7 порад щодо вирощування ділової сторінки Facebook

Дізнайтеся, як керувати & розгорніть свою бізнес-сторінку у Facebook за допомогою цих 7 корисних порад, які гарантовано отримають більше підписників & подобається!


Поради щодо розширення вашої бізнес-сторінки у Facebook

Якщо ви власник бізнесу або просто живий, то, напевно, ви чули чутливі поради про те, як вам слід користуватися Facebook, щоб знайти клієнтів. Серйозно, чи можете ви витримати цю рекламу ще раз, коли збуджені люди щиро говорять вам про компанію, яка створить вам “акаунт у Facebook БЕЗКОШТОВНО”, щоб люди могли сказати: “Ми знайшли вас у Facebook!”

Перші речі Перше – Нічого не безкоштовно! Якщо ви не зберігаєте їхні послуги, вони відходять від вашої сторінки у Facebook та будь-яких підписників. Нічого … це вигідна угода? У вас фактичне право власності на ніщо не повинно бути темою тонкого друку.

Можливо, ви взяли кілька таких класів у соціальних медіа, які викладають стратегію досягнення результатів у графіці, яка виглядає як зворотна схема гри у футбол для вашої улюбленої команди коледжу.

Подивіться, це не так складно. Правда полягає в тому, що ваш бізнес можна знайти на Facebook, і ви можете отримати клієнтів, якщо ви готові вкласти час і техніку, щоб це відбулося. Ось мої 7 дивовижних порад про те, що я знайшов твори, які перетворять вашу сторінку Facebook у шахту золота для дорожнього руху:

Порада 1: Правила вмісту

Усі разом – колективний стогін! Так, створення контенту – це біль. Правда, більшість людей зосереджуються на розміщенні більше, а не на кращому вмісті. Реальність така, що ваша аудиторія буде стежити за вашими позиціями, коли мова йде про зміст. Створення сильного контенту за розкладом допомагає читачам передбачати та брати участь.

Ось один підхід – вийміть щомісячний календар і подивіться на три місяці вперед. Запитайте себе – що відбувається за три місяці і як це вписується у ваш цикл продажів? Відпустки та спостереження – це частина вашого контент-плану, тому починайте писати в певні дні такі типи вмісту (відповідно до вашого бізнесу): блог, продаж / промо, відео, цитати / факти / статистика та повідомлення громади, якщо ви місцеві. Коли ви побачите, що ваш календар вмісту розробляється, у вас з’являться терміни для кожного з цих типів вмісту. Тепер призначте тему кожному з цих типів вмісту. Ваш змістовий календар може бути настільки загальним або конкретним, наскільки ви хочете.

Порада у Facebook: Створіть календар вмісту для публікації

ТАКЕАЙ: Створення контенту – не найважча частина. Ви керуєте тим, що виходить із вашої сторінки. Створення розкладу дозволить вам відстежувати та допомагати керувати створенням контенту.

Порада 2: Час – це все & БІЛЬШЕ.

Неможливо підкреслити важливість пошуку правильного часу та дати для вашого вмісту. Ви можете створити найкращий контент на планеті. Якщо ваша аудиторія помиляється або ваш час вимкнено, ніхто її не побачить і не хвилює. Наприклад, відео про ваш різдвяний розпродаж на Хеллоуїн повністю вимкнено – якщо тільки ви не подаруєте йому гарненьку обробку і не назвете це Моторошним гарним різдвяним розпродажем! У 99% часу ви повинні зосередитись на очікуванні аудиторії навколо подій і тем, які є найактуальнішими, тому легше займатися, ніж відволікати. Саме тут ваш змістовий календар допоможе вам оцінити вашу реакцію на різні часи, дати та матеріали аудиторії. Ваша інформація з вашої сторінки у Facebook повідомить вам, коли більша частина вашої аудиторії знаходиться у Facebook – використовуйте це як орієнтир – та відстежуйте, наскільки добре працює ваш вміст за цей час. Ви можете дізнатися, що блоги працюють краще в певний час або день. Якщо так, налаштуйте цей календар і починайте оптимізувати. Вміст має стосуватися лову покупця * кілька разів * у той момент, коли він хоче придбати.

Найкращі та найгірші часи для публікації у Facebook

ТАКЕАЙ: Послідовна публікація важлива, але ви повинні знайти миле місце, де ваша сторінка Facebook щодня зустрічає свого клієнта з корисним вмістом для аудиторії.

Порада 3: Залучайте свого клієнта.

ВСІ ми знаємо, що одна людина, яка НІЧОГО не говорить, але говорить про себе. Будьте чесними – у соціальних медіа це ви людина? Соціальні медіа – це стосунки для знайомств, у яких ви прихиляєтесь до своїх клієнтів. Якщо ви завжди говорите про ваші блоги, рекламні акції та свої відео, то ви занадто у ВАС! Золоте правило бізнесу – це спочатку клієнт. Це стосується і ваших соціальних медіа. Залучайте своїх клієнтів чимось, про що вони хочуть поговорити – ТЕМИ! Створіть опитування, щоб задавати клієнтам питання про те, що їм подобається / що не подобається. Створіть графіку, на якій відображаються декілька виборів за допомогою A / B / C, чітко позначених публікацією із запитанням, який їм найбільше подобається. Виділіть блискучі відгуки або проведіть конкурс, в якому люди повинні дати свій внесок. Це все способи, за допомогою яких люди можуть бачити себе, використовуючи ваші товари чи послуги. У наведеному нижче прикладі, якщо ви дізнаєтесь, що ваші клієнти п’ють соду (ваш продукт) з піцами, ви можете завести партнерство з піцарською компанією і використовувати піцу в своїх оголошеннях.

Порада у Facebook - спілкуйтеся зі своїми фанатами

Бонус – ці методи дають вам додаткову перевагу отримання маркетингової уявлення. Якщо ви дізнаєтеся більше клієнтів, як блакитна сорочка замість червоної сорочки – який найкращий товар можна продати? Синя сорочка! Якщо в результаті опитування клієнт ненавидить чекати по телефону і вважає за краще спілкуватися з представником, ви можете розглянути можливість додавання функції чату на свій веб-сайт. Якщо ви дізнаєтесь, що багато ваших клієнтів щебетують кілька разів на день, тоді ви можете розглянути заняття з навчання тактиці Twitter.

Опитування ваших шанувальників у Facebook

ТАКЕАЙ: Люди люблять ділитися інформацією про себе. Це є основою зростання соціальних медіа. Задавайте їм запитання та шукайте зразки у відповідях щодо речей, які можуть допомогти вашому маркетингу.

Порада 4: Зробіть фільм.

Так, я кажу про відео та коротку анімацію. Перш ніж ми знову почнемо це колективне стогін – давайте творчо та весело! Соціальні медіа означають, що у вас є вся кімната, що захоплюється, щоб захопити своїх клієнтів. Використання таких продуктів, як Ripl щоб взяти просту пропозицію чи продаж, додати музику, посилання та фотографії надає рух вашому маркетингу. Людині інстинктивно дивитись на те, що рухається. Створити ці анімовані п’єси дуже просто, і люди повинні спостерігати за цим, щоб вирішити, чи хочуть вони цього – ВИМОГА / ВИМОГА!

Звичайно, є звичайні відеопроспекти, такі як відгуки клієнтів, попередній перегляд продуктів та обмін інформацією. Вони повинні бути основою для будь-якої відео маркетингової кампанії. Чи згадував я, що ці відео також мають надходити у вашу електронну пошту? Чому? Ну … ось чому ….

Підказка у Facebook - зробіть фільм

ТАКЕАЙ: Використання відео та коротких анімованих маркетингових творів може перетворити ваш нудний старий маркетинг “всі так роблять” у динамічний рух, що рухається, що збирає лайки та ділиться. Підказка – не забудьте додати свій логотип та посилання, на які можна натискати!

Порада 5: Перетворіть вентиляторів у покупців.

Більшість людей вважають фанатів Facebook як сукупність потенційних покупців, не даючи їм жодних причин перейти до циклу покупки. У публікаціях завжди (ЗАВЖДИ!) Є CTA або заклик до дії. Це не пром. Ви не боретеся, щоб люди не подобалися вам, не питаючи. Пости з чітким закликом до дії отримують найбільше, ну…. дії, тому що ви кажете людям, що ви хочете, щоб вони робили. Якщо ви хочете, щоб покупці приносили купон у ваш магазин або користувались промо-кодом під час оформлення замовлення, тоді надайте Facebook лише акції, які говорять їм зробити це. Якщо у вашому магазині є знак про те, що “наші фанати Facebook отримують 10% на кожну покупку”, тоді будьте готові до реєстрації в реєстрі, щоб розповсюдити свою сторінку в Facebook, оскільки ви мотивували своїх клієнтів діяти.

Порада у Facebook - користуйтеся купонами

Це працює і в Інтернеті? Так, як у наведеному вище прикладі, додайте крок у кошик оформлення замовлення або домашню сторінку, на якому написано: “чи хочете ви сьогодні заощадити 5% на покупці? Приєднуйтесь до нашого Facebook, щоб отримати код. ” Таким чином ви говорите своїм клієнтам, що залишатися в контакті через соціальні медіа для вас важливо.

ТАКЕАЙ: Дайте клієнтам чіткі вказівки, як взаємодіяти в процесі покупки та переваги цього в кожній публікації. Розповідаючи клієнтові про те, як придбати або даючи їм привід придбати, ви створюєте користь, яку вони можуть отримати лише через ваші соціальні медіа.

Порада 6: процвітати тактика.

Більшість людей публікують людей. Немає великого сюрпризу, правда? Люди читають ваші публікації! Перевірка реальності – люди читають ваші публікації, якщо пошукові системи та алгоритми Facebook підключають їх до ваших публікацій. Якщо у вас є місцевий бізнес, я б відмовився створити статтю з порадами для Facebook, якби я не розповів вам тег-формулу для ідеального допису: тегів, геотегів та хеш-тегів. Можливо, ви помітили, що світ Facebook (і соціальні медіа взагалі) обертається навколо тегів. Зважаючи на те, що у вашій публікації вже є зображення / відео із посиланням та закликом до дії (CTA), справжнє з’єднання для публікації полягає у створенні хорошого хеш-позначення важливих ключових слів та геотегуванні для поділу свого місцезнаходження (місто, штат або бізнес). Хеш-тегвання за ключовими словами (#) надає можливість пошуку публікацій користувачами, які шукають ваш товар / послугу, за допомогою наданих вами послуг. Сильне географічне позначення (@) допомагає місцевим людям знаходити ваші товари / послуги навколо їх місцезнаходження. Поєднання створює трафік на вашу двері та ваш магазин. Як і в наведеному нижче прикладі Oreo, хороший вміст, який інформує, змішується з хеш-тегами, а CTA приносить збільшення продажів cookie.

Поради у Facebook - використовуйте тактику процвітання

ТАКЕАЙ: Поєднання хороших методик розміщення в соціальних мережах із сильним контентом збільшує трафік для підприємств та веб-сайтів.

Порада 7: Віртуальна нерухомість на продаж.

Незалежно від того, чи орієнтуєтесь ви на місцевому чи національному рівні, нерухомість у ваших соціальних мережах необмежена та безкоштовна! Пошук хороших партнерів, які компліментують вашу пропозицію бізнесу, може подвоїтися > потрійний > вчетверо збільшити очі на екрані. Заохочення іншої компанії за допомогою пропозицій або спеціальних пропозицій, доступних лише через ваше партнерство, може зрости ваш наступний швидше, ніж будь-який інший метод. Як і безкоштовна реклама, обмін подіями спільноти та діловими партнерами дає вам кредит та видимість, що призведе до великого трафіку для вашого бізнесу та вашого сайту.

Пам’ятайте, що ви можете поділитися простором зі своїми шанувальниками. У екземплярі “Чоловік зі сталі”, який подається нижче, людям пропонується поділитися своїми розповідями про те, що робить їх схожими на Супермена на сторінці.

Підказки у Facebook - використовуйте віртуальний Realstate

ТАКЕАЙ: Отримавши партнерські відносини, можна катапультувати вашу сторінку Facebook, використовуючи інші підприємства та їх фан-базу. Не забудьте поділитися своїм простором (і попросіть його взамін).

Звичайно, є майже обов’язкове нагадування про підключення крапок у соціальних медіа. Якщо у вас є веб-сайт, візитна картка, брошури, листівки, електронні листи або автовідповідачі, тоді вам має бути помітно відображати вашу сторінку Facebook із запрошенням приєднатися..

Висновок

Facebook здається переповненим політичними повідомленнями, спонсорованими оголошеннями та іншими відволіками. Вам належить досягти повного сліпоти в соціальних мережах, щоб активувати бажання вашого клієнта брати участь і брати участь у ньому. Коли ви залучаєте своїх клієнтів до циклу покупки, ви скористаєтеся золотою шахтою трафіку Facebook, яка існує для кожного бізнесу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map