12 spôsobov, ako využiť výskum kľúčových slov na podporu SEO

Naučte sa, čo robiť po dokončení prieskumu kľúčových slov pomocou týchto 12 akčných stratégií, ktoré zvýšia vaše hodnotenie v službe Google.


Čo robiť s výskumom kľúčových slov

Väčšina majiteľov firiem má v službe Google zoznam kľúčových slov, pre ktoré sa chcú umiestniť na prvom mieste. Prieskum kľúčových slov je dokončený. Ale teraz, keď je to hotové, čo vlastne robíte s výskumom kľúčových slov? Ako vlastne používate prieskum kľúčových slov na hodnotenie č. 1 v službe Google?

V tomto článku vám dávam 12 možných spôsobov, ako môžete pomocou prieskumu kľúčových slov zvýšiť návštevnosť webových stránok. Aby sme však zhrnuli všetky spôsoby prehľadnosti, bolo by to možné vysvetliť jednou vetou!

Pomocou prieskumu kľúčových slov môžete ľudí presvedčiť o svojej spoločnosti.

To je jednoduchá odpoveď. Ak vyhľadávače v spoločnosti Google dôverujú vašej spoločnosti viac ako ostatní, umiestnite v službe Google č. 1 podľa svojich kľúčových slov.

Dnes je výskum kľúčových slov jedným z najlepších spôsobov, ako zistiť, aké informácie musíte zákazníkom poskytnúť, aby im dôverovali. Páči sa ti. Poradiť sa s vami. Učiť sa od vás. Položiť vám otázky. Ak sa chcete dozvedieť viac o svojej spoločnosti, značke a zamestnancoch. Ak chcete vedieť, že vaše doménové meno existuje. Zabezpečenie dôveryhodnosti vášho webu. V konečnom dôsledku ovplyvniť ľudí, ktorí od vás kupujú.

Či už ste miestnou pekárňou alebo ekologickou farmou pre včely, ak pri určovaní toho, čo robiť s výskumom kľúčových slov, budete pamätať na túto zásadu, zvýši sa návštevnosť vašich webových stránok. Začíname teda s spôsobmi, ako môžete pomocou prieskumu kľúčových slov prinútiť ľudí, aby dôverovali vašej spoločnosti:

1. Použite kľúčové slová na zodpovedanie otázok ľudí

Prieskum kľúčových slov vám povie, aký typ otázok majú ľudia vo vašom odvetví alebo produktoch. Existujú najmenej 3 dobré dôvody na ich zodpovedanie.

Prvým je ľahké hodnotenie vo vyhľadávačoch. Zadané otázky sú zvyčajne kľúčové slová s dlhým chvostom a nie sú také konkurencieschopné, takže si kladiete otázky.

Druhým dôvodom na zodpovedanie otázok je dôvera. Keď poskytnete odpovede (či už v blogu, často kladených otázkach, plánovaných webových seminároch alebo dokonca vo fyzických triedach), urobíte ľudí šťastnými a veria vám. Čím väčšia dôvera existuje, tým viac ľudí máte radi a nakoniec od vás kúpia.

Tretím dôvodom je stať sa mikroovplyvňovateľom. Ak odpoviete na otázky ľudí, môžete sa vo svojom odbore stať dôveryhodným mikroovplyvňovateľom. Keď budú pripravení na nákup, budú nakupovať od vás.

RÝCHLY TIP: Pre nové podnikanie s obmedzeným rozpočtom je skvelý nápad odpovedať na otázku každý deň. Návštevnosť vašich stránok sa prirodzene zvýši.

2. Použite kľúčové slová vo videách, ktoré publikujete na YouTube

Video na YouTube môže byť tisíckrát cennejšie a populárnejšie ako článok v blogu. Video, ktoré publikujete, môže byť vo vyhľadávaní YouTube vysoko hodnotené a má rovnaký účinok ako v službe Google. Keďže je dôležitosť taká dôležitá, bolo by dobré vytvoriť si video pre každý blogový príspevok. Väčšina práce sa už vykonala, pretože môžete recyklovať kľúčové slová použité na písanie názvu blogu, jeho popisu, hlavičiek a tela. Skopírujte a prilepte rovnaké informácie do titulov, značiek a popisu na YouTube.

RÝCHLY TIP: Skvelý softvér na jednoduché nahrávanie obrazovky počítača na vytvorenie videa je Camtasia Studios alebo bezplatná verzia CamStudio.

3. Použite kľúčové slová v iných typoch marketingu obsahu

Príklady iných typov marketingu obsahu

Existujú aj rôzne iné typy marketingu obsahu. Pomocou prieskumu kľúčových slov môžete vytvoriť obsah vo viacerých formátoch. Vyberte si predmet, zapamätajte si tému svojich kľúčových slov a vytvorte okolo neho obsah vo všetkých formátoch obsahu. S obsahom v rôznych formátoch môžete riadiť prenos prostredníctvom všetkých zdrojov.

Nakoniec nezáleží na tom, akým spôsobom ľudia nájdu vašu firmu. Tu je zoznam možných formátov na vytvorenie obsahu:

 • Príspevky v blogu: Spustite blogovanie. Môžete sa zaregistrovať pomocou dobrého webhostingu, nainštalovať WordPress a začať písať svoje blogové príspevky.
 • Hosťovanie blogov: Vyhľadajte vydavateľov, ktorí súvisia s vaším odborom. V rámci riešenia napíšte článok na rovnakú tému ako prieskum kľúčových slov a odkaz na svoju webovú stránku. Je to skvelý spôsob, ako zvýšiť návštevnosť, najmä ak môžete hosťom písať na populárnych webových stránkach.
 • podcasty: Aj keď je dosiahnutie úspechu ťažšie, podcasty sú skvelým spôsobom, ako rozvíjať dlhodobý vzťah s vašimi poslucháčmi, rozvíjať obchodnú osobnosť a budovať dôveru so svojimi zákazníkmi prostredníctvom rozprávania príbehov a osobných poznatkov..
 • sklíčka: Stránky ako slideshare.net sú skvelé – dostanú veľa návštevnosti a ľudia tam vyhľadávajú, ako to robia so spoločnosťou Google. Okrem toho sa služba SlideShare na Googli radí. Takže ak tu zverejníte snímku, môže sa na Googli umiestniť lepšie, ako by vaše stránky mohli mnohokrát.
 • infografiky: Je to ďalší skvelý spôsob, ako prinútiť ľudí, aby zdieľali váš obsah a začali hodnotiť kľúčové slová. Ľudia milujú fakty, čísla a štatistiky, ktoré sú vizuálne usporiadané.
 • webináre: Jednoducho vytvorte jednoduchú prezentáciu, rozposielajte e-maily a hovorte o snímkach.
 • Biele knihy: Program Microsoft Word alebo Dokumenty Google vytvorí akýkoľvek dokument do formátu .PDF. Teraz máte bielu knihu. Ak chcete, aby bola fantázia zaplatiť niekomu na Fiverri 5 dolárov, aby to okorenilo.

Ako používať prieskum kľúčových slov na vašich webových stránkach

Z hľadiska vyhľadávacieho nástroja budú kľúčové slová na vašej stránke lepšie odhaliť obsah. Preto je dôležité správne používať kľúčové slová na každej stránke vášho webu. Nižšie sú uvedené základné spôsoby, ako zahrnúť kľúčové slová na každú stránku vášho webu. Nezabudnite však, aby ste sa vyhli plneniu kľúčových slov. To môže byť škodlivé.

RÝCHLE FAKTY: Vyhľadávacie nástroje používajú „strojové učenie“, aby lepšie interpretovali obsah na stránke. Naučiť sa viac o Google RankBrain, ktoré môžu vašej stránke inteligentne porozumieť.

4. V názve názvu použite svoje hlavné kľúčové slovo

Toto je hlavný názov vašej stránky, ale nezobrazuje sa v samotnom napísanom texte. Názov značky je v kóde HTML a vyzerá to takto Titulok tu ide. Google zobrazí vo výsledkoch vyhľadávania značku názvu. Je dôležité použiť vaše primárne kľúčové slovo v značke názvu, pretože to popisuje stránku a umožní návštevníkom kliknúť pri vyhľadávaní.

Kľúčové slová v príklade Názov značky

RÝCHLY TIP: Zahrnutie obchodného názvu do značky názvu zvyšuje dôveru a dôveryhodnosť a zároveň pomáha budovať povedomie o značke.

5. Použite kľúčové slová v nadpisoch (H1, H2, H3 atď.)

Nadpisy sú tiež veľmi dôležitým miestom na používanie vašich kľúčových slov. V kóde HTML, nadpisy vyzerá ako

Tu sa zobrazuje váš nadpis

. Nadpisy sa používajú na usporiadanie a rozdelenie obsahu do sekcií. Každý nadpis by mal presne opísať oddiel pod ním.

6. Použite kľúčové slová v obsahu hlavnej stránky

Použite kľúčové slová v prvom odseku a kdekoľvek je to prirodzené. Vo svojom tele obsahu používajte synonymá a súvisiace slová, pretože Google rozumie slovám a frázam, ktoré sú bežne spojené s vašimi kľúčovými slovami. Nemyslite na hustotu kľúčových slov, len napíšte obsah.

7. V URL každej stránky použite kľúčové slová

Je to jednoduché, ale dôležité. Nezabudnite v URL použiť relevantné kľúčové slovo. Kľúčové slovo v adrese URL by malo popisovať stránku. V podstate, ak niekto videl iba adresu URL stránky, mal by vedieť, o čom je táto stránka. Držte to krátko a do bodu.

8. V opise obrázkov použite kľúčové slová

Pri opise obrázkov na svojej stránke uveďte kľúčové slová. V HTML by ste to urobili prostredníctvom alt atribút, čo vyzerá alt = ”Opíšte, čo je to obrázok”>. Tieto boli pôvodne implementované, aby pomohli nevidiacim pochopiť webovú stránku. Vyhľadávacie nástroje však tiež používajú tento atribút HTML na porozumenie, o čom je obrázok.

9. V texte odkazu použite kľúčové slová

Tiež nazývaný ukotviť text, nezabudnite v ňom použiť relevantné kľúčové slovo. Text odkazu by mal byť krátky a relevantný iba pomocou jedného kľúčového slova. Nezabudnite odkazovať iba na relevantné stránky. Wikipedia je príkladom, ktorý robí skvelú prácu pri vnútornom prepojení.

10. Použite kľúčové slová v e-mailoch

E-maily optimalizované pre kľúčové slová môžu byť prekvapujúcim spôsobom prospešné. Ľudia vyhľadajú vo svojich e-mailových správach informácie, ktoré si už nepamätajú, a môžu nájsť váš e-mail medzi výsledkami vyhľadávania.

Dolezitejsie, Spoločnosť Google zahrnie do výsledkov vyhľadávania osobné e-maily. Robia, ako ukazuje obrázok nižšie. Ak ste prihlásený / -á do spoločnosti Google, môžete vidieť svoje osobné e-maily.

Gmail sa zobrazuje vo výsledkoch vyhľadávania GoogleZdroj obrázka

11. Používanie prieskumu kľúčových slov na sociálnych médiách

Používanie vašich kľúčových slov v rámci marketingu sociálnych médií je jednoduché a bezplatné. Hlavným cieľom je pridávať kľúčové slová vždy, keď je to možné, prirodzeným a miernym spôsobom.

Je to dôležité, pretože spoločnosť Google považuje Facebook, Twitter, YouTube a ďalšie za dôležité webové stránky. Takže je možné hodnotiť svoje profily sociálnych médií & príspevky v službe Google pre určité kľúčové slová. Dobré kľúčové slová by mohli byť niečo ako názov vašej spoločnosti, slogan spoločnosti a popis. K svojim príspevkom pridajte kľúčové slová, ktoré ľudia hľadajú, a opíšte svoj príspevok.

Kde pridať kľúčové slová? Tu sú konkrétne odporúčania pre populárne stránky sociálnych médií:

 • Videá YouTube: Pridajte k svojmu názvu kanála, popis, & O. Do videí, ktoré odovzdáte, pridajte kľúčové slová do názvu, popisu, & Tagy.
 • Twitter: Zahrňte kľúčové slová do svojho životopisu a do príspevku.
 • Facebook: Zahrnuté v kategóriách, krátke & Dlhý popis, Fotografie a vo vašich príspevkoch.
 • pinterest: O vás
 • Instagram: Bio
 • Google+: Tagline, Úvod, Povolanie & zručností
 • linkedin: Do svojho profilu pridajte kľúčové slová do svojho profesionálneho nadpisu, pracovnej pozície, zhrnutia, & zručností. Na stránku svojej spoločnosti pridajte aj kľúčové slová (popis, špecialita), & priemysel).
 • SlideShare: Bio

RÝCHLY TIP: Ak chcete chrániť svoju reputáciu online, zmerajte svoje sociálne médiá č. 1 v spoločnosti Google podľa názvu vašej spoločnosti. Ak niekto napíše záporné komentáre o vašej spoločnosti, vaše profily sa ohodnotia skôr, ako sa záporné komentáre zobrazia.

12. Nájdite nekonkurenčné príležitosti

Prieskum kľúčových slov vám môže pomôcť identifikovať nekonkurenčné príležitosti vo vašom odvetví. Dovoľte mi podeliť sa o osobné skúsenosti, ako to môže dosiahnuť výskum kľúčových slov.

Pred 10 a viac rokmi, keď spoločnosť, v ktorej som pracoval, budovala vlastné sociálne siete; Každý chcel byť svojím vlastným Facebookom. Rebríček č. 1 pre túto službu bol ziskový, ale veľmi konkurenčný a drahý. Pri prieskume nášho výskumu kľúčových slov sme zistili, že mnoho ľudí tiež hľadalo pomoc pri úprave existujúceho softvéru pre sociálne siete.

Iba veľmi málo spoločností ponúkalo tento druh služieb ostatným a bolo ľahké zaradiť číslo 1 pre túto službu. Našli sme nekonkurenčnú príležitosť! Diera na trhu. Nebolo to také ziskové, ale bolo ľahké a nenákladné priviesť týchto klientov.

záver

Ako ste si možno všimli, existuje mnoho spôsobov, ako využiť prieskum kľúčových slov! Je len na vašej kreativite, ako ju chcete používať. Výskum kľúčových slov je ako plán, ktorý vám pomôže sústrediť sa na zvyšok práce, ktorú musíte urobiť. Používanie kľúčových slov s ohľadom na cieľ vám pomôže vytvoriť dôveru medzi vašimi zákazníkmi, vyhľadávačmi a vyhľadávacími nástrojmi. Táto dôvera je pre vaše podnikanie taká dôležitá.

Máte nejaké otázky alebo ďalšie tipy? Dajte mi vedieť v komentároch nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map