3 Інструменти для оновлення списків локальних каталогів

Дізнайтеся, як зберегти інформацію про свою компанію актуальною & оновлюється на всіх основних списках локальних каталогів за допомогою служби управління місцевими лістингами.


Найкращі послуги з локального управління списком

Місцеве SEO (оптимізація пошукових систем) – це величезна увага для власників малого бізнесу та для самої Google. З тих пір Венеційське оновлення 2012 року від Google, на сторінках результатів пошукової системи (SERP) відбулася серія оновлень алгоритмів до локальних смаків. Орієнтуючись на місцевий пошук, була одна тема, яка виділялася більше, ніж інші – оновлені, точні списки каталогів.

Малі підприємства часто мають переліки в локальних каталогах, але важливо постійно оновлювати ці списки.

Клацніть, щоб твіт

Зараз це може здатись легко на поверхні, але коли ви відступите та переглянете середовище каталогів каталогів, ви почнете бачити іншу історію. Є тисячі довідників там, і кожен з них вискакує щодня.

Погляньте на схему нижче від Моз щоб краще зрозуміти краєвид каталогізації каталогу:

Локальні каталоги в Інтернеті

Все ще здається простим?

Для власників малого бізнесу це досить інтенсивно і може зайняти багато часу, щоб керувати всіма вашими різними списками локальних каталогів. У попередній місцевій статті про SEO, яку я писав, я обговорював питання про те, як зламати задачу щодо оновлення всіх списків каталогів, які знаходяться там, таким чином, який є найбільш ефективним для вас та вашого бізнесу. Один із способів полягав у тому, щоб скористатися локальною службою управління списком, яка створена для подачі в ці каталоги, щоб вам не довелося переживати за кожен каталог, який існує там.

Місцеві каталоги мають значення. Вони є основоположною частиною місцевого пошуку і буквально є рушієм руху вашого фізичного місцезнаходження!

Клацніть, щоб твіт

У цій статті ми розглянемо топ-3 служби локального управління лістингом – Перелік потужностей Yext, Moz Local, і Поради місцеві – визначити, які з них будуть найбільш вигідними для вашого бізнесу.

Передмова – навіщо керувати локальними каталогами?

Перш ніж зануритися в ці порівняння каталогів, будь-який малий бізнес повинен зупинитися і подумати про те, що шукають у цих каталогах.

 • Ви хочете виправити неправильну інформацію в Інтернеті?
 • Ви хочете виправити списки після переміщення свого бізнесу?
 • Шукаєте ви краще скласти рейтинг у SEO?
 • Чи плануєте ви перебувати в цьому місці протягом тривалого періоду часу?
 • Чи намагаєтесь ви дублювати власні зусилля для підвищення ефективності оновлення елементів?

Це лише кілька речей, які ви повинні врахувати, і вони дуже важливі. Оновіть свої каталоги з важливих для вашого бізнесу причин.

СМІШНИЙ ФАКТ: 67% клієнтів втрачають віру в бренд якщо вони загубиться на шляху до компанії через неточне місцезнаходження в списку.

Порівнюючи топ-3 служби управління локальними списками

Тепер, коли ви знаєте, що таке локальна служба управління списком, і чому це вигідно, давайте порівняємо топ-3, які ви хочете розглянути:

1. Перелік потужностей Yext

Електростанція в локальній грі каталогів, Yext була в каталогах ще до того, як було круто. Будучи однією з найдовших платформ із точними списками каталогів, вони мають деякі з найбільш глибинних даних щодо директорій, з якими вони працюють..

Мережа Yext Power ListYext дозволяє керувати вашими списками на понад 100 цифрових послуг у всьому світі.

За допомогою цих каталогів вони можуть охопити набагато більше, ніж інші платформи каталогів, які ви побачите у нашому списку.

Кожен пакет для Yext має різний рівень каталогів, з якими він працює, але основні з них є послідовними.

Яка ціна на Yext?

Вартість списків Yext Power залежить від рівня пакету, але починається з 4 доларів на тиждень за щорічні виставлення рахунків. Подивитися розрив цін Yext для поточного ціноутворення.

Що є найбільшим недоліком для Yext?

Найбільшим недоліком Yext є те, що це добре лише до тих пір, поки ви платите за це. Yext стверджує, що його система побудована на прямому API з цими “партнерськими” каталогами, для чого потрібні ресурси (долари), щоб вони були активовані, і коли вона буде неактивною, вона повертається до початку, перш ніж почати з їх.

Це жорстка таблетка для ковтання будь-якого малого бізнесу. Уявіть, що ваш продуктовий магазин витрачає 1500 доларів протягом 3 років і не змінював годин і не переїжджав жодного разу протягом цього періоду – більшість підприємств думають: “Ей, я не думаю, що це коштує 1500 доларів на даний момент”, але коли ви скасуєте , ви дізнаєтесь, що це повернеться до того, як було до початку. Отже, через 3 роки та 1500 доларів ви знову на площі 1, і нічого не буде досягнуто.

Чому слід вибирати Yext? Я думаю, що це відео своїми словами добре переглянути:

2. Moz Local

Moz Local походить з хороших запасів. Одне з найвидатніших імен в галузі SEO, Moz має ряд інструментів, щоб допомогти людям у боротьбі за позицію в пошуку. Moz Local – це їхній інструмент, який фокусується на списках каталогів. На відміну від інших платформ лістингу каталогів, Moz знищив фокус свого каталогу на дві речі: ведення популярних карт, що вказують правильний шлях, та підтримка діяльності пошукової системи.

ШВИДКИЙ ПОРАД: Не впевнені, чи потрібна вам підтримка списку локальних каталогів? Безкоштовно перевіряйте каталоги Moz Local щоб краще зрозуміти свою ситуацію. Ви можете перевірити без реєстрації! Будьте чесними платформами чесними, перевіряючи списки каталогів на кількох платформах і перевіряйте себе – шукайте чотири квадрата для свого місцезнаходження, запитайте Apple Maps тощо!

Moz не витрачає майже стільки часу на широкий спектр списків каталогів, які роблять Yext та Advice Local. Але залишаючись зосередженими на каталогах, якими користуються люди найчастіше, та каталогах або агрегаторах даних, якими користуються інші каталоги, вони виводять велику кількість відходів. Люди в Moz доволі відверті, що не збираються так багато каталогів, як Yext чи інші локальні служби каталогів, але впевнені у своєму виборі..

За його словами, Моз може щороку приходити на тарілку за значно нижчою ціною, ніж конкуренція.

Що коштує Moz Local Cost?

Moz Local – одна з найменших платформ каталогів там. Вона починається з щорічної ціни в 99 доларів за її платформу. Сюди входить те, що вони називають:

 • Представлення каталогів
 • Подання агрегатора
 • Звітність каталогу та інформаційна панель
 • Моніторинг репутації

Це для їх основного пакету та ціни за рік. Ось повна розбивка варіантів ціноутворення Moz.

3. Поради місцеві

Поради місцеві стоїть голова до голови з Yext в кількості каталогів, які він підтримує. Отримавши 55+ каталогів для кожного свого пакету, а також деякі основні дані та локальні агрегатори лістингу для їх вищих платформ, Advice Local – це, безумовно, повноцінна платформа переліку локальних каталогів. Їх головне місце продажу над Yext – це те, що вони вручну створюють локальні цитати, а не використовують API – тож після закінчення роботи з Advice ваші каталоги не повертаються назад до початку роботи.

Порівняльний недолік між Advice та Yext викликає швидкість оновлення каталогу. Yext відносно швидкий із оновленнями каталогів, порівняно з пакетом, на який ви підписалися, але для отримання консультацій може знадобитися кілька місяців, щоб отримати більше 80% балів для подання в каталог..

Як і в Moz, Advice Local надає повну лінійку цифрових послуг, що відрізняє їх від Yext. Yext чітко дотримується каталогів (дебютує з репутацією каталогу), тоді як ці інші платформи мають більш глибоку лавку. Advice Local – це частина більшої групи, Advice Interactive, яка підтримує додаткові цифрові послуги, тож якщо ви шукаєте єдиного магазину, ця платформа може підтримувати це.

ШВИДКИЙ ПОРАД: Якщо ви є агенцією з цифрової реклами, яка шукає підхід до списків каталогів для своїх клієнтів у білому списку, Advice Local пропонує рішення. Ви можете переглядати звіти у Білому списку і навіть налаштувати на своєму веб-сайті піддомен, який надає клієнту можливість входу в реальному часі на інформацію в його списках каталогів!

Що коштує поради місцевих витрат?

Advice Local починається від 100 доларів на рік, щоб просто отримати перед чотирма найкращими агрегаторами даних, серед яких: Localeze, Infogroup, Factual та Acxiom. Це не враховує фактичних каталогів. Ось повна розбивка Поради місцевих цін.

Основний пакет дбає про агрегатори даних, а класичний пакет обробляє всі ваші найпопулярніші каталоги разом з повідомленнями та моніторингом. Deluxe – це поєднання двох.

У цьому помітно відсутня можливість оптимізації сторінки Google Мій бізнес, яка навіть не входить, якщо ви не посилаєтесь на їх “Спеціальні пакети”

Пряме порівняння платформ:

Найпростіший спосіб скласти уявлення про найбільш ефективно працюючу платформу – це взяти пакет “Кращий” і порівняти їх разом (будь ласка, зверніть увагу, що Advice Local не вказує бажану платформу, тому ми будемо використовувати їх “Класичний пакет” для порівняння).

Порівняння служб управління лістингомПряме порівняння між Yext, Moz Local та Advice Local.

Що найкраще?

Відповісти на питання, яка платформа каталогів найкраща, залежить від ряду речей. Як я вже згадував у передмові, ви повинні враховувати свої бізнес-цілі.

Якщо ви хочете швидко оновлювати свою інформацію, оскільки люди надто часто їдуть у неправильне місце, то найкраща ставка буде Yext. Немає іншої платформи, яка збиралася б швидко надсилати стільки каталогів, скільки вони зможуть. Ви будете поінформовані щодо відображення продуктів та пошуку в швидкому порядку.

Якщо ви хочете більш керований підхід до цифрової реклами, де ви можете мати реальний представник і постійно оновлювати каталоги, а також іншу рекламну підтримку, то вам найкраще обслуговуватимуть людей, які працюють в Advice Local.

У більшості інших випадків, будь то краща присутність у пошуку, довгострокова вартість бренду та ряд інших елементів, найкращою платформою для переліку каталогів буде Moz Local. Ефективність платформи, легко зрозуміти звітність та оновлення та добре розташована ціна робить її ідеальною для малого бізнесу. Це ціни таким чином, що люди можуть собі дозволити, і доводиться постійно заробляти це місце за столом щороку, тому що якщо ваш бізнес не змінився і їх платформа не проводила жодних оновлень, то ви можете зручно скинути їх, не пошкодивши поточні списки каталогів . Однак, вони виходять із регулярними оновленнями продуктів!

Почесні згадки

Окрім моїх порівнянь із трьох вищезгаданих 3 локальних служб управління лістингом, існує багато інших. Деякі інші почесні згадки такі:

Прагнучи зберегти неупереджене становище на цих платформах, це може вам корисно перевірити свої списки через одну з цих служб лістингу. Ви можете протестувати свої каталоги та навіть отримати безкоштовні випробування через деякі з перерахованих вище!

Висновок

Списки локальних каталогів важливі для ваших місцевих зусиль з SEO. Зважаючи на велику кількість місцевих каталогів там, середньому власнику малого бізнесу складно і забирає багато часу індивідуально керувати кожним записом. Існують локальні служби управління списком, які автоматизують це завдання для вас. Якщо ви не використовуєте одну з цих послуг або не робите це вручну, то ваш бізнес ризикує, оскільки ваші потенційні клієнти можуть ввести в оману зі старою застарілою інформацією. Підсумок – завжди оновлюйте інформацію про свою компанію!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map