10 способів отримати трафік на ваш сайт абсолютно безкоштовно

Отримати трафік на свій сайт не завжди просто, але він може бути безкоштовним. Ось як можна збільшити трафік на своєму веб-сайті, не витрачаючи жодного долара.


Як збільшити трафік веб-сайту

Сьогодні в Інтернеті є 164 мільйони блогів (так, мільйон), але 71% з них отримують менше 5000 відвідувачів на місяць.

Схоже, шокуюча статистика, правда?

Правда, отримання трафіку є однією з найбільших проблем, коли ви ведете блог або інтернет-бізнес. Якщо у вас стільки конкуренції, то ви можете відчувати, що ви проїжджаєте в гору через Іриска a багато того часу.

На додаток, якщо ви новий бізнес, швидше за все, у вас немає запасних грошей, щоб виплескати рекламу. Це означає, що ви повинні отримати трафік на свій сайт безкоштовно – подвійний змагання.

Тож давайте розберемося, як можна залучати безкоштовний трафік, не витрачаючи жодного долара.

ТИ ЗНАВ? 2 мільйони публікацій в блозі написано & опубліковано щодня в усьому світі. Як ви будете виділяти свій вміст?!

1. Напишіть непереборні заголовки

Ваші заголовки – це перше, що люди побачать на вашому веб-сайті, чи це через оновлення соціальних медіа чи вони знайшли вас під час пошуку через Google.

Це означає, що ваші заголовки повинні справляти чудове перше враження.

За даними досліджень, у п’ять разів більше людей читають заголовок, ніж читають фактичну публікацію, і 59% людей із задоволенням поділяться публікацією, не читаючи вмісту (a.k.a. вони просто читали заголовок).

Графік налаштувань загальних заголовківВибір типів заголовків, які добре працюють. Джерело.

Варто витратити час, щоб створити численні заголовки для одного твору, особливо якщо ви плануєте ділитися ним через різні канали соціальних медіа.

ШВИДКА ПРИМІТКА: Сценаристи BuzzFeed і Upworthy нібито написали більше двадцяти варіантів заголовків, перш ніж зупинитися на остаточному.

2. Гостьовий блог на популярних сайтах

Якщо у вас взагалі немає аудиторії, це може бути огидно викладати вміст і отримувати у відповідь цвіркунів.

Один з найкращих способів подолати це – публікація гостей у популярних блогах у вашій ніші. На цих сайтах вже є створена аудиторія, і тому вам не потрібно турбуватися про те, щоб отримати очні яблука. Один блогер побачив прямий приріст трафіку на 41% після гостьового блогінгу.

Давайте коротко розглянемо важливі кроки, які вам потрібно зробити раніше ви починаєте публікацію гостей, оскільки не хочете писати на будь-який старий сайт.

 • Крок 1: Кваліфікуйте сайти, які мають таку саму цільову аудиторію та які користуються популярністю у вашій ніші (подивіться кількість соціальних підписників у них, скільки акцій має кожен твір та чи багато коментарів до кожної публікації)
 • Крок 2: Помістіть шматок, який добре підійде. Ви хочете, щоб ваш твір залучав їх цільову аудиторію, тому створюйте щось епос що людям потрібно читати.
 • Крок 3: Додайте короткий біологічний або рядовий посилання із посиланням на ваш веб-сайт. Тут ви будете спрямовувати трафік на свій сайт, тому переконайтесь, що біографія вашого автора є достатньо переконливою, щоб люди хотіли перейти.

3. Експертні кола

Отримати впливових членів для публікації своїх публікацій – це прекрасний спосіб отримати більше очних яблук на своєму сайті. Але впливові люди є впливовими з причини, і вони не просто поділяться вашою публікацією, тому що ви їх попросили.

Натомість ви можете включити цитату з одного з їхніх сайтів, посилання на їхній блог або звернутися до фрагменту інформації, який можна включити до них..

Коли ви додасте це в суміш, ви можете зв’язатися після цього і попросити їх поділитися публікацією, в яку вони були включені (що вони набагато частіше роблять, тому що, ну, нам подобається ділитися речами, які ми ‘ Ви внесли свій внесок у чи був частиною цього – це просто людська природа).

За допомогою цього методу, Брайан Ленг залучив понад 4000 акцій зі своїм експертним раундом, який залишається одним із найпоширеніших публікацій на його сайті.

експертні кола

4. Переконайтесь, що ваша робота на місці працює

Справа не в тому, що люди переходять на ваш сайт. Я маю на увазі, що відбувається, коли вони там?

Перш ніж почати виходити на вулицю та шукати рух, ви хочете переконатися, що ваші речі на місці працюють добре. Це означає:

 • Внутрішнє посилання на інші ваші публікації, щоб довше зберігати людей на вашому сайті
 • Додавання ключових слів до кожної публікації, щоб збільшити шанси стати вище в Google
 • Переконайтеся, що ваш сайт зручний для користувачів, щоб люди знали, куди звертатися та коли вони перебувають на вашому сайті

5. Інтерв’ю галузевих думок лідерів

Раніше я говорив про включення впливових груп до експертних раундів, але ця ідея трохи поглиблює цю концепцію.

Лідери галузевої думки, як правило, мають велику відсталі за ними, і їх добре поважають у своїх громадах. Що означає, що через проксі ви отримуєте частину такої поваги та аудиторії, якщо вони поділять вашу публікацію або стануть частиною вашого веб-сайту.

Інтерв'ю лідерів галузі для збільшення трафікуПриклад інтерв’ю з експертом HubSpot.

Ви, можливо, думаєте: “для чого лідер галузі хоче бути включеним у мій маленький блог?” але ви будете здивовані тим, що багато великих гармат будуть готові відповісти на кілька запитань, які ви їм надіслали – зрештою, це також публічність для них.

Задавайте продумані запитання та заохочуйте лідера думки поділитися інтерв’ю, коли воно опубліковане для досягнення максимальних результатів.

6. З’явіться у розділі коментарів

Я готовий зробити ставку, що у вашій ніші є кілька сайтів, які ви відвідуєте регулярно. Можливо, це якісь найкращі блоги у вашій ніші, і ви любите їхній вміст, або ви просто хочете стежити за тим, що вони публікують.

Незважаючи на те, ви проводите там кілька хвилин там щотижня, то чому б не витратити трохи довше і привернути рух?

Більшість популярних блогів у ніші мають жвавий розділ коментарів, який наповнений корисними коментарями та посиланнями на інші сайти. Ви хочете взяти участь у цій дії, і ось, як ви можете це зробити успішно:

 • Визначте у своїй ніші 4-7 ключових блогів-факторів налаштуйте для них сповіщення Google, тож ви отримуєте сповіщення щоразу, коли нова публікація починає реалізовуватися
 • Як тільки опублікується нова публікація зайдіть туди і прочешіть прочитаний вміст (швидкість тут є життєво важливою, оскільки ви хочете, щоб ваш коментар був одним із перших)
 • Залиште тривалий коментар що стосується однієї або двох ключових моментів у творі (жодних “чудових дописів” коментарів не дозволено!)

Включіть посилання на ваш сайт або конкретний відповідний пост у коментарі або як ваше ім’я.

7. Подайте на сайти агрегатора

Сайти-агрегатори – це місця, які об’єднують подібний вміст в одній категорії. Ми говоримо про сайти на зразок Reddit, але ви також можете продовжувати і синдикувати свій вміст на відповідних сайтах у своїй ніші.

Ідея тут не полягає в тому, щоб розсипати ці сайти своїм вмістом, оскільки користувачі, як правило, дуже кмітливі. Натомість ви хочете включити свої дописи до продуманих коментарів, поділитися ними у правильному розділі та дотримуватися всіх правил до Т.

8. Переназначте свій вміст

Коли ви створили епічний вміст, потрібно зробити багато роботи, щоб вивести його перед якомога більшою кількістю людей.

Щоб збільшити шанси на його перегляд, ви хочете опублікувати його в якомога більше місцях, але це може стати складним, коли різні платформи надають перевагу різному вмісту.

типи контенту, яким надається спільний доступГрафік, який показує, на які типи вмісту найбільше ділиться.

Cue переробляє вміст. Коли ви маєте основну структуру свого твору, ви можете змішати його в різні формати, щоб він добре працював на різних платформах. Наприклад, ви можете перетворити підручник у відео на YouTube і презентацію на SlideShare для максимального впливу.

9. Додати кнопки спільного використання

Одна з найбільших помилок, яку роблять власники сайтів – це не давати відвідувачам можливості ділитися своїм вмістом. Коли комусь подобається ваш твір, надайте їм можливість поділитися ним, додавши кнопки спільного доступу.

Цей дійсно простий крок може означати різницю між одним або двома людьми, які бачать ваш твір, і сотнями людей, які бачать його, особливо якщо хтось із великими наступними землями на вашому сайті і любить те, що вони бачать.

10. Знайдіть авторів гостей на своєму сайті

Я вже торкнувся публікації гостей інший сайти, але що робити з тим, щоб люди також відвідували гості на ваших?

Ви отримуєте безкоштовний контент, і вони отримують безкоштовну рекламу – безпрограшна, правильно?

Більше того, коли хтось опублікує фрагмент на вашому сайті, він, швидше за все, поділиться ним зі своєю аудиторією, друзями та колегами, надаючи вашому сайту більше експозиції.

Повідомлення гостей на вашому сайті вимагає набагато менше зусиль, ніж створення вмісту з нуля або публікація гостей на інших сайтах, і це чудовий спосіб швидко створити портфоліо вмісту.

Як бачимо, просування трафіку на ваш веб-сайт не повинно бути складним або дорогим. Насправді ми описали багато способів, як ви можете залучати відвідувачів, не витрачаючи жодного долара. Більше того, багато з цих методів не тільки приносять вам трафік, але і підвищують ваш авторитет у вашій ніші та отримують своє ім’я перед впливовими та великими іменами.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map