Web Hosting Hub İncelemesi 2018

Web Hosting Hub iyi bir web host mu? Profesyonellerle Web Hosting Hub incelememizin tamamını okuyun & eksileri, şikayetler, önerilen kullanım, SSS, kuponlar, & Daha.


Web Hosting Hub İncelemesi

Web Hosting Merkezi

www.webhostinghub.com

Sunucu O / S:Linux
Kontrol Paneli:cPanel
Otomatik Yükleyici:Softaculous
Veri merkezi konumu # 1:Los Angeles, CA
Veri merkezi konumu # 2:Virginia Plajı, VA
Paylaşılan Evsahipliği:Evet
VPS Barındırma:Evet
Özel Hosting:Evet
Bayi Barındırma:Evet
Bulut Barındırma:Hayır

Hosting Planlarını Görüntüle

Hızlı Genel Bakış:

www.webhostinghub.com, uygun fiyatlı, güvenilir ve geliştirici dostu platformlarıyla tanınan popüler bir web barındırma şirketidir. Web Hosting Hub, üst düzey teknik desteğe sahip sorunsuz, dizgisiz bir hizmet arayan küçük işletme sahipleri, başlangıç ​​girişimcileri, bağımsız bilgisayar profesyonelleri ve çevrimiçi medya yayıncıları için mükemmel bir seçimdir. Web Hosting Hub, son derece hızlı paylaşılan hosting planları ile birlikte birçok ücretsiz araç ve bonus teklifi sunuyor – hepsi nispeten düşük bir fiyata. Web Hosting Hub, sunucu kaynaklarını paylaşılan barındırma planlarında ölçeklendirmek için benzersiz bir yöntem oluşturmuştur. Tüm hesaplara aynı CPU ile tahsis etmek yerine & RAM kullanım oranları, sektördeki çoğu şirketin yaptığı gibi, Web Hosting Hub, yüksek değerli hesaplarında% 200 ila% 400 daha fazla kaynak sağlar. Bu optimize edilmiş çerçeve kapsamında müşteriler, CMS web siteleri ve veritabanı uygulamaları için daha iyi performans elde eder. Web Hosting Hub’ın web standartları, geliştirme gereksinimleri ve düşük tanıtım fiyatı tekliflerine olan bağlılığı nedeniyle, şirket hızla saygın bir web barındırma haline geldi, sayısız ödül kazandı ve binlerce işletme sahibinin çevrimiçi bilgi yayınlamasına yardımcı oldu.

Neden Web Hosting Hub’ı seçmelisiniz:

 • satın alınabilir & küçük işletme sahipleri, girişimciler ve geliştiriciler için güvenilir web barındırma hizmetleri
 • Çok sayıda popüler özelliğe sahip yüksek performanslı Linux web barındırma
 • Her iki yeni başlayan için uygun & profesyoneller
 • Web sitenizi istediğiniz zaman yedeklemek ve geri yüklemek için ücretsiz araçlar
 • Site oluşturma konusunda yardıma ihtiyacı olan yeni başlayanlar için özel web tasarım hizmetleri
 • Müşterilerin, ödeme sırasında maksimum hızlar için coğrafi sunucu konumunu seçmelerine olanak tanır & azaltılmış gecikme
 • Softaculous ile “1 tıklama” kurulumuyla WordPress için mükemmel bir seçim
 • Telefon, canlı sohbet veya e-posta bilet sistemi aracılığıyla inanılmaz müşteri desteği

Dezavantajları nelerdir:

 • Daha büyük siteler için VPS veya özel barındırma planları yok
 • Temel barındırma planları (Spark) yalnızca iki site ile sınırlıdır
 • Google Apps for Work ile kolay entegrasyon yok – manuel olarak yapılandırılmalıdır
 • Müşterilerin siteyi kullanabilmesi için yeni hesaplarda telefon doğrulaması gerekiyor

Alt çizgi:

Web Hosting Hub, paylaşılan web hosting için mükemmel bir seçimdir. Onları küçük işletme sahipleri, web girişimcileri, yeni kurulan şirketler ve tasarım profesyonelleri için tavsiye ediyoruz. Onların hosting hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı. VPS veya özel sunucu planları yoktur, ancak yeni bir site oluşturmanıza ve çevrimiçi hale getirmenize yardımcı olmak için paylaşılan bir barındırma planından gereken tüm araçları ve özellikleri sunar. Ayrıca, tüm hesaplarda bulunan BoldGrid web sitesi oluşturucu ile uygun fiyatlı WordPress barındırma için mükemmeldir. Müşteriler ücretsiz bir “yaşam alanı” yanı sıra site dosyalarının ek bir ücret ödemeden başka bir şirketten ilk geçişini alırlar. Sunucuları standart bir yapılandırmada CentOS Linux’u cPanel, PHP 5 ve suPHP şifrelemesiyle çalıştırıyor. Web Hosting Hub’ın iş modeli, açık kaynaklı CMS web sitesi gereksinimleri (WordPress, Drupal, Joomla, Magento, OpenCart, vb.) Desteğine dayandığından, onları LAMP gelişimi için güvenilir bir platforma ihtiyaç duyan site sahiplerine tavsiye etmekten çekinmeyin..

Web Hosting Hub özel indirim kuponu

Barınmaya Başlayalım!

Web Hosting Hub 90 gün para iade garantisine sahiptir, böylece bunları risksiz deneyebilirsiniz.

Web Hosting Hub uzman incelemesi

Uzman Görüşü – Web Hosting Hub’ın Derinlemesine İncelenmesi

Web Hosting Hub 2010 yılında Sunil Saxena ve 2001 yılında InMotion Hosting’i yaratan aynı milletvekili Todd Robinson tarafından kurulmuştur. Sunil & Todd, tek bir amaç için Web Hosting Hub’ı başlattı: kolay kurulum ve uygun fiyatlı web hosting çözümleri sunmak. Sunil, web barındırma endüstrisine bakarken, yeni geliştiricilerin ve tasarımcıların demografisinin sürekli olarak büyük şirketler tarafından yetersiz kaldığını hissettiğini belirtti. Bu tanıma dışında, Web Hosting Hub teknik yenilik ve müşteri memnuniyeti odaklı kuruldu. Şirketin merkezi Virginia Beach’te olup şu anda 200’den fazla ekip üyesine sahiptir. A + derecelendirmesine sahip Better Business Bureau ile akredite bir şirkettir. Web Hosting Hub, sektördeki en iyi paylaşılan barındırma hizmetlerinden biri olduğu için lansmanından bu yana çok sayıda ödül kazandı.

Hosting Planları & Özellikler – Hangisi Benim İçin Doğru?

Web Hosting Hub yalnızca üç paylaşılan web hosting planı sunar. VPS platformu veya özel sunucu kiralamaları yoktur. Pazarda aşırı yüksek trafikli web siteleri için çözümler sunmak için rekabet etmese de, Web Hosting Hub kendi kendini yayınlayan küçük işletme bilgileri için idealdir. Web Hosting Hub’ın yerel restoranlar, küçük e-ticaret mağazaları, fotoğraf galerileri, sanatçı portföyleri, wiki’ler, forumlar ve blog siteleri için planlarını düşünün. Tanıtım kıvılcım planı yalnızca en fazla iki web sitesini barındırmakla sınırlı olsa da, istemciler sunucu RAM’inin iki katı & CPanel altında sınırsız alan adı barındırabilen Nitro planındaki CPU kaynakları. Dinamo planı ile müşteriler, Spark planında mevcut web sitelerini barındırmak için 4x paylaşılan sunucu kaynağına sahip olurlar. Bu, gelişmiş planları diğer web barındırıcılarından daha iyi bir değer haline getirir ve barındırılan CMS komut dosyaları ve veritabanı uygulamaları için performansı artırır. Web Hosting Hub planlarının basitliğini, endüstri standardı özelliklerini ve teknik yapılandırmasını seviyoruz ve bunları düzenli kullanım için müşterilere tavsiye ediyoruz.

Web Hosting Hub’ın Paylaşılan Hosting Planlarına Genel Bakış

Paylaşılan Planlar:
Tanıtım ücreti:
Yenileme ücreti:
Karşılaştırmak:
Kıvılcım3,99 $ / ay$ 8.99 / mo
nitro$ 6.99 / mo$ 12.99 / ay
Dinamo$ 8.99 / mo$ 16.99 / ay

Spark, tek veya çift site sahiplerine yönelik Web Hosting Hub’ın tanıtım planıdır. Nitro ve Dinamo planları Spark üzerinden sırasıyla 2x ve 4x sunucu kaynak tahsisine sahip olduğundan, aslında bu planları tanıtım hesabı üzerinden sağladıkları sınırsız alan adı barındırma seçenekleriyle birlikte tercih ediyoruz. Tüm Web Hosting Hub sunucuları, web sayfası yükleme sürelerinde geleneksel HDD’lerden 20 kat daha yüksek hızlarda çalışan katı hal sürücülerine (SSD) sahip fabrika doğrudan Dell raf tipi sunucularda çalışır. Hem MySQL desteği & PostgreSQL veritabanları geliştirici dostu bir seçenektir ve tüm hesaplar SSH erişimi ile birlikte gelir. Aksi takdirde, CentOS Linux’ta cPanel kullanımı, yeni hesap kaydı olan ücretsiz etki alanı, “tek tıklamayla” komut dosyası yükleyicileri ve sıfır kesinti garantilerinin tümü endüstri standardıdır. Web Hosting Hub ayrıca Google AdSense, Bing ve Yahoo! plana bağlı olarak reklam kredileri. BoldGrid web sitesi oluşturucusunun kullanımı, WordPress platformunda gelişen kullanıcılar için kesin bir artıdır.

Paylaşımlı Hosting – Spark: 2 Web Sitesi, 1 GB RAM, 100 Giriş Süreci, 1 Mb / s G / Ç, 40 Eşzamanlı Bağlantı, 75 $ Reklam Kredisi

Web Hosting Hub diğer şirketlerde diğer paylaşılan hosting planlarına göre daha iyi performans ana nedeni onlar donanım üzerinde daha büyük bir kaynak tahsis sağlamaktır. Spark planı için bu, CPU kaynaklarının% 40’ına, 2 GB sanal RAM’e, 1 GB fiziksel belleğe ve 40 eşzamanlı kullanıcı bağlantısına eşittir. Bu, diğer şirketlerde paylaşılan barındırma hesaplarının sağladığı, daha ucuz bir fiyata iki ila üç kat daha fazladır.

Paylaşımlı Hosting – Nitro: Sınırsız Web Siteleri, 2 GB RAM, 200 Giriş Süreci, 1,5 Mb / s G / Ç, 80 Eşzamanlı Bağlantı, 175 $ Reklam Kredisi

Benzer şekilde, Nitro planında, site sahipleri CPU kaynaklarının% 80’i, 4 GB sanal RAM, 2 GB fiziksel bellek ve 80 eşzamanlı kullanıcı bağlantısı ile sınırsız alan adı barındırabilir. Bu yaklaşık 4x 6x ne diğer benzer paylaşılan hosting planları hatta hatta rakip şirketlerin üstünde sunuyoruz. Birçok web barındırıcısı bu istatistikleri aktif olarak tanıtmasa da, CPU kısıtlama oranlarını, sayfa zaman aşımı sınırlarını ve trafik artışları sırasında çevrimdışı olan web sitelerinin oluşumunu belirler..

Paylaşımlı Hosting – Dinamo: Sınırsız Web Sitesi, 4 GB RAM, 350 Giriş Süreci, 2 Mb / s G / Ç, 120 Eşzamanlı Bağlantı, 250 $ Reklam Kredisi

Web Hosting Hub’daki Dynamo planı, CPU kaynaklarının% 100’ü, 8 GB sanal RAM, 4 GB fiziksel bellek ve 120 eşzamanlı kullanıcı bağlantısı sunar. Bu, diğer şirketlerde standart bir paylaşılan barındırma planının 6x ila 8x gücüdür. Bu nedenle, diğer tüm konulardan daha fazla olduğu için, bu faktörler üzerinde araştırma yapılmasını önemle tavsiye ederiz, bu faktörler paylaşılan bir barındırma çerçevesi altında çalışan CMS web sitelerinin performansını ve sayfa yükleme sürelerini belirleyecektir..

Bu nedenle, Web Hosting Hub, endüstrideki diğer şirketlerin çoğunun kullandığı CentOS üzerinde çalışan aynı cPanel Linux barındırma sağlarken, paylaşılan barındırma planlarında RAM, CPU kaynakları ve hesap trafiği sınırlarını ayırma yöntemleri benzersizdir. Diğer şirketlerin genellikle benzer kaynak ayırma özelliklerini yeni bir “bulut” platformu olarak tanıttığı yerlerde, Web Hosting Hub’ın bu sistemi cPanel kullanarak mevcut paylaşılan barındırma hesaplarını iyileştirmek için bir araç olarak kullanarak doğru seçimi yaptığına inanıyoruz. Sektördeki çoğu şirket, çok daha düşük sunucu kaynağı sınırlarında eski paylaşılan barındırma planlarına devam ediyor. Web Hosting Hub, bu kaynak ayırma geliştirmelerini paylaşılan barındırma hizmetlerine uygulamak için çok fazla krediyi hak ediyor ve kullanıcıların bunun sonucunda önemli sayfa yükleme hızı ve web sitesi performans kazanımları yaşadıklarına inanıyoruz..

Kullanım Kolaylığı – Hesap Yönetimi & Kontrol Paneli

Yukarıdaki planlardan herhangi birini Web Hosting Hub’dan satın aldığınızda, önce Hesap Yönetim Paneli’ne (AMP) giriş yaparsınız. AMP içinde, tüm hesabınızı Web Hosting Hub ile kolayca yönetebilir ve elbette ihtiyaç duyabileceğiniz ekstra hizmetleri ekleyebilirsiniz. Kullandıkları AMP çok aerodinamik ve verimlidir. Kardeş şirketi InMotion Hosting’e çok benziyor, ancak kendi renklerine ve markalarına uygun farklı stilleri var. AMP panosu, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olmak için en yaygın kullanılan özelliklerin ve hizmetlerin tümüne kolayca erişebilir. Örneğin, siteniz için kolayca özel bir IP adresi satın alabilir veya McAfee e-posta koruma hizmetini ekleyebilirsiniz. Genel olarak, biz onların AMP bir web hosting hesabı yönetmek için etkili bir düzen sunuyor hissediyorum. Elbette, daha önce herhangi bir web sitesine ev sahipliği yapmamışsanız, gezinmenize aşina olmanız ve kendinizi daha rahat hissetmeniz biraz zaman alabilir. AMP’nin ekran görüntüsü aşağıdadır:

Web Hosting Hub AMP'nin (Hesap Yönetim Paneli) ekran görüntüsü

Kontrol Panelinin Gözden Geçirilmesi

Web Hosting Hub, web geliştirme için çok alanlı barındırma ve sunucu yapılandırma ayarlarını yönetmek için endüstri standardı araç olan cPanel’i kullanır. CPanel kontrol panelinize AMP üzerinden veya sitenizin URL’sinin sonuna “/ cpanel” yazarak hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Web Hosting Hub’ın cPanel şirketi kısa bir süre önce şirketin markasına uyacak şekilde güncellendi (aşağıda gösterildiği gibi). Bu, birçok web barındırıcısı için yaygın bir uygulamadır ve kontrol paneli harika görünüyor.

Web Hosting Hub kontrol panelinin (cPanel) ekran görüntüsü

Web Hosting Hub tarafından kendi cPanel uygulamalarında sağlanan seçeneklerden bazıları diğer şirketlerin diğer hosting planlarında bulunmuyor. Bu, bir E-posta Koruması olan McAfee E-posta Koruması uygulamasını içerir & Bülten Pazarlama hizmeti, İnternet Faksı, VoIP çağrısı, kredi kartı işleme yardımcı programları ve BoxTrapper. Birçok kullanıcı bu seçeneklerden tam olarak yararlanamayabilir, ancak bu ekstra araçların standart cPanel yardımcı programlarıyla ücretsiz sağlanması, etki alanı yönetimi için zaten mükemmel bir kaynak setini geliştirir.

Sunucular, Ağ, & Verim

Sunucular: Web Hosting Hub, biri Ashburn, VA Doğu kıyısında ve diğeri Los Angeles, CA bulunan 2 veri merkezleri vardır. Özel olarak oluşturulmuş Dell R710 sunucuları ile birleştirilmiş bir sunucu mimarisi kullanırlar. Verileri yönlendirmek için birinci sınıf donanım ve Tier 1 ağları kullanarak, web barındırma hızları özellikle tüm Kuzey Amerika’da bulunan müşteriler için çok hızlıdır. Web Hosting Hub sunduğu bir diğer önemli avantaj, müşterilerin kendi sitelerinin coğrafi olarak barındırılmasını tercih ettikleri veri merkezini seçebilmesidir. Bu ayrıca, web sitenizle aranızdaki fiziksel mesafeyi azaltmaya yardımcı olur, gecikmeyi azaltır ve sayfa yükleme hızlarını artırır.

Her Web Hosting Hub paylaşılan barındırma planı için tam sunucu kaynağı ayırmaları şunlardır:

Kıvılcım: CPU Kaynaklarının% 40’ı, 2GB Sanal RAM, 1GB Fiziksel Bellek, 1Mb / s G / Ç İşlem Hızı, 100 Eşzamanlı İşlem, & 40 Eşzamanlı Kullanıcı
nitro: CPU Kaynaklarının% 80’i, 4GB Sanal RAM, 2GB Fiziksel Bellek, 1.5Mb / s G / Ç İşlem Hızı, 200 Eşzamanlı İşlem, & 80 Eşzamanlı Kullanıcı
Dinamo: CPU Kaynaklarının% 100’ü, 8GB Sanal RAM, 4GB Fiziksel Bellek, 2Mb / s G / Ç İşlem Hızı, 350 Eşzamanlı İşlem, & 120 Eşzamanlı Kullanıcı

Ağ: Web Hosting Hub ile ilgili kendi deneyimimiz, özellikle web sitesi performansı söz konusu olduğunda çok olumlu oldu. & ağ güvenilirliği. Web Hosting Hub ile barındırılan siteler çok hızlı yüklenir ve karşılaştırma testlerinde iyi puan alır. Bu özellikle sıralama algoritmalarında sayfa yükleme hızını kullanan Google için faydalıdır.

Web Hosting Hub Hakkında Yararlı SSS

Web Hosting Hub hakkında sık sorulan bazı sorular:

Web Hosting Hub’dan nasıl bir web hosting planı sipariş edebilirim??

Web sitesi olan www.webhostinghub.com adresini ziyaret ederek Web Hosting Hub’dan paylaşılan bir barındırma planı sipariş edebilirsiniz. Ayrıca 877-595-4482 numaralı telefondaki satış departmanından da telefonla sipariş verebilirsiniz. Alan adını yanlış yazmamak için çevrimiçi sipariş vermeniz önerilir. Ek özelliklerin daha kapsamlı ve görsel bir dökümünü de alabilirsiniz & fiyatlandırma. Katılım sürecini tamamlamak için bir müşteri hizmetleri temsilcisiyle telefonla konuşmanız gerekeceğini unutmayın..

Web Hosting Hub hangi ödemeleri kabul eder??

Web Hosting Hub tüm kredi kartlarını kabul eder (Visa, MasterCard, American Express, & Discover). Ne yazık ki PayPal’ı kabul etmiyorlar.

Nasıl iptal edebilirim?

Hesabınızı istediğiniz zaman web sitelerini ziyaret ederek iptal edebilirsiniz. Elektronik iptal formlarını kullanarak çevrimiçi olarak bir iptal bildirimi göndermeniz gerekecektir..

Geri ödeme alır mıyım & o nasıl çalışır?

Evet. Web Hosting Hub 90 Gün Para İade Garantisi sunar. Bu, tam bir geri ödeme almak için 90 gününüz olduğu anlamına gelir. 90 gün sonra iptal ederseniz, derecelendirilmiş bir geri ödeme alırsınız (temelde kullanmadığınız kalan süre için geri ödeme yapılır). Zaman sınırı veya uzun vadeli taahhüt yoktur ve istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Ancak, Hub’a kaydettiğiniz SSL sertifikaları, alan gizlilik ücretleri veya alan adları iade edilmez. Bu, çoğu web barındırıcısı için standarttır. Web Hosting Hub’dan ücretsiz bir alan adınız varsa, iade edilmeyen bir ücret 15,99 ABD dolarıdır. Alan adını saklıyorsunuz ve aktarabilir veya başka bir yere yönlendirebilirsiniz.

Satın Almadan Önce Dikkate Alınması Gereken Bazı Şeyler…

Herhangi bir web barındırma gibi, geliştirilebilecek bazı şeyler vardır. Web Hosting Hub için uzmanların çoğunu tartıştık, ancak eksileri hakkında daha fazla açıklama:

VPS veya Özel Hosting Planları Yok: Yukarıda belirtildiği gibi, Web Hosting Hub büyük web siteleri için uygun değildir ve sadece paylaşılan barındırma planları sunar. Sadece paylaşılan bir barındırma planına ihtiyacınız olduğu sürece bu gayet iyi. Bazı siteler paylaşılan bir barındırma platformunu aşabilir ve maalesef farklı bir web barındırıcısına taşınması gerekir. Site taşıma işlemi her zaman bir baş ağrısıdır, bu nedenle sitenizin bir gün bir VPS planına ihtiyacı olabileceğini düşünüyorsanız, bundan kaçınmak en iyisidir. Ancak sitenizin yalnızca paylaşılan bir barındırma hesabına ihtiyaç duyacağından eminseniz, Web Barındırma Merkezi ideal olabilir.

Sınırlı Eklenti Siteleri: Çok fazla şey değil, ama yine de bir con, Web Hosting Hub’ın Spark planı (en temel barındırma planı) için site eklentileri limiti. Spark planı için, hesapta yalnızca 2 web sitesi barındırmanıza izin verilir. Daha fazla barındırmayı planlıyorsanız, daha yüksek bir katman planına geçmeniz gerekir.

Google Apps for Work: Google Apps for Work’ün Web Hosting Hub ile kolay entegrasyonu yoktur. Bazı web barındırıcıları, alan adınızı Google’a bağlamanıza yardımcı olacak entegre, grafik bir sihirbaz sunar. Doğal olarak Google Apps for Work’ü kullanmaya devam edebilirsiniz, ancak manuel olarak yapılandırmanız gerekir. Bu bir rahatsızlık olarak ve yeni başlayanlar için anlamaya zorlaşıyor. Web Hosting Hub, işleri hızlı ve kolay hale getirmeye yönelik olduğundan, yakında bunu sunabileceklerini umuyoruz.

Yeni Hesapların Telefonla Doğrulanması: Web Hosting Hub, katılım süreci tarafından sağlanan kişisel hizmetlerin bir artı olarak reklamını yaparken, birçok kullanıcı telefon üzerinden yeni bir hesap doğrulama gereğini beğenmeyebilir. İlk kez giriş yapmadan ve hesabı kullanmadan önce doğrulama işlemi tamamlanana kadar beklemeniz gerekir..

BİLİYOR MUSUN? Web Hosting Hub, yıllar önce Los Angeles’ta ilk yeşil veri merkezine sahipti..

Ek Özellikler Değer

Web Hosting Hub ayrıca birçok popüler açık kaynaklı CMS ve e-ticaret platformları için destek içeren küçük işletmeler için kendi şirket içi web tasarım hizmetleri sunmaktadır. Hesap planları, veritabanı kurulumu, tema tasarımı ve içerik oluşturma dahil 15 ila 30 sayfa için destek sunar. Şirket ayrıca, yüklü komut dosyaları için güvenlik yükseltmeleri yaparak bir saate kadar zaman ayıracaktır. Bu paketler için fiyat belirlememiş olsalar da, bazı işletmeler sektördeki diğer web geliştirme firmalarına aşina değillerse hizmeti yararlı bulabilirler. Ancak, Web Hosting Hub, CMS siteleri için özel PHP kodlaması veya yeni modül geliştirme yapmaz, bu da hizmeti biraz sınırlı hale getirir.

PostgreSQL desteği: Tüm planlar artık MySQL’e alternatif olan PostgreSQL veritabanları için destek içeriyor.

SSH Erişimi: Web Hosting Hub artık müşteriler için SSH erişimine izin veriyor! Bu, Git gibi sürüm kontrol yazılımı desteği veya CMS platformlarıyla Drush, WP-CLI, vb. Kullanmak da dahil olmak üzere, grafik kullanıcı arabirimi kullanmak yerine sunucunun daha hızlı ve daha güçlü komut satırı yönetimine olanak tanır..

Ücretsiz SSD’ler: Web Hosting Hub’daki her web barındırma planı artık sunucularda depolama için katı hal sürücülerinin (SSD) kullanımını içermektedir. Katı hal sürücüler, HDD’lere göre 20 kat daha hızlı içerik dağıtımı ve sayfa yükleme süreleri sağlar. Bu donanım yükseltmeleri artık her paylaşılan barındırma planına ücretsiz olarak dahil edilmiştir.

Yeni Tasarlanan Web Sitesi: Web Hosting Hub 16 Şubat 2015’te yepyeni bir web sitesi başlattı. Web sitesi tamamen yeni bir görünüme kavuştu ve tamamen duyarlı. Web Hosting Hub, “Yeni tasarımın kullanıcı dostu olduğunu ve ürün tekliflerimizin anlaşılmasını kolaylaştırarak tamamen duyarlı olduğunu belirtti.”

Nitro’nun Tanıtımı & Dinamo: Web Hosting Hub, Nitro adında 2 yeni paylaşılan barındırma planı başlattı & Dinamo daha yoğun CPU müşterilerine daha iyi hizmet vermek için. Bu yeni planlar, web geliştirmede ekstra performans gücüne ihtiyaç duyan müşteriler için performansı artıracak.

Geliştirilmiş Ödeme: Web Hosting Hub şu anda onların ödeme geliştirme sürecindedir. Henüz uygulanmamış olmasına rağmen, bu, yeni müşterilerin kayıt işlemi sırasında gezinme deneyimini kolaylaştırmaya yardımcı olacaktır..

Site Oluşturucuyu BoldGrid’e Yükseltildi: Web Hosting Hub, eski web sitesi oluşturucu platformunu BoldGrid’in tanıtımı lehine hurdaya çıkardı. Bu büyük bir gelişme olsa da, yalnızca web geliştirmede WordPress kullanan site sahipleri için yararlı olacaktır.

Sonuç – Barındırmak veya Barındırmamak?

Web Hosting Hub incelememizin sonucuna ulaştığımızda, içtenlikle sitenizi onlarla barındırmanız gerekip gerekmediğine karar vermenize yardımcı olduğunu umuyoruz. Her site farklıdır ve bu web barındırıcısının ihtiyaçlarınıza en uygun olup olmadığını belirlemeniz gerekir. Web Hosting Hub hakkında daha fazla bilgi için www.webhostinghub.com adresini ziyaret edin..

Düşüncelerinizi Bize Bildirin

Web Hosting Hub’ı daha önce kullandınız mı? Bizimle paylaşmak istediğiniz olumlu veya olumsuz bir deneyiminiz var mı? Dürüst geri bildiriminizi bize e-posta ile gönderin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map