služieb stačí kliknúť a potvrdiť svoju objednávku a uskutočniť nákup. Davinci, rovnako ako u väčšiny iných virtuálnych kancelárskych riešení, účtuje jednorazový nastavovací poplatok, ktorý budete platiť okamžite pri nastavení virtuálneho kancelárskeho priestoru.

Krok 5. Získajte poštový formulár v USA 1583

Poštové adresy virtuálnych kancelárií vyžadujú poštový formulár 1583 USA, ktorý oprávňuje agentov prijímajúcich komerčné pošty na príjem pošty vo vašom mene. To znamená, že budete potrebovať notára. Davinci poskytuje bezplatného online notára, ktorého môžete ľahko nastaviť a získať prostredníctvom Skype.

Užite si svoju virtuálnu kanceláriu!

To je všetko! Vytvorenie virtuálnej kancelárie je skutočne jednoduché, ak viete presne, čo od nej potrebujete a kde ju chcete umiestniť.

záver

Virtuálny kancelársky priestor je perfektným riešením pre firmy, ktoré nepotrebujú fyzický kancelársky priestor. Nielenže vám poskytujú profesionálne vyzerajúcu adresu a telefónne číslo, ktoré zvyšujú autentickosť vašej firmy, ale často prichádzajú s radom ďalších funkcií, ktoré vám umožnia podnikať ľahko a úspešne bez toho, aby museli platiť za kurzy v kancelárii..

Očakávame, že v najbližších rokoch dôjde k rozmachu v prakticky pracovnom svete, v ktorom sa čoraz viac kancelárií sťahuje online s cieľom poskytnúť viac priestoru pre prácu na diaľku a ušetriť náklady..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map