3 narzędzia do utrzymywania aktualności wpisów w katalogu lokalnym

Dowiedz się, jak aktualizować informacje o firmie & zaktualizowane we wszystkich głównych listach katalogów lokalnych za pomocą usługi zarządzania listami lokalnymi.


Najlepsze usługi zarządzania listami lokalnymi

Lokalne pozycjonowanie (Search Engine Optimization) jest bardzo ważne dla właścicieli małych firm i dla samego Google. Od Aktualizacja Google 2012 z Wenecji, na stronach wyników wyszukiwania (SERP) pojawiła się seria aktualizacji algorytmu w kierunku lokalnego smaku. Koncentrując się na wyszukiwaniu lokalnym, wyróżniono jeden temat bardziej niż inne – zaktualizowane, dokładne wykazy katalogów.

Małe firmy często mają wpisy w lokalnych katalogach, ale ważne jest, aby były one aktualne i dokładne.

Kliknij, aby ćwierkać

Na pierwszy rzut oka może się to wydawać łatwe, ale kiedy cofniesz się i spojrzysz na środowisko z katalogami, zaczniesz widzieć inną historię. Istnieją tysiące katalogów, a każdego dnia pojawia się ich więcej.

Spójrz na poniższy schemat z Moz aby lepiej zrozumieć krajobraz listy katalogów:

Lokalne katalogi w sieci

Nadal wydaje się prosty?

W przypadku właścicieli małych firm zarządzanie wszystkimi listami katalogów lokalnych jest bardzo intensywne i może zająć dużo czasu. We wcześniejszym lokalnym artykule na temat SEO omówiłem rozbicie gigantycznego zadania polegającego na aktualizacji wszystkich list katalogów w sposób, który jest najbardziej efektywny czasowo dla Ciebie i Twojej firmy. Jednym ze sposobów było skorzystanie z lokalnej usługi zarządzania listami, skonfigurowanej do zasilania tych katalogów, abyś nie musiał się martwić o każdy katalog, który tam istnieje.

Lokalne katalogi mają znaczenie. Są one podstawową częścią wyszukiwania lokalnego i dosłownie są motorem ruchu do Twojej fizycznej lokalizacji!

Kliknij, aby ćwierkać

W tym artykule omówimy 3 najlepsze usługi zarządzania listami lokalnymi – Yext Power Listing, Moz Local, i Porada lokalna – aby ustalić, które z nich będą najbardziej korzystne dla Twojej firmy.

Przedmowa – Po co zarządzać lokalnymi katalogami?

Przed zanurzeniem się w tych porównaniach katalogów każda mała firma powinna przestać myśleć o tym, czego szukają w tych katalogach.

 • Czy chcesz poprawić nieprawidłowe informacje w sieci?
 • Czy chcesz poprawić informacje o firmie po przeprowadzce??
 • Czy chcesz pozycjonować się lepiej w SEO??
 • Czy planujesz przebywać w tym miejscu przez długi okres czasu??
 • Czy próbujesz powielić własne wysiłki, aby zwiększyć efektywność aktualizacji przedmiotów?

To tylko kilka rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę i są one bardzo ważne. Zaktualizuj swoje katalogi z powodów ważnych dla Twojej firmy.

ŚMIESZNY FAKT: 67% klientów traci wiarę w markę jeśli zgubią się w drodze do firmy z powodu niedokładnej lokalizacji na liście.

Porównywanie 3 najlepszych lokalnych usług zarządzania listami

Teraz, gdy wiesz, czym jest lokalna usługa zarządzania listami i dlaczego jest ona korzystna, porównajmy trzy najlepsze, które warto rozważyć:

1. Yext Power List

Potęga w lokalnej grze katalogowej, Yext był w katalogach, zanim było fajnie. Jako jedna z najdłużej żyjących platform z dokładnymi listami katalogów, mają one największą głębię, jeśli chodzi o katalogi, z którymi pracują.

Sieć Yext Power ListingsYext pozwala zarządzać listami w ponad 100 usługach cyfrowych na całym świecie.

Dzięki tym katalogom mogą one dotrzeć znacznie więcej niż inne platformy katalogowe, które zobaczysz na naszej liście.

Każdy pakiet dla Yext ma inny poziom katalogów, z którymi współpracuje, ale główne są spójne.

Jaka jest cena za Yext?

Koszt aukcji mocy Yext zależy od poziomu pakietu, ale zaczyna się od 4 USD / tydzień od rocznego rozliczenia. Widzieć podział cen Yext dla aktualnych cen.

Jaka jest największa wada Yext?

Największą wadą Yext jest to, że jest on dobry tak długo, jak za niego płacisz. Yext twierdzi, że jego system jest zbudowany na bezpośrednim interfejsie API z tymi katalogami „partnerskimi”, które wymagają zasilenia zasobów (dolarów), aby mógł pozostać aktywny, a gdy jest nieaktywny, wraca do początku, zanim zaczniesz z im.

To trudna pigułka do przełknięcia dla każdej małej firmy. Wyobraź sobie, że Twój sklep spożywczy wydaje 1500 USD w ciągu 3 lat i nie zmienił godzin ani nie przeprowadził się raz w tym okresie – większość firm pomyślałaby: „Hej, nie sądzę, że w tej chwili jest to warte 1500 USD”, ale kiedy idziesz do anulowania , dowiadujesz się, że powróci do poprzedniego stanu. Tak więc za 3 lata i 1500 $ wróciłeś do kwadratu 1 i nic nie zostało osiągnięte.

Dlaczego warto wybrać Yext? Myślę, że ten film własnymi słowami warto obejrzeć:

2. Moz Local

Moz Local pochodzi z dobrych zapasów. Jedna z najbardziej znanych marek w branży SEO, Moz ma wiele narzędzi, które pomagają ludziom w walce o pozycję w wyszukiwaniu. Moz Local to ich narzędzie, które koncentruje się na listach katalogów. W przeciwieństwie do innych platform z listami katalogów, Moz zmniejszył koncentrację na swoich katalogach z dwóch powodów: utrzymywania popularnych map we właściwym kierunku i wspierania aktywności w wyszukiwarkach.

SZYBKA RADA: Nie masz pewności, czy potrzebujesz obsługi lokalnego katalogu? Sprawdź swoje katalogi za darmo przez Moz Local aby lepiej zrozumieć swoją sytuację. Możesz to sprawdzić bez konieczności rejestracji! Zachowaj uczciwe platformy uczciwe, sprawdzając swoje katalogi na kilku platformach i sprawdź siebie – wyszukaj swoją lokalizację w Four Square, zapytaj w Apple Maps i tak dalej!

Moz nie spędza prawie tyle czasu na szerokiej gamie katalogów, co Yext i Advice Local. Ale skupiając się na katalogach, z których ludzie najczęściej korzystają, oraz katalogach lub agregatorach danych używanych przez inne katalogi, eliminują wiele marnotrawstwa. Ludzie w Moz są bardzo otwarci, że nie będą chodzić do tylu katalogów, co Yext lub innych lokalnych usług katalogowych, ale są pewni swojego wyboru.

Biorąc to pod uwagę, Moz jest w stanie przyjść do płyty po znacznie niższej cenie każdego roku niż konkurencja.

Jakie są koszty lokalne Moz?

Moz Local jest jedną z tańszych platform katalogowych. Zaczyna się od rocznej ceny 99 USD za platformę. Obejmuje to tak zwane:

 • Zgłoszenia do katalogu
 • Zgłoszenia agregatora
 • Raportowanie katalogu i pulpit nawigacyjny
 • Monitorowanie reputacji

To za ich niezbędny pakiet i wyceniane rocznie. Tutaj jest pełny podział opcji cenowych Moz.

3. Porady lokalne

Porada lokalna stoi łeb w łeb z Yextem w liczbie obsługiwanych katalogów. Oferując ponad 55 katalogów na każdym ze swoich pakietów, a także niektóre najlepsze agregatory danych i lokalnych list dla ich wyższych platform, Advice Local jest z pewnością kompletną lokalną platformą do katalogowania katalogów. Ich główną zaletą w stosunku do Yext jest to, że ręcznie budują lokalne cytaty, zamiast używać interfejsu API – więc kiedy skończysz z Advice, twoje katalogi nie powrócą przed rozpoczęciem.

Porównywalna wada między Advice a Yext polega na szybkości aktualizacji katalogów. Yext jest stosunkowo szybki dzięki aktualizacjom katalogów w stosunku do pakietu, który subskrybujesz, ale Doradztwo może zająć kilka miesięcy, aby uzyskać wynik powyżej 80% za przesłanie katalogu.

Podobnie jak Moz, Advice Local zapewnia pełny zakres usług cyfrowych, co odróżnia je od Yext. Yext trzyma się ściśle katalogów (nieco pogarsza reputację katalogów), podczas gdy inne platformy mają głębszą ławkę. Advice Local jest częścią większej grupy, Advice Interactive, która obsługuje dodatkowe usługi cyfrowe, więc jeśli szukasz punktu kompleksowej obsługi, ta platforma może to obsługiwać.

SZYBKA RADA: Jeśli jesteś cyfrową agencją reklamową poszukującą klientów na białej liście do katalogów, Advice Local zapewnia rozwiązanie. Możesz umieścić swoją listę na Białej liście, a nawet skonfigurować w swojej witrynie subdomenę, która zapewnia klientowi logowanie w czasie rzeczywistym do informacji znajdujących się na listach katalogów!

Co oznacza koszt lokalny?

Doradztwo lokalne zaczyna się od 100 USD rocznie za samo uzyskanie dostępu do najlepszych 4 agregatorów danych, w tym: Localeze, Infogroup, Factual i Acxiom. Nie uwzględnia to faktycznych katalogów. Oto pełna analiza Porady Ceny lokalne.

Pakiet podstawowy dba o agregatory danych, a pakiet klasyczny obsługuje wszystkie Twoje najlepsze katalogi wraz z raportowaniem i monitorowaniem. Deluxe to połączenie tych dwóch.

Widocznie nie ma na nich możliwości optymalizacji strony Google Moja Firma, która nawet nie pojawia się, jeśli nie odwołasz się do jej „pakietów niestandardowych”

Bezpośrednie porównanie platform:

Najłatwiejszym sposobem, aby dowiedzieć się, która platforma jest najskuteczniejsza, jest zabranie ich „Preferowanego” pakietu i porównanie ich razem (pamiętaj, że Advice Local nie wskazuje preferowanej platformy, więc będziemy używać ich „Klasycznego pakietu” do porównania).

Porównanie usług zarządzania listamiBezpośrednie porównanie między Yext, Moz Local i Advice Local.

Które jest najlepsze?

Odpowiedź na pytanie, która platforma katalogowa jest najlepsza, zależy od wielu rzeczy. Jak wspomniałem we wstępie, musisz wziąć pod uwagę swoje cele biznesowe.

Jeśli chcesz szybko zaktualizować swoje dane, ponieważ ludzie zbyt często idą w złe miejsce, najlepszym wyborem będzie Yext. Nie ma innej platformy, która byłaby dostępna w tak wielu katalogach tak szybko, jak to możliwe. Będziesz aktualizowany na temat mapowania produktów i wyszukiwania w szybki sposób.

Jeśli chcesz bardziej zarządzanego podejścia do reklamy cyfrowej, w którym możesz mieć przedstawiciela na żywo i na bieżąco aktualizować swoje katalogi, a także inne wsparcie reklamowe, najlepiej będzie Ci służyć w Advice Local.

W większości innych przypadków, bez względu na to, czy jest to po prostu lepsza obecność w wyszukiwarce, długoterminowa wartość marki i wiele innych pozycji, najlepszą platformą do katalogowania katalogów będzie Moz Local. Wydajność platformy, łatwe do zrozumienia raporty i aktualizacje oraz dobrze ustawiony punkt cenowy sprawiają, że jest idealna dla małych firm. Jest wyceniony w sposób, na jaki ludzie mogą sobie pozwolić i musi stale zarabiać na miejscu przy stole, ponieważ jeśli Twoja firma się nie zmieniła, a platforma nie dokonała żadnych aktualizacji, możesz wygodnie upuścić ją bez szkody dla twoich bieżących katalogów . Biorąc to pod uwagę, wychodzą one z regularnymi aktualizacjami produktu!

Wyróżnienia

Oprócz moich porównań 3 lokalnych usług zarządzania listami powyżej, istnieje wiele innych, które istnieją tam. Niektóre inne wyróżnienia są następujące:

Aby utrzymać bezstronną pozycję na tych platformach, może ci się również przydać testowanie swoich ofert za pośrednictwem jednej z tych usług aukcyjnych. Możesz przetestować swoje katalogi, a nawet uzyskać bezpłatne wersje próbne za pośrednictwem niektórych z powyższych!

Wniosek

Listy lokalnych katalogów są ważne dla lokalnych działań SEO. Ze względu na ogromną liczbę lokalnych katalogów, dla przeciętnego właściciela małej firmy indywidualne i indywidualne zarządzanie każdym wykazem jest trudne i czasochłonne. Istnieją lokalne usługi zarządzania listami, które automatyzują to zadanie dla Ciebie. Jeśli nie korzystasz z żadnej z tych usług lub nie robisz tego ręcznie, Twoja firma jest zagrożona, ponieważ twoi potencjalni klienci mogą zostać wprowadzeni w błąd przy użyciu starych, nieaktualnych informacji. Podsumowując – zawsze aktualizuj informacje o swojej firmie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map