10 найважливіших порад щодо тестування а / б тестування вашого веб-сайту електронної комерції

Як перевірити та виміряти коефіцієнти конверсії для вашого інтернет-бізнесу за допомогою A / B Split Testing & 6 місць, з яких почати впроваджувати ці тести.


Сплит-тестування для підвищення коефіцієнтів конверсії

Тестування A / B або роздільне тестування – це метод перевірки зручності використання та користувацького досвіду вашого веб-сайту. Він передбачає створення двох або більше версій вашого веб-сайту та порівняння результатів кожної з них, щоб визначити найкращий спосіб залучення користувачів безпосередньо до вашого продукту чи послуги.

На відміну від інших форм тестування на юзабіліті, найважливішим питанням тестування A / B є те, що воно надає можливість протестувати ваш сайт за допомогою живих ринків. Добре проведений тест не лише надасть цінну майбутню маркетингову інформацію, але й може оплатити себе в процесі. Це також може мати сприятливий побічний ефект, оскільки він може допомогти людям займатися веб-сайтом чи продуктом, просто тому, що більшості людей подобається новий вміст.

Тестування розбиття електронної комерції

Можливо, ви знайдете багато суперечливої ​​інформації про те, як довго слід чекати, перш ніж переробити веб-сайт, діапазон яких може становити від 6 місяців до 3 років. Однак реально вам слід переробляти сайт, коли і якщо він перестає бути ефективним. Як ти можеш це сказати? Очевидні показники можуть включати відставання в продажах або свідчення того, що люди відвідують ваш сайт і виїжджають перед покупкою, або це може бути їм просто нудно. A / B або роздільне тестування може допомогти у цьому, тримати ваш бізнес на ногах, і в той же час зацікавити своїх клієнтів або користувачів.

Зміни заради змін – це не обов’язково, але зміна для залучення людей – особливо якщо вона збільшує ваш результат.

ТИ ЗНАВ? Показано, що тестування A / B генерує 20-25% більше потенційних клієнтів для сайтів електронної комерції та 30-40% більше для B2B-сайтів.

Методологія – поради щодо ефективного тестування A / B

Порада 1. Спершу зробіть попереднє тестування

Добре за все, перш ніж почати своє дослідження, грунтуватись на дослідженнях на думках інших. Іноді ми занадто близько наближаємось до наших веб-сайтів, щоб помітити проблеми, які інші відразу помітять. Раніше я описав декілька цих методів, які ви можете подивитися. Хоча вправи, такі як сортування карт, можуть давати корисну інформацію, принаймні, вам слід зробити невелике тестування передпокою, щоб отримати основні уявлення про сфери, які можна було б покращити..

Порада 2. Розміри зразків

На відміну від інших форм тестування на корисність, які припускають, що ви можете протестувати менше 10 осіб, з тестуванням A / B вам потрібно буде працювати з значно більшим зразком.

Хоча я не хочу набриднути вам детальною лекцією про статистику, ви все-таки повинні бути в курсі кількох понять, а особливо статистичної значущості. Це може здатися складним, проте це просто тест на те, чи отримані результати, ймовірно, справжні, чи вони просто обумовлені випадковістю. Щоб мати добру впевненість у своїх результатах, багато в чому залежить від розміру вашої вибірки або кількості людей, яких потрібно перевірити, щоб зменшити ймовірність того, що ваші результати не будуть випадковими.

Як правило, якщо ви можете домогтися 95% впевненості, що ваші результати точні, це можна вважати досить надійним. Іншими словами, при такому рівні існує лише 5% ймовірність того, що ваші результати обумовлені випадковістю.

нормальна крива

Важливо зазначити, що те, що щось є статистично значущим, не означає, що ефект великий. Наприклад, скажіть, що ви можете отримати одного з 10 000 людей, щоб придбати ваш продукт в одній кампанії, а в іншій, ви отримаєте двох з одного зразка. Хоча результати можуть бути статистично значущими, і ви можете стверджувати, що ваші результати подвоїлися, реально ви отримали лише зростання на 0,01 відсотка. Це рідко те, що більшість вважає «успіхом». Однак якщо вибірка становить лише 100, то цей рівень збільшення означав би набагато більше. З цієї причини вам потрібно встановити базову лінію результатів, які ви хочете досягти на своїх тестах.

Тривалість часу, який ви хочете продовжувати тестувати, багато в чому залежить від розміру вибірки, який ви вважаєте, що вам потрібно визначити, чи ваші результати дійсні.

Ось корисний калькулятор для визначення розміру вибірки.

Порада 3. Почніть з небагатьох гіпотез

Виберіть кілька областей, які обрали ваші предмети в №1 вище, і відкладіть їх як різні області для тестування. Гіпотези – це не теорії; це набір освічених “здогадок”, які ви, вчений, який ви зараз є, зробите перед тим, як розпочати тестування. Складіть їх список із чітко визначеними результатами того, які результати ви очікуєте знайти.

Ось кілька прикладів запитань:

  • Чи матиме кнопку “придбати зараз” у верхньому правому куті сторінки ефект більше, ніж один внизу зліва?
  • Чи буде відкриття посилань на зовнішні сайти в новому вікні людей тримати людей на вашому сайті? Чи змусять вони людей залишати через занадто багато інформації?

Порада 4. Перевірте свої теорії

Зробіть детальні примітки щодо своїх результатів. Порівняйте ефекти зі статистикою використання вашого сайту. Визначте інформацію, яка відрізняється. Це гарна ідея подивитися, на скільки сторінок люди натискають, перш ніж виїхати, яке співвідношення між кількістю сторінок, які перейшли на кошик або контактну інформацію, та співвідношенням відвідувань фактичних продажів чи контактів.. Google Analytics надає чудові деталі щодо використання на вашому сайті, включаючи, які пристрої користуються клієнтами та звідки вони надходять. Однією з моїх улюблених функцій є “шлях через сайт” або “потік користувачів”, який розповідає про те, як користувачі насправді використовують ваш сайт:

Скріншот Google Flow з потоку користувачів

Порада 5. Тестуйте окремі теорії по черзі

Одна поширена помилка, яку роблять люди під час тестування A / B, – це спроба протестувати все одразу. Проблема такого підходу полягає в тому, що вас можуть ввести в оману отриманими результатами. Ви не знаєте, які зміни, які ви внесли, мали ефект. Це може призвести до того, що ви внесете зміни до неправильної речі і може зашкодити вашій суті.

Порада 6. Використовуйте додаткове тестування

Визначивши, що один метод працює краще, ніж інший, продовжуйте перевіряти додаткові гіпотези на основі результатів, які ви знайшли. Ви можете виявити, що один метод працює на тому, щоб привернути людей далі, але не там, де ви хочете, щоб вони були (наприклад, фактично купуючи ваш товар!) Продовжуйте пошук, щоб знайти кращі способи залучення користувача до кінцевої точки. Іншими словами, щоб запозичити термін у продажу, знайдіть підхід, який перетворить ваш веб-сайт у найкращий «ближчий спосіб».

Порада 7. Одночасно перевіряйте різні версії вашого сайту

Є багато факторів, які можуть вплинути і, можливо, призвести до оманливих результатів тесту. Наприклад, ви можете показувати іншу рекламу в різних місцях, що може змінити типи людей, до яких ви можете звернутися. Ваші результати можуть бути відкинуті через сезон відпусток, коливання попиту або якщо це просто повільніша пора року. З цієї причини вам слід запустити обидва зразки вашого тесту одночасно, щоб зменшити ймовірність того, що зовнішні фактори вплинуть на обґрунтованість ваших результатів.

ТИ ЗНАВ? Google провів понад 7000 тестів на A / B у 2011 році.

Порада 8. Прийміть, що ви можете помилитися.

Люди дуже часто шукають та знаходять інформацію, яка підтверджує те, що вони вже вірять. Це називається “упередженість підтвердження” і є помилкою, і якщо цього не уникнути, це може мати серйозні наслідки для вашої нижньої лінії. Будьте готові змінити свою думку залежно від результатів. Іноді вам може знадобитися почати все спочатку.

Порада 9. Розуміння результатів

Надзвичайно поширеною помилкою, особливо з новими дослідниками, є помилка кореляції з причинним зв’язком.

Іншими словами, те, що дві речі відбуваються одночасно, не означає, що одна річ викликала іншу. Ваші позитивні результати можуть бути не через ваш дизайн; це може бути випадковим. Ви могли бачити приріст популярності в певний час через раптовий попит на ринку або те, що ваша реклама почала вражати потрібних людей. Небезпека цих типів помилок полягає в тому, що ви можете внести зміни, які можуть бути неефективними або, що ще гірше, шкідливими. З цієї причини:

Порада 10. Перевірка і тест ще раз

Це особливо актуально, якщо результати №6 вище не такі, яких ви очікували, або якщо ви не зробите помилок у №8. Візьміть результати попереднього тесту і спробуйте виробити нові гіпотези. Перевірте їх. Внесіть зміни та повторіть тест. Продовжуйте намагатися, поки не отримаєте позитивних результатів. Перевірте свої позитивні результати за різних обставин. Крім того, ніколи не припускайте, що оскільки ваш бізнес перебуває в чорному, він не може робити краще!

Що слід перевірити?

Чудово, скажете ви, “зараз я розбираюся з методологією, але тепер мені потрібно знати, які частини мого сайту я повинен перевірити”. Тестування A / B можна проводити в багатьох розділах вашого веб-сайту.

Головна сторінка – Зазвичай перше, що ви хочете перевірити, це домашня сторінка вашого веб-сайту. Чи змінює дизайн основної сторінки вашого сайту? Чи змінюють зображення зображення? Як щодо детальних пояснень вашого товару?

Цільові сторінки – Що з цільовими сторінками? Іншими словами, протестуйте сторінки, на яких люди заходять на ваш сайт. Це, як правило, керується вашими маркетинговими кампаніями, будь то маркетинг по електронній пошті, реклама чи сторінки SEO. Цільові сторінки – одна з найкращих областей для експерименту над промоканням ніг за допомогою тестування A / B, оскільки їх можна легко змінити. Ви, ймовірно, побачите більше трафіку на цих сторінках. Використовуйте їх для пошуку шляхів подальшого залучення трафіку на ваш сайт.

ТИ ЗНАВ? Показано, що компанії з більш ніж 40 цільовими сторінками створюють в 12 разів більше потенційних клієнтів, ніж ті, у кого лише 1-5.

Заклики до дії – Чи надаєте ви людям прямі пропозиції щодо придбання вашого товару або зв’яжіться з вами щодо ваших послуг? Ви відволікаєте людей, вимагаючи надати їм особисту інформацію, перш ніж дізнатися більше? Тут випробуйте різні методи.

Впевненість користувача – Чи допомагає включення посилань на заяви про конфіденційність? Як щодо посилань на сторонні веб-сайти підтвердження / надійності, такі як Better Business Bureau. Чи мають значення посилання на відгуки? Як щодо відгуків клієнтів?

Окремі частини кожної сторінки – Чи приносить переміщення текст на сторінці кращі результати? Як щодо місця розміщення кнопки “придбати зараз”? Чи добре працює навігація на вашому веб-сайті для людей, чи вони здаються та залишають? Як щодо способів змусити людей обирати ваш список розсилки? Перегляньте кожен елемент і спробуйте уявити їх подання по-різному.

Тест A / B за межами вашого веб-сайту – Ще одна річ, яку легко забути – це те, що існує багато інших місць для використання A / B тестування за межами вашого веб-сайту. Ви можете провести тести на майже будь-яку з ваших онлайн-маркетингових заходів або що-небудь, що залучає людей на ваш веб-сайт. Спробуйте це на маркетингових листах та ваших рекламних оголошеннях. Однією з переваг цього є те, що він надає чудовий спосіб оцінки різних цільових сторінок. Ви можете надсилати однакові оголошення (пам’ятайте правило про тестування одного елемента за один раз), з тією лише різницею, що він приводить клієнта на інший цільовий сайт. Чи працює один краще за інших? Продовжуйте виправляти ці.

Висновок

Тестування A / B або Split може здатися великою роботою, проте витрачений час може бути вартим того. Якщо ви будете дотримуватися вищезазначених інструкцій, ви збережете себе від великої кількості головних болів, і у вас з’явиться дуже хороший шанс покращити підсумок вашого веб-сайту електронної комерції.

Крім того, враховуючи той факт, що це можна зробити з активним сайтом і що ви можете бачити результати в режимі реального часу, це повинно зробити його більш задоволеним. Якщо ви розглядаєте це як частину вашого маркетингу в Інтернеті в цілому, ви майже напевно побачите кращі результати, ніж взагалі цього не зробите. І не забувайте, що хвилювання від побачення ваших потенційних клієнтів або збільшення продажів робить весь процес набагато приємнішим. Якщо ви тільки починаєте, вважайте себе щасливчиком, оскільки ви почнете попереду кривої. Якщо ви цього не робили раніше, то скоро можете задуматися, чому ви цього не робили весь час.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map